Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ναι εντάξει τώρα δεν έχω αυτό το πρόβλημα. Μου τον έφεραν και έγινε κανονικό βυζοτσιμπουρο! Του δίνω και 5μλ συμπλήρωμα γιατί δε με αφήνει σε ησυχία αλλιώς! Χαχαχα

Όπως είπα πήρε το βυζι αμέσως και μετά δεν το άφηνε!!! Τις πρώτες δυο ώρες έλιωνα από τη χαρά. Μετά είχα αρχίσει να ανησυχώ ότι θα τον κρατήσω μόνιμα εκεί γιατί με το που τον έβγαζα ξεκινούσαν τα δράματα. Αλλά τελικά του έδωσα λίγο συμπλήρωμα δυο φορές και κοιμηθηκε ο καλός μου. Το στήθος μου σιγά σιγά κατεβάζει το γαλα και πιστεύω πως δεν θα έχω θέμα σε λίγες μέρες. Ευτυχως ψυχολογικά είμαι παρα πολύ καλά! Ψύχραιμη και αισιόδοξη! Δεν έφαγα τη φλασια που είχα φάει την άλλη φορά! (Ως τώρα τουλάχιστον! Χαχαχα Μ εμενα δε μπορείς να ξέρεις ποτε!)  Μην ανησυχεις καθόλου παντως. Θα δεις. Με το δεύτερο θα είσαι πια «παλιά καραβάνα»! Δεν θα κάνουμε τα ίδια λάθη. Τώρα θα κάνουμε αλλά λάθη! Χαχαχα 

Η κόρη μου μου λείπει αλλά εντάξει μου στέλνουν βιντεάκια που τα περνάει τελεια χωρις εμενα (η γαϊδούρα!) και εγώ δεν της λείπω καθόλου οποτε δεν στεναχωριεμαι γι αυτό. Είμαι ήρεμη. 

Αχ αυτή η μυρωδιά ρε κοριτισα. Αυτη η μωρουδιλα. Τωρα που τη μύρισα θυμήθηκα ποσο μου είχε λείψει!!! Άντε με το καλό να τη μυρίσουμε όλες μας! 

Χρόνια πολλά!!!!!! Έπρεπε να γεννήσεις σήμερα εσυ! 

ΚαΚαλα έκανες σε όλα αααα..... 

Εγώ δεν θυμάμαι να χα θέμα στον γιο.. Το γάλα είχε κατέβει αμέσως από τις πρωτες μέρες.. Το πρωτογαλα δλδ.. Καινεπινε μια χαρά.. Κολικους δεν είχε κάνει από αμέσως ο δικός μου.. Μα έκλαιγε κάθε φορά που κατουριοταν απαρηγόρητος.. Ποτε δεν άντεξε βρεγμένη πανα πανω του χαχαχαχ

Οχι δεν θα κάνουμε τα ίδια λάθη.. Μια χαρά θα τα παμε ολαααα

Και χαίρομαι πολυ ποη νιώθεις καλα!!!! 

Keep going

Χαίρομαι επίσης που η κοράκλα περναει καλα και είναι ήρεμη!!! Πολυ θετικό αυτό για την ψυχολογία σου

 

@elenioz χρόνια πολλα μικρή μου.. Να τα χιλιάσεις και να σαι παντα χαρουμενη!!! 

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να κρατάς την κουκλα σου αγκαλιά σε λίγες μερες

2 ώρες πρίν, marianna1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Eirini_ka συγχαρητήρια! Όμορφη η περιγραφή σου! Να σου ζήσει το μωράκι σου και να το καμαρώνεις! 

Ανυπομονώ για την επόμενη περιγραφή!

@Irinoula86 είσαι η μόνο από το πρώτο δεκαήμερο που έχεις μείνει! Αλλά δεν πιστεύω πως θα είσαι η επομενη:-(

 

@Hliolousti καλά αποτελέσματα! Εύχομαι να γεννήσεις άμα το θες σήμερα! Βάσει πινακακιου θα μπορούσες να είσαι η επόμενη!!! Περιμένουμε νέα!

@P.L.L. ναι να συναντηθούμε!!! Ελπίζω να καταφέρουμε να συντονιστουμε με τα μωρά και να βρεθούμε... Είμαι κ εγώ ψιλοκομματια... Έχω αποφασίσει να το πάω με θηλαστρο κ έχω ξεκινήσει να αντλω αλλά οι λιγες σταγόνες μένουν κολλημένες στο μπουκαλάκι κ στεναχωριέμαι γιατι είναι πολύτιμες... Μέχρι να βγαλω αρκετό πίνει ξένο περίπου 30 μλ.

@OctoberMom και @elenioz  χρόνια σας πολλά! Με το καλό και τα μωράκια σας! Κ μπορεί κάτι να γίνει σήμερα κ να γεννήσετε και να έχετε ίδια μέρα γενέθλια με τα μωρά! Αχαχαχα

@Nina13 εμένα μοιαζει πολύ στην κόρη μου νεογέννητο! Έχει καστανό ανοιχτό μαλλί και τέλος οι ελπίδες μου για μελαχρινό αντράκι! Είναι μικρουλι σαν γατάκι και μυρίζει υπέροχα!!!! 

Αχ αυτή η μωρουδιλααααα

Δεν κρατιέμαι σου λέω ωωωω

Να φάτε μπουτακια και για μένα κοριτσιααααααααα

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Για θυμηστε βρε κορίτσια μου! Τα μπιμπερό τα καινούργια πρέπει να τα βράζουμε σε κατσαρόλα 5 λεπτά? Ή πλύσιμο κ αποστειρωτης?

Επίσης @Renezαπό το θήλαστρο αποστειρωνεις το μπιμπερό κ τη βαλβίδα(, όλα εκεί να που έχει μέσα, )κ βιδωνει στο μπιμπερο κ τη χωανη ? Το σωληνάκι του αέρα δεν το αποστειρωνω έτσι? Medela έχω swing κι όλα παρόμοια είναι όποτε καταλαβαίνεις τι λέω Ε?

Όχι αυτό του αέρα δε θέλει καθόλου!! Τα υπόλοιπα ναι τα πλένω πρώτα κ μετά αποστειρωτη..8 φόρες τη μέρα αυτό τι καλά!! Αν έχεις ήδη αξίζει πιστεύω να πάρεις άλλη μια γύρα χοάνες κ μπιμπερακια να μην έχεις συνέχεια πλύνε βάλε ρε φίλη..

Όσο για τα μπιμπερο εγώ απλά τα έπλυνα κ μετά αποστειρωτη..δεν έχει νόημα το βράσιμο αφού κάνει την ίδια δουλειά με τον αποστειρωτη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!

Την πρώτη φορά ειχε170 μεσο όρο αλλά έφτασε και μέχρι 180...

Τη δεύτερη φορά ο μέσος όρος πήγε στο 160 αλλά έφτανε μέχρι 170...

Πέφτω για νανακια!είναι το μόνο που θα μας ηρεμήσει και τις δύο στα σίγουρα μέχρι να ξημερώσει!!!:wub:

Ευχομαι να ηρεμήσετε συντομα... Και να παβε όλα καλά 

Καλη ξεκουραση κοριτσι

Just now, Efi@ είπε:

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας.. Γερά και τυχερά να είναι μια ζωή.. Με το καλό και τα επόμενα.. Και εγώ εν αναμονή 39  σήμερα.. 

Με το καλό και να πανε ολα καλα ευχομαι... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, OctoberMom είπε:

@Eirini_ka Συγχαρητήρια για το παιδάκι σας, και κυρίως σ'εσένα που τα πέρασες όλα αυτά! Για τις θηλές, εννοείται να ρωτήσεις τις μαίες να σου δείξουν πως να πιάνει καλά ούτως ώστε να μή σε πληγώνει, υπάρχει η λύση της ψευδοθηλής επίσης, αλλά άμα δεις τα σκούρα, εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις μια σύμβουλο θηλασμού που να ρχεται σπίτι (ή απο skype άμα φοβάσαι με τον ιό) για να σε βοηθήσει με το θηλασμό και τα θεματάκια του. 

Αυτό ισχύει για όλες τις κοπέλες που έχετε αναφέρει προβληματάκια! Όποιες μένετε Αθήνα και σας ενδιαφέρει, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα να σας δώσω τηλέφωνα. 

Εγώ καλά είμαι (έγινα και 32 σήμερα, να με χαίιιιρεστεεεε!) αν και κοιμάμαι σπαστά, λες κι έχω ήδη νεογέννητο...! Έχω μια 3κιλη μπέμπα βέβαια εγώ ακόμα μέσα (εξαιρέσεις καταντήσαμε!!!) και ΝΑΙ, συνεχίζω να δουλεύω μέχρι την Παρασκευή! Νομίζω ότι αυτό με κρατάει και δεν έχω ξεσπάσει στο nesting τελείως (μόνο τα μισά μου τα παπούτσια καθάρισα με πανάκι και οδοντόβουρτσα, μ'έπιασε στα πράσα ο σύζυγος γυρνώντας απ'τη δουλειά και μαζεύτηκα...). 

Koritsi mou xronia sou polla!!Oooo,ti epithumeis sou euxomai!!Egw tha ithela na mou steileis otan boreseis til gia sumvoulo thilasmou se periptwsi pou xreiastw telika.An k makari na ta kataferw!!Athina menw,notia!!

Euxaristw poly!!!

@elenioz xronia sou polla k esena agapimeni!!Ta kalytera!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elenioz είπε:

@ada32 Στο κάθε παιδάκι κάθεται καλύτερα διαφορετική κρεμα. Αλλά ρώτα στο φαρμακείο (ή και τον παιδίατρο σας αν θέλεις) για μελάνι για το σύγκαμα. Θυμάμαι της αδερφής μου η μικρή έτσι είχε σωθεί μόνο.  Πιστεύω θα την βοηθήσει! 

@Hliolousti Πάνε ξεκουράσου κορίτσι μου θα ηρεμήσεις και εσύ κ η μικρούλα. Να μην στεναχωριέσαι. Θα το δείτε κ με τον γιατρό αύριο. Περιμένουμε νέα. 

Ναι το διάβασα  για το μελάνι , Αύριο θα πάω να πάρω  κ από αυτό . κάνει κ κακα συνέχεια 

Just now, Hliolousti είπε:

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!

Την πρώτη φορά ειχε170 μεσο όρο αλλά έφτασε και μέχρι 180...

Τη δεύτερη φορά ο μέσος όρος πήγε στο 160 αλλά έφτανε μέχρι 170...

Πέφτω για νανακια!είναι το μόνο που θα μας ηρεμήσει και τις δύο στα σίγουρα μέχρι να ξημερώσει!!!:wub:

Ξεκουράσου κ ηρέμησε.. Κ να μην σκέφτεται τίποτα .. Άστα όλα για μετά την γέννα!!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι αυτό του αέρα δε θέλει καθόλου!! Τα υπόλοιπα ναι τα πλένω πρώτα κ μετά αποστειρωτη..8 φόρες τη μέρα αυτό τι καλά!! Αν έχεις ήδη αξίζει πιστεύω να πάρεις άλλη μια γύρα χοάνες κ μπιμπερακια να μην έχεις συνέχεια πλύνε βάλε ρε φίλη..

Όσο για τα μπιμπερο εγώ απλά τα έπλυνα κ μετά αποστειρωτη..δεν έχει νόημα το βράσιμο αφού κάνει την ίδια δουλειά με τον αποστειρωτη..

Ευχαριστώ κ Αντα ! Αχ αυτά θυμόμουν κι εγώ αλλά διάβασα για βράσιμο στο χαρτάκι του μπιμπερό κ λέω λες? Μπα υπερβολές! Μπιμπερακια πήρα κ νέα βαλβίδα! Για να δούμε τι θα καταφέρω με το ζιζι κ το φαγανιαρικακι μου!

Όσο περνάνε οι μέρες, οι ώρες, τα λεπτά με πιάνουν τα παλαβά μου,για φουσκιτσες είμαι! 

Ααα υπάρχουν κάτι ειδικά σουτιέν που κρατάνε τα μπιμπερό κατά την άντληση, έχω δει σε σάιτ του εξωτερικού αλλά κι εδώ θα υπάρχει! Αν αποφασίσεις να πάρεις διπλό, κοίτα κ για αυτό γτ σίγουρα βολεύει. Εγώ έχω το σουινγκ αλλά για μεγάλη παραγωγή κ στάνταρ άντληση ίσως δεν σε καλύψει. Εγώ σούπερ ευχαριστημένη έμεινα, δυνατό,αθόρυβο κ κάνει κ μαλάξεις πριν κ έχει κ 2 κλίμακες δύναμης. Έχει και θηλή calma relief την οποία δεν δοκίμασα ποτέ, δεν ξέρω ακόμα πως, για τους κολικούς είναι. Αν χρειαστεί θα τη βάλω μπρος κι αυτή.


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Efi@ κορίτσι μου.......!!!!! έλεγα ότι θα γεννησες και εσυ!!!!!!γι αυτό δεν μιλάς!!!!έχεις κπ νεο από γιατρό? η θα το πάτε μέχρι όσο πάει?

ενημερωνε μας...... γτ είμαστε αυτες που εχουν μείνει από το πρωτο δεκαημερο απο το πινακακι όπως κατάλαβες!!!!

και γεννάμε και στο μητερα!

λες να πάμε μαζι?

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ada32 είπε:

Κ εγώ το αναρωτιέμαι αυτό με το νερό.  Στον γιο μου έπινα πάρα πολύ , Δεν προλάβαινε ο άντρας μου τις 6δες από την αρχή.. Τώρα δεν είναι έτσι ενώ νιώθω ότι έχω περισσότερο γάλα.  Στην περίπτωση σου όμως είναι νωρίς ακόμα , Μόλις γεννησες.! Αχ μωρέ το μωρουλι με αυτούς τους κολικούς.. Η δικιά μου είναι ήσυχη ακόμα.. Όταν τν έχω αγκαλιά κάνει πρτσ πρτς αλλά δεν κλαίει.  Εμένα η καημενουλα έχει συγκαει πολύ από την μενν κ είναι κατακόκκινη. .. Δεν ξέρω τι να της πρωτοβάλω(έχω sudocream, bepanthol,pharmasept αλλά δεν βλέπω μεγάλη βελτίωση). Τη βλέπω κ στενοχωριέμαι. Σήμερα έβαλα ελαιόλαδο κ νισεστε

Μπες στο φεις σε όμαδα για θηλασμό κ θα σου προτείνουν οι κοπέλες εκεί θήλαστρο που γνωρίζουν.

10 ημερών! 25.9 γέννησα. Από πόνους είχα τις 3 πρώτες μέρες μόνο  αλλά σήμερα με έχει πεθάνει η μέση μου κ η κοιλιά.  

3 μέρες φουλ αίμα κ από την 4η έως κ Παρασκευή λίγα σαν ψευτοπεριοδο. Από χθες πάλι έχω περισσότερο αίμα.

Ωωωω την καημένη! Εσυ βέβαια ξέρεις καλυτερα αλλά εγώ αυτό που θα έκανα θα ήταν να την αφήνω όσο πιο πολλη ώρα μπορώ γυμνή. Πάνω σε ένα σελτεδακι. Να παίρνει αέρα η πληγουλα της. Περαστικά σας!

Just now, Nina13 είπε:

ΚαΚαλα έκανες σε όλα αααα..... 

Εγώ δεν θυμάμαι να χα θέμα στον γιο.. Το γάλα είχε κατέβει αμέσως από τις πρωτες μέρες.. Το πρωτογαλα δλδ.. Καινεπινε μια χαρά.. Κολικους δεν είχε κάνει από αμέσως ο δικός μου.. Μα έκλαιγε κάθε φορά που κατουριοταν απαρηγόρητος.. Ποτε δεν άντεξε βρεγμένη πανα πανω του χαχαχαχ

Οχι δεν θα κάνουμε τα ίδια λάθη.. Μια χαρά θα τα παμε ολαααα

Και χαίρομαι πολυ ποη νιώθεις καλα!!!! 

Keep going

Χαίρομαι επίσης που η κοράκλα περναει καλα και είναι ήρεμη!!! Πολυ θετικό αυτό για την ψυχολογία σου

 

@elenioz χρόνια πολλα μικρή μου.. Να τα χιλιάσεις και να σαι παντα χαρουμενη!!! 

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να κρατάς την κουκλα σου αγκαλιά σε λίγες μερες

Αχ αυτή η μωρουδιλααααα

Δεν κρατιέμαι σου λέω ωωωω

Να φάτε μπουτακια και για μένα κοριτσιααααααααα

Να σου πω την αλήθεια χαιρομαι που τα περνάει καλά αλλά στεναχωριεμαι και λίγο που δε της λείπει η μαμα της!! Είναι εγωιστικό το ξέρω!! Αλλά τι να κάνω;;; Να πω ψέματα; Μέχρι και για το σκυλάκι μας ρώτησε σήμερα αλλά για εμενα τίποτα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Ευχαριστώ κ Αντα ! Αχ αυτά θυμόμουν κι εγώ αλλά διάβασα για βράσιμο στο χαρτάκι του μπιμπερό κ λέω λες? Μπα υπερβολές! Μπιμπερακια πήρα κ νέα βαλβίδα! Για να δούμε τι θα καταφέρω με το ζιζι κ το φαγανιαρικακι μου!

Όσο περνάνε οι μέρες, οι ώρες, τα λεπτά με πιάνουν τα παλαβά μου,για φουσκιτσες είμαι! 

Ααα υπάρχουν κάτι ειδικά σουτιέν που κρατάνε τα μπιμπερό κατά την άντληση, έχω δει σε σάιτ του εξωτερικού αλλά κι εδώ θα υπάρχει! Αν αποφασίσεις να πάρεις διπλό, κοίτα κ για αυτό γτ σίγουρα βολεύει. Εγώ έχω το σουινγκ αλλά για μεγάλη παραγωγή κ στάνταρ άντληση ίσως δεν σε καλύψει. Εγώ σούπερ ευχαριστημένη έμεινα, δυνατό,αθόρυβο κ κάνει κ μαλάξεις πριν κ έχει κ 2 κλίμακες δύναμης. Έχει και θηλή calma relief την οποία δεν δοκίμασα ποτέ, δεν ξέρω ακόμα πως, για τους κολικούς είναι. Αν χρειαστεί θα τη βάλω μπρος κι αυτή.

Διπλό έχω κ τα κρατάω σαν τη χαζή χχααχα 

Ναι αυτό το σουτιενακι πρέπει να το τιμήσουμε φίλη,το πήρε η @EugenJen κ είναι ευχαριστημένη,λέει πως είναι κ ως σουτιεν πολύ ανετο!! Θα σου πουμε site αν θες!

Κάποιες φορές βάζω τον άντρα μου κ κρατάει το ένα για να χαζεύω Ίντερνετ εγώ κ μου τραγουδάει η καλή μας αγελάδα :mrgreen:

Τι σκέψεις κάνεις μωρεε??? 

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Διπλό έχω κ τα κρατάω σαν τη χαζή χχααχα 

Ναι αυτό το σουτιενακι πρέπει να το τιμήσουμε φίλη,το πήρε η @EugenJen κ είναι ευχαριστημένη,λέει πως είναι κ ως σουτιεν πολύ ανετο!! Θα σου πουμε site αν θες!

Κάποιες φορές βάζω τον άντρα μου κ κρατάει το ένα για να χαζεύω Ίντερνετ εγώ κ μου τραγουδάει η καλή μας αγελάδα :mrgreen:

Τι σκέψεις κάνεις μωρεε??? 

Για πείτε το site ρε κορίτσια..έχω πέρσι χρησιμοποιούσα νοσοκομειακό της medela διπλό κ τα κρατούσα κ ήταν άβολο από αυτήν την άποψη.τωρα με τον γιο μου ίσως με βόλευε στις αντλήσεις να έχω ελεύθερα χέρια(σκέφτομαι όπως κ να χει να έχω για τον πρώτο μηνα νοσοκομειακό θηλαστρο κ βλέπουμε μετά) στην Θεσσαλονίκη στην Χαριλάου της medela ,δεν έχουν σουτιέν.:-(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου... 

Πως ειστε? Τα μωράκια καλά? Πως τα πατε? Αναρρώνετε?? @Anastasia05

Να ρωτήσω τις @P.L.L. και @marianna1986 σχετικά με το Ρέα και τι χαρτιά σας ζήτησαν γενικότερα... Δλδ το τεστ το κάνατε εκεί και ποσες ωρες έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα? Και επίσης για την δήλωση του μωρου, μου είπαν ότι θέλουν παρουσια και των δυο γονέων, ισχυει και τι χαρτιά προσκομισατε??? 

Ελπίζω να μην ζητάω πολλαααα

Συναντηθήκαμε τελικά ααα??? Θέλω λεπτομέρειες... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μας μανούλες κ μανούλες σε αναμονή! Έχουμε κανένα νεακι σήμερα???

Εγώ έκανα το τεστ το πρωί κ θα βγει αύριο, τελευταία μέρα δουλεια σήμερα κ αύριο beaute κ ξεκούραση! Νιώθω αυτές τις μέρες ότι το κοριτσάκι μ είναι έτοιμο να έρθει! Νιώθω το σώμα διαφορετικό όπως δεν το είχα νιώσει στο 1ο παιδί μέχρι 39 κ 6 που γέννησα! 

Όλα τα παράλογα κ κουλά περνούν από το μυαλό μου αλλά με αγνοώ...Αχαχαχαχ 

Οι δευτερομανουλες όταν επιστρέψετε σπίτι κάντε μας ένα αφιέρωμα πως αντέδρασαν τα μεγάλα παιδάκια σας! Έχω αγωνία! Κι ακόμα πως είναι τώρα που λείπετε??? Αφασία καλοπαιρνουν ή κάνουν κ καμμία γκρινιτσα? Στο τηλ σας μιλάνε?

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα μας μανούλες κ μανούλες σε αναμονή! Έχουμε κανένα νεακι σήμερα???

Εγώ έκανα το τεστ το πρωί κ θα βγει αύριο, τελευταία μέρα δουλεια σήμερα κ αύριο beaute κ ξεκούραση! Νιώθω αυτές τις μέρες ότι το κοριτσάκι μ είναι έτοιμο να έρθει! Νιώθω το σώμα διαφορετικό όπως δεν το είχα νιώσει στο 1ο παιδί μέχρι 39 κ 6 που γέννησα! 

Όλα τα παράλογα κ κουλά περνούν από το μυαλό μου αλλά με αγνοώ...Αχαχαχαχ 

Οι δευτερομανουλες όταν επιστρέψετε σπίτι κάντε μας ένα αφιέρωμα πως αντέδρασαν τα μεγάλα παιδάκια σας! Έχω αγωνία! Κι ακόμα πως είναι τώρα που λείπετε??? Αφασία καλοπαιρνουν ή κάνουν κ καμμία γκρινιτσα? Στο τηλ σας μιλάνε?

Καλημερα μανουλα

Καλα αποτελέσματα στο τεστ και όλα να πανε καλα ευχομαι... Μην κάνεις άσχημες σκέψεις.. Επικεντρώσουμε να γεννήσεις να ηρεμήσεις και να επιστρέψεις σπίτι με τα παιδακια σουυυυ

Μου είπαν θα μας τα πουν όλα, όποτε μην αγχώνεσαι.. Είναι τόσο καλές οι φίλες μας που ακόμα και τώρα σκέφτονται κι εμάς... Τρελαινομαιιιι:x

Εμείς οι δευτερο μανουλες πρεπει να βρεθουμεεε

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...