Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

@Ele@n Αθήνα θα γεννήσεις κορίτσι δεν θυμάμαι 

@Giota1983 εσύ θα γεννήσεις στο Έλενα όπως γέννησε η @Stelloudia

Οχι δεν ειμαι απο Αθήνα . Απο Κομοτηνή ειμαι αλλα θα γεννησω στο Πανεπιστημιακό Αλεξ/πολης

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Μια χαρά Βενιζέλειο θα γεννήσεις; 

Μμμμ... ο γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό. Οπότε ακολουθώ... Και ήταν και επιλογή μου να μην είναι σε νοσοκομείο, γιατί δεν ξέρω αν έχετε ακούσει έχουμε προβλήματα με ελλείψεις προσωπικού στις μαιευτικές κλινικές στα νοσοκομεία, γενικότερα είναι ένα χάλι μαύρο...

  • Λυπημένη/-ος 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Μμμμ... ο γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό. Οπότε ακολουθώ... Και ήταν και επιλογή μου να μην είναι σε νοσοκομείο, γιατί δεν ξέρω αν έχετε ακούσει έχουμε προβλήματα με ελλείψεις προσωπικού στις μαιευτικές κλινικές στα νοσοκομεία, γενικότερα είναι ένα χάλι μαύρο...

Α μια χαρά τότε αφού έχεις την δυνατότητα σε ιδιωτικό καλά στα δημόσια γενικά είναι τραγικά τρελός κόσμος και απίστευτη αναμονή είχα πάει το καλοκαίρι στο Αλέξανδρας για υπέρηχο επειδή δεν άκουγα το μωρό και περίμενα 1 ώρα και περισσότερο και τελικά έφυγα. 

 

 

 

Πες μας βρε @Stelloudia κι εσύ την εμπειρία σου από το Έλενα αν και εσύ είχες γιατρό οπότε ίσως αλλάζει το πράγμα λιγάκι από ότι να πας στην εφημερία. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , boukitsa123 είπε:

Α μια χαρά τότε αφού έχεις την δυνατότητα σε ιδιωτικό καλά στα δημόσια γενικά είναι τραγικά τρελός κόσμος και απίστευτη αναμονή είχα πάει το καλοκαίρι στο Αλέξανδρας για υπέρηχο επειδή δεν άκουγα το μωρό και περίμενα 1 ώρα και περισσότερο και τελικά έφυγα. 

 

 

 

Πες μας βρε @Stelloudia κι εσύ την εμπειρία σου από το Έλενα αν και εσύ είχες γιατρό οπότε ίσως αλλάζει το πράγμα λιγάκι από ότι να πας στην εφημερία. 

Αυτά είναι τα αρνητικά της επαρχίας. Εχεις δεν εχεις την δυνατότητα δεν εχεις αλλη επιλογή. Η πας στο ιδιωτικό η στο νοσοκομειο με ο,τι αυτό συνεπάγεται!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Αγαπουλινι είπε:

Κοριτσια ηρθε η ντουλαπα για τα παιδια. Ειμαι τρελα χαρουμενη. Χωρεσαν τα παντα μεσα

Α υπέροχα!!! Έχεις κι άλλο παιδάκι δεν θυμάμαι. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Αγαπουλινι είπε:

Κοριτσια ηρθε η ντουλαπα για τα παιδια. Ειμαι τρελα χαρουμενη. Χωρεσαν τα παντα μεσα

Καλορίζικη....!!!!

Έχω κάτι καούρες σήμερα...δεν παλεύονται...ο φάρυγγας μου καίγεται!!!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πως είστε ;; 

@Ele@n άσε από καούρες άλλο τίποτα!! Δεν παλεύονται :roll:

@Αγαπουλινι με γεια σας !! Με το καλό!!

κοριτσια ήθελα να ρωτήσω έχει αρχίσει καμία να νιώθει πίεση χαμηλά; Εγώ εδώ και κάποιες μέρες νιώθω κάποια μικρή πίεση σαν ενόχληση ανα διαστήματα όχι συνέχεια!! Εσείς νιώθετε κάτι;

φοβάμαι μήπως πλησιάζει η ώρα μου κ είναι ενδείξεις αυτά..:roll:


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσια πως είστε ;; 

@Ele@n άσε από καούρες άλλο τίποτα!! Δεν παλεύονται :roll:

@Αγαπουλινι με γεια σας !! Με το καλό!!

κοριτσια ήθελα να ρωτήσω έχει αρχίσει καμία να νιώθει πίεση χαμηλά; Εγώ εδώ και κάποιες μέρες νιώθω κάποια μικρή πίεση σαν ενόχληση ανα διαστήματα όχι συνέχεια!! Εσείς νιώθετε κάτι;

φοβάμαι μήπως πλησιάζει η ώρα μου κ είναι ενδείξεις αυτά..:roll:

Φταίω και εγώ...έφαγα και πήγα και ξάπλωσα...μα, πού πας χρυσή μου με την κοιλιά στο Θεό και γεμάτο στομάχι;

Τι εννοείς πίεση; Εγώ το μόνο που νιώθω αν έχω πάνω από μία ώρα να πάω τουαλέτα είναι πίεση στην κύστη και στην πραγματικότητα μπορεί και να μην θέλω πολύ να πάω...

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Καλορίζικη....!!!!

Έχω κάτι καούρες σήμερα...δεν παλεύονται...ο φάρυγγας μου καίγεται!!!

Κι εγώ μετά απο μέρες σήμερα. Φαντάζομαι φταίει ο καφές που ήπια κ είχα καιρό να πιω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσια πως είστε ;; 

@Ele@n άσε από καούρες άλλο τίποτα!! Δεν παλεύονται :roll:

@Αγαπουλινι με γεια σας !! Με το καλό!!

κοριτσια ήθελα να ρωτήσω έχει αρχίσει καμία να νιώθει πίεση χαμηλά; Εγώ εδώ και κάποιες μέρες νιώθω κάποια μικρή πίεση σαν ενόχληση ανα διαστήματα όχι συνέχεια!! Εσείς νιώθετε κάτι;

φοβάμαι μήπως πλησιάζει η ώρα μου κ είναι ενδείξεις αυτά..:roll:

Και εγώ νιώθω πίεση κάποιες φορες σαν να θέλω να παω τουαλέτα ενώ έχω ήδη πάει. Φαντοζομαι έχει να κάνει και με τη στάση του μωρού 

  • Μου αρέσει 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Φταίω και εγώ...έφαγα και πήγα και ξάπλωσα...μα, πού πας χρυσή μου με την κοιλιά στο Θεό και γεμάτο στομάχι;

Τι εννοείς πίεση; Εγώ το μόνο που νιώθω αν έχω πάνω από μία ώρα να πάω τουαλέτα είναι πίεση στην κύστη και στην πραγματικότητα μπορεί και να μην θέλω πολύ να πάω...

Άσε είναι απίστευτο και εγώ άμα φάω και ξαπλώσω υποφέρω αλλά κ χωρίς να φάω και μόνο με το νερό έχω καούρες και ξινιλες το πιστεύεις!!; Τι να πω!!

εγω νιώθω πίεση εννοείται κ στην κύστη όπως λες κ εσυ, αλλά ώρες ώρες νιώθω χαμηλά χαμηλά σαν μια ενόχληση; Κάτι απροσδιόριστο .. ο γιατρός είχε πει ότι όσο περνάει ο καιρός είναι λογικό να νιώθω κάπως έτσι αλλά εγώ επειδή είμαι 36&1 φοβάμαι με το παραμικρό ..:roll:

Just now, katerina04 είπε:

Και εγώ νιώθω πίεση κάποιες φορες σαν να θέλω να παω τουαλέτα ενώ έχω ήδη πάει. Φαντοζομαι έχει να κάνει και με τη στάση του μωρού 

Εγώ πιο πολύ μπορώ να προσδιορίσω αυτό που νιώθω σαν ενόχληση όπως ένιωθα για παράδειγμα μια εβδομάδα πριν αδιαθετησω!’ Δηλαδή μια ενόχληση χαμηλά χωρίς όμως να είναι πόνοι περιόδου!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Και εγώ νιώθω πίεση κάποιες φορες σαν να θέλω να παω τουαλέτα ενώ έχω ήδη πάει. Φαντοζομαι έχει να κάνει και με τη στάση του μωρού 

Αυτό νιώθω και εγώ! Γι΄ αυτό λέω για την κύστη! Άσε που μου προκαλεί μία δυσάρεστη αίσθηση...Λογικά όταν περάσει στη λεκάνη θα περάσει αυτό το σύμπτωμα, ε;

Εμένα με πονάνε, εκτός των υπολοίπων, οι γοφοί!!! Ειδικά το βράδυ που είμαι μία δεξιά, μια αριστερά, τους νιώθω να καίνε κάποια στιγμή!! Τώρα από τα κιλά είναι; Από τα κόκαλα που ανοίγουν; Ποιος ξέρει...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...