Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

      Νομίζω ότι ακριβώς με σιγουριά δεν γνωρίζουν γι'αυτό περνονται Κ πολλές φορές προληπτικά. Είναι ένα πεδιο που δεν είναι ξεκάθαρο ο ενδομητρίος θάνατος. Με σιγουριά κάνεις δεν μπορεί να σου απαντήσει αν μπορούσε θα το είχες αποφύγει σίγουρα. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Aurela είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Να χαίρεστε τα μωράκια σας και υγεία να έχετε όλες και ευτυχία.

Είμαι καινούργια εδω,τωρα σας βρήκα. 

Είμαι και εγώ στο μήνα μου, ΠΗΤ έχω στης 25/10 αλλά πάμε για καισαρική στης 16 του μηνός στο ελενα.

Μου λέει ο ορθοπεδικός ότι λόγο κηλης που έχω στο σπόνδυλο να μην το ρισκάρω για φυσιολογικά Γιατί εμένα με πιάνει συχνά η κήλη και δεν Σικονομε από το κρεβάτι αν δεν κάνω ενέσεις όταν με πιάνει 

Η αλήθεια είναι πως ήθελα πολύ να πάω φυσιολογικά όσο δεν φαντάζεστε 

Φοβαμε πολύ την καισαρική,ακόμα πιο πολύ την επισκλιριδιο

Ευχωμαι με το καλό σε ολλες που είσαστε ακόμα σε αναμονή και καλή ελευθερια 

Μήπως μπορεί οποία έχει γεννήσει πρόσφατα στο ελενα να πει τι γίνετε με τα τεστ κοροναιου; 

Εγώ γέννησα εκεί τη προηγούμενη Κυριακή..Μας το κάνουν λίγο πριν τον τοκετό..τώρα έτσι έκαναν σε εμένα σε φυσιολογικο τοκετό..ίσως στη καισαρική στο κάνουν κ κάποιες μέρες πριν..θα σε γελάσω..

Το μοριακό κάνουν από τη μυτούλα..

Με το καλό το μωράκι σου!!

Just now, Irinoula86 είπε:

37.7 έφτασα το υψηλότερο...... Εν τω μεταξυ είμαι με αιρκοντισιον κορίτσια..... Έχουν τρελαθει οι ορμόνες..... Κ όταν γεννήσουμε έτσι είναι μετά..... Για τον πυρετο πηρα γιατρό από 38 κ πανω ανησυχουμε Μ είπε..... Ο άντρας Μ μόνο μια μέρα είχε κ αυτός δέκατα...... Αλλα ξέρετε.... Άντρες..... 

Με το κκαλο κορίτσι μου..... Και μην φοβάσαι τπτ....... Ότι σ είπε ο γιατρος..... Εκείνος ξέρει τι είναι καλυτερο για σένα κ το μωρό..... Τι εχεις? Αγοράκι/κοριτσάκι? 

Αρνητικό ήταν την παρασκευη π πηρα το αποτέλεσμα.... Λέτε να έγινε κτ μετά? 

Από συσυσπασεις τπτ..... Λες αυριο? 

Χαχαχα μακάρι αύριο, γιατί όχι??;)

Όχι βρε μάτια μου μη σκέφτεσαι καλε τώρα ιούς κ βλακείες!! Έτυχε κ κρυωσατε,όλα καλά είναι ,το νινακι σου να σκέφτεσαι παρακαλώ κ τίποτε άλλο!!

Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα μια πριγκίπισσα .

Την Κόρη μου!

Η καρδιά μου πλημμύρισε αγάπη και δύναμη...

Είμαι στην ανάνηψη θα σας τα πω αύριο όλα γιατί ο τοκετός διήρκησε 18 ώρες κ είμαι εξαντλημένη...

Σας φιλώ

Ιιιιιι τρελαίνομαι!!! 

Να σου ζήσει κοριτσάρα μου,φωτεινή κ ηλιόλουστη να είναι, χαμογελαστη για μια ζωή!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez said:

Εγώ γέννησα εκεί τη προηγούμενη Κυριακή..Μας το κάνουν λίγο πριν τον τοκετό..τώρα έτσι έκαναν σε εμένα σε φυσιολογικο τοκετό..ίσως στη καισαρική στο κάνουν κ κάποιες μέρες πριν..θα σε γελάσω..

Το μοριακό κάνουν από τη μυτούλα..

Με το καλό το μωράκι σου!!

Ααααχ να σας ζήσει το μωράκι! Ο Θεός να των προσέχει.

Σ'ευχαριστώ πολύ,

Και στον σύζυγό κάνουν τεστ; 

Κορίτσια πως είναι τα συναισθήματα όταν πέρνεις το μωρο σου αγκαλιά πρώτη φορα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα μια πριγκίπισσα .

Την Κόρη μου!

Η καρδιά μου πλημμύρισε αγάπη και δύναμη...

Είμαι στην ανάνηψη θα σας τα πω αύριο όλα γιατί ο τοκετός διήρκησε 18 ώρες κ είμαι εξαντλημένη...

Σας φιλώ

Να σας ζήσει ηλιόλουστη μου... Να ναι πάντα χαρουμενη και υγιής!!! Όλες τις ευχές του κόσμου για το πιο ηλιολουστο μωράκι!!!! 

Ξεκουρασου μανουλα και όλα θα πανε καλα!!!!! 

1 ώρα πρίν, Athina_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και από μένα! Να σας ζήσουν τα μωράκια σε όσες γεννησατε! 

Το πρωι γέννησα και εγώ ένα υπέροχο πλασματάκι! 3190 βγήκε η μπεμπουλα μας ενώ στους υπερήχους μου την έβγαζαν μικρούλα! Είναι πολυ καλα έπιασε αμέσως στήθος από μόνη της! Όλο την χαζευω! Το μόνο κακό είναι ότι μου έκανα ολική στην καισαρική γιατί έχω ένα θέμα στην σπονδυλική που δεν ήξερα ότι επηρεάζει και δεν γινόταν να τρυπησουν ήταν επικίνδυνο. Εκεί λίγο όταν το άκουσα έβαλα τα κλάματα που δεν θα την δω αμεσως αλλά το θετικό είναι ότι πηγαν όλα καλά και σημασια εχει ότι την έχω στην αγκαλιά μου άσχετα με το πως έγινε! 

Με το καλό να έρθουν όλα τα μπεμπακια!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Γέρο και τυχερό στη ζωή του!!!!! Είσαι καλυτερα? Πως νιωθεις? 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval

 @Eirini_kaκοριτσακι --} ΠΗΤ: 1/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (2/10/20:x) 11η

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (24/9/20:x) 4η

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 27/9 ΑΝΑΤΡΟΠΉ (Μαιευτήριο Έλενα- Κριός 30) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (14/9/20:x) 3η

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)  ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/9/20 :x ) 1η

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (27/9/20:x,) 6η

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) 7η

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (μΚλινικη Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) 8η

 @Efi@ αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (5/10/20:x) 13η

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) 9η

 @Vivi8  κοριτσακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!! (27/9/20:x) 5η

 

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (10/9/20:x) 2η

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

@Athina_ κοριτσάκι --} 16/10 (Μαιευτηρίο Έλενα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (5/10/20:x) 12η

@Blossombaby κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 16/10 (κλινική Μητέρα)

   @DemiMom κοριτσάκι  ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα)

 @LadyP κοριτσάκι --} 17/10 (Μαιευτήριο Ιασώ)

 @Christinακοριτσακι -} ΠΗΤ: 18/10 (Ιδιωτικη κλινική Πατρών)

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (2/10/20:x).10η

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

  @Biscottinomum αγοράκι --} ΠΗΤ: 28/10 (κλινική Τσεπετη - Χανιά)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 33!!

Αγοράκια 13!!

Κοριτσάκια 22!!

Από τα 25 μωράκια μας έχουν ήδη γεννηθεί τα 15!! 

Με το καλό να μας έρθουν κ τα υπόλοιπα κοριτσουδια μου,ευτυχισμένα κ υγιή να είναι για όλη τους τη ζωή και εμείς πάντα δίπλα τους περήφανες κ δυνατές μανουλες!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurela είπε:

Ααααχ να σας ζήσει το μωράκι! Ο Θεός να των προσέχει.

Σ'ευχαριστώ πολύ,

Και στον σύζυγό κάνουν τεστ; 

Κορίτσια πως είναι τα συναισθήματα όταν πέρνεις το μωρο σου αγκαλιά πρώτη φορα;

Τα συναισθήματα Ε??? Αχ... Έρωτας είναι.. Είναι μοναδικό δνε περιγραφεται με λέξεις και λόγια.. Είναι λυτρωση και απέραντη αγάπη μαζί... Θα τα ζήσεις ολαααα

Να πανε ολα καλα ευχομαι και με το καλοοο

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina13 said:

Τα συναισθήματα Ε??? Αχ... Έρωτας είναι.. Είναι μοναδικό δνε περιγραφεται με λέξεις και λόγια.. Είναι λυτρωση και απέραντη αγάπη μαζί... Θα τα ζήσεις ολαααα

Να πανε ολα καλα ευχομαι και με το καλοοο

Ωχ μωρέ σευχαριστω πολύ. Δεν ξέρω τι να φανταστώ, ακούω μανούλες να μου τα λένε αλλά νομίζω ότι είναι κάτι που δεν θα μπορούσα ποτέ να το φανταστώ μέχρι που να το ζήσω. 

 Μακάρι όλα να πάνε καλά για ολες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurela είπε:

Ωχ μωρέ σευχαριστω πολύ. Δεν ξέρω τι να φανταστώ, ακούω μανούλες να μου τα λένε αλλά νομίζω ότι είναι κάτι που δεν θα μπορούσα ποτέ να το φανταστώ μέχρι που να το ζήσω. 

 Μακάρι όλα να πάνε καλά για ολες

Όλα καλά θα πανε μην ανησυχείς... 

Θα δεις.. Όταν θα το παρεις αγκαλιά τα ξεχνάς όλα χαχαχ

 

πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

Κ εμένα ο γιος δεν έπαθε τίποτα κ δεν είχε κ τίποτα από κολικούς , Έμετους κτλ  κ δεν ξέρω αλλά θα δοκιμάσω τα πάντα τώρα! 

Εμ κορίτσι , Να μην είναι λίγο πιο ευαίσθητη!!!

Αχ σε μένα το λες.. που φοβάμαι να την κάθαρισω  λες κ πάνω πρώτη φορά μωρό!! χαχαχα μελάνι είναι βάμμα ιώδιου κ κάνει για συγκαμα.

 Όχι δεν τον έχω πάει γτ έχει δέκατα αλλά αν συνεχίσει θα τον πάω. Μου έχει λείψει κιόλας το μικρακι μου! 

Περαστικα στον παιδαρο σας λοιπόν... 

Just now, Irinoula86 είπε:

37.7 έφτασα το υψηλότερο...... Εν τω μεταξυ είμαι με αιρκοντισιον κορίτσια..... Έχουν τρελαθει οι ορμόνες..... Κ όταν γεννήσουμε έτσι είναι μετά..... Για τον πυρετο πηρα γιατρό από 38 κ πανω ανησυχουμε Μ είπε..... Ο άντρας Μ μόνο μια μέρα είχε κ αυτός δέκατα...... Αλλα ξέρετε.... Άντρες..... 

Με το κκαλο κορίτσι μου..... Και μην φοβάσαι τπτ....... Ότι σ είπε ο γιατρος..... Εκείνος ξέρει τι είναι καλυτερο για σένα κ το μωρό..... Τι εχεις? Αγοράκι/κοριτσάκι? 

Αρνητικό ήταν την παρασκευη π πηρα το αποτέλεσμα.... Λέτε να έγινε κτ μετά? 

Από συσυσπασεις τπτ..... Λες αυριο? 

Περαστικα κορίτσι μου.. Πρόσεξε λίγο και όλα να πανε καλα.. Μη κλαις όμως. Κανεις κακό στο μωρό σου.  Ελα και κοντευουμεεε

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti said:

Κοριτσάκια μου γέννησα μια πριγκίπισσα .

Την Κόρη μου!

Η καρδιά μου πλημμύρισε αγάπη και δύναμη...

Είμαι στην ανάνηψη θα σας τα πω αύριο όλα γιατί ο τοκετός διήρκησε 18 ώρες κ είμαι εξαντλημένη...

Σας φιλώ

Συγχαρητήρια!!! Να σας ζήσει η πριγκίπισσα σας!! Να είναι γερή και τυχερή!! Καλή ανάρρωση:grin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου, εδώ είμαι κι εγώ, ακόμα παρούσα! Συνεχίζω να συμμαζεύω το σπίτι σιγά σιγά (τώρα παλεύω με την κουζίνα). Χθες τουλάχιστον πήγαμε και μια βολτίτσα να φάμε έξω, αλλά η αλήθεια είναι ότι πλέον ζορίζομαι παντού γιατί δυσκολεύομαι να κάθομαι-σηκώνομαι, περπατάω, μπαινοβγαίνω στο αυτοκίνητο κτλ. Αφήστε που κατουριέμαι συνέχεια (και ας είναι τελείως άδεια η κύστη μου) και είναι πολύ άβολο. 

Α, μου ήρθε επιτέλους και το θήλαστρο που είχα παραγγείλει... είναι hands-free, από αυτά που βάζεις μέσα στο σουτιέν και ενώνονται με ένα μικρό μηχανηματάκι που το στερεώνεις στη μέση σου (δουλεύει με μπαταρία), οπότε μπορείς να περπατάς ταυτόχρονα, να κάνεις δουλειές, να διαβάζεις ή ό,τι άλλο θες. Δε σκοπεύω να το χρησιμοποιώ πολύ συστηματικά, αλλά σίγουρα θα το χρειαστώ τουλάχιστον αραιά και που, οπότε ανυπομονώ να το δοκιμάσω. 

 

Άντε, αύριο τουλάχιστον θα δεις και θα ακούσεις το κοριτσάκι σου!:wink:

Κι εγώ έχω πολλά πονάκια τελευταία (κυρίως στη μέση και χαμηλά στη κοιλιά) και πολλές συσπασούλες που πρέπει να είναι πιο δυνατές γιατί με ενοχλούν αρκετά πλέον και δυσκολεύομαι να παίρνω αναπνοές εκείνη την ώρα. Επίσης, λαχανιάζω πολύ εύκολα, δυσκολεύομαι σε όλες τις κινήσεις μου, και οι αιμορροίδες μου χειροτερεύουν όσο περνάει ο καιρός. Καλά η κοιλιά μου έχει γίνει πια τεράστια, πάνω που έλεγα δεν πάει άλλο... ειδικά μετά το μεσημέρι που τρώω με σφίγγει ακόμα και το σορτσάκι εγκυμοσύνης που φοράω συνέχεια, λίγο ακόμα και δε θα βρίσκω τίποτα να φορέσω! Ακόμα και ο γιατρός εντυπωσιάστηκε, συνήθως η ανάπτυξη του μωρού μειώνεται λίγο τις τελευταίες εβδομάδες, αλλά ο δικός μου συνεχίζει και μεγαλώνει ακάθεκτος! Θέλω να δω τί θα μου πει αύριο που θα με εξετάσει στο ραντεβού.

 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου! Σημασία έχει ότι πήγαν όλα καλά και την έχεις αγκαλίτσα!:wub: Καλή ανάρρωση και καλούς θηλασμούς!

Αχχ σαν να διαβάζω εμένα :mrgreen: Πάντως μην αγχώνεσαι για τα κιλά κ εμένα αν θυμάσαι που την έβγαζα πολύ μικρούλα μέσα στις τελευταίες 2-3 εβδομάδες πήρε πολλά κιλά κ έχει γίνει στην κυριολεξία γουρουνίτσα. Θα έχουμε να τσιμπίσουμε φουλ μπουτάκια!!! Ευτυχώς πέρασε το δύσκολο κομμάτι του σπιτιού. Το θηλαστρο ακούγεται πολυυυ καλοοο! Δεν ήξερα καν ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. 

@Hliolousti Να σας ζήσει η όμορφη! Γερή και καλότυχη να είναι! Καλή ξεκούραση κ περιμένουμε λεπτομέρειες. 

@Aurela Καλώς ήρθες !!! Αν πάτε με καισαρική θα σου κάνουν το τεστ μια - δύο μέρες νωρίτερα για να υπάρχει. Δεν σου είπαν τίποτα; Για συνοδό εμένα αρχικά μου είχαν πει να πάμε έξω να κάνουμε κ για αυτόν αλλά ρώτησα ξανα κ δεν χρειάζεται τελικά.

@Irinoula86 Περαστικά! Μην αγχώνεσαι γρίπη είναι. Θα κάνει το κύκλο της κ θα περάσει. Ξεκουράσου κ πιες πολλά υγρά. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα μια πριγκίπισσα .

Την Κόρη μου!

Η καρδιά μου πλημμύρισε αγάπη και δύναμη...

Είμαι στην ανάνηψη θα σας τα πω αύριο όλα γιατί ο τοκετός διήρκησε 18 ώρες κ είμαι εξαντλημένη...

Σας φιλώ

Να σου ζήσει η ηλιαχτίδα σου ,ηλιολουστη φίλη μας!!:wub:

Να ξεκουραστείς μανούλα κ όταν μπορέσεις περιμένουμε λεπτομέρειες!!

Just now, Aurela είπε:

Ααααχ να σας ζήσει το μωράκι! Ο Θεός να των προσέχει.

Σ'ευχαριστώ πολύ,

Και στον σύζυγό κάνουν τεστ; 

Κορίτσια πως είναι τα συναισθήματα όταν πέρνεις το μωρο σου αγκαλιά πρώτη φορα;

Ένιωσα σαν να ακουμπάνε πάνω μου ότι πιο πολύτιμο σε όλο τον κόσμο!

Σοκ κ δεος!!! 

Αγάπη!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@elenioz δεν μου έχουν πει τίποτα ακόμη,την παρασκευη θα ξαναπάω, άρα δεν χρειάζεται για τον σύζυγό. Πότε γενας με το καλο; 

 

@Anastasia05 Ανυπομονώ. Να σου ζήσει το αγγελούδι σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα μια πριγκίπισσα .

Την Κόρη μου!

Η καρδιά μου πλημμύρισε αγάπη και δύναμη...

Είμαι στην ανάνηψη θα σας τα πω αύριο όλα γιατί ο τοκετός διήρκησε 18 ώρες κ είμαι εξαντλημένη...

Σας φιλώ

Να σου ζήσει!!!!!! Κοριτσάκι μου ξεκουρασου και μας τα λες οπότε μπορέσεις..... Ξεκουρασου για να ευχαριστηθείς το κοριτσάκι σου!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti said:

Κοριτσάκια μου γέννησα μια πριγκίπισσα .

Την Κόρη μου!

Η καρδιά μου πλημμύρισε αγάπη και δύναμη...

Είμαι στην ανάνηψη θα σας τα πω αύριο όλα γιατί ο τοκετός διήρκησε 18 ώρες...

Σας φιλώ

Να σου ζήσει κορίτσι μου η πριγκίπισσά σου! Σου πήρε πολλές ώρες αλλά τα κατάφερες!!:wink: Καλή ξεκούραση και εννοείται περιμένουμε να μας πεις λεπτομέριες όποτε μπορέσεις!

 

Just now, elenioz said:

Αχχ σαν να διαβάζω εμένα :mrgreen: Πάντως μην αγχώνεσαι για τα κιλά κ εμένα αν θυμάσαι που την έβγαζα πολύ μικρούλα μέσα στις τελευταίες 2-3 εβδομάδες πήρε πολλά κιλά κ έχει γίνει στην κυριολεξία γουρουνίτσα. Θα έχουμε να τσιμπίσουμε φουλ μπουτάκια!!! Ευτυχώς πέρασε το δύσκολο κομμάτι του σπιτιού. Το θηλαστρο ακούγεται πολυυυ καλοοο! Δεν ήξερα καν ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. 

@Hliolousti Να σας ζήσει η όμορφη! Γερή και καλότυχη να είναι! Καλή ξεκούραση κ περιμένουμε λεπτομέρειες. 

@Aurela Καλώς ήρθες !!! Αν πάτε με καισαρική θα σου κάνουν το τεστ μια - δύο μέρες νωρίτερα για να υπάρχει. Δεν σου είπαν τίποτα; Για συνοδό εμένα αρχικά μου είχαν πει να πάμε έξω να κάνουμε κ για αυτόν αλλά ρώτησα ξανα κ δεν χρειάζεται τελικά.

@Irinoula86 Περαστικά! Μην αγχώνεσαι γρίπη είναι. Θα κάνει το κύκλο της κ θα περάσει. Ξεκουράσου κ πιες πολλά υγρά. 

Θα τα γεννήσουμε κι εμείς τα θρεφτάρια-γουρουνάκια μας, που θα πάει... με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα βγούνε!:P

Ναι, έχει 2-3 διαφορετικές μάρκες με hands-free θήλαστρα, εδώ τουλάχιστον! Το δικό μου λέγεται freemie. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Hliolousti είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα μια πριγκίπισσα .

Την Κόρη μου!

Η καρδιά μου πλημμύρισε αγάπη και δύναμη...

Είμαι στην ανάνηψη θα σας τα πω αύριο όλα γιατί ο τοκετός διήρκησε 18 ώρες κ είμαι εξαντλημένη...

Σας φιλώ

Koritsi mou na sou zisei!!Na nai kala k auti k esu!!!Na mas ta peis ola,filia polla♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...