Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Χαιρετώ από τη συννεφιασμένη Θεσσαλονίκη! :) Τι κάνετε; 

Έχω μια απορία. Την αίτηση για το επίδομα γέννας 2000 ευρώ την κάνουμε λογικά αφού γεννήσουμε, σωστα; Ή μπορούμε από τώρα εφόσον ξέρουμε την ΠΗΤ; Δεν βρίσκω πληροφορίες. 

Δεν έχει βγει ακόμα ανακοίνωση για αυτό ούτε έχει βγει κάποια πλατφόρμα 

  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, boukitsa123 είπε:

Τι βάρος έχεις; Εγώ είμαι υπέρβαρη 98 κιλά με 1,67 ύψος 

1, 67 me 85 κιλά σήμερα!!!

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια τι θερμός πήρατε ανοξείδωτο ή πλαστικό; 

έχβ ήδη ένα ανοξείδωτο και πήρα και ένα που είναι γυάλινο από μέσα! Νομίζω το δεύτερο θα με βολέψει καλύτερα.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

1, 67 me 85 κιλά σήμερα!!!

έχβ ήδη ένα ανοξείδωτο και πήρα και ένα που είναι γυάλινο από μέσα! Νομίζω το δεύτερο θα με βολέψει καλύτερα.

Θα ζητήσω γυάλινο κι εγώ 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

@Agapakiii 35 και 3 ειμαι. 

Οι καουρες ασταματητες. Ποναει η πλατη μου πολυ και δεν μπορω να κοιμηθω.

Κοριτσια ψεματα δεν θα πω αλλα 65 κιλα ξεκινησα και ειμαι 83,5. Τρωω δεν ψευδομαι αλλα τωρα δεν τρωω που πεθαινω στις καουρες. Να κουνηθω δεν μπορω. Σηκωνομαι ηδη δυσκολα. Κακτσες δεν μπορω να βαλω ευκολα. Ειμαι γιουβαρλακι με πόδια!!! Τον Αι Βασίλη ανετα τον κανω.

Ασε που καιγονται τα ποδια μου. Με σαγιοναρες ειμαι συνηθως. 16 μερες μου εμειναν και το αγχος απιστευτο. Φαντασου μια μερα πριν πως θα ειμαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπερα. Εμείς βγήκαμε χθες από το νοσοκομείο ο μπέμπης είναι μια χαρά θηλάζει και χεζει ακατάπαυστα. Αύριο θα παμε να μας τσεκάρουν γιατί είχε λίγο ικτερο. 

Η εμπειρία μου στο Έλενα ήταν εξαιρετική έμεινα σε μονοκλινο του πέμπτου ορόφου και πληρώσαμε 500€ για τέσσερα βραδυα. Είχα τον μπέμπη μαζί μου συνέχεια και ότι χρειαζόμουν υπήρχε πάντα μαία διαθέσιμη. Επίσης πάνες,αποστειρωτης,βραστηρας και θηλασταρο υπάρχει εκεί αν τα χρειαστείς. Και αν δε θηλάσεις έχουν έτοιμα σφραγισμένα μπιμπερο με συγκεκριμμενη ποσότητα για να ταΐζεις το μωρό.Το μονο που χρειάζεσαι είναι τα ρουχα του μωρου τα δικά σου και κρεμμουλα για την αλλαγή πανας ολα τα άλλα τα έχουν.

@boukitsa123 για τα επείγοντα δεν έχω άποψη εγώ επειδη είχα το γιατρό μου οποτε ειχα θεμα τον έπαιρνα τηλέφωνο και πήγαινα να τον βρω και αν δεν ηταν ερχοταν να με συναντήσει.Έμεινα πολύ ευχαριστημενη.

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Κορίτσια καλησπερα. Εμείς βγήκαμε χθες από το νοσοκομείο ο μπέμπης είναι μια χαρά θηλάζει και χεζει ακατάπαυστα. Αύριο θα παμε να μας τσεκάρουν γιατί είχε λίγο ικτερο. 

Η εμπειρία μου στο Έλενα ήταν εξαιρετική έμεινα σε μονοκλινο του πέμπτου ορόφου και πληρώσαμε 500€ για τέσσερα βραδυα. Είχα τον μπέμπη μαζί μου συνέχεια και ότι χρειαζόμουν υπήρχε πάντα μαία διαθέσιμη. Επίσης πάνες,αποστειρωτης,βραστηρας και θηλασταρο υπάρχει εκεί αν τα χρειαστείς. Και αν δε θηλάσεις έχουν έτοιμα σφραγισμένα μπιμπερο με συγκεκριμμενη ποσότητα για να ταΐζεις το μωρό.Το μονο που χρειάζεσαι είναι τα ρουχα του μωρου τα δικά σου και κρεμμουλα για την αλλαγή πανας ολα τα άλλα τα έχουν.

@boukitsa123 για τα επείγοντα δεν έχω άποψη εγώ επειδη είχα το γιατρό μου οποτε ειχα θεμα τον έπαιρνα τηλέφωνο και πήγαινα να τον βρω και αν δεν ηταν ερχοταν να με συναντήσει.Έμεινα πολύ ευχαριστημενη.

 

Να τον χαρείτε στο σπίτι σας τώρα!

Τα ομορφότερα (και απαιτητικότερα) ξεκινούν!

@Ele@n ναι Ηράκλειο κι εγώ. Γεννάω στο Μητέρα

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Stelloudia είπε:

Κορίτσια καλησπερα. Εμείς βγήκαμε χθες από το νοσοκομείο ο μπέμπης είναι μια χαρά θηλάζει και χεζει ακατάπαυστα. Αύριο θα παμε να μας τσεκάρουν γιατί είχε λίγο ικτερο. 

Η εμπειρία μου στο Έλενα ήταν εξαιρετική έμεινα σε μονοκλινο του πέμπτου ορόφου και πληρώσαμε 500€ για τέσσερα βραδυα. Είχα τον μπέμπη μαζί μου συνέχεια και ότι χρειαζόμουν υπήρχε πάντα μαία διαθέσιμη. Επίσης πάνες,αποστειρωτης,βραστηρας και θηλασταρο υπάρχει εκεί αν τα χρειαστείς. Και αν δε θηλάσεις έχουν έτοιμα σφραγισμένα μπιμπερο με συγκεκριμμενη ποσότητα για να ταΐζεις το μωρό.Το μονο που χρειάζεσαι είναι τα ρουχα του μωρου τα δικά σου και κρεμμουλα για την αλλαγή πανας ολα τα άλλα τα έχουν.

@boukitsa123 για τα επείγοντα δεν έχω άποψη εγώ επειδη είχα το γιατρό μου οποτε ειχα θεμα τον έπαιρνα τηλέφωνο και πήγαινα να τον βρω και αν δεν ηταν ερχοταν να με συναντήσει.Έμεινα πολύ ευχαριστημενη.

 

Να τον χαρείτε όπως επιθυμείτε!!!! Ήρθε ο πρώτος χεστρούλης της παρέας.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Θα ζητήσω γυάλινο κι εγώ 

Στο βικο μου έδειξαν και αυτούς που από μέσα είναι γυάλινοι.τους ρώτησα τι προτιμάνε συνήθως οι μαμάδες και μου είπε τους γυάλινους, γιατί κρατάνε περισσότερες ώρες τη θερμοκρασία. Ωστόσο μου είπε ότι άπαξ και πέσει κάτω σπάει εσωτερικά. Για αυτό πήρα εν τέλει τον ινοξ. Αν μείνετε ευχαριστημένες κορίτσια, πείτε να ξέρουμε! 

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Αγαπουλινι είπε:

@Agapakiii 35 και 3 ειμαι. 

Οι καουρες ασταματητες. Ποναει η πλατη μου πολυ και δεν μπορω να κοιμηθω.

Κοριτσια ψεματα δεν θα πω αλλα 65 κιλα ξεκινησα και ειμαι 83,5. Τρωω δεν ψευδομαι αλλα τωρα δεν τρωω που πεθαινω στις καουρες. Να κουνηθω δεν μπορω. Σηκωνομαι ηδη δυσκολα. Κακτσες δεν μπορω να βαλω ευκολα. Ειμαι γιουβαρλακι με πόδια!!! Τον Αι Βασίλη ανετα τον κανω.

Ασε που καιγονται τα ποδια μου. Με σαγιοναρες ειμαι συνηθως. 16 μερες μου εμειναν και το αγχος απιστευτο. Φαντασου μια μερα πριν πως θα ειμαι

χαχαχαχα... σαν μπάλες του χριστουγεννιάτικου δέντρου δεν λες καλύτερα; Μόνο κάλτσες; Παπούτσια μπορείς να δέσεις; Ειδικά αν έχω φάει, δεν υπάρχει τέτοια εικόνα. Και είμαι δυο βδομάδες πριν από εσένα.

Κορίτσια για τις καούρες με βοήθησε η τσίχλα... μασάω σαν την αγελάδα όλη μέρα σήμερα, αλλά μου περνούν.

 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Στο βικο μου έδειξαν και αυτούς που από μέσα είναι γυάλινοι.τους ρώτησα τι προτιμάνε συνήθως οι μαμάδες και μου είπε τους γυάλινους, γιατί κρατάνε περισσότερες ώρες τη θερμοκρασία. Ωστόσο μου είπε ότι άπαξ και πέσει κάτω σπάει εσωτερικά. Για αυτό πήρα εν τέλει τον ινοξ. Αν μείνετε ευχαριστημένες κορίτσια, πείτε να ξέρουμε! 

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες πρέπει να περάσω να τα δω μου φαίνεται από κοντά σκέφτομαι να πάρω ένα με μεγάλη χωρητικότητα πόσες ώρες άραγε κρατάνε το νερό ζεστό; 

@Stelloudia Μπράβο κοριτσάρα που γυρίσατε στο σπίτι σας καλά τα χεσίματα είναι μέσα στο πρόγραμμα :)

Κορίτσια οποία γεννήσει μην μας ξεχάσει να μας ενημερώσει :x

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

χαχαχαχα... σαν μπάλες του χριστουγεννιάτικου δέντρου δεν λες καλύτερα; Μόνο κάλτσες; Παπούτσια μπορείς να δέσεις; Ειδικά αν έχω φάει, δεν υπάρχει τέτοια εικόνα. Και είμαι δυο βδομάδες πριν από εσένα.

Κορίτσια για τις καούρες με βοήθησε η τσίχλα... μασάω σαν την αγελάδα όλη μέρα σήμερα, αλλά μου περνούν.

 

Ασε τις αποφευγω εγω τις τσιχλες γιατι βλεπεις φροντισα να εχω πολλα σφραγισματα και κανω ζημια χαχαχαχαχχα. 

Παπουτσια ναι θάνατος χαχαχαχαχα

Επισης μεσα στον γλυκο υπνο την πιανει τρελα την δικια μου και παιζει. Στις 5 με ξυπνησε σημεσα

Επεξεργάστηκαν by Αγαπουλινι
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια . Σήμερα ξύπνησα χωρίς λόγο απο τις 7 η ώρα . Είμαι με 5 ωρες ύπνο και δεν κλείνει το μάτι. Φταίει ίσως λιγάκι και το οτι άρχισε να κλωτσάει δυνατά η μπέμπα πρωί πρωί και μετά δεν μπορούσα να βολευτώ. Τον τελευταίο μήνα με πεθαίνουν οι καούρες οτι και να φάω ακομα και το σίδηρο που πίνω με ενοχλεί. Δεν ξερω πως θα παει αυτη η κατάσταση . Να δείτε που αντι να βάλω κιλα θα χάσω μέχρι να γεννήσω. 

@Stelloudia να τον χαίρεσαι τον μπέμπη σου να είναι πάντα γερός. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...