Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Άρα σε καμιά βδομάδα.κι εγώ, πρώτα ο Θεός, θα το νιώσω κι εγώ!!!

Ναιιι εννοείτε πως θα το νιώσεις.. Εγώ έχω περίπου μια βδομάδα που νιώθω κάτι.. Από γυναίκα σε γυναίκα είναι διαφορετικό.. Μην σε αγχώνει:)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Κορίτσια έχετε νιώσει όλες τα μωράκια σας???

Τουτουνακι μου εχω απο 17+3 ακριβως ενιωθα το γνωστό φτερουγισμα,  18+1 ξεκινησαν οι κλωτσιες σε σημειο να το καταλαβαινει και ο ανδρας μου..  Και γενικα ενω εχω ζωηρο μωρακι,  σημερα 19+5 μου ειναι καπως πιο ησυχουτσικο και ανησυχώ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Τουτουνακι μου εχω απο 17+3 ακριβως ενιωθα το γνωστό φτερουγισμα,  18+1 ξεκινησαν οι κλωτσιες σε σημειο να το καταλαβαινει και ο ανδρας μου..  Και γενικα ενω εχω ζωηρο μωρακι,  σημερα 19+5 μου ειναι καπως πιο ησυχουτσικο και ανησυχώ... 

Να μην ανησυχείς γιατί τώρα ηρεμεί για να δώσει τα ρέστα του αργότερα!!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Να μην ανησυχείς γιατί τώρα ηρεμεί για να δώσει τα ρέστα του αργότερα!!!!

Μακάρι! Γιατι εχω ραντεβού την Τετάρτη και ειμαι οριακα να το βαλω για αυριο:-P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Μακάρι! Γιατι εχω ραντεβού την Τετάρτη και ειμαι οριακα να το βαλω για αυριο:-P

Αααντε νσ έρθει η τέταρτη να πας εσύ να πάρω και εγώ σειρά για Πέμπτη.. Δεν κρατιέμαι πια.. Ο μήνας πέρασε αρκετά γρήγορα αλλά αυτές οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τίποτα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Μακάρι! Γιατι εχω ραντεβού την Τετάρτη και ειμαι οριακα να το βαλω για αυριο:-P

Άντε καλέ η σημερινή μέρα πέρασε, μια.μςρα έμεινε!!! Υπομονή!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Αααντε νσ έρθει η τέταρτη να πας εσύ να πάρω και εγώ σειρά για Πέμπτη.. Δεν κρατιέμαι πια.. Ο μήνας πέρασε αρκετά γρήγορα αλλά αυτές οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τίποτα

Αμα εχεις να πας και μηνα λογικο το βρίσκω..  Εγω εχω 2 3 εβδομάδες καπου..  Και ενιωθα τις κλωτσιες θα ημουν πιο χαλαρη απλα ειναι που μ ηρεμησε σήμερα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Αμα εχεις να πας και μηνα λογικο το βρίσκω..  Εγω εχω 2 3 εβδομάδες καπου..  Και ενιωθα τις κλωτσιες θα ημουν πιο χαλαρη απλα ειναι που μ ηρεμησε σήμερα 

Αυριο ξεκινώ την 20η εβδομαδα.Ούτε φτερουγισμα ουτε κλωτσιες ουτε τιποτα ακόμα.Οπως μου το ειχε πει η γιατρος μου.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως κορίτσια μου μιας και είχαμε δουλειές στο σπίτι και απλά παρακολουθουσα τις συζητήσεις σας περι αγορων, το μεσημεράκι που ειχα λιγο χρονο, έψαξα σε σελίδες γνωστων εταιριών και παρατηρησα οτι καπου Νοέμβριο βγαζουν προσφορες! Οπότε λέω κάπου τότε να ξεκινησω σιγα σιγα τις αγορές :wink:

Just now, Joka είπε:

Αυριο ξεκινώ την 20η εβδομαδα.Ούτε φτερουγισμα ουτε κλωτσιες ουτε τιποτα ακόμα.Οπως μου το ειχε πει η γιατρος μου.

Γιατι εχεις τον πλακουντα μπροστά:roll:, ετσι δεν ειναι;;  απορροφαει τους κραδασμους οποτε είναι λογικο να αργησεις ^_^ συντομα θα ερθει ο πανικος υποθετω! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια έχετε νιώσει όλες τα μωράκια σας???

Κάθε μέρα κ πιο έντονο θ είναι κορίτσι..εγώ πλέον 20+2 την νιώθω αρκετά κ δυνατουτσικα πλέον.. Δευτέρα σε μια βδομάδα δηλ..β επιπέδου..άντε ν γίνει κ ν είναι όλα καλά.ενα άγχος το έχω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Πάντως κορίτσια μου μιας και είχαμε δουλειές στο σπίτι και απλά παρακολουθουσα τις συζητήσεις σας περι αγορων, το μεσημεράκι που ειχα λιγο χρονο, έψαξα σε σελίδες γνωστων εταιριών και παρατηρησα οτι καπου Νοέμβριο βγαζουν προσφορες! Οπότε λέω κάπου τότε να ξεκινησω σιγα σιγα τις αγορές :wink:

Γιατι εχεις τον πλακουντα μπροστά:roll:, ετσι δεν ειναι;;  απορροφαει τους κραδασμους οποτε είναι λογικο να αργησεις ^_^ συντομα θα ερθει ο πανικος υποθετω! 

Ααα Νοέμβρη λες ε? Να περιμένουμε τότε λίγο ακόμα... Πιστεύω και για Χριστούγεννα θα βγαλουν αρκετές προσφορές.. Στην τοπική αγορά εγώ δεν έχω πάει καθόλου ακόμα να δω τι και πως.. Θέλω να ρίξω και μια ματιά σε καρότσια γιατί δεν ξέρω τι θέλω να πάρω.. Τι θα με βολέψει.. Ωστε αν βρω κάτι να το ψάξω και στο ίντερνετ μπας και βρω καμιά προσφορά καλύτερη μετά.. 

Καλημερα και μια όμορφη Τρίτη σε όλες:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Ααα Νοέμβρη λες ε? Να περιμένουμε τότε λίγο ακόμα... Πιστεύω και για Χριστούγεννα θα βγαλουν αρκετές προσφορές.. Στην τοπική αγορά εγώ δεν έχω πάει καθόλου ακόμα να δω τι και πως.. Θέλω να ρίξω και μια ματιά σε καρότσια γιατί δεν ξέρω τι θέλω να πάρω.. Τι θα με βολέψει.. Ωστε αν βρω κάτι να το ψάξω και στο ίντερνετ μπας και βρω καμιά προσφορά καλύτερη μετά.. 

Καλημερα και μια όμορφη Τρίτη σε όλες:x

Νομιζω Νοέμβριο, γιατι και καλα ειναι το Black Friday, που σε εμας Ελλάδα  κρατάει 20 μερες:-P μετα τη β επιπέδου ισως κανω κ εγω κάποια βόλτα αγορα να ειμαι σε ετοιμοτητα για ηλεκτρονικες παραγγελίες μετα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Κάθε μέρα κ πιο έντονο θ είναι κορίτσι..εγώ πλέον 20+2 την νιώθω αρκετά κ δυνατουτσικα πλέον.. Δευτέρα σε μια βδομάδα δηλ..β επιπέδου..άντε ν γίνει κ ν είναι όλα καλά.ενα άγχος το έχω

Όλα θα πάνε τέλεια!!! Να μας πεις εντυπωσεις!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...