Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πραγματικά θέλω την βοήθεια σας γιατί θα τρελαθώ. Με την γυναίκα μου που έχει Σπω (δεν κάνει ωορρηξία)πριν 4 χρόνια αποφασίσαμε στα 25 να θέλουμε παιδάκι η ιστορία μασ μεγάλη πέσαμε σε γιατρούς άστο καλύτερα που της έδινα φάρμακα για να κάνει ωορρηξία και αποτέλεσμα 0 μέχρι που λέω κάτι δεν πάει καλά. Μόνοι μασ το ψάξαμε με σαλπιγ.. διάφραγμα και πολύποδες. Αλλάζουμε γιατρό και κάνουμε υστεροσκοπηση . Για να μην λέω πολλά 3 φορές υστεροσκοπηση και μετά λέμε τελοσ πάμε εξωσωματική. Κάνουμε εξωσωματική πολλά ωοθυλάκια βλαστοκυστη καμία μόνο μοριδια. Αποτελέσμα μηδέν κάναμε τα πάντα από εξετάσεις βρέθηκα με μετάθεση χρωμοσώματος έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου . Ξανά εξωσωματική πολλά ωοθυλάκια βλαστοκυστες 5 (3αριστες 2 μμμμ) βάλαμε την Παρασκευή τα δύο μωράκια μασ συναισθήματα πολλά άγχος φόβο για το πότε θα έρθει το παιδάκι μασ σπίτι. Έκανε την βλακεία η γυναίκα μου και έκανε τέστ εχτές το απόγευμα αρνητικό έσκασε έκλαιγε προσπαθούσα να την χαλαρώσω. Λογικό γυναίκα τα τραβάει όλα.  Το άγχος μασ τώρα είναι ότι Παρασκευή έκανε εμβρυομεταφορα Κυριακή πρωί ήθελε καφέ δεν τησ χάλασα χατηρι με προσοχή σιγά σιγά λέτε να μην κάναμε καλά;;; Μετά εγώ θέλω να μην κάνει τίποτε να τα κάνω εγώ εκείνη σήμερα ήθελε να κάνει τον νεροχύτη λέτε να υπάρχει πρόβλημα;; Και το τελευταίο και σημαντικό την ημέρα με την σκόνη είχαμε κόσμο στην βεράντα και έκατσε 3 ώρες έξω και τώρα έχει βήχα αλλά προσπαθεί να μην έχει βήχα για να μην βλάψει τα μωράκια μασ λέτε η σκόνη να τησ έκανε κακό;; Κορίτσια χίλια συγνώμη απλά το άγχος χτυπάει κόκκινο θέλω να τα καταφέρει δεν θέλω να την βλέπω να τα τραβάει όλα αυτά. Εύχομαι σε όλες θετικές χοριακες.

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Μπραβο @Stelloudia. Να σου ζησει και καλοτυχος να ειναι! Με το καλο και οι υπολοιπες!!!!

Ευχαριστώ πολύ. 

Θηλαζει σαν μανιακός δυο ωρες κοιμάται ξυπνάει και θηλάζει για μια ώρα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

@Stelloudia το καλύτερο δώρο που είχες για τα φετινά Χριστούγεννα :grin:

Ναι. Εντωμεταξύ θέλει να κοιμάται πάνω μου...Αλλά σε συγκεκριμένη στάση...

νιώθω κορίτσια άλλος άνθρωπος τη στιγμή που μου τον έδειξαν και.μου τον έδωσαν αγκαλιά είναι λες και σταματησε ο χρόνος

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Ναι. Εντωμεταξύ θέλει να κοιμάται πάνω μου...Αλλά σε συγκεκριμένη στάση...

νιώθω κορίτσια άλλος άνθρωπος τη στιγμή που μου τον έδειξαν και.μου τον έδωσαν αγκαλιά είναι λες και σταματησε ο χρόνος

Καλημέρα κορίτσι πως είστε σήμερα? Τα μωράκια τρελαίνονται να κοιμούνται πάνω στη μανούλα τους αλλά να σου πω την αλήθεια και εγώ την ήθελα πάνω μου τον πρώτο καιρό. Όσο για το θηλασμό και εμενα έτσι ήταν ήθελε συνέχεια. Τι μου θύμησες τώρα. Σου εύχομαι να το απολαύσεις όσο περισσότερο μπορείς γιατί αυτές οι πρώτες μέρες είναι κάτι το μαγικό. Ο αδερφουλης του τον γνώρισε?

  • Μου αρέσει 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Ευχαριστώ πολύ. 

Θηλαζει σαν μανιακός δυο ωρες κοιμάται ξυπνάει και θηλάζει για μια ώρα

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Πάντα υγιής και καλότυχος!! 

Γεια και στα υπόλοιπα κορίτσια!! Πως είστε σήμερα; Έχω καιρο να σας γράψω αλλά βλέπω τα νέα σας!

Εγώ εχθες έκανα ακόμα μια επίσκεψη στον ιδιώτη γιατρό...μετα την doppler πήγαινα μόνο στο νοσοκομείο μιας και θα γεννήσω εκεί.. Ο μπέμπης 3.125!!χαρηκα πολύ και ανυπομονώ πια να έρθει!! Τα άλλα δεν τα περιγράφω.. Βλέπω τα περνάτε πολλές. Απίστευτες καούρες όλη μέρα και νύχτα.. Το στομάχι χάλια. Ανήσυχος ύπνος με πολλά όνειρα. Και σε αυτά έρχεται να προστεθεί η υπερένταση! Δεν μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα.. Νιώθει καμια άλλη έτσι; 

  • Μου αρέσει 2

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Καλημέρα κορίτσι πως είστε σήμερα? Τα μωράκια τρελαίνονται να κοιμούνται πάνω στη μανούλα τους αλλά να σου πω την αλήθεια και εγώ την ήθελα πάνω μου τον πρώτο καιρό. Όσο για το θηλασμό και εμενα έτσι ήταν ήθελε συνέχεια. Τι μου θύμησες τώρα. Σου εύχομαι να το απολαύσεις όσο περισσότερο μπορείς γιατί αυτές οι πρώτες μέρες είναι κάτι το μαγικό. Ο αδερφουλης του τον γνώρισε?

Κι εμένα μου αρεσει να τον.εχω κοντα μου. Ο αδερφουληςς έχει πάθει έρωτα με τον μικρό και ήθελε να τον έχει συνέχεια αγκαλιά. Άσε που έχω πάρει μάσκες για τους επισκέπτες και χθες που ήρθε να τον γνωρίσει καθόταν στη πόρτα και δε τους αφηνε να μπουν αν δε φορέσουν μάσκα γιατί κυκλοφορούν ιώσεις:-D

Just now, charma91 είπε:

@Stelloudia Να σας ζήσει ο μπεμπάκος σας! Να είναι γερός κ καλότυχος!

Και με το καλό σπιτάκι σας!

Ευχαριστώ πάρα πολύ

Just now, MariaGS είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Πάντα υγιής και καλότυχος!! 

Γεια και στα υπόλοιπα κορίτσια!! Πως είστε σήμερα; Έχω καιρο να σας γράψω αλλά βλέπω τα νέα σας!

Εγώ εχθες έκανα ακόμα μια επίσκεψη στον ιδιώτη γιατρό...μετα την doppler πήγαινα μόνο στο νοσοκομείο μιας και θα γεννήσω εκεί.. Ο μπέμπης 3.125!!χαρηκα πολύ και ανυπομονώ πια να έρθει!! Τα άλλα δεν τα περιγράφω.. Βλέπω τα περνάτε πολλές. Απίστευτες καούρες όλη μέρα και νύχτα.. Το στομάχι χάλια. Ανήσυχος ύπνος με πολλά όνειρα. Και σε αυτά έρχεται να προστεθεί η υπερένταση! Δεν μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα.. Νιώθει καμια άλλη έτσι; 

Εγώ είχα πολύ υπερένταση τα βράδυα και τις τελευταίες εβδομάδες είχα πολλούς εφιάλτες. Καουρες δεν είχα ιδιαίτερες αλλά είχα πολλές αναγουλες...Άντε να γεννησετε και οι υπόλοιπες και να λέμε για τα μωράκια μας

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaGS είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Πάντα υγιής και καλότυχος!! 

Γεια και στα υπόλοιπα κορίτσια!! Πως είστε σήμερα; Έχω καιρο να σας γράψω αλλά βλέπω τα νέα σας!

Εγώ εχθες έκανα ακόμα μια επίσκεψη στον ιδιώτη γιατρό...μετα την doppler πήγαινα μόνο στο νοσοκομείο μιας και θα γεννήσω εκεί.. Ο μπέμπης 3.125!!χαρηκα πολύ και ανυπομονώ πια να έρθει!! Τα άλλα δεν τα περιγράφω.. Βλέπω τα περνάτε πολλές. Απίστευτες καούρες όλη μέρα και νύχτα.. Το στομάχι χάλια. Ανήσυχος ύπνος με πολλά όνειρα. Και σε αυτά έρχεται να προστεθεί η υπερένταση! Δεν μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα.. Νιώθει καμια άλλη έτσι; 

Καλημέρα! Εμείς έχουμε ραντεβού την άλλη Δευτέρα! Στον ντόπλερ ήμαστε 2 κιλά... κάτσε να δούμε πόσο έχουμε γίνει πριν τα Χριστούγεννα... Αυτή τη στιγμή κάνει σαν ζελεδάκι η κοιλιά μου από τα παιχνίδια του... 

Νομίζω όλες είμαστε στην τσίτα... και ένα παραπάνω πρέπει να είναι οι μανούλες που έχουν ήδη παιδάκια και ανησυχούν και για τα μικρά!! Όνειρα ευτυχώς δεν βλέπω πολλά... μόνο σήμερα κάτι ασυναρτησίες έβλεπα... και πολλή συχνοουρία... 4 φορές μέχρι τις 8 το πρωί!!!  Επίσης, το πρωί που ήμουν μεταξύ ύπνου και ξύπνιου ένιωθα να πονάνε τα κόκαλα της λεκάνης. Αρχίζει και ανοίγει...

Για τη γέννα που λέγατε χθες εγώ θα ήθελα να κάνω επισκληρίδιο... γενικά δεν το έχω και πολύ με τον πόνο. Άσε που δεν μπορώ να φανταστώ τι πόνος είναι αυτός. Οι περισσότερες βέβαια από εξωσωματική πάνε με καισαρική, μάλλον λόγω ασφάλειας για να τα πάρουν νωρίτερα. Εμένα μάλλον με πάει για φυσιολογικά... απέξω απέξω ό,τι έχω καταλάβει. Δεν τη φοβάμαι την καισαρική, αλλά σε αυτήν την περίπτωση αν γίνεται θα ήθελα να κοιμηθώ μη τους μείνω στα χέρια με όσα ακούω και βλέπω...

Επίσης, σήμερα συνειδητοποίησα πόσο γρήγορα έχει περάσει ο καιρός. Στον άντρα μου βέβαια για να με καλοπιάνει γκρινιάζω και του λέω τα ανάποδα... αλλά πότε ήταν Μάης που έκανα την εμβρυομεταφορά, πότε πήγε Ιούλης που με βρήκε ξάπλα μέχρι την αυχενική, πότε πήγε Σεπτέμβρης που άρχισα τις βόλτες, πότε ήταν Οκτώβρης που άρχισε να φαίνεται η κοιλιά και πότε φτάσαμε Χριστούγεννα ... δεν το κατάλαβα!!! Δεν θα την έλεγα εύκολη αλλά δεν ήταν και δύσκολη σαν άλλες περιπτώσεις εγκυμοσύνη. Είχε τις αγωνίες της, τα έντονα συμπτώματά της, είχα τα άγχη μου, αργήσαμε να δεθούμε με το μπεμπάκι από το φόβο μην γίνει κάτι... αλλά θα μου λείψει όλη αυτή η περίοδος!!!  Καλά λένε ότι όταν περνούν τα δύσκολα, μετά δεν τα θυμάσαι!!!

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Να σας ρωτήσω , ψάχνω για πάνες απο online φαρμακεία γιατί από όσο ξέρω ειναι πιο φτηνά και κάνουν πιο πολλές προσφορές . Εχω βρει σε ένα πάνες Pampers Ν1 78 τεμ. 1+1 δωρο με προσφορά της cosmote  στα 18.50 . Επειδή δεν ξέρω αν είναι ακριβά ή φτηνά λέτε να τα παραγγείλω; Επίσης εχει πακετο των 2 μωρομαντηλων 13.50. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Κορίτσια γέννησα έναν μπεμπη 3.240 γραμμάρια 50 εκατοστά ύψος.... ο έρωτας της ζωής μου κορίτσια και μου μοιάζει πάρα 

Να σου ζήσει!!!!!!! Αντε τα ωραιότερα χριστούγεννα θα κάνετε! :-D 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Να σας ρωτήσω , ψάχνω για πάνες απο online φαρμακεία γιατί από όσο ξέρω ειναι πιο φτηνά και κάνουν πιο πολλές προσφορές . Εχω βρει σε ένα πάνες Pampers Ν1 78 τεμ. 1+1 δωρο με προσφορά της cosmote  στα 18.50 . Επειδή δεν ξέρω αν είναι ακριβά ή φτηνά λέτε να τα παραγγείλω; Επίσης εχει πακετο των 2 μωρομαντηλων 13.50. 

Ναι, νομίζω ότι είναι καλή η τιμή. Βγαίνει περίπου 11 λεπτά η μία πάνα. Γενικά, για να βλέπεις πόσο οικονομικές είναι να μπαίνεις στο σκρουτζ και να αναζητάς την πάνα που θες. Θα σου βγάζει την προσφορά από διάφορα φαρμακεία. Μπορείς επίσης, ηλεκτρονικά να βλέπεις τα φυλλάδια των σ/μ βγάζουν και εκεί προσφορές συνήθως τα babylino. Μια τέτοια προσφορά με 1+1 βρήκα και εγώ και πήρα νο1 και νο2. Μάλλον όπως το παράκανα γιατί έχω γεμίσει τον τόπο πάνες :D

Τα μωρομάντηλα πολύ ακριβά είναι 13,50. Με 4 ευρώ έχει 4άδα στο σ/μ.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ele@n είπε:

Ναι, νομίζω ότι είναι καλή η τιμή. Βγαίνει περίπου 11 λεπτά η μία πάνα. Γενικά, για να βλέπεις πόσο οικονομικές είναι να μπαίνεις στο σκρουτζ και να αναζητάς την πάνα που θες. Θα σου βγάζει την προσφορά από διάφορα φαρμακεία. Μπορείς επίσης, ηλεκτρονικά να βλέπεις τα φυλλάδια των σ/μ βγάζουν και εκεί προσφορές συνήθως τα babylino. Μια τέτοια προσφορά με 1+1 βρήκα και εγώ και πήρα νο1 και νο2. Μάλλον όπως το παράκανα γιατί έχω γεμίσει τον τόπο πάνες :D

Τα μωρομάντηλα πολύ ακριβά είναι 13,50. Με 4 ευρώ έχει 4άδα στο σ/μ.

Ευχαριστώ για την πληροφορία . Θα τα παραγγειλω μαλλον γιατι τωρα εχω μονο ένα μικρό πακετο ισα ισα για την κλινική. Τα μωρομαντηλα 12 είναι το πακέτο οχι 2 . Δεν πατησα καλα το νούμερο . Γενικα κοιταζω και τα σουπερμάρκετ τα ψαχνω πάντα οταν ειναι να κάνω ψώνια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Ευχαριστώ για την πληροφορία . Θα τα παραγγειλω μαλλον γιατι τωρα εχω μονο ένα μικρό πακετο ισα ισα για την κλινική. Τα μωρομαντηλα 12 είναι το πακέτο οχι 2 . Δεν πατησα καλα το νούμερο . Γενικα κοιταζω και τα σουπερμάρκετ τα ψαχνω πάντα οταν ειναι να κάνω ψώνια

ααα τότε αλλάζει. Για 12 είναι μια χαρά τιμή!!! Χρησιμοποιώ και για μένα μωρομάντηλα καθημερινά. Τώρα βέβαια με τα έντονα αρώματά τους δεν τα πάω ιδιαίτερα καλά και δοκίμασα τα lupilu από τα λιντλ. Μου φαίνονται ικανοποιητικά για την τιμή τους. Τα έχει δοκιμάσει κάποια άλλη; Για αργότερα σκέφτομαι να δοκιμάσω και τις πάνες τους.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...