Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Φυσικός κύκλος - όταν σκάει το ωοθυλάκιο πρόωρα


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Σμρ εκανα χωρίς αναισθησία πρώτη φορά. Για ένα ωάριο φυσικά. Δεν πόνεσα απλά ήταν ενοχλητική λίγο η διαδικασία. 

Καλη γονιμοποίηση κοριτσάκι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Ναι, έχω ένα στην κατάψυξη και ο γιατρός μου είπε να το βάλω μόνο του και να μην ξανασχοληθώ με φυσικούς δεδομένης και της ηλικίας μου (45). Γιατί είναι ταλαιπωρία με τις αναισθησίες κι επειδή μένω μακριά.

@Nephelie @Moana @Papaki@ @νικηαντωνια81 εσείς με αναισθησία τους κάνετε τους φυσικούς?

Μόνο την πρώτη φορά τις άλλες όχι, το προτιμούσα από την μέθη μετά ήμουν χάλια! 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Moana είπε:

ρε κοριτσι μου γιατί να μην ασχοληθείς με φυσικούς, δεν καταλαβαίνω! μηπως ο γιατρός σου δε εξειδικεύεται κ δεν εχει υπομονή για φυσικούς; δεν κανουν ολοι οι γιατροί να ξερεις. Κ ποια ειναι η εναλλακτική που σου προτείνει δηλ; κατι δε μου κολλαει

Μπορεί να μην έχει υπομονή, δε ξέρω. Είναι γεγονός ότι καίγεται στη δουλειά. Η εναλλακτική είναι τα δανεικά φυσικά, αν δεν πετύχει η μεταφορά του κατεψυγμένου.

@Nephelie @Moana @Papaki@ @νικηαντωνια81 και τι πληρώνετε ρε παιδιά για μια ωοληψία σε φυσικό? Είναι και το οικονομικό που με αποκαρδιώνει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Μπορεί να μην έχει υπομονή, δε ξέρω. Είναι γεγονός ότι καίγεται στη δουλειά. Η εναλλακτική είναι τα δανεικά φυσικά, αν δεν πετύχει η μεταφορά του κατεψυγμένου.

@Nephelie @Moana @Papaki@ @νικηαντωνια81 και τι πληρώνετε ρε παιδιά για μια ωοληψία σε φυσικό? Είναι και το οικονομικό που με αποκαρδιώνει.

350€ πληρωνω καθε μηνα και εως 4 μηνες ισχυει αυτο και τα οποια αυτα τα χρηματα θα αφαιρεθουν μετα απο την εμβρυομεταφορα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια μου! 117 η χοριακη μου! Ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω την Τρίτη ως τότε υπομονή!

Συγχαρητήρια!!! Πόσων ετών είσαι αν επιτρέπεται? Είναι έμβρυο από φυσικό κύκλο? Και πόσα εκατοστά ήταν τα ωάρια όταν έκανες την Ovitrelle?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Πόσων ετών είσαι αν επιτρέπεται? Είναι έμβρυο από φυσικό κύκλο? Και πόσα εκατοστά ήταν τα ωάρια όταν έκανες την Ovitrelle?

Κοριτσάκι μου είμαι 40 από τα 35 Έχω κάνει 2 εξωσωματικες και 6 φυσικούς κύκλους δεν τα κατάφερα με τα δικά μου ωάρια η προσπάθεια μου είναι με δανεικά αυτήν την φορά,  η αμη μου στα 35 ήταν 1.3 μάλλον κληρονομικότητα η μητέρα μου σταμάτησε η περίοδος της στα 42 , σου εύχομαι πολύ σύντομα να σου ευχηθώ το ίδιο! Υπομονή και δύναμη 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ said:

Κορίτσια μου! 117 η χοριακη μου! Ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω την Τρίτη ως τότε υπομονή!

Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου, μπραβο! Να πανε ολα  καλα στην εγκυμοσύνη σου, καλούς διπλασιασμούς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Papaki@ είπε:

Κορίτσια μου! 117 η χοριακη μου! Ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω την Τρίτη ως τότε υπομονή!

Μπράβο ρε κορίτσι!!!! Συγχαρητήρια !!!

ολα καλά να πάνε!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...