Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, P.L.L. είπε:

Πονάνε τα ράμματα όταν κάθομαι και κάνω συσπασεις όταν θηλάζω. Αλλά όλα καλά. 

Ανυπομονω να την δω... πρώτη φορά μένουμε τόσες μέρες χωρια. Αυτή βέβαια μια χαρά τα περνάει. Θέλω να δω αν θα χαρεί που θα με δει!

Τέλεια!!! Αχ πως περνανε αυτές οι μέρες χωριά από τα καμαρια μας??? Θα τρελαθω ωωωω

@Anastasia05χαιρομαι που εισαι καλυτερα... Να προσεχετε κορίτσια μου και να τρώτε καλά γιατί ο θηλασμός θέλει καλό φαγητό και νερό, φιλια κορίτσια μου

Just now, elenioz είπε:

@Christinα Και εγώ δεν είμαι ειδική. Αλλά είχαμε με της αδερφής μου την μικρή θέμα κ είχε δοκιμάσει κ εκείνη τα πάντα. Από αλοιφες μέχρι ελαιόλαδο, κεραλοιφή κτλπ. Και μετα τις είχε προτεινει αυτό ο παιδίατρος κ είχαμε δει τρομερή διαφορα . Στην ουσία είναι ένα μωβ/μπλε διάλυμα που αγοράζεις από το φαρμακείο. Είναι αρκετά ρευστό, οπότε βάζεις αρκετό πάνω σε βαμβάκι κ ταμποναρεις, κ το αφήνεις. Είναι και αντισηπτικό αποτρέπει τη μόλυνση της περιοχής. Το μόνο αρνητικό είναι ότι στην αρχή μένει χρωματάκι κάπως αλλα σιγά σιγά με τα πλυσίματα φεύγει. 

@ada32 Μακάρι να συνέλθει γρήγορα η μικρούλα κ να μην βασανίζεται! Ρωτά φυσικά και στο φαρμακείο θα στα πουν καλύτερα για την χρήση του :) 

Πως είστε όλες οι μανουλες με τα υπέροχα μωράκια σας; 

Από συμπτώματα πως τα πάτε οι υπόλοιπες; Εγώ έχω υπερβολικά πολλά πονακια δύο μέρες τώρα :mellow: Δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ από αυτά. Και η μικρή πολύ ήσυχη σήμερα..... Αύριο που θα πάω να ξανά κάνω το τεστ θα πω να την δούμε κιόλας. 

Εγω κανένα πονακι, περαναπο συσπάσεις και πονο στη μέση... 

Ησυχη η μπουμπου σας?? Να την δείτε εννοείται, να μεινειςβησυχη, απλά έχει παρει αρκετό βάρος και δεν έχει καιν πολυ χώρο εκεί μέσα... 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλησπέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα !!!!!

Εμείς είμαστε σήμερα μια χαρά!!!

Χθες είχαμε κλάματα όλη μεραααα αφού κάποια στιγμή με έπιασε απελπισία κοιμόταν πάνω μου και όταν την έβαζα στο κρεβατάκι της ξυπναγε...

Πήραμε χθες και την λεγόμενη μισή ευχουλα...

Αύριο λέω να πάω στην μανούλα μου ένα βραδάκι ακόμα να το εκμεταλλευτώ όσο γίνεται...:D

Φιλάκια πολλά σε ολεςςςς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Τέλεια!!! Αχ πως περνανε αυτές οι μέρες χωριά από τα καμαρια μας??? Θα τρελαθω ωωωω

@Anastasia05χαιρομαι που εισαι καλυτερα... Να προσεχετε κορίτσια μου και να τρώτε καλά γιατί ο θηλασμός θέλει καλό φαγητό και νερό, φιλια κορίτσια μου

Εγω κανένα πονακι, περαναπο συσπάσεις και πονο στη μέση... 

Ησυχη η μπουμπου σας?? Να την δείτε εννοείται, να μεινειςβησυχη, απλά έχει παρει αρκετό βάρος και δεν έχει καιν πολυ χώρο εκεί μέσα... 

Τι καλά! Εγώ δεν την παλεύω νζμ τελευταία. Τις μισές αντοχές σου να είχα :mrgreen:

Ισχύει αυτό! Την νιώθω πλέον την κακομοίρα ότι πιέζεται. Άσε που η κεφάλα της πιάνει την μισή κοιλιά :lol: 

@Anastasia05 Τι όμορφα που τα πάτε έτσι καλά! Εγώ όλα από εκεί τα πήρα! Τα φοράω ήδη φουλ. Δεν ξέρω φυσικά μετά στην πράξη του θηλασμού πως θα είναι. Θα ψάξω να δω αν τα έχει στο site κ θα στα στείλω. 

@Mariamaraki Καλές αντοχές Μαράκι! 

@Athina_ Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου αγάπη! Κάθε εμπόδιο για καλό, σημασία έχει πως τώρα είστε καλά! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εμείς κάνουμε μπιουτι σλιπ! -_-Αύριο σπίτι μας!

Όλα καλά με τον θηλασμό,έκανα κ την πληγουλα μου αλλά έβαλα τα μεγάλα μέσα κ ήδη έχει κλεισει!!

Οι συσπάσεις στη κοιλίτσα όλο κ πιο ανεκτές ! Από κάτω είμαι καλύτερα απ' ότι τη πρώτη φορά κ απ' όσο πίστευα !! 

Επειδή κι άλλη μια.κοπελα είχε περιτυλιξη.. κατά τη διάρκεια της εξώθησης είχαμε μόνο θέμα εμείς. Δηλαδή συσπαση-σπρωξιμο κ μετά σωστές ανάσες για να επανελθουν οι καρδιακοί παλμοί του μωρού γιατί έπεφταν. Γύρω στις 7 εξωθησεις βγήκε.

Λίγο πριν γεννήσω ήρθε κ η αγαπημένη μου μαία από την πρώτη εγκυμοσύνη. Λες κ μπήκε άγγελος στο δωμάτιο ενιωσα. Απίστευτη ενέργεια κ φουλ βοηθητική κ υποστηρικτική !

Τελος οι μαίες είναι όλα τα λεφτα(αν αξίζουν εννοείται!!)

Ε τις πληγουλες μας για παράσημα όλες τις έχουμε χαλάλι τους!! Κ εμένα τώρα με το θηλαστρο σε 2 μέρες χρήσης έκλεισαν..ουφφφφ ακόμη τσούζει βέβαια το ένα αλλαααα μόκο η μανούλα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval

 @Eirini_kaκοριτσακι --} ΠΗΤ: 1/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (2/10/20:x) 11η

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (24/9/20:x) 4η

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 27/9 ΑΝΑΤΡΟΠΉ (Μαιευτήριο Έλενα- Κριός 30) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (14/9/20:x) 3η

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)  ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/9/20 :x ) 1η

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (27/9/20:x,) 6η

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) 7η

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (μΚλινικη Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) 8η

 @Efi@ αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) 9η

 @Vivi8  κοριτσακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!! (27/9/20:x) 5η

 

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (10/9/20:x) 2η

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

@Athina_ κοριτσάκι --} 16/10 (Μαιευτηρίο Έλενα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (5/10/20:x) 12η

@Blossombaby κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 16/10 (κλινική Μητέρα)

   @DemiMom κοριτσάκι 3η ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα)

 @LadyP κοριτσάκι --} 17/10 (Μαιευτήριο Ιασώ)

 @Christinακοριτσακι -} ΠΗΤ: 18/10 (Ιδιωτικη κλινική Πατρών)

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (2/10/20:x).10η

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

  @Biscottinomum αγοράκι --} ΠΗΤ: 28/10 (κλινική Τσεπετη - Χανιά)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 33!!

Αγοράκια 13!!

Κοριτσάκια 22!!

Από τα 25 μωράκια μας έχουν ήδη γεννηθεί τα 14!! 

Με το καλό να μας έρθουν κ τα υπόλοιπα κοριτσουδια μου,ευτυχισμένα κ υγιή να είναι για όλη τους τη ζωή και εμείς πάντα δίπλα τους περήφανες κ δυνατές μανουλες!!:wub:

1 ώρα πρίν, Athina_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και από μένα! Να σας ζήσουν τα μωράκια σε όσες γεννησατε! 

Το πρωι γέννησα και εγώ ένα υπέροχο πλασματάκι! 3190 βγήκε η μπεμπουλα μας ενώ στους υπερήχους μου την έβγαζαν μικρούλα! Είναι πολυ καλα έπιασε αμέσως στήθος από μόνη της! Όλο την χαζευω! Το μόνο κακό είναι ότι μου έκανα ολική στην καισαρική γιατί έχω ένα θέμα στην σπονδυλική που δεν ήξερα ότι επηρεάζει και δεν γινόταν να τρυπησουν ήταν επικίνδυνο. Εκεί λίγο όταν το άκουσα έβαλα τα κλάματα που δεν θα την δω αμεσως αλλά το θετικό είναι ότι πηγαν όλα καλά και σημασια εχει ότι την έχω στην αγκαλιά μου άσχετα με το πως έγινε! 

Με το καλό να έρθουν όλα τα μπεμπακια!

Συγχαρητήρια Αθήνα μου,να σου ζήσει η κοριτσάρα σου να τη καμαρώνεις μια ζωή!!

Ο,τι καλύτερο εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και από μένα! Να σας ζήσουν τα μωράκια σε όσες γεννησατε! 

Το πρωι γέννησα και εγώ ένα υπέροχο πλασματάκι! 3190 βγήκε η μπεμπουλα μας ενώ στους υπερήχους μου την έβγαζαν μικρούλα! Είναι πολυ καλα έπιασε αμέσως στήθος από μόνη της! Όλο την χαζευω! Το μόνο κακό είναι ότι μου έκανα ολική στην καισαρική γιατί έχω ένα θέμα στην σπονδυλική που δεν ήξερα ότι επηρεάζει και δεν γινόταν να τρυπησουν ήταν επικίνδυνο. Εκεί λίγο όταν το άκουσα έβαλα τα κλάματα που δεν θα την δω αμεσως αλλά το θετικό είναι ότι πηγαν όλα καλά και σημασια εχει ότι την έχω στην αγκαλιά μου άσχετα με το πως έγινε! 

Με το καλό να έρθουν όλα τα μπεμπακια!

Να τη χαίρεσαι τη κούκλα σου! Γερή και τυχερή μια ζωή! Όλα τα άλλα άστα πίσω κορίτσι! Ευχαριστησου το πλασματακια σου  το φαγανο! Τι χαρά που έπιασε αμέσως!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Αυτό το μελάνι δεν τ ξέρω. Η κόρη μου δεν συγκάηκε ποτε. Λίγο ερεθιζοταν μια στο τόσο. Ήμουν τυχερή. Πολύ πιθανό να φταίει κάτι που έφαγες παντως. Εμενα τα δημητριακά ολικής της έκαναν κοκκινίλες. 

Κ εμένα ο γιος δεν έπαθε τίποτα κ δεν είχε κ τίποτα από κολικούς , Έμετους κτλ  κ δεν ξέρω αλλά θα δοκιμάσω τα πάντα τώρα! 

Εμ κορίτσι , Να μην είναι λίγο πιο ευαίσθητη!!!

2 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Για το ποπουζινι πορτοκαλί, ντομάτα είναι επιφοβα! Προσοχή σε σ όσπρια, γαλακτοκομικά κ πράσινα για τη κοιλίτσα! Αυ το το μελάνι δεν το έχω ξανακούσει, για πείτε...με τρομάζει το κοριτσίστικο κουτάκι, είναι ευαισθητουλικο :tongue: του γιού είναι ανθεκτικό...αχαχαχαχαχ

Αχ σε μένα το λες.. που φοβάμαι να την κάθαρισω  λες κ πάνω πρώτη φορά μωρό!! χαχαχα μελάνι είναι βάμμα ιώδιου κ κάνει για συγκαμα.

1 ώρα πρίν, Nina13 είπε:

Α ευχαριστώ πολυυυυ... 

Μια χαρά θα τα πατε με την μπεμπα σας... Ο γιος είδα δεν έχει συναντηθεί ακόμα μαζί της Ε??? Παιδίατρος σας είδε η οχι ακόμα?? 

 

Αντε με το καλό να συναντηθείτε!! 

Ωραία κατάλαβα.. Εμένα μου είπε η μαία μου ότι αν παω με διαστολή όπως η @marianna1986 θα με αφήσουν να γεννήσω και θα μου το κάνουν μετά.. Δεν ξέρω τι θα γίνει.. Αγχωθηκα χαχαχ και έχω μέρες ακόμα ααα

Πως είσαι σήμερα κορίτσι μου? Το μωράκι σας? 

Και η @marianna1986 πως είσαι σήμερα?? Το μπαμπάκι?? 

 Όχι δεν τον έχω πάει γτ έχει δέκατα αλλά αν συνεχίσει θα τον πάω. Μου έχει λείψει κιόλας το μικρακι μου! 

  • Χαχα 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Athina_ Να σου ζήσει η κούκλα! Καλή ανάρρωση να έχεις! Πηγές προγραμματισμένα ή έκανε την εμφάνιση της ξαφνικά? 

Κορίτσια μου εγώ σήμερα πήγα ΙΚΕΑ και καπάκι σούπερ μάρκετ με τον άντρα! Περπάτησα πάνω από 3 ώρες δεν ξέρω τι άλλο να κάνω μετά από αυτο για να με πιάσει καμία σύσπαση! Με πονάνε τα πάντα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και από μένα! Να σας ζήσουν τα μωράκια σε όσες γεννησατε! 

Το πρωι γέννησα και εγώ ένα υπέροχο πλασματάκι! 3190 βγήκε η μπεμπουλα μας ενώ στους υπερήχους μου την έβγαζαν μικρούλα! Είναι πολυ καλα έπιασε αμέσως στήθος από μόνη της! Όλο την χαζευω! Το μόνο κακό είναι ότι μου έκανα ολική στην καισαρική γιατί έχω ένα θέμα στην σπονδυλική που δεν ήξερα ότι επηρεάζει και δεν γινόταν να τρυπησουν ήταν επικίνδυνο. Εκεί λίγο όταν το άκουσα έβαλα τα κλάματα που δεν θα την δω αμεσως αλλά το θετικό είναι ότι πηγαν όλα καλά και σημασια εχει ότι την έχω στην αγκαλιά μου άσχετα με το πως έγινε! 

Με το καλό να έρθουν όλα τα μπεμπακια!

Να σας ζήσει! Γερή κ καλοτυχη να είναι! Σημασία έχει που την κρατάς στην αγκαλιά σου

1 ώρα πρίν, elenioz είπε:

@Christinα Και εγώ δεν είμαι ειδική. Αλλά είχαμε με της αδερφής μου την μικρή θέμα κ είχε δοκιμάσει κ εκείνη τα πάντα. Από αλοιφες μέχρι ελαιόλαδο, κεραλοιφή κτλπ. Και μετα τις είχε προτεινει αυτό ο παιδίατρος κ είχαμε δει τρομερή διαφορα . Στην ουσία είναι ένα μωβ/μπλε διάλυμα που αγοράζεις από το φαρμακείο. Είναι αρκετά ρευστό, οπότε βάζεις αρκετό πάνω σε βαμβάκι κ ταμποναρεις, κ το αφήνεις. Είναι και αντισηπτικό αποτρέπει τη μόλυνση της περιοχής. Το μόνο αρνητικό είναι ότι στην αρχή μένει χρωματάκι κάπως αλλα σιγά σιγά με τα πλυσίματα φεύγει. 

@ada32 Μακάρι να συνέλθει γρήγορα η μικρούλα κ να μην βασανίζεται! Ρωτά φυσικά και στο φαρμακείο θα στα πουν καλύτερα για την χρήση του :) 

Πως είστε όλες οι μανουλες με τα υπέροχα μωράκια σας; 

Από συμπτώματα πως τα πάτε οι υπόλοιπες; Εγώ έχω υπερβολικά πολλά πονακια δύο μέρες τώρα :mellow: Δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ από αυτά. Και η μικρή πολύ ήσυχη σήμερα..... Αύριο που θα πάω να ξανά κάνω το τεστ θα πω να την δούμε κιόλας. 

 Βάμμα ιώδιου είναι το μελάνι.  Για να δούμε σήμερα αν θα κάνει δουλειά.  Αν έχεις πόνακια, πλησιάζει.. Εγώ είχα Κυριακή κ Παρασκευή ξημερώματα γέννησα!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

@Athina_ Να σου ζήσει η κούκλα! Καλή ανάρρωση να έχεις! Πηγές προγραμματισμένα ή έκανε την εμφάνιση της ξαφνικά? 

Κορίτσια μου εγώ σήμερα πήγα ΙΚΕΑ και καπάκι σούπερ μάρκετ με τον άντρα! Περπάτησα πάνω από 3 ώρες δεν ξέρω τι άλλο να κάνω μετά από αυτο για να με πιάσει καμία σύσπαση! Με πονάνε τα πάντα! 

Υπομονή λίγο ακόμη κορίτσι μου..κοντεύεις κ εσύ όπως όλες..

Θα δεις ,εκεί που δε το περιμένεις θα έρθει..κ μην απελπίζεσαι κάθε άσκηση που κάνεις καλό κανει κ στις δύο σας!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Εγώ σήμερα έχω συνάχι πονολαιμο κ τώρα μόλις πυρετο!!!! Όλα τέλεια:oops:είναι αυτά συμπτώματα τοκετού όχι ε? Θα τρελαθωωωω... Κλαιω απο το πρωι...... Με κολλησε τελικά ο αντρούλης μου........ Αρνητικά τα τεστ μας..... 

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Εγώ σήμερα έχω συνάχι πονολαιμο κ τώρα μόλις πυρετο!!!! Όλα τέλεια:oops:είναι αυτά συμπτώματα τοκετού όχι ε? Θα τρελαθωωωω... Κλαιω απο το πρωι...... Με κολλησε τελικά ο αντρούλης μου........ Αρνητικά τα τεστ μας..... 

Καλέ μην κλαίς! Σιγά δεν έγινε κάτι! Σημασία έχει ότι είναι αρνητικά τα τεστ άρα καμία ιωσουλα θα είναι σε 3 μερουλες θα είσαι περδικι!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...