Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Εξαιρετικός κ αυτός!! Γενικά επειδή κ εγώ είμαι στο Έλενα έχει πολλούς υπέροχους γιατρούς κ ναι προφανώς κ άξιζε το δώρο του!!

Σαν υπόλοιπη εμπειρία πως ήταν το Έλενα? Τι δωμάτιο είχες?

ειχα μονοκλινο και πληρωνα 50 ευρω τη βραδια και πραγματικα ηταν σαν ξενοδοχειο! ολα τελεια πεντακαθαρα και ευγενικο προσωπικο κ καλο φαγητο! 

και ξεχασα να σας πω πως ηταν μεσα στη γεννα και ο αντρας μου! σας το συστηνω..πραγματικα τον χρειαστηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Renez είπε:

Κλαίω χαχχαχαχαχ

Ε όχι βέβαια αυτοί είναι προικοθήρες όχι γιατροί που κάνουν λειτούργημα!!

Εσένα το νινι σου πως είναι??

Κι ομως αναφερομαι σε γιατρό του Έλενα...

Εσυ ποιον έχεις?Μια χαρα το νινί,μαλλον κοριτσακι.Εσύ τι έχεις?Σβηνουμε μέρες για τη β επιπεδου.

Just now, Ani!! είπε:

ειχα μονοκλινο και πληρωνα 50 ευρω τη βραδια και πραγματικα ηταν σαν ξενοδοχειο! ολα τελεια πεντακαθαρα και ευγενικο προσωπικο κ καλο φαγητο! 

Αυτα τα δωμάτια του Ελενα,τα τοσο οικονομικα και τόσο καλαισθητα και μοντέρνα,τα ζήλεψα!Είναι μακραν ανωτερα των ιδιωτικών μαιευτηρίων.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

ειχα μονοκλινο και πληρωνα 50 ευρω τη βραδια και πραγματικα ηταν σαν ξενοδοχειο! ολα τελεια πεντακαθαρα και ευγενικο προσωπικο κ καλο φαγητο! 

Τέλεια κ εγώ σε μονοκλινο θα πάω..220€ μου βγαίνει 4 μέρες οπότε ναι 55€/μέρα..αυτο ήθελα να δω αν αξίζει αλλά σε σχέση με τα φραγκοφονιαδικα ιδιωτικά εννοείται πως αξίζει φουυυλ!!!

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Just now, Joka είπε:

Κι ομως αναφερομαι σε γιατρό του Έλενα...

Εσυ ποιον έχεις?Μια χαρα το νινί,μαλλον κοριτσακι.Εσύ τι έχεις?Σβηνουμε μέρες για τη β επιπεδου.

Αυτα τα δωμάτια του Ελενα,τα τοσο οικονομικα και τόσο καλαισθητα και μοντέρνα,τα ζήλεψα!Είναι μακραν ανωτερα των ιδιωτικών μαιευτηρίων.

Μα πάντα κ παντού υπαρχοθν αυτοί ρε συ.. το θέμα είναι να είναι η εξαίρεση κ όχι ο κανόνας κ επειδή έχω ακούσει για πολλούς εκεί καλά λόγια τύπου Σούλος,Κυριακόπουλος, Σαλβανος,Παπαδης κτλ..τον 2ο έχω εγώ κ τον έχω ήδη συστήσει κ σε άλλες 3 κοπέλες από την ομάδα μου κ πάνε εκεί κ είμαστε όλες δόξα τον Θεό ευχαριστημένες !!

Βέβαια από γιατρούς (2) του Έλενα απογοητευτηκε κ η κολλητή μου κ κατέληξε να πηγαίνει σε όποιον είχε εφημερία γτ ξενερωσε τρέλα!!!! Ευτυχώς μια χαρά γέννησε κ έτσι..εσύ σε ποιο νοσοκομείο είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Αρα κι εσενα δε μπήκε μέσα ο αντρας σου.Πως σου φάνηκε?

Πως μου φάνηκε που δεν μπήκε μέσα ο άντρας μου ή ο γιατρός ;
Ο γιατρός είναι εξαιρετικός και τον ήξερα και από την πρώτη μου εγκυμοσύνη. Όλες μου τις εξετάσεις με αυτόν τις ειχα κάνει (απλά τις ειχα κάνει στο Λητω τότε και όχι στο ιατρείο του).

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ τον δικό μου εκεί στη 15+ τον ένιωσα αλλά ελααααχιστα στην αρχή σαν μπουρμπουληθριτσες όταν ήμουν ξαπλωμένη..από 20η κ μετά τον ένιωθα κανονικά οπότε κ εσύ θα τα νιώσεις σύντομα:x

Εφόσον όλα πήγαν καλά στην αυχενική έτσι κ θα συνεχίσουν θα δεις!!

Πραγματικά ανυπομονώ!!!! Κι εσύ όμως έφτασες στο τέλος της διαδρομής και σε λίγο θα κρατάς στην αγκαλιά σου την κορούλα σου!!!! Με έναν πόνο σου εύχομαι!!!!!

Just now, Καντι είπε:

Μαρη το εχω ντύσει άγιο Βασιλακη του εχω μπλε φόντο, τι αλλο να κανω , να του ζωγραφίσω και μια τσουτσου ; Ειναι αγόρι!

Χαχαχχαχαχαχαχα καλά δύο στα δυο απόψε!!! Με το καλό Κάντι μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον αντρουλη σου!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Πραγματικά ανυπομονώ!!!! Κι εσύ όμως έφτασες στο τέλος της διαδρομής και σε λίγο θα κρατάς στην αγκαλιά σου την κορούλα σου!!!! Με έναν πόνο σου εύχομαι!!!!!

Χαχαχχαχαχαχαχα καλά δύο στα δυο απόψε!!! Με το καλό Κάντι μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον αντρουλη σου!!!!!!

Καλέ τι έχετε πάθει σε αυτή την ομάδα με τις κόρες??? @Καντι πες!!

Εγώ έχω τον ξακουστό του Οκτώβρη (ή μάλλον Σεπτεμβρη εν τέλη) ΠΡΟΣΟΝΤΟΥΧΟ,ποια κόρη μου τσαμπουνας??

Υγ: ευχαριστώ πάρα ταύτα!!:D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλέ τι έχετε πάθει σε αυτή την ομάδα με τις κόρες??? @Καντι πες!!

Εγώ έχω τον ξακουστό του Οκτώβρη (ή μάλλον Σεπτεμβρη εν τέλη) ΠΡΟΣΟΝΤΟΥΧΟ,ποια κόρη μου τσαμπουνας??

Υγ: ευχαριστώ πάρα ταύτα!!:D

Χαχαχαχαχχαχα και με σένα λάθος έκανα?? Αμάν πια τι έπαθα σήμερα????

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχαχαχχαχα και με σένα λάθος έκανα?? Αμάν πια τι έπαθα σήμερα????

Απαπαπααα σας καληνυχτω γιατί θα μεταλλάξετε το παιδί μου εδώ κ δε με παίρνει πλέον με τόσα μπλε που του χω πάρει:P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τέλεια κ εγώ σε μονοκλινο θα πάω..220€ μου βγαίνει 4 μέρες οπότε ναι 55€/μέρα..αυτο ήθελα να δω αν αξίζει αλλά σε σχέση με τα φραγκοφονιαδικα ιδιωτικά εννοείται πως αξίζει φουυυλ!!!

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Μα πάντα κ παντού υπαρχοθν αυτοί ρε συ.. το θέμα είναι να είναι η εξαίρεση κ όχι ο κανόνας κ επειδή έχω ακούσει για πολλούς εκεί καλά λόγια τύπου Σούλος,Κυριακόπουλος, Σαλβανος,Παπαδης κτλ..τον 2ο έχω εγώ κ τον έχω ήδη συστήσει κ σε άλλες 3 κοπέλες από την ομάδα μου κ πάνε εκεί κ είμαστε όλες δόξα τον Θεό ευχαριστημένες !!

Βέβαια από γιατρούς (2) του Έλενα απογοητευτηκε κ η κολλητή μου κ κατέληξε να πηγαίνει σε όποιον είχε εφημερία γτ ξενερωσε τρέλα!!!! Ευτυχώς μια χαρά γέννησε κ έτσι..εσύ σε ποιο νοσοκομείο είσαι?

νομιζω εχεις δικιο 55 πρεπει να ειναι το βραδυ οχι 50

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχαχαχχαχα και με σένα λάθος έκανα?? Αμάν πια τι έπαθα σήμερα????

Χαχχαχαχα ευνουχίζει σημερα το τουτουνι , μας διώχνει ευγενικά απο το τοπικ, να παμε στα δικά μας να σταματήσουμε να παρενοχλούμε την κοριτσοπαρεα!

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Απαπαπααα σας καληνυχτω γιατί θα μεταλλάξετε το παιδί μου εδώ κ δε με παίρνει πλέον με τόσα μπλε που του χω πάρει:P

Χαχχαχαχαα η ομάδα γυναικοκρατειται με σχεδόν συντριπτική πλειοψηφία!!!

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Χαχχαχαχαα η ομάδα γυναικοκρατειται με σχεδόν συντριπτική πλειοψηφία!!!

Κάντε νύφες για τον γιόκα μου κορίτσιαααα χαχαχα.. Μόνη μου είμαι με τον μπέμπη??? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Κάντε νύφες για τον γιόκα μου κορίτσιαααα χαχαχα.. Μόνη μου είμαι με τον μπέμπη??? 

18η Το ειδαμε ξεκάθαρα στην εμβρυολογο, ελπίζω να μην αλλαξει γιατι εχω συνηθισει στην ιδεα της μπεμπας.. Ολο κ καποιος αντρακος θα βρεθει τωρα με την β επιπέδου! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Χαχχαχαχα ευνουχίζει σημερα το τουτουνι , μας διώχνει ευγενικά απο το τοπικ, να παμε στα δικά μας να σταματήσουμε να παρενοχλούμε την κοριτσοπαρεα!

Χαχαχαχαχχαχα πραγματικά δύο στα δύο είχα σήμερα!!!!

Just now, Paris.33 είπε:

18η Το ειδαμε ξεκάθαρα στην εμβρυολογο, ελπίζω να μην αλλαξει γιατι εχω συνηθισει στην ιδεα της μπεμπας.. Ολο κ καποιος αντρακος θα βρεθει τωρα με την β επιπέδου! 

 

 

 Εγώ ένα κι ένα για όλα τα γούστα!!! Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Paris.33 είναι πολύ λίγες οι πιθανότητες να αλλάξει κάτι... Κοριτσαρο θα κάνεις για να στο είπε και ο έμβρυολογος μην ανησυχείς...

@Τουτουνι  όλες μας σκέφτηκες, να μην μείνει καμία παραπονεμένη χαχαχα

Ααααχ κορίτσια εχθές ένιωσα για πρώτη φορά τον μπεμπη:x έχω τρελαθεί.. Εκεί που καθόμουν και χάζευα τηλεόραση και είχα τα χέρια μου όπως πάντα στην κοιλιά με κλοτσισε κάτι χαχαχα.. Φώναξα τον άντρα μου αμέσως και μετά από λίγο το ένιωσε και αυτός... Τρελάθηκααααμε:x

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...