Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Ακριβώς. Πρώτα βγαίνει ο μοριακός και μετά ο απλός. Από το υγρό της αμνιοπαρακέντηση γίνονται και οι 2 εξετάσεις. 

Α ναι τώρα θυμηθηκα ότι έκανες αμνιο.

Και ποσο πλήρωσε τον μοριακό για τα δίδυμα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχουμε κορίτσια στην ομάδα που είναι από Θεσσαλονίκη . Μου έκλεισε ραντεβού ο γιατρός για β επιπεδου στη προγεννητινη διάγνωση με τον γιατρό Απόστολος Αθανασιάδης έχετε καμιά άποψη εγώ είμαι μανούλα Μαρτίου 16+3 αλλά διαβάζω και εσάς να ξέρω τι να περιμένω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Όλο μαζί το πακέτο με την αμνιο ήταν 1400€ 

Καλά το έκανες . 

Κι εγω θα το κάνω όταν με το καλό μείνω έγκυος.

τελικα μου αύξησε ο ενδοκρινολόγος το T4.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Καλά το έκανες . 

Κι εγω θα το κάνω όταν με το καλό μείνω έγκυος.

τελικα μου αύξησε ο ενδοκρινολόγος το T4.

 Ωραία θα σου ρυθμίσει μια χαρά το θυρεοειδή να είναι έτοιμος για την εγκυμοσύνη ;) !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 είπε:

 Ωραία θα σου ρυθμίσει μια χαρά το θυρεοειδή να είναι έτοιμος για την εγκυμοσύνη ;) !! 

Αυτό μου είπε. Εφόσον πριν τον Νοέμβριο που έχω και το ραντεβού δεν θα υπάρξει εγκυμοσύνη θα έχει ρυθμιστεί λογικα. Μου λέει δεν είναι πολύ αλλά πρέπει να ισορροπήσει. Καλά αυτό είναι το λιγότερο ρε κορίτσι. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Τώρα αυτή η εξέταση σάς " απαλλάσσει "απ' τη β επιπέδου ή πρέπει να την κάνετε?

Όχι δε μας απαλλάσσει ... η β επιπέδου βλέπει ένα σωρό αλλά πράγματα που δεν έχουν σχέση με τα χρωμοσώματα ή το dna  του εμβρύου. Ανατομικά πχ ή λειτουργίας οργάνων κλπ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Όχι δε μας απαλλάσσει ... η β επιπέδου βλέπει ένα σωρό αλλά πράγματα που δεν έχουν σχέση με τα χρωμοσώματα ή το dna  του εμβρύου. Ανατομικά πχ ή λειτουργίας οργάνων κλπ 

Α!!  Νόμιζα ότι ξεμπερδεψεις τελείως με την αμνιοπαρακέντηση...δεν πειράζει θα την κάνεις και θα είναι τέλεια!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily said:

Έχουμε κορίτσια στην ομάδα που είναι από Θεσσαλονίκη . Μου έκλεισε ραντεβού ο γιατρός για β επιπεδου στη προγεννητινη διάγνωση με τον γιατρό Απόστολος Αθανασιάδης έχετε καμιά άποψη εγώ είμαι μανούλα Μαρτίου 16+3 αλλά διαβάζω και εσάς να ξέρω τι να περιμένω 

Θεωρείται ένας από τους καλύτερους στο είδος - και η συνεργάτιδά του η Καραβιδά το ίδιο. Να είσαι έτοιμη ότι θα περιμένεις αρκετή ώρα στην αίθουσα αναμονής - δεν ξέρω τι γίνεται τώρα με τα αυξημένα μέτρα, ίσως να τηρούνται καλύτερα τα ραντεβού. 
Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Bellinda είπε:

Θεωρείται ένας από τους καλύτερους στο είδος - και η συνεργάτιδά του η Καραβιδά το ίδιο. Να είσαι έτοιμη ότι θα περιμένεις αρκετή ώρα στην αίθουσα αναμονής - δεν ξέρω τι γίνεται τώρα με τα αυξημένα μέτρα, ίσως να τηρούνται καλύτερα τα ραντεβού. 
Καλή επιτυχία!

Και εγώ διάβασα πως κατιστερουν πολύ στα ραντεβού εμάς μας είπε ο γιατρός 3.30 να είμαστε εκεί ελπίζω πως τώρα με το κορονοιο να κανονισουνε πιο καλά τα ραντεβού .ξέρεις να μου πεις και ποσο θα πληρώσουμε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Α!!  Νόμιζα ότι ξεμπερδεψεις τελείως με την αμνιοπαρακέντηση...δεν πειράζει θα την κάνεις και θα είναι τέλεια!

Τουτουνι βλεπω βιαζεσαι να ξεμπερδεψουμε!!!:-P

Αμ δε....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Κοριτσια,δυστυχως σε καποια μαιευτηρια τα τρικλινα καταργουνται λογω κοβιντ.

Το ανακοινωσε το Ιασώ,ελπιζω να μεινει το μόνο!

Εγώ ελπιζω να μειώσουν τις τιμές στα υπόλοιπα ... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...