Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Πάνε τώρα αυτά!!!  Όλα είναι υπέροχα!!! Άντε σε λίγο να γινει και η β επιπέδου ησυχάσεις ( να ησυχάσουμε τελείως).

Μπαααααα.Μετα έχουμε και το Ντοπλερ.Χαχχααχχαααα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Μετα αν θα πανε όλα καλα στον τοκετο και πάει λέγοντας!!

Να σου πω κάτι...όλα.καλα θα πάνε, όπως πηγανε μέχρι τώρα.... γιατί να μην πάνε... Θα γίνουμε υπέροχες μανουλες!!!!! Εγώ το πιστεύω πολύ!!!

  • Μου αρέσει 7

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Αρα και η δευτερη αυτη μετρηση διαψευστηκε.Τί να πω...

Και ουτε και τα κατωτατα όρια λενε κατι κακο απαραιτήτως.Μάλιστα...

Θα ελεγα βασικά κατι τωρα αλλά ας μη συγχυστώ.  

Δεν ξέρω γιατί έχεις κολλήσει 

Δεν έχει διαψευστεί κάτι και ούτε ήταν κάτι λάθος. 
Η αυχενική δίνει ποσοστά και όχι διάγνωση. 
Ειμαι στο ποσοστό 12/13 που όλα καλά ... 

Just now, Τουτουνι said:

Πάνε τώρα αυτά!!!  Όλα είναι υπέροχα!!! Άντε σε λίγο να γινει και η β επιπέδου ησυχάσεις ( να ησυχάσουμε τελείως).

Αχ αυτό περιμένω !! Όλα καλά για όλες μας ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 είπε:

Δεν ξέρω γιατί έχεις κολλήσει 

Δεν έχει διαψευστεί κάτι και ούτε ήταν κάτι λάθος. 
Η αυχενική δίνει ποσοστά και όχι διάγνωση. 
Ειμαι στο ποσοστό 12/13 που όλα καλά ... 

Αχ αυτό περιμένω !! Όλα καλά για όλες μας ! 

Θα πάνε!!!! Να σκεφτόμαστε μόνο θετικά!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Δεν ξέρω γιατί έχεις κολλήσει 

Δεν έχει διαψευστεί κάτι και ούτε ήταν κάτι λάθος. 
Η αυχενική δίνει ποσοστά και όχι διάγνωση. 
Ειμαι στο ποσοστό 12/13 που όλα καλά ... 

Αχ αυτό περιμένω !! Όλα καλά για όλες μας ! 

Ναι το κατάλαβα οτι δεν ήταν λάθος.Στα ποσοστά που δίνει κόλλησα διοτι ειναι παρα πολυ μικρα και παρολα αυτα εχουμε εδω ενα μελος,εσενα, που επεσε μεσα σ αυτα....


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Ναι το κατάλαβα οτι δεν ήταν λάθος.Στα ποσοστά που δίνει κόλλησα διοτι ειναι παρα πολυ μικρα και παρολα αυτα εχουμε εδω ενα μελος,εσενα, που επεσε μεσα σ αυτα....

Αν θυμάσαι είχαμε κ ενα μέλος με αυχενική 1/680 περίπου που τελικά τυχαία ανακάλυψε ότι ήταν αυτό το 1... 

Δεν μπορείς να ξέρεις σε ποιο ποσοστό είσαι δυστυχώς .. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Αν θυμάσαι είχαμε κ ενα μέλος με αυχενική 1/680 περίπου που τελικά τυχαία ανακάλυψε ότι ήταν αυτό το 1... 

Δεν μπορείς να ξέρεις σε ποιο ποσοστό είσαι δυστυχώς .. 

Ναι εννοείται θυμάμαι και με προβλημάτισε εξίσου...

2 απίθανα ποσοστά σε τόσο λίγες που είμαστε εδώ...


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι said:

Λοιπόν θα σας αλλάξω εγώ θα.για να ξαλεγραρουμε λίγο! Έχει γεμίσει το πρόσωπο μου μικρά σπυράκια...τι προϊόν λέτε να χρησιμοποιήσω???

Από τι είναι ; Ξέρεις ; Το έχεις ξαναπάθει; 
Προσωπικά δεν έχω τέτοια θέματα και δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω αλλά θέλει προσοχή τι θα βάλεις. Κατά προτιμηση κάτι φυτικο .. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Από τι είναι ; Ξέρεις ; Το έχεις ξαναπάθει; 
Προσωπικά δεν έχω τέτοια θέματα και δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω αλλά θέλει προσοχή τι θα βάλεις. Κατά προτιμηση κάτι φυτικο .. 

Μ...δεν ξέρω από τι είναι...ξαφνικά βγηκαν! Έχω και κάποια στο στήθος...ορμονικό ίσως!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια μου,  πηγαμε κ εμεις για τον υπέρηχο! Ολα καλα,  368 γρ η φουσκα μου..  Και οσο για τα χτυπήματα που δεν ενιωθα τοσο εντονα,  κ την κοιλια που ενιωθα πιο χαλαρη (και με ελεγαν παρανοϊκή) οφείλονται στο γεγονός οτι το μωρακι μιας κ εχει αφθονο χωρο,  εχει παρει θεση πιο πίσω..  Οποτε μεχρι να ξαναερθει προς τα μπρος θα την καταλαβαινω κάπου στο... Βαθος:-P

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου,  πηγαμε κ εμεις για τον υπέρηχο! Ολα καλα,  368 γρ η φουσκα μου..  Και οσο για τα χτυπήματα που δεν ενιωθα τοσο εντονα,  κ την κοιλια που ενιωθα πιο χαλαρη (και με ελεγαν παρανοϊκή) οφείλονται στο γεγονός οτι το μωρακι μιας κ εχει αφθονο χωρο,  εχει παρει θεση πιο πίσω..  Οποτε μεχρι να ξαναερθει προς τα μπρος θα την καταλαβαινω κάπου στο... Βαθος:-P

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ ωραία τα αποτελέσματα σου!!!! Έκλεισες και για β επιπέδου???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου,  πηγαμε κ εμεις για τον υπέρηχο! Ολα καλα,  368 γρ η φουσκα μου..  Και οσο για τα χτυπήματα που δεν ενιωθα τοσο εντονα,  κ την κοιλια που ενιωθα πιο χαλαρη (και με ελεγαν παρανοϊκή) οφείλονται στο γεγονός οτι το μωρακι μιας κ εχει αφθονο χωρο,  εχει παρει θεση πιο πίσω..  Οποτε μεχρι να ξαναερθει προς τα μπρος θα την καταλαβαινω κάπου στο... Βαθος:-P

Δε νομιζω οτι τα χτυπηματα ειναι τα ιδια καθε μερα.Εγω δηλαδη που δεν εχω καταλάβει τιποτα ακομη και διανυω την 20η βδομαδα επρεπε να ανησυχω?

Ψυχραιμιααααααα

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...