Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια!! Σήμερα κλείνω την 36η εβδομάδα!! 

Μου φαίνεται απίστευτο και επίσης με έχει πιάσει τρελό άγχος για τη γεννα!! Το ότι σκέφτομαι ότι μπορεί από στιγμή σε στιγμή να έρθει το μωράκι με αγχώνει και με φοβίζει! Βασικά η διαδικασία της γεννας είναι αυτή που με φοβίζει!

μπηκαμε λοιπόν στην τελική ευθεία με το καλό σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 5

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια . Ο καιρός περνάει και πραγματικά μου φαίνεται περίεργο που απο το νέο έτος θα είμαστε 3 αντι για 2 . Με το νέο έτος μπαινω στον μήνα μου και θα κανω προγραμματισμένο τοκετό εκτος απροόπτου και θα γεννήσω τέλη Γενάρη. Με το καλό σε όλες μας .

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Καλημέρα κορίτσια . Ο καιρός περνάει και πραγματικά μου φαίνεται περίεργο που απο το νέο έτος θα είμαστε 3 αντι για 2 . Με το νέο έτος μπαινω στον μήνα μου και θα κανω προγραμματισμένο τοκετό εκτος απροόπτου και θα γεννήσω τέλη Γενάρη. Με το καλό σε όλες μας .

Μαζί θα μείνουμε στο τέλος... τον προγραμματισμένο τον θέλατε εσείς ή το αποφασίσατε με το γιατρό;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες πάμε να γεννήσουμε τα μωρά μας όλες μια μια έφτασε ο καιρός εύχομαι σε όλες ξεχωριστά το καλύτερο για εκείνη και το μωρό της μην αφήσετε κανέναν να σας ρίξει ότι μαλ#κία και να σας πει!!!

@Ele@n ναι 25/12 μπαίνω στον 9ο ε ρε θα φέρω μπύρες και γουρουνόπουλα στο μαιευτήριο και πίτσες γιατί όχι να γελάσει λίγο το χειλάκι μου μωρέ :-D:-D:grin:

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κοριτσάρες πάμε να γεννήσουμε τα μωρά μας όλες μια μια έφτασε ο καιρός εύχομαι σε όλες ξεχωριστά το καλύτερο για εκείνη και το μωρό της μην αφήσετε κανέναν να σας ρίξει ότι μαλ#κία και να σας πει!!!

@Ele@n ναι 25/12 μπαίνω στον 9ο ε ρε θα φέρω μπύρες και γουρουνόπουλα στο μαιευτήριο και πίτσες γιατί όχι να γελάσει λίγο το χειλάκι μου μωρέ :-D:-D:grin:

Συμφωνώ φίλη μου και επαυξάνω...  μη μου πεις ότι ξέρεις κι εσύ πότε θα γεννήσεις; 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα ήταν η γιορτή της κόρης μου στο νήπιο και έριξα το κλάμα της αρκούδας ρε την μια μέρα τα παίρνετε στην αγκαλιά σας και την άλλη σας λένε μαμά θα γίνεις γιαγιά Δευτέρα τελευταία μέρα για τα σχολεία και μετά ξεκούραση!!!!

Just now, Ele@n είπε:

Συμφωνώ φίλη μου και επαυξάνω...  μη μου πεις ότι ξέρεις κι εσύ πότε θα γεννήσεις; 

Όχι εγώ πάω για φτ ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους. 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Σήμερα ήταν η γιορτή της κόρης μου στο νήπιο και έριξα το κλάμα της αρκούδας ρε την μια μέρα τα παίρνετε στην αγκαλιά σας και την άλλη σας λένε μαμά θα γίνεις γιαγιά Δευτέρα τελευταία μέρα για τα σχολεία και μετά ξεκούραση!!!!

Όχι εγώ πάω για φτ ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους. 

Την υγειά τους να έχουν και να μας εκπλήσσουν κάθε μέρα!!!

Έχω αρχίσει και έχω αγωνία. Κι αν με πιάσουν οι πόνοι και είμαι μόνη στο σπίτι; ή σπάσουν τα νερά σε κανένα μάθημα;;; 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Την υγειά τους να έχουν και να μας εκπλήσσουν κάθε μέρα!!!

Έχω αρχίσει και έχω αγωνία. Κι αν με πιάσουν οι πόνοι και είμαι μόνη στο σπίτι; ή σπάσουν τα νερά σε κανένα μάθημα;;; 

Αν σε πιάσουν οι πόνοι περιμένεις να γίνουν τακτικοί και τότε πας μαιευτήριο αν σπάσουν τα νερά πας σχετικά πιο γρήγορα αν είσαι σε μάθημα τους λες θα σας πληρώσω καινούριο χαλί και φεύγεις :) 

  • Χαχα 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Αν σε πιάσουν οι πόνοι περιμένεις να γίνουν τακτικοί και τότε πας μαιευτήριο αν σπάσουν τα νερά πας σχετικά πιο γρήγορα αν είσαι σε μάθημα τους λες θα σας πληρώσω καινούριο χαλί και φεύγεις :) 

Χαχα ασε αυτο ειναι και το δικο μου αγχος. Βεβαια εχω και μερικους που με παρακαλανε να σπασουν στο σπιτι τους. 


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Χαχα ασε αυτο ειναι και το δικο μου αγχος. Βεβαια εχω και μερικους που με παρακαλανε να σπασουν στο σπιτι τους. 

Γιατί;;;; Για να πληρώσεις ταπητοκαθαριστήριο;;;; Πάντως τόσα χρόνια στη δουλειά σε καμία συνάδελφο δεν έτυχε κάτι τέτοιο. Ελπίζω να μην είμαι η πρώτη.

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ele@n είπε:

Γιατί;;;; Για να πληρώσεις ταπητοκαθαριστήριο;;;; Πάντως τόσα χρόνια στη δουλειά σε καμία συνάδελφο δεν έτυχε κάτι τέτοιο. Ελπίζω να μην είμαι η πρώτη

Κι εγω αυτο ελπιζω. Θα κανεις και μετα τις γιορτες μαθηματα?


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Κι εγω αυτο ελπιζω. Θα κανεις και μετα τις γιορτες μαθηματα?

Ναι... εγώ δεν έχω βάλει πολλές ώρες φέτος, σε σχέση με άλλες χρονιές. Πιστεύω να τα καταφέρω. Ευτυχώς τελείωσα με τεστ και διαγωνίσματα οπότε και κάποια μέρα να θέλω να ακυρώσω δεν θα το σκεφτώ. Τους έχω ήδη ειδοποιήσει για δύο βδομάδες που θα σταματήσουμε, που μπορεί να γίνουν και τρεις, και μετά ξεκινάμε πάλι. Να είναι καλά η γιαγιά μας που θα έρχεται τα απογεύματα να τον κρατάει... Σε αυτή τη φάση σκέφτομαι πόσο βολικό είναι να μένεις πάνω κάτω με γονείς. Μόνο σε αυτή βέβαια...:D

  • Χαχα 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Μαζί θα μείνουμε στο τέλος... τον προγραμματισμένο τον θέλατε εσείς ή το αποφασίσατε με το γιατρό;

Αρχικα ηθελα να δοκιμάσω φυσιολογικά, αλλά λογω μιας χρόνιας ασθένειας που εχω θα πρέπει να παω με προγραμματισμένη καισαρική . Ο γυναικολογος που με παρακολοθει και θα κανει την καισαρική ειπε μετα τις 22 -1 ειναι ασφαλές . Ειναι η πρώτη φορα που ανυπομονώ να έρθει η νεα χρονια !

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...