Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι σαν υγρό σκούρο τ είδα!!Εμένα μ έδωσε μόνο ένα των 200 ν παιρνω:?βέβαια θ πάω τ άλλη βδομάδα ν μ δει αν εφυγε κ είναι όλα καλά κ θ παρατηρήσω αν έχω ακόμα πονακια..είναι κ αυτά π μεγαλώνει η μήτρα κ δεν μπορώ ν τ ξεχωρισω

Και εγώ το ίδιο σε καταλαβαίνω.Μου λέει να επικεντρωθώ στους πόνους περιόδου αν έχω.Αλλα επειδή εγώ γενικά στην περίοδο δεν είχα πόνους δε μπορώ και εγώ να τα ξεχωρίσω.Αλλα γενικά καλύτερα να έχουμε παραπάνω προγεστερόνη που έχει το utrogestan

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, Gogo1994 said:

Γεια σας κορίτσια μου.Ολα μια χαρά άκουσα πεντακάθαρα τη καρδιά.έκανα καλλιέργεια υγρού κάποιες έξτρα εξετάσεις κ τώρα περιμένω.

Μου είπε ότι βλέπει ότι θα κατέβουν κάποια καφέ υγρά και έχει να κάνει με τα πονακια πριν πάρω τα utrogestan αλλά δεν θα είναι κάτι κακό.Ευτυχως που μου το είπε γιατί θα ανησυχούσα αν κ πάλι φοβάμαι όταν τα δω.

 

Τέλεια! Μπράβο! Μη φοβάσαι τίποτα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε;πού είστε όλες χαμένες;:-D

Χρόνια πολλά κορίτσια σε όλες.Σκεφτειτε πως θα είμαστε του χρόνου.με έξτρα χαρά.Προσπαθουμε να περάσουμε όμορφα τη μέρα στο σπίτι.Σημερα με ταλαιπωρούν κάποιες πιο έντονες ζαλαδες

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια σε όλες.Σκεφτειτε πως θα είμαστε του χρόνου.με έξτρα χαρά.Προσπαθουμε να περάσουμε όμορφα τη μέρα στο σπίτι.Σημερα με ταλαιπωρούν κάποιες πιο έντονες ζαλαδες

Ναιιιιιι! Του χρόνου με γεμάτα σπίτια όλες!!! 

Εγώ ειμαι με δύο ώρες ύπνο,τρελάθηκε χθες ο μικρός στο κλάμα το βράδυ,μάλλον δοντακια υποψιάζομαι! Σήμερα όλη μέρα κοιμάται!!έκανε την νύχτα μέρα!! Κι εγώ σερνομαιιιιι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χρόνια πολλά κορίτσια εγώ γιορτάζω κιόλας σήμερα..και εγω έχω αρκετό πονοκέφαλο αντε να δούμε και δεν περνώ και τίποτα προς το παρόν..υπομονή κ στις υπόλοιπες με ότι ταλαιπωρείται η κάθε μία..να τα ξεπεράσουμε κ του χρόνου όλες να είμαστε με τα μωρακια μας!!

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

χρόνια πολλά κορίτσια εγώ γιορτάζω κιόλας σήμερα..και εγω έχω αρκετό πονοκέφαλο αντε να δούμε και δεν περνώ και τίποτα προς το παρόν..υπομονή κ στις υπόλοιπες με ότι ταλαιπωρείται η κάθε μία..να τα ξεπεράσουμε κ του χρόνου όλες να είμαστε με τα μωρακια μας!!

Χρόνια πολλά γλυκιά μου! Να χαίρεσαι το όνομα σου κ του χρόνου να το γιορτάζετε με το παιδάκι σας:-D αν σε πονάει πολύ,ντεπον (παρακεταμόλη δηλ) μπορείς να παρεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ mumMaria να είσαι καλά απ το στόμα σου κ στου θεού το αυτί..και εσυ ότι επιθυμείς και κάθε ευτυχία σε σένα και σε όλες μας και ολο τον κόσμο..ευχαριστώ κ για τη πληροφορία ντεπον:)

 

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Evitheodorou είπε:

χρόνια πολλά κορίτσια εγώ γιορτάζω κιόλας σήμερα..και εγω έχω αρκετό πονοκέφαλο αντε να δούμε και δεν περνώ και τίποτα προς το παρόν..υπομονή κ στις υπόλοιπες με ότι ταλαιπωρείται η κάθε μία..να τα ξεπεράσουμε κ του χρόνου όλες να είμαστε με τα μωρακια μας!!

Χρόνια πολλά κορίτσι μ με υγεία κ τ χρόνου διπλή χαρά!!Ναι αν δεις ότι δεν αντέχεις πάρε ένα!!

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athanasia3 είπε:

Καλησπέρα δε ξέρω αν μπήκα στο σωστό chatroom εγώ σήμερα εκανα τεστ και βγήκε θετικο... Το επόμενο βήμα είναι να κάνω χοριακη? Η γυναικολόγο κατευθείαν? 

Καλησπέρα κοπέλα μου!οι περισσότερες εδώ καναμε χοριακη,παρ'ολα αυτά θα σου έλεγα να πάρεις τηλ τον γυναικολόγο σου κ θα σε καθοδηγήσει αυτος;-) καλή αρχή!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Καινούρια κι εγώ! Τώρα είμαι 6 εβδομάδων και 2  ημερών, τον πρώτο υπέρηχο τον κάναμε 5w+1. Μου είπε ο γιατρός πως ήταν πολύ νωρίς για να δούμε έμβρυο/καρδούλα, οπότε το μόνο που είδαμε ήταν ο σάκος, ο λεκιθικός ασκός, εμβρυικά στοιχεία και απέκλεισε το ενδεχόμενο εξωμήτριας κύησης. Κλείσαμε το επόμενο ραντεβού για 8/4 για να ακούσουμε καρδούλα. Εμένα κάπως μου φαινεται πολύ μακρινό και του το είπα αλλά επέμενε, οπότε στην αναμονή... Διαβάζω οτι είναι σημαντικό ν ακούσεις καρδούλα γιατί μειώνει τις πιθανότητες να πάει κατι στραβά! Οπότε μέχρι τότε, μάλλον θα σκάσω :roll:    Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!

  • Μου αρέσει 3

RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Καινούρια κι εγώ! Τώρα είμαι 6 εβδομάδων και 2  ημερών, τον πρώτο υπέρηχο τον κάναμε 5w+1. Μου είπε ο γιατρός πως ήταν πολύ νωρίς για να δούμε έμβρυο/καρδούλα, οπότε το μόνο που είδαμε ήταν ο σάκος, ο λεκιθικός ασκός, εμβρυικά στοιχεία και απέκλεισε το ενδεχόμενο εξωμήτριας κύησης. Κλείσαμε το επόμενο ραντεβού για 8/4 για να ακούσουμε καρδούλα. Εμένα κάπως μου φαινεται πολύ μακρινό και του το είπα αλλά επέμενε, οπότε στην αναμονή... Διαβάζω οτι είναι σημαντικό ν ακούσεις καρδούλα γιατί μειώνει τις πιθανότητες να πάει κατι στραβά! Οπότε μέχρι τότε, μάλλον θα σκάσω :roll:    Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Καλώς ήρθες κοπέλα μου! Όλα καλά να σου πάνε κ να ακούσεις σύντομα την καρδούλα από το μπεμπεδακι σου:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...