Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Paris.33 είπε:

Ειχα παει στην εμβρυολογο πριν 2 εβδομάδες και ειχαμε ξαναδει αναλυτικα καποια πραγματακια,  αλλα σε 2 εβδομάδες ακριβώς εχω κ την β!  Βασικα να ειναι καλα σήμερα, γιατι πολυ ησυχια εχουμε 3 μερες τωρα και σιγά σιγά ολα θα γίνουν :wink:

ολα θα ειναι τελειααα...τι ωρα εχεις ραντεβου? περιμενουμε τα νεα σου :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mommytobe είπε:

εγω θελω παρα πολυ να φουσκωσω..και τωρα που ειναι μικρη η κοιλια φοραω ρουχα οχι τοσο φαρδια για να την βλεπω παντως:wub:

Εγώ φοράω φαρδια έτσι κι αλλιώς αλλά κάθε τόσο σηκώνω την μπλούζα μου και την κοιτάζω...

Just now, chris79 είπε:

Χαχαχα ναι έτσι λέω !! 
Τι να πω δεν ξέρω και το σωματότυπο σου αλλά που θα χωρέσουν 2 μωρά ; 

Μ...κι ο άντρας μου αυτό λέει!!! Χαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχα θα χωρέσουν όμως!!!

Just now, Vasiliki10 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια τελικά δεν την γλύτωσα την ινσουλίνη ξεκίνησα από χτες το βράδυ με 8 μονάδες και βλέπουμε πως θα πάμε, συνέχιζω και την διατροφή αλλά και τις μετρήσεις μέχρι να γεννήσω,όσο περνάνε οι μέρες τόσο και ποιο πολύ πεινάω εχω χάσει 1 κιλό.

Βασιλικουλα μου όλα καλά θα πάνε!!! Ακολούθησε τη διατροφή του γιατρού και όλα θα πάνε υπέροχα!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Δε θυμαμαι γραμμάρια αλλά σκέψου ήμουν 19+4 χθες και όταν μέτρησε το ποδαράκι στο κοριτσάκι η μέτρηση αντιστοιχούσε σε ηλικία 16+6. 
Μεταχειρισμενα ... δεν το ειχα σκεφτεί. Έχουμε ακόμη χρόνο... όλες οι προτάσεις στο τραπέζι και αναλύονται ;) 

Εμένα μόνο γραμμάρια που αναγράφει πλέον...

Ναι σε πολύ καλή κατάσταση όμως. Πήρα 120 και τα 2 ενώ σε αυτό το μέγεθος καινούργιο έχει 130 και πάνω το καθένα!

Just now, mommytobe είπε:

εγω θελω παρα πολυ να φουσκωσω..και τωρα που ειναι μικρη η κοιλια φοραω ρουχα οχι τοσο φαρδια για να την βλεπω παντως:wub:

Εμένα πάλι η κοιλιά μου είναι μεγάλη!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ φοράω φαρδια έτσι κι αλλιώς αλλά κάθε τόσο σηκώνω την μπλούζα μου και την κοιτάζω...

Μ...κι ο άντρας μου αυτό λέει!!! Χαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχα θα χωρέσουν όμως!!!

Βασιλικουλα μου όλα καλά θα πάνε!!! Ακολούθησε τη διατροφή του γιατρού και όλα θα πάνε υπέροχα!!!

Ευχαριστω κορίτσι μου ναι αυτό κάνω αλλά πεινάωωωωω.ο γιατρός μου είπε πάλι καλά που κάναμε από τώρα την καμπύλη σακχάρου γτ όταν θα ερχόταν η ώρα να την κάνω θα ήταν πολύ αργά και θα είχα επιπλοκες.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου βγήκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων του μήνα και όλα είναι μια χαρά! Ο θηριώδης θέλει λίγο ακόμα ρύθμιση αλλά καμία σχέση με την προηγούμενη φορά!!!

  • Μου αρέσει 11

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mommytobe είπε:

εγω θελω παρα πολυ να φουσκωσω..και τωρα που ειναι μικρη η κοιλια φοραω ρουχα οχι τοσο φαρδια για να την βλεπω παντως:wub:

Αλήθεια?!!!!Εγω με μικρη κοιλίτσα ήδη νιώθω σα φούσκα!!!Οχι,δε θέλω να φουσκωσωωωω!!!

Στο πρωτο τριμηνο εχασα 2 κιλα και τα πηρα παλι αλλα δε θελω να παρω καθολου βαρος.Αν γινεται και καθόλου κιλά,μονο του μωρού,θα ημουν ευτυχισμένη!Ευτυχως ακομη δε μου εχει ανοιξει η ορεξη.

Τα κιλά δεν κάνουν καλο πουθενά.

  • Μου αρέσει 4

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki10 είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου ναι αυτό κάνω αλλά πεινάωωωωω.ο γιατρός μου είπε πάλι καλά που κάναμε από τώρα την καμπύλη σακχάρου γτ όταν θα ερχόταν η ώρα να την κάνω θα ήταν πολύ αργά και θα είχα επιπλοκες.

Εγώ έκανα την εξέταση απλού σακχάρου και ευτυχώς ήταν.μια χαρά!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου βγήκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων του μήνα και όλα είναι μια χαρά! Ο θηριώδης θέλει λίγο ακόμα ρύθμιση αλλά καμία σχέση με την προηγούμενη φορά!!!

Μπράβο!!!! Και γω έχω εξετάσεις το Σάββατο και θα κάνω και την μικρή καμπύλη σακχάρου και έχω άγχος για το αποτέλεσμα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Αλήθεια?!!!!Εγω με μικρη κοιλίτσα ήδη νιώθω σα φούσκα!!!Οχι,δε θέλω να φουσκωσωωωω!!!

Στο πρωτο τριμηνο εχασα 2 κιλα και τα πηρα παλι αλλα δε θελω να παρω καθολου βαρος.Αν γινεται και καθόλου κιλά,μονο του μωρού,θα ημουν ευτυχισμένη!

Τα κιλά δεν κάνουν καλο πουθενά.

Άντε καλέ!!! Τα κιλά όπως έρθουν έτσι θα φύγουν!!!! Μη σκας για αυτό!

Just now, Geo Jo είπε:

Μπράβο!!!! Και γω έχω εξετάσεις το Σάββατο και θα κάνω και την μικρή καμπύλη σακχάρου και έχω άγχος για το αποτέλεσμα!

Η μικρή πια είναι?? Είμαι παλι με αυτό το γλυκό υγρό, γιατί εγώ έκανα μόνο αίματος! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε καλέ!!! Τα κιλά όπως έρθουν έτσι θα φύγουν!!!! Μη σκας για αυτό!

Δε σκάω,αλλα τα θεωρώ περιττά!!

Ούτε ξινιλες ουτε καουρες έχω.Συνεχίζω να ξεχνάω οτι είμαι έγκυος.Μονο η κοιλίτσα παραπέμπει σε εγκυμοσύνη.

Γενικά είμαι αλλού,γι αυτό μαλλον δεν εχω αντιληφθεί κινήσεις του μωρου..

Επίσης η κοιλια μικρότερη το πρωί και μεγαλύτερη αργότερα..

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου βγήκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων του μήνα και όλα είναι μια χαρά! Ο θηριώδης θέλει λίγο ακόμα ρύθμιση αλλά καμία σχέση με την προηγούμενη φορά!!!

Μπράβο κορίτσι! Σούπερ!!!!! Να συνεχίσεις έτσι!!! Σε τι τιμή κυμαίνεται ο θυρεοειδής σου;

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Δε σκάω,αλλα τα θεωρώ περιττά!!

Ούτε ξινιλες ουτε καουρες έχω.Συνεχίζω να ξεχνάω οτι είμαι έγκυος.Μονο η κοιλίτσα παραπέμπει σε εγκυμοσύνη.

Γενικά είμαι αλλού,γι αυτό μαλλον δεν εχω αντιληφθεί κινήσεις του μωρου..

Επίσης η κοιλια μικρότερη το πρωί και μεγαλύτερη αργότερα..

Μια χαρά καλύτερα να μην έχεις τίποτα!!!! Όσο για τα κουνήματα του μωρού μια χαρά θα τα καταλάβεις όταν έρθει η ώρα!!! 

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μπράβο κορίτσι! Σούπερ!!!!! Να συνεχίσεις έτσι!!! Σε τι τιμή κυμαίνεται ο θυρεοειδής σου;

Ήταν 0,004και τώρα είναι 0,025 φαντάζομαι με τη συνέχιση της αγωγής σε 1μηνα θα έχει στρώσει!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Αλήθεια?!!!!Εγω με μικρη κοιλίτσα ήδη νιώθω σα φούσκα!!!Οχι,δε θέλω να φουσκωσωωωω!!!

Στο πρωτο τριμηνο εχασα 2 κιλα και τα πηρα παλι αλλα δε θελω να παρω καθολου βαρος.Αν γινεται και καθόλου κιλά,μονο του μωρού,θα ημουν ευτυχισμένη!Ευτυχως ακομη δε μου εχει ανοιξει η ορεξη.

Τα κιλά δεν κάνουν καλο πουθενά.

εγω εχω βαλει 7 κιλα περιπου..αυριο που θα με ζυγισει ο γιατρος θα ξερω ακριβως...τρωω πολυ..πειναω συνεχια και εχω ορεξη συνεχια..τι να κανωωωω...χαχαχα προσπαθω ομως ενω τρωω και βλακιες να τρωω πολλα φρουτα και λαχανικα και το εχω καθιερωσει τα σνακ να ειναι σιγουρα φρουτα και το βραδυ να τρωω μια σαλατα σιγουρα...αλλα ολα τα κιλα μπηκαν στα μπουτια και στα χερια χαχαχαα μονο αυτο με ενοχλει..

 

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου βγήκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων του μήνα και όλα είναι μια χαρά! Ο θηριώδης θέλει λίγο ακόμα ρύθμιση αλλά καμία σχέση με την προηγούμενη φορά!!!

τελειααα..ετσι να συνεχισεις..και τον θυροειδης θα φτιαξει αφου ειναι ηδη πολυ καλυτερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε καλέ!!! Τα κιλά όπως έρθουν έτσι θα φύγουν!!!! Μη σκας για αυτό!

Η μικρή πια είναι?? Είμαι παλι με αυτό το γλυκό υγρό, γιατί εγώ έκανα μόνο αίματος! 

Θα πιω και γω το γλυκο υγρό αλλά θα μου πάρουν αίμα μία φορά πριν το πιω και μία 2 ώρες αφού το πιω. Η μεγάλη είναι όταν σου παίρνουν αίμα και στο ενδιάμεσο! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Θα πιω και γω το γλυκο υγρό αλλά θα μου πάρουν αίμα μία φορά πριν το πιω και μία 2 ώρες αφού το πιω. Η μεγάλη είναι όταν σου παίρνουν αίμα και στο ενδιάμεσο! 

Α!!! Καλά αποτελέσματα!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...