Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Γυναικολόγος Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα... Σήμερα έχω ραντεβού με την κυρία Κατερίνα ταγκου γυναικολόγο Θεσσαλονίκη... Θα πάω πρώτη φορά... Πηγαίνει καμία εκεί και είναι ευχαριστημένη??? Πήγαινα σε μια άλλη αλλά καλύτερα να μη πω όνομα αλλά δεν θεωρώ ότι ηταν όντως καλη γιατρός κ αποφάσισα να αλλάξω! Θέλω να κάνω μωράκι με τον άνδρα μου κ θέλω πρώτου να μείνω έγκυος να πάω σε μια.... Στο μεταξύ να ρωτήσω και κάτι άλλο,μείνατε γρήγορα έγκυος εσείς? Εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες τον Μάιο... Τον Ιουνίο είχαμε μια βίοχημικη αλλά από τότε ως τώρα που προσπαθήσαμε δεν μας ήρθε εγκυμοσύνη.... Ξέρω ότι δε πρέπει να αγχώνομαι και ότι είναι λίγο το διάστημα που προσπαθούμε... Έκανα κ τους 2 μήνες τεστ ωορρηξίας για να μαστε πιο σίγουρη ποτέ ήταν για να κάνουμε τότε αλλά πάλι δν έκατσε.... Λέω στον εαυτό μου συνέχεια αμάν ρε Μαρία το αγχώνεσαι από τώρα έλεος όλα είναι καλά... Αλλά κάτι μέσα μου με τρώει.... Όλο βλέπω γέννες κ τέτοια... Έχω χαζέψει... Με πειράξε πολύ η βιοχημικη... Από τότε κόλλησε το μυαλό μου μέχρι τότε ήμουν πολύ χαλαρή!!!! 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariaia είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... Σήμερα έχω ραντεβού με την κυρία Κατερίνα ταγκου γυναικολόγο Θεσσαλονίκη... Θα πάω πρώτη φορά... Πηγαίνει καμία εκεί και είναι ευχαριστημένη??? Πήγαινα σε μια άλλη αλλά καλύτερα να μη πω όνομα αλλά δεν θεωρώ ότι ηταν όντως καλη γιατρός κ αποφάσισα να αλλάξω! Θέλω να κάνω μωράκι με τον άνδρα μου κ θέλω πρώτου να μείνω έγκυος να πάω σε μια.... Στο μεταξύ να ρωτήσω και κάτι άλλο,μείνατε γρήγορα έγκυος εσείς? Εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες τον Μάιο... Τον Ιουνίο είχαμε μια βίοχημικη αλλά από τότε ως τώρα που προσπαθήσαμε δεν μας ήρθε εγκυμοσύνη.... Ξέρω ότι δε πρέπει να αγχώνομαι και ότι είναι λίγο το διάστημα που προσπαθούμε... Έκανα κ τους 2 μήνες τεστ ωορρηξίας για να μαστε πιο σίγουρη ποτέ ήταν για να κάνουμε τότε αλλά πάλι δν έκατσε.... Λέω στον εαυτό μου συνέχεια αμάν ρε Μαρία το αγχώνεσαι από τώρα έλεος όλα είναι καλά... Αλλά κάτι μέσα μου με τρώει.... Όλο βλέπω γέννες κ τέτοια... Έχω χαζέψει... Με πειράξε πολύ η βιοχημικη... Από τότε κόλλησε το μυαλό μου μέχρι τότε ήμουν πολύ χαλαρή!!!! 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 

Καλησπερα κοριτσι μου.Οσον αφορα τη γυναικολογο δεν την ξερω.Μακαρι να μεινεις ευχαριστημενη αυτη τη φορα.Οσο για την βιοχημικη σε καταλαβαινω γιατι η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν παλλινδρομη 9 εβδομαδων.Δεν το περιμενα και με πειραξε πολυ.Εννοειται οτι εκανα σαν τρελη να ξαναμεινω,επειδη επρεπε να ρυθμιστει κι ο θυροειδης πρωτα περιμεναμε 6 μηνες,κοντεψα να σκασω.Ευτυχως εμεινα αμεσως και τωρα εχω ενα αγορακι.Δεν σου λεω να μην αγχωνεσαι γιατι ειναι πολυ δυσκολο.2 μηνες προσπαθειας ομως ειναι λιγο.Εγω ελεγα στο 6μηνο να μεινω ειναι καλα.Το σημαντικο ειναι να εχεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλια.Ευχομαι να γινεις γρηγορα μανουλα:)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου.Οσον αφορα τη γυναικολογο δεν την ξερω.Μακαρι να μεινεις ευχαριστημενη αυτη τη φορα.Οσο για την βιοχημικη σε καταλαβαινω γιατι η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν παλλινδρομη 9 εβδομαδων.Δεν το περιμενα και με πειραξε πολυ.Εννοειται οτι εκανα σαν τρελη να ξαναμεινω,επειδη επρεπε να ρυθμιστει κι ο θυροειδης πρωτα περιμεναμε 6 μηνες,κοντεψα να σκασω.Ευτυχως εμεινα αμεσως και τωρα εχω ενα αγορακι.Δεν σου λεω να μην αγχωνεσαι γιατι ειναι πολυ δυσκολο.2 μηνες προσπαθειας ομως ειναι λιγο.Εγω ελεγα στο 6μηνο να μεινω ειναι καλα.Το σημαντικο ειναι να εχεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλια.Ευχομαι να γινεις γρηγορα μανουλα:)

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!! Να εισαι καλά!!!! Να σου ζήσει το αγοράκι σου και να κάνεις κ δεύτερο όταν κ αν το θελήσεις εύκολα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω ξερω την γιατρο σου..

Το σιγουρο ειναι πωσ μετα απο μια " αποτυχημενη εγκυμοσυνη" ολεσ εχουμε τρελαθει κ το θελουμε ακομη πιο πολυ..δεν εισαι η μονη..προσπαθησε να κανεισ πραγματα να απασζολεισ τον εαυτο σου..

Ευχομαι γρηγορα να μεινεισ εγκυοσ..

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Ουτε εγω ξερω την γιατρο σου..

Το σιγουρο ειναι πωσ μετα απο μια " αποτυχημενη εγκυμοσυνη" ολεσ εχουμε τρελαθει κ το θελουμε ακομη πιο πολυ..δεν εισαι η μονη..προσπαθησε να κανεισ πραγματα να απασζολεισ τον εαυτο σου..

Ευχομαι γρηγορα να μεινεισ εγκυοσ..

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Το εύχομαι και σε σένα αν το θέλεις!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!! Την γυναικολόγο που αναφέρεις δεν την ξέρω, αναλόγως με το που μένεις εγώ έχω να σου προτείνω την δική μου, είναι δυτικά όμως δεν ξέρω αν σε βολεύει.. Επειδή είναι και προσωπική μου φίλη δεν θέλω να αναφέρω το όνομα της δημόσια, αν θέλεις μπορώ να σου στείλω πμ, είναι νέα σε ηλικία, από εμπειρία δηλαδή δεν ξέρω αν έχει όση θέλεις για να νιώθεις σιγουριά, όμως συνεργάζεται με μεγάλα ονόματα στον χώρο, όπως για παράδειγμα με τον κύριο Γκριμπιζη, τον οποίο φαντάζομαι πως γνωρίζεις... Εύχομαι να έρθει γρήγορα το μωράκι σου, όλα να σου πάνε καλά!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...