Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tzeni82 είπε:

Χαα..αυτο μου το χει πει κ σε μενα..

κ εγω για να μην κουραζομαστε κ οι 2 τον εχω στειλει σε αλλο δωματιο τον αντρα μου..δεν εξναι αναγκη να ταλαιπωρουμαστε κ οι 2..

Καλα κοριτσια πιο παλια δεν πιστευα πωσ εχει τοσο κουραση η μητροτητα..

Εμεισ εχουμε θερινη οικογ ταβερνα..χτυπαμε 16ωρα στη δουλεια κ βαλε...κ ερχοταν η νυφη μου πιο πτωμα απο εμασ ( η ανηψια μου ηταν εκεινο το διαστημα ηταν 8-12 μηνων  θηλαζε κ γενικα ηταν πολυ ανησυχο μωρο).κ σκεφτομουν πωσ δεν μπορει να ειναι πιο  κουρασμενη απο εμασ..ελεγα μασ δουλευει..αποκλειεται...κ να που γινεται...το καταλαβα οταν εκανα κ εγω την κορη μου..

Τεσπα..τα ειπα κ ξεσπασα..μου περασαν τα νευρα..

Πολλη κουραση, ειδικα αν το παιδακι ειναι δυσκολο στον υπνο! Θα την πω την αμαρτια μου, ακουω νεογεννητα να κοιμουνται σερι κ λεω ποσο τυχερες! Μονο στις τροφες πονταρω μπας κ στρωσει λιγο ο υπνος, αλλα βλεπω κ την αδερφη μου με 9 μηνων μπεμπα κ ακομα να κοιμηθει πανω απο 5 ωρες σερι, κ πινει κ 1 λιτρο γαλα συν τις τροφες! Αφου ακουμε να κοιμουνται τα αλλα μωρακια γνωστων κ λεμε δε μπορει κατι κανουμε λαθος! 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Jennak83 είπε:

Πολλη κουραση, ειδικα αν το παιδακι ειναι δυσκολο στον υπνο! Θα την πω την αμαρτια μου, ακουω νεογεννητα να κοιμουνται σερι κ λεω ποσο τυχερες! Μονο στις τροφες πονταρω μπας κ στρωσει λιγο ο υπνος, αλλα βλεπω κ την αδερφη μου με 9 μηνων μπεμπα κ ακομα να κοιμηθει πανω απο 5 ωρες σερι, κ πινει κ 1 λιτρο γαλα συν τις τροφες! Αφου ακουμε να κοιμουνται τα αλλα μωρακια γνωστων κ λεμε δε μπορει κατι κανουμε λαθος! 

 

Εγω δεν θελω να ειμαι αχαριστη..η μικρη μου ευτυχωσ μου βγηκε υπναρου κ καλοβολη( τα 2α μεγαλωνουν λιγο στον αυτοματο πιλοτο)..μαλλον θα περναει κανα αλμα αυτον το καιρο....γενικα αλλαζουν πολυ ευκολα συνηθειεσ τα μωρα..το κακο ειναι πωσ η μεγαλη ακομη ξυπναει τα βραδια ..κοιμαται η μια..ξυπναει η αλλη..χαχα..ουτε προγραμματισμενο να το χανε..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου τι κάνετε πως ειστε; πυρετός διαβάζω αϋπνίες διαβάζω... Ακόμα δεν κοιμούνται σερί τα μικράκια σας; εμένα κοιμάται καθημερινά από τις έξι με εξιμιση το απόγευμα κ ξύπνα στις 8 το πρωί... Θηλάζει περίπου στις έξι το απόγευμα, κοιμάται, κατά τις έντεκα περίπου την βλέπω που κουνιέται κ πιπιλαει τα χέρια της... Τη βάζω στο στήθος τρώει κοιμησμενη κ μετά η δεν ξυπνάει καθόλου η θηλάζει ακόμα μια φορά κατά τις 3 τα ξημερώματα αυτό το πρόγραμμα έχει πάρα πολύ καιρό τώρα. Περαστικά στα μωράκια που έχουν πυρετό ❤️εμένα είναι αρρωστουλης ο μεγάλος μ επίσης με πυρετό κ εύχομαι μην κολλήσει η μπέμπα! 

Εμείς κανονίσαμε τη βάφτιση στις 16 Αυγούστου και το όνομα μας Σαββινα ❤️❤️❤️η παιδίατρος μου είπε να ξεκινήσω κρεμουλα κ στερεές 5μοση μηνών αλλά εγώ λέω να περιμένω ως τους έξι... Στο γιο μ ξεκίνησα κρέμα από 5 μηνών... Ποια η γνώμη σας; 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλησπέρα Κατερινάκι μου...Οντως, έχουν χαθεί ολες...Ο μικρος πυρετο δεν εκανε ξανα αλλα δυστυχώς η καλλιέργεια ουρων έδειξε ουρολοίμωξη οποτε ξεκινησαμε αντιβίωση...Η παιδίατρος ειπε πως μαλλον επειδη ηταν λιγο κλειστό το πουλάκι του γι αυτό το επαθε.  Πάντως ειναι πολυ καλα,ζωηρος με όρεξη...Οσο για το αλμα κ εμεις το περναμε...Καποιες μερες εντονα, κάποιες καλυτερα...Ο μπεμπουλης αυτες τις μερες τρωει πολυ πιο συχνα κ κοιμάται πολλες φορες μεσα στη μερα....πανω μου εννοείται...Κ εμενα κοιμισμένος ψαχνει το βυζι κανοντας σαν σκυλακι....κ καθε φορα που ξυπνάει μου σκαει το πιο ομορφο φαφουτικο χαμογελο....Ο ερωτακος μου!!!!!♥️♥️♥️

Ωωωω περαστικα του!!Ειναι λιγο υπουλες ρε γαμωτο οι ουρολοιμωξεις γιατι δε εχουν συμπτωματα αλλα αφου εντοπιστηκε ολα καλα!!!Κι ο δικος μου μες στην ημερα κοιμαται καπως περισσοτερο απο πριν...εννοειται κι εμενα πανω μου ή γενικα στην αγκαλια καποιου!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Πολλη κουραση, ειδικα αν το παιδακι ειναι δυσκολο στον υπνο! Θα την πω την αμαρτια μου, ακουω νεογεννητα να κοιμουνται σερι κ λεω ποσο τυχερες! Μονο στις τροφες πονταρω μπας κ στρωσει λιγο ο υπνος, αλλα βλεπω κ την αδερφη μου με 9 μηνων μπεμπα κ ακομα να κοιμηθει πανω απο 5 ωρες σερι, κ πινει κ 1 λιτρο γαλα συν τις τροφες! Αφου ακουμε να κοιμουνται τα αλλα μωρακια γνωστων κ λεμε δε μπορει κατι κανουμε λαθος! 

 

Κι εγω εκει πονταρω αλλα να σου πω την αληθεια μου...δεν το πολυπιστευω κιολας!!Νομιζω ειναι στο παιδι...αν δεν το 'χει με τον υπνο οπως τα δικα μας δεν αλλαζει ευκολα αυτο!Εμενα οι περισσοτεροι μου λενε με τροπο (γιατι γυαλιζει λιγο και το ματι μου οταν ακουω χαζομαρες!) οτι φταιει ο θηλασμος και αν επινε σκονη θα κοιμοταν...δεν το πιστευω με τιποτα!!Τωρα παρηγορειται λιγο με το θηλασμο και οσο και να μην κοιμαται, τουλαχιστον δε σηκωνομαστε απο το κρεβατι. Αν δε θηλαζε, δε θα ηξερα τι να τον κανω ολο το βραδυ!!Αγκαλια και βολτα θα ημασταν ολη νυχτα...Μακαρι βεβαια να διαψευστω και οταν μπουμε στις στερεες να κλεισει λιγο το ματακι μας!!

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε πως ειστε; πυρετός διαβάζω αϋπνίες διαβάζω... Ακόμα δεν κοιμούνται σερί τα μικράκια σας; εμένα κοιμάται καθημερινά από τις έξι με εξιμιση το απόγευμα κ ξύπνα στις 8 το πρωί... Θηλάζει περίπου στις έξι το απόγευμα, κοιμάται, κατά τις έντεκα περίπου την βλέπω που κουνιέται κ πιπιλαει τα χέρια της... Τη βάζω στο στήθος τρώει κοιμησμενη κ μετά η δεν ξυπνάει καθόλου η θηλάζει ακόμα μια φορά κατά τις 3 τα ξημερώματα αυτό το πρόγραμμα έχει πάρα πολύ καιρό τώρα. Περαστικά στα μωράκια που έχουν πυρετό ❤️εμένα είναι αρρωστουλης ο μεγάλος μ επίσης με πυρετό κ εύχομαι μην κολλήσει η μπέμπα! 

Εμείς κανονίσαμε τη βάφτιση στις 16 Αυγούστου και το όνομα μας Σαββινα ❤️❤️❤️η παιδίατρος μου είπε να ξεκινήσω κρεμουλα κ στερεές 5μοση μηνών αλλά εγώ λέω να περιμένω ως τους έξι... Στο γιο μ ξεκίνησα κρέμα από 5 μηνών... Ποια η γνώμη σας; 

Τέλεια η μικρούλα σου αγάπη και 'μενα ευτυχώς κοιμάται 8 με 9 ώρες σερί το βράδυ! Τι ωραίο όνομα που διαλέξατε!!!

Όσο για τις στερεές ο γενικός κανόνας είναι στις 180 μέρες, δηλαδή κλεισμένοι 6 μήνες! Υπάρχουν μωράκια που πληρούν τις προϋποθέσεις και για λίγο νωρίτερα και κάποια άλλα για αργότερα! Απλά το έντερο του μωρού είναι έτοιμο να αντιμετωπίσει τυχόν αλλεργίες μετά τους 6 μήνες.. Για 'μένα όσο αργότερα τόσο καλύτερα, εγώ δε θα δώσω με τίποτα πριν τις 180 μέρες!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε πως ειστε; πυρετός διαβάζω αϋπνίες διαβάζω... Ακόμα δεν κοιμούνται σερί τα μικράκια σας; εμένα κοιμάται καθημερινά από τις έξι με εξιμιση το απόγευμα κ ξύπνα στις 8 το πρωί... Θηλάζει περίπου στις έξι το απόγευμα, κοιμάται, κατά τις έντεκα περίπου την βλέπω που κουνιέται κ πιπιλαει τα χέρια της... Τη βάζω στο στήθος τρώει κοιμησμενη κ μετά η δεν ξυπνάει καθόλου η θηλάζει ακόμα μια φορά κατά τις 3 τα ξημερώματα αυτό το πρόγραμμα έχει πάρα πολύ καιρό τώρα. Περαστικά στα μωράκια που έχουν πυρετό ❤️εμένα είναι αρρωστουλης ο μεγάλος μ επίσης με πυρετό κ εύχομαι μην κολλήσει η μπέμπα! 

Εμείς κανονίσαμε τη βάφτιση στις 16 Αυγούστου και το όνομα μας Σαββινα ❤️❤️❤️η παιδίατρος μου είπε να ξεκινήσω κρεμουλα κ στερεές 5μοση μηνών αλλά εγώ λέω να περιμένω ως τους έξι... Στο γιο μ ξεκίνησα κρέμα από 5 μηνών... Ποια η γνώμη σας; 

Μαριουλα μου ντροπη...τι ειναι αυτα που λες στις ερμες αυπνες μανες???!!!Χαχαχα...πλακα κανω εννοειται!!Να την χαιρεσαι την μπουμπου σου και να την φτυνεις καθε μερα μην την ματιασεις!!Περαστικα στο μικρουλη σου!!Κι εμας 5,5 θελει η παιδιατρος να ξεκινησουμε με φρουτα και λαχανικα αλλα νομιζω οτι θα περιμενω να κλεισουμε τον 6ο καλυτερα. Θα το συζητησουμε στο επομενο ραντεβου μεσα Μαρτη και θα δω...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κι εγω εκει πονταρω αλλα να σου πω την αληθεια μου...δεν το πολυπιστευω κιολας!!Νομιζω ειναι στο παιδι...αν δεν το 'χει με τον υπνο οπως τα δικα μας δεν αλλαζει ευκολα αυτο!Εμενα οι περισσοτεροι μου λενε με τροπο (γιατι γυαλιζει λιγο και το ματι μου οταν ακουω χαζομαρες!) οτι φταιει ο θηλασμος και αν επινε σκονη θα κοιμοταν...δεν το πιστευω με τιποτα!!Τωρα παρηγορειται λιγο με το θηλασμο και οσο και να μην κοιμαται, τουλαχιστον δε σηκωνομαστε απο το κρεβατι. Αν δε θηλαζε, δε θα ηξερα τι να τον κανω ολο το βραδυ!!Αγκαλια και βολτα θα ημασταν ολη νυχτα...Μακαρι βεβαια να διαψευστω και οταν μπουμε στις στερεες να κλεισει λιγο το ματακι μας!!

Αγάπη εννοείται ότι δεν ισχύει αυτό με το θηλασμό όπως λες, εμένα με αποκλειστικό θηλασμό και δε μου ξυπνάει ποτέ τη νύχτα! Βαράμε 8ωρα και 9ωρα! Θα στρώσουν κι εσάς τα νινάκια, που θα πάει..


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κι εγω εκει πονταρω αλλα να σου πω την αληθεια μου...δεν το πολυπιστευω κιολας!!Νομιζω ειναι στο παιδι...αν δεν το 'χει με τον υπνο οπως τα δικα μας δεν αλλαζει ευκολα αυτο!Εμενα οι περισσοτεροι μου λενε με τροπο (γιατι γυαλιζει λιγο και το ματι μου οταν ακουω χαζομαρες!) οτι φταιει ο θηλασμος και αν επινε σκονη θα κοιμοταν...δεν το πιστευω με τιποτα!!Τωρα παρηγορειται λιγο με το θηλασμο και οσο και να μην κοιμαται, τουλαχιστον δε σηκωνομαστε απο το κρεβατι. Αν δε θηλαζε, δε θα ηξερα τι να τον κανω ολο το βραδυ!!Αγκαλια και βολτα θα ημασταν ολη νυχτα...Μακαρι βεβαια να διαψευστω και οταν μπουμε στις στερεες να κλεισει λιγο το ματακι μας!!

Όντως δεν ισχύει αυτό που λένε ότι αν δεν θηλάζεις κοιμάται πιο πολύ το μωρό. Η μητέρα μου σε μένα δε θήλαζε και εγώ δεν κοιμόμουν με τίποτα όλη μέρα έκλαιγα και με ταΐζανε και με το ζόρι γιατί δεν έτρωγα. Τους βασάνισα πολύ τους καημένους.

Εγώ είμαι από τις τυχερές προς το παρόν. Το βράδυ κοιμάται 8 με 9 ώρες και γενικά μέσα στην ημέρα είναι πολύ ήσυχος σαν να μην υπάρχει μερικές φορές.

@winspert περαστικά στον μικρούλη ❤

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπη εννοείται ότι δεν ισχύει αυτό με το θηλασμό όπως λες, εμένα με αποκλειστικό θηλασμό και δε μου ξυπνάει ποτέ τη νύχτα! Βαράμε 8ωρα και 9ωρα! Θα στρώσουν κι εσάς τα νινάκια, που θα πάει..

Πες τα βρε Γιωτουλι γιατι εχει μαλλιασει η γλωσσα μου!!Πω πω 8ωρα κι 9ωρα ε?Εμενα εκανε καποια στιγμη 4ωρο αλλα το τελευταιο διαστημα με τα χιλια ζορια πιανουμε το 2ωρο!!Οπως λες ομως...που θα παει...θα στρωσει!!Εντωμεταξυ κι εγω και ο μπαμπας ειμαστε του υπνου...απο που πηρε αυτο το παιδι απορω!!

  • Χαχα 4

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου τα φώτα σας.. Κλείσαμε για γαμοβάφτιση στις 21 Ιουνίου (21 Ιουνίου κάναμε και τον πολιτικό πέρυσι, είμαι ρομαντική ψυχή τι να κάνουμε:razz:) για πείτε οι πιο έμπειρες για τις ετοιμασίες, τι πληρώνουμε εμείς και τι οι κουμπάροι κλπ! Από αύριο αρχίζω να ψάχνομαι για τα πάντα..

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσια μου τα φώτα σας.. Κλείσαμε για γαμοβάφτιση στις 21 Ιουνίου (21 Ιουνίου κάναμε και τον πολιτικό πέρυσι, είμαι ρομαντική ψυχή τι να κάνουμε:razz:) για πείτε οι πιο έμπειρες για τις ετοιμασίες, τι πληρώνουμε εμείς και τι οι κουμπάροι κλπ! Από αύριο αρχίζω να ψάχνομαι για τα πάντα..

και εγω ετοιμαζω γαμοβαφτιση κοριτσι αντε με το καλο λοιπον οι κουμπαροι πληρωνουν την εκκλησια τον δισκο την καραφα τα ποτηρια τα στεφανα τις λαμπαδες το πακετο βαφτισης τον Σταυρο αυτα ξερω εγω δεν ξερω να πληρωνουν και κατι αλλο καποιος μου ειπε οτι πληρωνουν και τον στολισμο στην εκκλησια αλλα νομιζω οχι αααα και εσυ πρεπει να κανεις ενα δωρο στους κουμπαρους αυτο να το ξερεις για να δεσει η κουμπαρια που λεμε

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

και εγω ετοιμαζω γαμοβαφτιση κοριτσι αντε με το καλο λοιπον οι κουμπαροι πληρωνουν την εκκλησια τον δισκο την καραφα τα ποτηρια τα στεφανα τις λαμπαδες το πακετο βαφτισης τον Σταυρο αυτα ξερω εγω δεν ξερω να πληρωνουν και κατι αλλο καποιος μου ειπε οτι πληρωνουν και τον στολισμο στην εκκλησια αλλα νομιζω οχι αααα και εσυ πρεπει να κανεις ενα δωρο στους κουμπαρους αυτο να το ξερεις για να δεσει η κουμπαρια που λεμε

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Με το καλό κι εσείς!!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

και εγω ετοιμαζω γαμοβαφτιση κοριτσι αντε με το καλο λοιπον οι κουμπαροι πληρωνουν την εκκλησια τον δισκο την καραφα τα ποτηρια τα στεφανα τις λαμπαδες το πακετο βαφτισης τον Σταυρο αυτα ξερω εγω δεν ξερω να πληρωνουν και κατι αλλο καποιος μου ειπε οτι πληρωνουν και τον στολισμο στην εκκλησια αλλα νομιζω οχι αααα και εσυ πρεπει να κανεις ενα δωρο στους κουμπαρους αυτο να το ξερεις για να δεσει η κουμπαρια που λεμε

Κι εμείς όταν γίναμε κουμπάροι κάναμε αυτά που λες συν το στολισμό του αυτοκινήτου! Με το καλο κορίτσια στις προετοιμασίες σας!!! 

On 25/2/2020 at 6:51 ΜΜ, Nikoleta... είπε:

Όντως δεν ισχύει αυτό που λένε ότι αν δεν θηλάζεις κοιμάται πιο πολύ το μωρό. Η μητέρα μου σε μένα δε θήλαζε και εγώ δεν κοιμόμουν με τίποτα όλη μέρα έκλαιγα και με ταΐζανε και με το ζόρι γιατί δεν έτρωγα. Τους βασάνισα πολύ τους καημένους.

Εγώ είμαι από τις τυχερές προς το παρόν. Το βράδυ κοιμάται 8 με 9 ώρες και γενικά μέσα στην ημέρα είναι πολύ ήσυχος σαν να μην υπάρχει μερικές φορές.

@winspert περαστικά στον μικρούλη ❤

Συμφωνώ, κι εμείς με αποκλειστικο θηλασμό κοιμόμαστε 9 ώρες σερί το βράδυ, από δύο μηνών έστρωσε στο σερί ύπνο! Οπότε μάλλον είναι θέμα παιδιού. Βέβαια τις τελευταίες μέρες κατά τις 4-5 γκρινιάζει για λιγάκι, κουνάει το κεφάλι πέρα δώθε με φόρα, της δίνω πιπίλα και ξανά κοιμάται! 

Όσο για το θέμα του φαγητού εγώ περιμένω πως και πως κορίτσια. Επειδή έχω γυρίσει στη δουλειά και δε μου αρέσουν καθόλου οι αντλήσεις, θα μπει ένα γεύμα οπότε θα γλιτώσω το θήλαστρο, το οποίο τώρα τελευταία όλο μου πληγώνει το στήθος, με πονάει μετά αρκετά καμία φορά! 

On 25/2/2020 at 2:14 ΠΜ, marioula1234 είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε πως ειστε; πυρετός διαβάζω αϋπνίες διαβάζω... Ακόμα δεν κοιμούνται σερί τα μικράκια σας; εμένα κοιμάται καθημερινά από τις έξι με εξιμιση το απόγευμα κ ξύπνα στις 8 το πρωί... Θηλάζει περίπου στις έξι το απόγευμα, κοιμάται, κατά τις έντεκα περίπου την βλέπω που κουνιέται κ πιπιλαει τα χέρια της... Τη βάζω στο στήθος τρώει κοιμησμενη κ μετά η δεν ξυπνάει καθόλου η θηλάζει ακόμα μια φορά κατά τις 3 τα ξημερώματα αυτό το πρόγραμμα έχει πάρα πολύ καιρό τώρα. Περαστικά στα μωράκια που έχουν πυρετό ❤️εμένα είναι αρρωστουλης ο μεγάλος μ επίσης με πυρετό κ εύχομαι μην κολλήσει η μπέμπα! 

Εμείς κανονίσαμε τη βάφτιση στις 16 Αυγούστου και το όνομα μας Σαββινα ❤️❤️❤️η παιδίατρος μου είπε να ξεκινήσω κρεμουλα κ στερεές 5μοση μηνών αλλά εγώ λέω να περιμένω ως τους έξι... Στο γιο μ ξεκίνησα κρέμα από 5 μηνών... Ποια η γνώμη σας; 

Αχ τι ωραίο όνομα!!! Με το καλο κορίτσι μου.! Άρα μάλλον εγώ θα κάνω την έναρξη των βαφτισεων της ομάδας χαχαχα

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Κι εγώ με κλεισμένους 6 μήνες θα αρχίσω με μεσημεριανό!

Ο ύπνος της κάποια στιγμή είχε φτάσει 8ωρο σερί και μετά το γύρισε πάλι σε 5ωρο με 6ωρο στο τσακίρ κέφι.

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...