Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, marioula1234 είπε:

αχ ναι περναειιιι :) καλε το τικερακι σου ειναι λαθος δλδ; 

Ναι, το ειχα πει... Στον δεύτερο υπερηχο μου ειχε πει ο γιατρος οτι το μωρο μου ηταν 5 μερες μεγαλύτερο... Αλλα φοβηθηκα να το αλλαξω το τικεράκι μην το χαλάσω τελείως.... Χαχαχα :lol:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Βρε ζουρλες, τι κανατε βραδιατικο;;; Ποσες σελιδες γραψατε;;; Διαβαζα κ διαβαζα πρωινιατικο.....καλα δεν παιζεστε.... Μεσα στη μερα χανεστε κ το βραδυ βρυκολακιαζετε.... Χαχαχα, καλα κανατε... Ξεκινησε ωραια η μερα μου.... 

Θα μου εξηγησει τωρα καποια ζαχαρενια πως γινεται στην αιματος να πηγαινω θεονηστικη απο την προηγούμενη μερα στις 8 το βραδυ κ να βγαζω 94 κ 100 κ σημερα που μετρησα σπιτι ενω το βραδυ εφαγα 2 κομματακια σοκολατας(μαυρη βεβαια)  11 η ωρα να εχω 81;;;Κ γενικα οποτε μετραω σπιτι το νηστείας ειναι παντα πολυ πιο χαμηλο. Ειναι στο 81,85 αντε 90 με το ζορι... 

Αυτα.... Καλημερα κουλια μου.... :lol:

Γειά σου κοριτσι μου. Γενικά τα μηχανάκια έχουν απόκλιση από την πραγματικότητα έως και 15%. Το 85 μπορεί να είναι και 95... Αυτό φοβάμαι δυστυχώς και όταν βλέπω 110 πχ (όχι νηστείας) φοβάμαι μην είναι στο όριο και χαίρομαι τζάμπα. Ζήτησα να μου γράψει αίματος και δεν μου έγραψε λέει δε χρειάζεται... Θα πάω να κάνω μόνη μου όμως... Να πάω σε εργαστήριο να είναι το νηστείας 100+ και να μη μου γράφει εξετάσεις. Ούτε καμπύλη λέει να ξανά κάνω αφού οι τιμές είναι νορμάλ. Ποιες τιμές βρε παιδιά αυτές που έχουν απόκλιση; Αντί να θέλουν οι γιατροί να δουν τι παίζει καλύτερα έχουν πλήρη εμπιστοσύνη στο μηχανάκι.... Αχ βαχ....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Γειά σου κοριτσι μου. Γενικά τα μηχανάκια έχουν απόκλιση από την πραγματικότητα έως και 15%. Το 85 μπορεί να είναι και 95... Αυτό φοβάμαι δυστυχώς και όταν βλέπω 110 πχ (όχι νηστείας) φοβάμαι μην είναι στο όριο και χαίρομαι τζάμπα. Ζήτησα να μου γράψει αίματος και δεν μου έγραψε λέει δε χρειάζεται... Θα πάω να κάνω μόνη μου όμως... Να πάω σε εργαστήριο να είναι το νηστείας 100+ και να μη μου γράφει εξετάσεις. Ούτε καμπύλη λέει να ξανά κάνω αφού οι τιμές είναι νορμάλ. Ποιες τιμές βρε παιδιά αυτές που έχουν απόκλιση; Αντί να θέλουν οι γιατροί να δουν τι παίζει καλύτερα έχουν πλήρη εμπιστοσύνη στο μηχανάκι.... Αχ βαχ....

Ναι ρε γαμωτο, αυτο ειναι το προβλημα... Απο την αλλη αφου εχουν αποκλιση τι μας βαζουν να τρυπιομαστε; Κ η αποκλιση ειναι προς τα πανω ή προς  τα κατω;;; Κανεις δεν ξερει... Κ αυτος ο ευλογημενος... Γιατι δε σου γραφει εξετασεις; Αυτον θα τρυπησουν; Τι τις τσιγγουνευεται; Ναι να πας να κανεις μονη σου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Του δώσατε και κατάλαβε χθες!!! Εγώ πήγα για ύπνο με τις κότες! Πήρα και μισό ζιρτεκ που μου είπε κ γιατρός και ξύπνησα με ένα κεφάλι κουδούνι. Πήγα στη δουλειά και σερνόμουν και έφυγα νωρίτερα. Θα πάω σε ωρλ σήμερα να μου γράψει άδεια και για Πέμπτη Παρασκευή. Νιώθω εξαντλημένη...

12 hours ago, Mamacita Alina said:

Γιώτα μου για εμένα δεν είναι έτσι... Αν είναι να γίνει κάτι απ' το ζάχαρο θα γίνει μόνο αν δεν προσέχουμε. Αλλιώς αν προσέχουμε και πάλι γίνει θα είναι άλλος ο παράγοντας που έγινε δυστυχώς...

Σαφώς και απρόοπτα μπορούν να συμβούν και εκεί μόνο ο Θεός ξέρει τι και γιατί αλλά άμα ξέρεις ότι έχεις κάποιο πρόβλημα υγείας προσέχεις για να έχεις. Η παροιμία που λέμε στον τόπο μου "Θεέ μου βοηθά με. Μα κουνα και εσύ τα πόδια σου" που σημαίνει ότι πάντα πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στον Θεό και στο γιατί μας έστειλε κάθε τι αλλά να κάνουμε κι εμείς ότι καλύτερο μπορούμε για να έχουμε την καλύτερη δυνατή εξέλιξη όσο είναι ανθρωπίνων δυνατό... Κι επειδή σαν μανουλες το καλύτερο ανθρώπινο δυνατό είναι πάντα ο στόχος μας για τα παιδάκια μας πάντα θα υπάρχει και άγχος, δυστυχώς ή ευτυχώς!! :)

το μόνο σίγουρο είναι ότι στην κρίση του Θεού είναι όλα αρκεί αν έχουμε εις γνώσιν μας κάτι που μπορεί να πάει στραβά και μπορούμε να το διορθώσουμε ή να το βοηθήσουμε όπως είναι πχ ο διαβήτης να εξελιχθεί όσο καλύτερα μπορούμε να το κανουμε.

Εντάξει τους αγαπώ για τα γλυκά με στέβια. Συχνότητα μήπως ρώτησες; Ας πούμε καμία δεκαριά σοκολατιτσες τη μέρα μιας και είναι και μικρές κάνει; Χαχαχαχαχα.

Για τη μια ή δύο ώρες ξανά ρώτησα κι εγώ και δεν είναι κανένα από τα δύο λάθος. Απλά θέλουν αν μετριεσαι στη μια ώρα να είναι κάτω από το 130 και αν μετριεσαι στις 2 να είναι κατω από άλλη τιμή που τώρα δε θυμάμαι. Άρα όπως και να το κάνουμε σωστά είναι. Εγώ πλεον θέλει να μετράω το νηστείας σίγουρα, μια ώρα μετά το μεσημεριανό και μια ώρα μετά το βραδινό να δούμε πόσο ανεβαίνει με τα μεγάλα γεύματα. Αυτά!! Αχ Παναγία μου να μας πάνε όλα καλά κορίτσι μου.

Για τα γλυκά με στέβια κάνεις αντικατάσταση. Εγώ πχ στη διατροφή που σου είχα στείλει μου είπε ότι αν η σοκολατίτσα έχει 15 γρ. Υδατάνθρακες πχ κάνω αντικατάσταση με το φρούτο ή με το λίπος του γεύματος.

9 hours ago, tsilona said:

Εγώ το βιολί μου, ρε σεις, τους σκαρφιστηρες για τη μέτρηση σακχαρου κάθε πότε τους αλλάζετε; σε κάθε μέτρηση; όχι να φανταστώ ε; 

Σεξ κανονικό έκανα μια φορά, δύο βασικά αλλά ήταν μια μέρα αν με πιάσατε. :roll: και πονούσα 2 μέρες μετά. 

Τώρα είμαι πιο φειδωλη. Κάνουμε το σεξ της παρθενιάς. :roll:

 

Στην αρχή τους άλλαζα μετά από κάθε μέτρηση  μέχρι που μου είπε η φαρμακοποιός κάθε 2 με 3 μετρήσεις.

Just now, winspert said:

Βρε ζουρλες, τι κανατε βραδιατικο;;; Ποσες σελιδες γραψατε;;; Διαβαζα κ διαβαζα πρωινιατικο.....καλα δεν παιζεστε.... Μεσα στη μερα χανεστε κ το βραδυ βρυκολακιαζετε.... Χαχαχα, καλα κανατε... Ξεκινησε ωραια η μερα μου.... 

Θα μου εξηγησει τωρα καποια ζαχαρενια πως γινεται στην αιματος να πηγαινω θεονηστικη απο την προηγούμενη μερα στις 8 το βραδυ κ να βγαζω 94 κ 100 κ σημερα που μετρησα σπιτι ενω το βραδυ εφαγα 2 κομματακια σοκολατας(μαυρη βεβαια)  11 η ωρα να εχω 81;;;Κ γενικα οποτε μετραω σπιτι το νηστείας ειναι παντα πολυ πιο χαμηλο. Ειναι στο 81,85 αντε 90 με το ζορι... 

Αυτα.... Καλημερα κουλια μου.... :lol:

Οι μετρήσεις με το μηχανάκι έχουν πάντα απόκλιση με του εργαστηρίου. Κι εγώ το βράδυ που μένω νηστική δε μεταβολίζω καλά κι έχω αυξημένη τη νηστείας. 2 ώρες μετά το φαγητό έχει τύχει να έχω 84! Χαμηλότερο από ότι πριν.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

αχ ναι περναειιιι :) καλε το τικερακι σου ειναι λαθος δλδ; 

Τα καταφερα κ το εφτιαξα το τικεράκι μου... :wub:

Just now, Clue είπε:

Οι μετρήσεις με το μηχανάκι έχουν πάντα απόκλιση με του εργαστηρίου. Κι εγώ το βράδυ που μένω νηστική δε μεταβολίζω καλά κι έχω αυξημένη τη νηστείας. 2 ώρες μετά το φαγητό έχει τύχει να έχω 84! Χαμηλότερο από ότι πριν.

Οποτε αυτο τωρα τι σημαινει; Ότι υπάρχει προβλημα ή οχι; 

Εκανα πριν 1μιση χρονο καμπυλη κ ειχε δειξει οτι το νηστειας ηταν 103,μετα απο μιση ωρα πηγε 159,μετα απο 1ωρα 87, μετα απο 2 ωρες 90 κ μετα απο 3 ωρες 70... Στη 1 ωρα ηταν πολυ χαμηλο... Αυτο τι σημαίνει, γιατί δε θυμαμαι τι μου ειχαν πει τοτε...;;; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert said:

Τα καταφερα κ το εφτιαξα το τικεράκι μου... :wub:

Οποτε αυτο τωρα τι σημαινει; Ότι υπάρχει προβλημα ή οχι; 

Εκανα πριν 1μιση χρονο καμπυλη κ ειχε δειξει οτι το νηστειας ηταν 103,μετα απο μιση ωρα πηγε 159,μετα απο 1ωρα 87, μετα απο 2 ωρες 90 κ μετα απο 3 ωρες 70... Στη 1 ωρα ηταν πολυ χαμηλο... Αυτο τι σημαίνει, γιατί δε θυμαμαι τι μου ειχαν πει τοτε...;;; 

Δεν έχω ιδέα...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τα καταφερα κ το εφτιαξα το τικεράκι μου... :wub:

Οποτε αυτο τωρα τι σημαινει; Ότι υπάρχει προβλημα ή οχι; 

Εκανα πριν 1μιση χρονο καμπυλη κ ειχε δειξει οτι το νηστειας ηταν 103,μετα απο μιση ωρα πηγε 159,μετα απο 1ωρα 87, μετα απο 2 ωρες 90 κ μετα απο 3 ωρες 70... Στη 1 ωρα ηταν πολυ χαμηλο... Αυτο τι σημαίνει, γιατί δε θυμαμαι τι μου ειχαν πει τοτε...;;; 

τα πρωινα το νηστειας ειναι παντα πιο υψηλο λογο της πολυς ωρας χωρις φαγητο. οταν υπαρχει διαβητης πρεπει να τρως καθε τρεις ωρες . 

το βραδυ πρεπει να τρως παντα κατι ελαφρυ πριν τον υπνο. 

τα μηχανακια εχουν αποκλισεις πολλες αν ειναι παρα πολυ μεγαλη η αποκλιση ρωτησε τον γιατρο σου μηπως αλλαξετε μηχανακι. 

αν πεφτει πολυ το ζαχαρο παλι ειναι διαβητης σημαινει οτι κανεις υπογλυκαιμιες που ειναι κ.αυτες επικινδυνες. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

τα πρωινα το νηστειας ειναι παντα πιο υψηλο λογο της πολυς ωρας χωρις φαγητο. οταν υπαρχει διαβητης πρεπει να τρως καθε τρεις ωρες . 

το βραδυ πρεπει να τρως παντα κατι ελαφρυ πριν τον υπνο. 

τα μηχανακια εχουν αποκλισεις πολλες αν ειναι παρα πολυ μεγαλη η αποκλιση ρωτησε τον γιατρο σου μηπως αλλαξετε μηχανακι. 

αν πεφτει πολυ το ζαχαρο παλι ειναι διαβητης σημαινει οτι κανεις υπογλυκαιμιες που ειναι κ.αυτες επικινδυνες. 

Οποτε οι τιμες που ειχα δειχνουν υπογλυκαιμια; Ο ενδοκρινολογος τοτε μου ειχε πει πως μας ενδιαφέρει κυριως η τιμη των 2 ωρων οποτε μου ειχε πει οτι ειναι ενταξει.... Αλλα ισως οταν ξανακανω πρεπει να συμβουλευτω κ καποιον αλλον... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ελπιζω ολες να ειστε καλα εγω σημερα εκανα εναν υπερηχο πριν την Β επιπεδου που την εχω στις 31 Μαιου ητανε μια προ Β επιπεδου η εξεταση πηγαν ολα καλα ειμαι πολυ ευχαριστημενη ο Θεος και η Παναγια πραγματικα με προστατευουν δεν μπορω να πω αλλα διοτι ειμαι συγκινημενη πρωτ φορα βγαινω απο τετοια εξεταση και βγαινω χαρουμενη εχω ενα μωρο υγιεστατο αυτο με νοιαζει και τιποτα αλλο αληθεια το ντοπλερ μητριαιων αρτηριων καλητερευε οποτε και με αυτο ειμαι καλα ευχαριστω τον Θεο και την Παναγια που μου εδωσαν την ευκαιρια να το ζω παλι αυτο ευχαριστω και σε σας φιλακια σας αγαπαω και οσο μπορειτε μην αγχωνεστε ειδα τα παντα απο το μωρο απο την κορφη ως τα νυχια εχω παθει πλακα με τον γιατρο μου

  • Μου αρέσει 10

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

@Giotitsa Μπράβο ρε κοριτσαρα μου!!!! Πολύ χαρηκα αλήθεια! Αντε, σε λίγο καιρό θα κρατάς το νινακι σου αγκαλιά! 

ναι κοριτσακι μου θα το εχω αυτο λεω καθε μερα στον ευατο μου οτι θα το εχω 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

γεια σας κοριτσια ελπιζω ολες να ειστε καλα εγω σημερα εκανα εναν υπερηχο πριν την Β επιπεδου που την εχω στις 31 Μαιου ητανε μια προ Β επιπεδου η εξεταση πηγαν ολα καλα ειμαι πολυ ευχαριστημενη ο Θεος και η Παναγια πραγματικα με προστατευουν δεν μπορω να πω αλλα διοτι ειμαι συγκινημενη πρωτ φορα βγαινω απο τετοια εξεταση και βγαινω χαρουμενη εχω ενα μωρο υγιεστατο αυτο με νοιαζει και τιποτα αλλο αληθεια το ντοπλερ μητριαιων αρτηριων καλητερευε οποτε και με αυτο ειμαι καλα ευχαριστω τον Θεο και την Παναγια που μου εδωσαν την ευκαιρια να το ζω παλι αυτο ευχαριστω και σε σας φιλακια σας αγαπαω και οσο μπορειτε μην αγχωνεστε ειδα τα παντα απο το μωρο απο την κορφη ως τα νυχια εχω παθει πλακα με τον γιατρο μου

Τελεια κοπελα μου... Υπεροχα... Καλη συνεχεια να εχεις... Φανταζομαι οτι σε καθε υπερηχο απο δω κ περα θα τρελαινομαστε περισσότερο γιατι θα βλεπουμε τα ανθρωπακια μας κανονικα... Σε φιλω γλυκα.... Εγω εχω υπερηχο στις 16...ανυπομονω κ εγω... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ναι ρε γαμωτο, αυτο ειναι το προβλημα... Απο την αλλη αφου εχουν αποκλιση τι μας βαζουν να τρυπιομαστε; Κ η αποκλιση ειναι προς τα πανω ή προς  τα κατω;;; Κανεις δεν ξερει... Κ αυτος ο ευλογημενος... Γιατι δε σου γραφει εξετασεις; Αυτον θα τρυπησουν; Τι τις τσιγγουνευεται; Ναι να πας να κανεις μονη σου... 

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι και εγώ ... Ότι αφού έχουν απόκλιση γιατί τα εμπιστεύονται τόσο... Εμένα χθες ποτέ πήγα ήταν καταχαρουμενη που το νηστείας είχε πάει μέχρι 91... Σάμπως άμα δείχνει 85 δεν παίζει να είναι 95.... Σίγουρα βέβαια δε θα δείξει 90 και να έχουμε 150 οπότε έχουν μια εικόνα πάνω κάτω αλλά κατά τη γνώμη μου έπρεπε να κάνουμε εξετάσεις σε εργαστήριο συχνά πυκνά.

εμένα ο γιατρός μου είναι λίγο ζαμανφου. Μου λέει αυτά πλέον να τα συζητάω με την ενδοκρινολόγο και αν θεωρεί εκείνη απαραίτητο να ξανά κάνω εξετάσεις και καμπύλη και όλα. Άδικο βέβαια δεν έχει. Αφού η ειδική ιατρός στον τομέα αυτό τα βλέπει ολα καλά τι να σε τρέχω εγώ; Αλλά θα πάω μόνη μου μόνο για να δω τι και πως 

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα!

Του δώσατε και κατάλαβε χθες!!! Εγώ πήγα για ύπνο με τις κότες! Πήρα και μισό ζιρτεκ που μου είπε κ γιατρός και ξύπνησα με ένα κεφάλι κουδούνι. Πήγα στη δουλειά και σερνόμουν και έφυγα νωρίτερα. Θα πάω σε ωρλ σήμερα να μου γράψει άδεια και για Πέμπτη Παρασκευή. Νιώθω εξαντλημένη...

Για τα γλυκά με στέβια κάνεις αντικατάσταση. Εγώ πχ στη διατροφή που σου είχα στείλει μου είπε ότι αν η σοκολατίτσα έχει 15 γρ. Υδατάνθρακες πχ κάνω αντικατάσταση με το φρούτο ή με το λίπος του γεύματος.

Στην αρχή τους άλλαζα μετά από κάθε μέτρηση  μέχρι που μου είπε η φαρμακοποιός κάθε 2 με 3 μετρήσεις.

Οι μετρήσεις με το μηχανάκι έχουν πάντα απόκλιση με του εργαστηρίου. Κι εγώ το βράδυ που μένω νηστική δε μεταβολίζω καλά κι έχω αυξημένη τη νηστείας. 2 ώρες μετά το φαγητό έχει τύχει να έχω 84! Χαμηλότερο από ότι πριν.

Εγώ επειδή δεν έχω συγκεκριμένη διατροφή αν φάω σοκολάτα αντικαθιστω ουσιαστικά το απογευματινό μου φρούτο. Δε μετράω γραμμάρια κλπ και προς το παρόν ευτυχώς δεν έχει ανέβει κάτι. Αν δούμε ότι με τη γενική διατροφή το πράγμα χειροτερεύει θα πάμε σε γραμμάρια. Πχ χθες έκανα παρασπονδία και έφαγα γκοφρετα το βράδυ μια ώρα μετά το φαγητό (είχα 95 και με τη σοκολατιτσα πήγε 105) οπότε πάλι δεν μου το ανέβασε ούτε στα όρια. Τώρα δε ξέρω αν κάνω κακά με αυτό....

Just now, winspert είπε:

Οποτε οι τιμες που ειχα δειχνουν υπογλυκαιμια; Ο ενδοκρινολογος τοτε μου ειχε πει πως μας ενδιαφέρει κυριως η τιμη των 2 ωρων οποτε μου ειχε πει οτι ειναι ενταξει.... Αλλα ισως οταν ξανακανω πρεπει να συμβουλευτω κ καποιον αλλον... 

Για υπογλυκαιμία δε νομίζω. Υπογλυκαιμία τώρα στην εγκυμοσύνη είναι κάτω του 75 αν δε κάνω λάθος κάπου εκεί θα είναι και στην γενική τιμή δεν είδα να κάνεις τέτοιες τιμές. Το 70 που έγραψες λογικό να πάει τόσο χαμηλά αν ήσουν νηστική τόσες ώρες για να γίνει η εξέταση οπότε δε διακρίνω υπογλυκαιμία....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Για υπογλυκαιμία δε νομίζω. Υπογλυκαιμία τώρα στην εγκυμοσύνη είναι κάτω του 75 αν δε κάνω λάθος κάπου εκεί θα είναι και στην γενική τιμή δεν είδα να κάνεις τέτοιες τιμές. Το 70 που έγραψες λογικό να πάει τόσο χαμηλά αν ήσουν νηστική τόσες ώρες για να γίνει η εξέταση οπότε δε διακρίνω υπογλυκαιμία....

Μακαρι βρε κοριτσακι... Απλα ποτε κανεις γιατρος δε βρεθηκε να μου πει αν εχω θεμα ή οχι... Βεβαια η καμπυλη οπως ξαναειπα ηταν προ εγκυμοσύνης... Το σημαντικό είναι τι θα δειξει τωρα... Απλα πειναω συνέχεια κ αλήθεια δεν ξερω τι να τρωω που να με χορταινει αλλα να είναι υγιεινο.... Με τα φρούτα  πειναω περισσότερο, χαχαχα, αστα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...διαβαζα τωρα τα χθεσινοβραδινα κι εχω πεθανει στο γελιο!!!Το βραδυ νομιζω οτι θα πρεπει να μπαινει το σηματακι του ακαταλληλου στο forum!!Εντωματαξυ δε μας λυπαστε καθολου ετσι?!Εμενα ο γιατρος μου το ξεκαθαρισε απο την αρχη οτι κουλι δεν εχει μεχρι τελους...Βεβαια, να σας πω την αληθεια μου, δεν το εχω κι ορεξη...μαλλον απο το φοβο μου, οποτε και να μου το επετρεπε ουτε το παρθενιας της @tsilona δε νομιζω οτι θα επιχειρουσα!!

  • Χαχα 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...