Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Paris.33 είπε:

Νομιζω Νοέμβριο, γιατι και καλα ειναι το Black Friday, που σε εμας Ελλάδα  κρατάει 20 μερες:-P μετα τη β επιπέδου ισως κανω κ εγω κάποια βόλτα αγορα να ειμαι σε ετοιμοτητα για ηλεκτρονικες παραγγελίες μετα 

Xaxaxaxa πολύ γέλασα αλλά πόσο αλήθεια.. Περνάνε 3 παρασκευές και ακόμα Black Friday έχουμε.. Τώρα που το σκέφτομαι πέρσι είχα κάνει καλές αγορές εκείνες τις μέρες.. Θα κάνω την έρευνα αγοράς μου και θα περιμένω να δω τι θα γίνει μέχρι τότε με εκπτώσεις και τιμές.. Στα μικροπραγματα δεν είναι τόσο το θέμα αλλά σε καρότσι έπιπλα κτλπ και 30ευρω να γλιτώσεις έχει μεγάλη σημασία.. Εγώ θα βγω την πέμπτη μετά τον γιατρό στην αγορά.. Τι πια να αλλάξει τόσο μετά τον υπέρηχο μέσα σε 2 βδομάδες 0ου θα κάνουμε την Β επιπέδου? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mommytobe είπε:

Xaxaxaxa πολύ γέλασα αλλά πόσο αλήθεια.. Περνάνε 3 παρασκευές και ακόμα Black Friday έχουμε.. Τώρα που το σκέφτομαι πέρσι είχα κάνει καλές αγορές εκείνες τις μέρες.. Θα κάνω την έρευνα αγοράς μου και θα περιμένω να δω τι θα γίνει μέχρι τότε με εκπτώσεις και τιμές.. Στα μικροπραγματα δεν είναι τόσο το θέμα αλλά σε καρότσι έπιπλα κτλπ και 30ευρω να γλιτώσεις έχει μεγάλη σημασία.. Εγώ θα βγω την πέμπτη μετά τον γιατρό στην αγορά.. Τι πια να αλλάξει τόσο μετά τον υπέρηχο μέσα σε 2 βδομάδες 0ου θα κάνουμε την Β επιπέδου? 

Ειδα prenatal περυσι,  ειχε καπου 20 με 30% σε καθισματα αυτοκινητου κ καροτσια και εως 50% σε προικα μωρου! Πιστεύω φετος με τον κορωνοιο για να τονωσουν και την αγορα θα κινηθουν το ιδιο! Αχ κοριτσια μου να ειναι ολα καλα με τα μπεμπακια και ολα τα αλλα γίνονται!! :wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Ειδα prenatal περυσι,  ειχε καπου 20 με 30% σε καθισματα αυτοκινητου κ καροτσια και εως 50% σε προικα μωρου! Πιστεύω φετος με τον κορωνοιο για να τονωσουν και την αγορα θα κινηθουν το ιδιο! Αχ κοριτσια μου να ειναι ολα καλα με τα μπεμπακια και ολα τα αλλα γίνονται!! :wink:

Ολα είναι μια χαρααα.. Είναι τόσο καλά προστατευμενα τα μωρα μας εκεί μέσα και περνάνε τόσο όμορφα με τόση αγάπη που τους δίνουμε να ξέρεις.. Εμενα σήμερα με έχει ταράξει στις κλοτσιές.. Πάλι καλά είναι ακόμα πολύ απαλές και τα νιώθω βαθιά μέσα και δεν με ενοχλούν χαχαχα.. Συνήθως εμφανίζεται ο μπέμπης μου τα βράδια, σήμερα ήταν πολύ πρωινός τύπος.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! Άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για την Β-επιπέδου μας! Όποια κοπέλα πάει πρώτη (νομίζω είναι την Τετάρτη) να μας πει εντυπώσεις και τι να περιμένουμε! Εγώ έχω την Τρίτη 29/9 και δεν περνάνε οι μέρες! Το μικρούλι δεν το ξανακατάλαβα, πέρα από εκείνη την μία φορά, βλέπετε έχω και το λίπος της κοιλιάς που κρατάει τους κραδασμούς :lol:

ΥΡ φτάσαμε τις 400 σελίδες!!!!!!!Μπράβο μας

  • Μου αρέσει 7

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για την Β-επιπέδου μας! Όποια κοπέλα πάει πρώτη (νομίζω είναι την Τετάρτη) να μας πει εντυπώσεις και τι να περιμένουμε! Εγώ έχω την Τρίτη 29/9 και δεν περνάνε οι μέρες! Το μικρούλι δεν το ξανακατάλαβα, πέρα από εκείνη την μία φορά, βλέπετε έχω και το λίπος της κοιλιάς που κρατάει τους κραδασμούς :lol:

ΥΡ φτάσαμε τις 400 σελίδες!!!!!!!Μπράβο μας

Εγω προσωπικά πιστεύω ότι τζάμπα αγχωνομαατε.. Θα είναι μια εξετάσει υπέρηχου όπως στον γιατρό με περισσότερες λεπτομέρειες.. Κλασσικά πάλι δεν θα χορταίνουμε να το βλέπουμε και δεν θα θέλουμε να τελειώσει η εξέταση:-D αλλά αντε ας ξεκινήσουμε μια μια να πάρουμε όλες σειρά.. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες !
@Renaki80 Πραγματικά μετράμε αντίστροφα ! Εγώ έχω 5/10 και έχω να την δω από 03/09. Δεν ξέρω πως κρατιέμαι !!! 
@Paris.33 Οντως είναι καλή ευκαιρία η Black Friday σε ορισμένα είδη . Με το καλό να δεις και εσύ το μωράκι σου ! 
@mommytobe είναι πολύ ωραία εξέταση . Βλέπεις αναλυτικά τα πάντα και επειδή έχει μεγαλώσει το ευχαριστιέσαι και επίσης το βλέπεις και 3D που είναι τέλειο . Φυσικά και δεν θα το χορταινουμε και θα θελουμε και άλλο !!! 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια... Σκεφτομουν να ψωνισω κουνια και καροτσι μετα την Β επιπεδου. Τα εχω βρει ηδη... Αλλα τωρα που ειπατε για το black friday μηπως το ξανα σκεφτω λεω...

Στο Motherbaby  τα βρηκα  φθηνοτερα αλλα δεν ρωτησα μηπως στο black friday βαζουν προσφορές.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για την Β-επιπέδου μας! Όποια κοπέλα πάει πρώτη (νομίζω είναι την Τετάρτη) να μας πει εντυπώσεις και τι να περιμένουμε! Εγώ έχω την Τρίτη 29/9 και δεν περνάνε οι μέρες! Το μικρούλι δεν το ξανακατάλαβα, πέρα από εκείνη την μία φορά, βλέπετε έχω και το λίπος της κοιλιάς που κρατάει τους κραδασμούς :lol:

ΥΡ φτάσαμε τις 400 σελίδες!!!!!!!Μπράβο μας

Καλημέρα!!

Εγώ έκανα εχθές μια πρώιμη β επιπέδου να δούμε πως πάει το μικρακι.  Σου μετράνε τα όργανα αναλυτικά, μηρούς, δάχτυλα, κοκκαλακια στα δάχτυλα και γενικά είναι μια αναλυτική εξέταση! Εμένα μου είπε και φύλλο.. έχω ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι!

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

@Hope.2019 μπορείς και να τους ρωτήσεις ή απλά να περιμένεις και να δεις, βέβαια εάν σε συμφέρει, σε περίπτωση που είναι ήδη σε προσφορά , μπορείς και να τα πάρεις . Εγώ στο πρώτο για το καροτσι είχα πάει και είχα δει μετά την β επιπέδου και το αγόρασε ο αντρας μου με τις χειμερινές εκπτώσεις.Τοτε γεννούσα Γενάρη και ήξερα ότι δεν πρόκειται να το βγάζω έξω το μωρό με τόσο κρύο 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα!!

Εγώ έκανα εχθές μια πρώιμη β επιπέδου να δούμε πως πάει το μικρακι.  Σου μετράνε τα όργανα αναλυτικά, μηρούς, δάχτυλα, κοκκαλακια στα δάχτυλα και γενικά είναι μια αναλυτική εξέταση! Εμένα μου είπε και φύλλο.. έχω ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι!

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου...Όλα πάνε κατευχην!!!τα γλυκουλια τα μωρακια σου...!!!Και το ιδανικότερο ένα κ ένα...!!τέλεια Εφουλα μου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια εγώ σκέφτομαι να πάρω κρεβατάκι για το δωμάτιο, λίκνο ή/και ρελαξ για το σαλόνι να το έχω το μικρό κοντά μου.. Εσείς τι θα πάρετε? Και ποια η διαφορά στο κρεβάτι με την κούνια? Βάζω κούνια βρεφική στο γκουγκλ και μου βγάζει κρεβατάκια χαχαχα είναι ίδια.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου...Όλα πάνε κατευχην!!!τα γλυκουλια τα μωρακια σου...!!!Και το ιδανικότερο ένα κ ένα...!!τέλεια Εφουλα μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου!!!!!

Just now, mommytobe είπε:

Κορίτσια εγώ σκέφτομαι να πάρω κρεβατάκι για το δωμάτιο, λίκνο ή/και ρελαξ για το σαλόνι να το έχω το μικρό κοντά μου.. Εσείς τι θα πάρετε? Και ποια η διαφορά στο κρεβάτι με την κούνια? Βάζω κούνια βρεφική στο γκουγκλ και μου βγάζει κρεβατάκια χαχαχα είναι ίδια.. 

Εγώ πήρα 2 λικνα για το δωμάτιο μου και 1 ριλαξ για να το δοκιμάσω και αν κάθονται θα πάρω και άλλο 1!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Κορίτσια εγώ σκέφτομαι να πάρω κρεβατάκι για το δωμάτιο, λίκνο ή/και ρελαξ για το σαλόνι να το έχω το μικρό κοντά μου.. Εσείς τι θα πάρετε? Και ποια η διαφορά στο κρεβάτι με την κούνια? Βάζω κούνια βρεφική στο γκουγκλ και μου βγάζει κρεβατάκια χαχαχα είναι ίδια.. 

Υπάρχουν κούνιες που βγαίνει το κάγκελο και γίνεται παιδικό κρεβάτι και άλλες που απλά το κάγκελο ανεβοκατεβαίνει.

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα!!

Εγώ έκανα εχθές μια πρώιμη β επιπέδου να δούμε πως πάει το μικρακι.  Σου μετράνε τα όργανα αναλυτικά, μηρούς, δάχτυλα, κοκκαλακια στα δάχτυλα και γενικά είναι μια αναλυτική εξέταση! Εμένα μου είπε και φύλλο.. έχω ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι!

Συγχαρητηρια και να είναι γερά ευχομαι!!!!

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου!!!!!

Εγώ πήρα 2 λικνα για το δωμάτιο μου και 1 ριλαξ για να το δοκιμάσω και αν κάθονται θα πάρω και άλλο 1!

Το λίκνο για κρεβατάκι δηλαδή?? Χμμμ.. Έχω μπερδευτεί πολύ χάχα δεν ξέρω πια τι μου γίνεται 

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Υπάρχουν κούνιες που βγαίνει το κάγκελο και γίνεται παιδικό κρεβάτι και άλλες που απλά το κάγκελο ανεβοκατεβαίνει.

Συγχαρητηρια και να είναι γερά ευχομαι!!!!

Αυτό όμως δεν γίνεται και με τα κρεβατάκια? Αααχ πολλά αυτά που υπάρχουν στην αγορά.. Ίσα ίσα για να μας μπερδεύουν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα!!

Εγώ έκανα εχθές μια πρώιμη β επιπέδου να δούμε πως πάει το μικρακι.  Σου μετράνε τα όργανα αναλυτικά, μηρούς, δάχτυλα, κοκκαλακια στα δάχτυλα και γενικά είναι μια αναλυτική εξέταση! Εμένα μου είπε και φύλλο.. έχω ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι!

α!!!! Κορίτσι μου κι εγώ!!! Τι ωραία!!! Σου άρεσε σαν εξέταση?? Ήταν όλα καλά???

Just now, Efinikolaou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου!!!!!

Εγώ πήρα 2 λικνα για το δωμάτιο μου και 1 ριλαξ για να το δοκιμάσω και αν κάθονται θα πάρω και άλλο 1!

Τώρα πότε θα πας για την "κανονική" β επιπέδου?? Όλα όσα έπρεπε φαινόταν από τώρα?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...