Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Paris.33 είπε:

Σου ήρθε;;  εμεινες ευχαριστημενη;; 

Ναι ήρθε! Μια χαρά είναι!Βαμβακερή! Πήρα κοντομάνικη και γω με μακρυμάνικη ρόμπα...αλλά τα πήρα σε ροζ και πολύ φοβάμαι ότι αν λερωθώ από αίμα θα φαίνεται....μπες στο site να δεις!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo said:

Καλησπέρα!!!

Εγώ παρήγγειλα από το casualo.gr. Κοντομάνικη νυχτικιά σετ με ρόμπα...βαμβακερή!

Το είδα κι εγώ αυτό το site 

όταν έρθει πες μου αν είναι ωραία ! 

Τώρα είδα ότι την πήρες ήδη ! 
Αχ και τα έλεγα να μη πάρετε παλ χρώματα ... εγώ κάτι σκούρα βλέπω μόνο .. δεν πειράζει .. δεν είναι και απαραίτητο να λερωθείς αλλά καλού κακού ας έχεις και μια αλλαξιά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hope.2019 είπε:

 Είχα 2.8 στη Β επίπεδου. Ενώ στην αυχενική είχα 3.5

Εγώ 3.6 στην αυχενική και τώρα 2.5! Τι σου είπε ο γιατρός σου; Τώρα δεν έχεις πάει καθόλου από τη Β επιπέδου να σε δει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Εγώ 3.6 στην αυχενική και τώρα 2.5! Τι σου είπε ο γιατρός σου; Τώρα δεν έχεις πάει καθόλου από τη Β επιπέδου να σε δει;

Ο γιατρός μου δεν ανησύχησε ιδιαίτερα ,μου είπε είμαστε καλά. Αλλά στην επόμενη εξέταση θα δω πως θα έχει πάει και αναλόγως. Αν έχει μειωθεί θα με βλέπει συχνότερα. Πάντως μου είπε να μην ανησυχώ. Τον εμπιστεύομαι γενικά γιατί ότι μου έχει πει ισχύει. Ότι χρειαστεί είμαι σίγουρη ότι θα το προσέξει. Παίρνω μόνο μαγνήσιο για να μην κάνω συσπάσεις.

Just now, Paris.33 είπε:

Σου ήρθε;;  εμεινες ευχαριστημενη;; 

Κορίτσια βρήκα σήμερα τυχαία και ένα άλλο site. Το moromou.gr. Έχει πολλά σχέδια και φθηνά.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 said:

Ο γιατρός μου δεν ανησύχησε ιδιαίτερα ,μου είπε είμαστε καλά. Αλλά στην επόμενη εξέταση θα δω πως θα έχει πάει και αναλόγως. Αν έχει μειωθεί θα με βλέπει συχνότερα. Πάντως μου είπε να μην ανησυχώ. Τον εμπιστεύομαι γενικά γιατί ότι μου έχει πει ισχύει. Ότι χρειαστεί είμαι σίγουρη ότι θα το προσέξει. Παίρνω μόνο μαγνήσιο για να μην κάνω συσπάσεις.

Κορίτσια βρήκα σήμερα τυχαία και ένα άλλο site. Το moromou.gr. Έχει πολλά σχέδια και φθηνά.

Και το patpat.com έχει ωραία και φθηνά πράγματα και για τα μωρά και για εμάς ... δεν έχω αγοράσει ακόμη αλλά έχω ετοιμάσει ένα καλάθι που προς το παρόν τσιγκουνευόμαι να προχωρήσω ... :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Ο γιατρός μου δεν ανησύχησε ιδιαίτερα ,μου είπε είμαστε καλά. Αλλά στην επόμενη εξέταση θα δω πως θα έχει πάει και αναλόγως. Αν έχει μειωθεί θα με βλέπει συχνότερα. Πάντως μου είπε να μην ανησυχώ. Τον εμπιστεύομαι γενικά γιατί ότι μου έχει πει ισχύει. Ότι χρειαστεί είμαι σίγουρη ότι θα το προσέξει. Παίρνω μόνο μαγνήσιο για να μην κάνω συσπάσεις.

Κορίτσια βρήκα σήμερα τυχαία και ένα άλλο site. Το moromou.gr. Έχει πολλά σχέδια και φθηνά.

Λοιπόν αυτη τη σελιδα καπου κάποτε ειδα οτι την ειχε αναφέρει κάποια κοπελα,  αλλα δεν θυμάμαι τι ειχε πει νομιζω θετικα σχολια! Την εχω και εγω κατα νου! Μα νομίζω κοντομανικες νυχτικες μονο μεσω ίντερνετ θα βρω,  η αγορα εχει μακρυμανικες αποκλειστικά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Paris.33 είπε:

Λοιπόν αυτη τη σελιδα καπου κάποτε ειδα οτι την ειχε αναφέρει κάποια κοπελα,  αλλα δεν θυμάμαι τι ειχε πει νομιζω θετικα σχολια! Την εχω και εγω κατα νου! Μα νομίζω κοντομανικες νυχτικες μονο μεσω ίντερνετ θα βρω,  η αγορα εχει μακρυμανικες αποκλειστικά 

Ναι εκεί έχει κοντομάνικες πολλές και μοντέρνες. Τιμές 15-20 ευρώ έχει σε πολλά σχέδια. Ίσως πάρω από κει. Γιατί ισχύει ότι παντού έχουν με μακρύ μανίκι κυρίως.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Περιμενετε τις εκπτωσεις.Μετα τις γιορτες φετος ειδικα θα γινουν πολυ μεγαλες εκπτωσεις.Εγω τοτε θα ψωνισω.

Μετα τις γιορτές των Χριστουγέννων;;  λιγο αργα δεν ειναι; μετα τα Χριστούγεννα μπαινω στο μηνα μου και θα μ κοψει ο γιατρος τα ραμματα, μπορεί να εχουμε κ καμια "εξοδο"  επι τοπου :rolleyes: νομίζω έτσι όπως παει η αγορά θα ξεκινήσουν προσφορές πολύ νωρίτερα.. Αν μεινει κανενα μαγαζακι ανοιχτο δυστυχώς :?

Just now, Hope.2019 είπε:

Ναι εκεί έχει κοντομάνικες πολλές και μοντέρνες. Τιμές 15-20 ευρώ έχει σε πολλά σχέδια. Ίσως πάρω από κει. Γιατί ισχύει ότι παντού έχουν με μακρύ μανίκι κυρίως.

Αρα τι μας μενει;;  να κανει καποια κοπέλα την αρχη;-) θα δω κ εγω να εχω σχεδιακια κατα νου..  Αχ λενε για ολικο lockdown και αγχωθηκα..  Αν κρατησει κανενα μην καλως, αν ειναι παραπάνω;!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Μετα τις γιορτές των Χριστουγέννων;;  λιγο αργα δεν ειναι; μετα τα Χριστούγεννα μπαινω στο μηνα μου και θα μ κοψει ο γιατρος τα ραμματα, μπορεί να εχουμε κ καμια "εξοδο"  επι τοπου :rolleyes: νομίζω έτσι όπως παει η αγορά θα ξεκινήσουν προσφορές πολύ νωρίτερα.. Αν μεινει κανενα μαγαζακι ανοιχτο δυστυχώς :?

Αρα τι μας μενει;;  να κανει καποια κοπέλα την αρχη;-) θα δω κ εγω να εχω σχεδιακια κατα νου..  Αχ λενε για ολικο lockdown και αγχωθηκα..  Αν κρατησει κανενα μην καλως, αν ειναι παραπάνω;!

Μη μου λες τετοια,απο αρχές Γενάρη!!9/2 εχω την ΠΗΤ και θα κανουμε τα παντα να μεινει το μωρακι στην κοιλια οσο παραπανω γινεται!Ειναι τεραστιο κερδος!!

Δε διαννουμαι να γεννησω 1 μηνα πριν!!!

Αλλα και αρχες Γεναρη ο μη γενοιτο,εχουμε 2 μηνες γεματους ακομα μπροστα μας.

Ναι οι λοιμωξιολογοι σημερα εισηγηθηκαν λοκνταουν.

Το πραγμα φαινοταν απο καιρο.Κι εχουμε ολο το χειμωνα μπροστα μας ετσι...


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Μετα τις γιορτές των Χριστουγέννων;;  λιγο αργα δεν ειναι; μετα τα Χριστούγεννα μπαινω στο μηνα μου και θα μ κοψει ο γιατρος τα ραμματα, μπορεί να εχουμε κ καμια "εξοδο"  επι τοπου :rolleyes: νομίζω έτσι όπως παει η αγορά θα ξεκινήσουν προσφορές πολύ νωρίτερα.. Αν μεινει κανενα μαγαζακι ανοιχτο δυστυχώς :?

Αρα τι μας μενει;;  να κανει καποια κοπέλα την αρχη;-) θα δω κ εγω να εχω σχεδιακια κατα νου..  Αχ λενε για ολικο lockdown και αγχωθηκα..  Αν κρατησει κανενα μην καλως, αν ειναι παραπάνω;!

Κι εγώ. Αυτή τη βδομάδα στην κυριολεξία τα ψώνισα όλα.. λίγα ρουχαλακια έμειναν που θα πάω Mothercare γιατί ξέρω τι θελω και απλα θέλω να τα δω και από κοντά και κανένα νυχτικό για μένα.  Φοβάμαι για το lockdown για αυτό βιάστηκα. Αφού είχα κάνει έρευνα αγοράς και ήξερα τι ήθελα πήγα και τα πήρα. Κούνια καρότσι θα τα παραλάβω Δεκεμβρη έως Γενάρη μου είπαν. Προτιμώ να τα έχω και να μην αγχώνομαι τι θα γίνει αν μας κλείσουν.

Έτσι όπως άκουσα κι εγώ ειδήσεις σήμερα πιστεύω είναι θέμα ημερών δυστυχώς.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Ο γιατρός μου δεν ανησύχησε ιδιαίτερα ,μου είπε είμαστε καλά. Αλλά στην επόμενη εξέταση θα δω πως θα έχει πάει και αναλόγως. Αν έχει μειωθεί θα με βλέπει συχνότερα. Πάντως μου είπε να μην ανησυχώ. Τον εμπιστεύομαι γενικά γιατί ότι μου έχει πει ισχύει. Ότι χρειαστεί είμαι σίγουρη ότι θα το προσέξει. Παίρνω μόνο μαγνήσιο για να μην κάνω συσπάσεις.

Κορίτσια βρήκα σήμερα τυχαία και ένα άλλο site. Το moromou.gr. Έχει πολλά σχέδια και φθηνά.

Αχ για να δούμε! Εγώ από τη Δευτέρα που κάναμε την εξέταση, όλο νομίζω ότι έχω πονακια κλπ..μου έχει κάτσει στο μυαλό!! Παίρνεις και utrogestan; Το site που λες είναι πολύ ωραίο και οικονομικο!! Έχει και ωραίες φωλιές μωρού!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...