Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Καλησπέρα

Μηπως μπέρδεψες λίγο τα νούμερα ; Νομίζω ξεκινάς εβδομάδα 34 και σίγουρα δε θες ένα μήνα μέχρι να μπεις στο μήνα σου ... αφού έχεις ΠΗΤ 9/2 στο μήνα σου μπαίνεις 9/1... ακόμη και με εβδομάδες να το πας σίγουρα δε μπαίνεις σε ένα μήνα ... 

Δεν θέλω να σε αγχωσω αλλά καλό θα ήταν να έχεις κανένα ρουχαλάκι έτοιμο λίγο πιο νωρίς.. ποτέ δεν ξέρεις .. ούτε εγώ ειχα ενδείξεις στο γιο μου και γέννησα 35+6 (2 μέρες πριν μπω στον ένατο). Το μωρό ήταν έτοιμο και δεν έμεινε ούτε μια μέρα σε μονάδα. Σε 4 μέρες πήγαμε σπίτι. 

Ναι σε 3 βδομάδες μπαίνω για την ακρίβεια.Δεν είναι αρκετός καιρός λες μέχρι τότε να ψωνίσω??!

Τι εννοείς το μωρό ήταν έτοιμο?Απ ότι ξέρω όταν συμπληρωθεί η 36η βδομάδα θεωρείται τελειομηνη η κύηση.Η όταν ξεκινάει?Εσένα ήταν λίγο βιαστικός!!!:x

Το ντοπλερ πχ το έχω στις 13/1,οταν θα είμαι 36 εβδομάδων ακριβώς.

Όπως και να χει θέλω να πιστεύω ότι θα πάρει όλες τις βδομάδες,για να πάρει και βάρος.Εχω φίλες που γέννησαν 41 εβδομάδων!!!

Εσύ πώς πας?

Επισης κορίτσια,έμαθα ότι με φτ σε κρατάνε μόνο μια διανυκτέρευση στο Μητέρα.Λογικα θα ισχύει και για τα υπόλοιπα ιδιωτικά.

Αν δλδ γεννήσει καμία με φτ.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Ναι σε 3 βδομάδες μπαίνω για την ακρίβεια.Δεν είναι αρκετός καιρός λες μέχρι τότε να ψωνίσω??!

Τι εννοείς το μωρό ήταν έτοιμο?Απ ότι ξέρω όταν συμπληρωθεί η 36η βδομάδα θεωρείται τελειομηνη η κύηση.Η όταν ξεκινάει?Εσένα ήταν λίγο βιαστικός!!!:x

Το ντοπλερ πχ το έχω στις 13/1,οταν θα είμαι 36 εβδομάδων ακριβώς.

Όπως και να χει θέλω να πιστεύω ότι θα πάρει όλες τις βδομάδες,για να πάρει και βάρος.Εχω φίλες που γέννησαν 41 εβδομάδων!!!

Εσύ πώς πας?

Εγω να θεσω την ακυρη ερώτηση, 2ο ντοπλερ;;  πρέπει να ξανακλεισω ραντεβού, στο ενα ειχα μεινει:neutral:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Εγω να θεσω την ακυρη ερώτηση, 2ο ντοπλερ;;  πρέπει να ξανακλεισω ραντεβού, στο ενα ειχα μεινει:neutral:

Εμένα μου το συνέστησε ο εμβρυομητρικος,επειδή η μέτρηση των γυναικολογων δεν είναι ακριβής για να ξαναμετρησουμε το βάρος.

 

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Ναι σε 3 βδομάδες μπαίνω για την ακρίβεια.Δεν είναι αρκετός καιρός λες μέχρι τότε να ψωνίσω??!

Τι εννοείς το μωρό ήταν έτοιμο?Απ ότι ξέρω όταν συμπληρωθεί η 36η βδομάδα θεωρείται τελειομηνη η κύηση.Η όταν ξεκινάει?Εσένα ήταν λίγο βιαστικός!!!:x

Το ντοπλερ πχ το έχω στις 13/1,οταν θα είμαι 36 εβδομάδων ακριβώς.

Όπως και να χει θέλω να πιστεύω ότι θα πάρει όλες τις βδομάδες,για να πάρει και βάρος.Εχω φίλες που γέννησαν 41 εβδομάδων!!!

Εσύ πώς πας?

Επισης κορίτσια,έμαθα ότι με φτ σε κρατάνε μόνο μια διανυκτέρευση στο Μητέρα.Λογικα θα ισχύει και για τα υπόλοιπα ιδιωτικά.

Αν δλδ γεννήσει καμία με φτ.

Τι να σου πω .. μπορεί να είναι αρκετός ο καιρός αλλά ειναι και οι παραδόσεις των courier που έχουν φρακάρει. Εκτός να ψωνίσεις click away. 
Εγώ αγχώνομαι με κάτι τέτοια .. θέλω να είμαι έτοιμη από νωρίς τουλάχιστον με τα βασικά αλλιώς αισθανομαι ανασφαλής. 
Μακαρι να πάρεις όλες τις εβδομάδες δεν το συζητάμε αυτό. Αλλά και φορά εμείς κάνουμε σχέδια αλλά ... 


Οταν λέω έτοιμο εννοώ δε χρειάστηκε ούτε μια μέρα στη μονάδα. Τον πήρα σπίτι βεβαια γατάκι 2,5 κιλών αλλά δεν είχε κανένα πρόβλημα. 
Εγω εδώ στην ξάπλα μου .. ξαναπάω γιατρό σήμερα (κάθε 2-3 μερες τον βλέπω) ... σβήνουμε τις μέρες που περνάνε σαν τους κατάδικους να συμπληρώσουμε τις 34 εβδομάδες. 

Χθες βάψαμε το δωμάτιο που θα μετακομίσει ο γιος μου για να μπουν τα μωρά στο μέχρι σήμερα δικό του. Ένα μπάχαλο όλα μέσα στο σπίτι και εγώ κάνω πως δεν τα βλέπω. Είμαι άνθρωπος που είμαι στην πρίζα και δεν μπορώ να κάτσω μια στιγμή σε ησυχία και θέλω και τα πάντα γύρω μου σε τάξη αλλά τις τελευταίες 2 εβδομάδες έχω βάλει πολυυυυυυ νερό στο κρασί μου (βασικά μόνο νερό έχει μείνει!!) γιατί δε γίνεται κ αλλιώς :) 

Νομιζω γενικα σε όλα τα μαιευτήρια έχουν λιγοστέψει οι μέρες νοσηλείας μετά τη γέννα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εμένα μου το συνέστησε ο εμβρυομητρικος,επειδή η μέτρηση των γυναικολογων δεν είναι ακριβής για να ξαναμετρησουμε το βάρος.

 

Αρα υποθετω θα μ ειχε πει κατι τη μερα που πηγα.. 

Just now, chris79 είπε:

Τι να σου πω .. μπορεί να είναι αρκετός ο καιρός αλλά ειναι και οι παραδόσεις των courier που έχουν φρακάρει. Εκτός να ψωνίσεις click away. 
Εγώ αγχώνομαι με κάτι τέτοια .. θέλω να είμαι έτοιμη από νωρίς τουλάχιστον με τα βασικά αλλιώς αισθανομαι ανασφαλής. 
Μακαρι να πάρεις όλες τις εβδομάδες δεν το συζητάμε αυτό. Αλλά και φορά εμείς κάνουμε σχέδια αλλά ... 


Οταν λέω έτοιμο εννοώ δε χρειάστηκε ούτε μια μέρα στη μονάδα. Τον πήρα σπίτι βεβαια γατάκι 2,5 κιλών αλλά δεν είχε κανένα πρόβλημα. 
Εγω εδώ στην ξάπλα μου .. ξαναπάω γιατρό σήμερα (κάθε 2-3 μερες τον βλέπω) ... σβήνουμε τις μέρες που περνάνε σαν τους κατάδικους να συμπληρώσουμε τις 34 εβδομάδες. 

Χθες βάψαμε το δωμάτιο που θα μετακομίσει ο γιος μου για να μπουν τα μωρά στο μέχρι σήμερα δικό του. Ένα μπάχαλο όλα μέσα στο σπίτι και εγώ κάνω πως δεν τα βλέπω. Είμαι άνθρωπος που είμαι στην πρίζα και δεν μπορώ να κάτσω μια στιγμή σε ησυχία και θέλω και τα πάντα γύρω μου σε τάξη αλλά τις τελευταίες 2 εβδομάδες έχω βάλει πολυυυυυυ νερό στο κρασί μου (βασικά μόνο νερό έχει μείνει!!) γιατί δε γίνεται κ αλλιώς :) 

Νομιζω γενικα σε όλα τα μαιευτήρια έχουν λιγοστέψει οι μέρες νοσηλείας μετά τη γέννα. 

Αλήθεια;;  αχ θα παρω τηλέφωνο στην κλινική να ενημερωθω..  Ετοιμασατε κ δωμάτιο;;  μπραβο! Εγω ακομη αυτο να ειχα..  Τωρα ξεκινησα πλυσιμο και μαζευω παραγγελίες που εχω κανει, ενας πανικος,  τα μισα δεν τα εχουν κ τα αλλα μισα θέλουν 15 20 μερες.. Στεναχωρηθηκα λιγακι που δεν τα διαλεξα απο κοντα,  γιατι τελικα μερικα αλλιως τα περιμενεις κ αλλιως σ έρχονται κ τα πρώτα τα πηρα βεβιασμενα..  Τις κοντεύεις τις 34!! Ολα καλα θα πανε για ολες μας,  εχω πολυ καλο feeling :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Οχι,δεν τα αγόρασα ακόμα.Θελω να δω και τι νούμερο θα χρειαστεί ακριβώς.

Στην κλινική τα ντύνουν αυτοί άλλωστε.Μονο ρουχαλάκια εξόδου θα χρειαστούν.

Στην 32η βδομάδα που θα έχω εικόνα καλύτερη με το ντοπλερ για το τελικό της βάρος θα παραγγείλω.

Δε φαίνονται για ενδείξεις για πρόωρο τοκετό όποτε θέλουμε να εξαντλήσουμε όλα τα περιθώρια μέχρι τις 9/2.

Η μπέμπα ήταν 1300 στις 32 βδομάδες.

Αλήθεια; Στην Αθήνα έτσι  γίνεται με τα ρουχαλάκια; Δεν το γνώριζα.

μικρουλι θα είναι όποτε θες new born ή 0.

 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 said:

Αρα υποθετω θα μ ειχε πει κατι τη μερα που πηγα.. 

Αλήθεια;;  αχ θα παρω τηλέφωνο στην κλινική να ενημερωθω..  Ετοιμασατε κ δωμάτιο;;  μπραβο! Εγω ακομη αυτο να ειχα..  Τωρα ξεκινησα πλυσιμο και μαζευω παραγγελίες που εχω κανει, ενας πανικος,  τα μισα δεν τα εχουν κ τα αλλα μισα θέλουν 15 20 μερες.. Στεναχωρηθηκα λιγακι που δεν τα διαλεξα απο κοντα,  γιατι τελικα μερικα αλλιως τα περιμενεις κ αλλιως σ έρχονται κ τα πρώτα τα πηρα βεβιασμενα..  Τις κοντεύεις τις 34!! Ολα καλα θα πανε για ολες μας,  εχω πολυ καλο feeling :x

Το δωμάτιο είναι περίπου έτοιμο. Όχι τελειως. 
Έτσι κι αλλιώς στην αρχή στο δικό μας δωμάτιο θα έχω την κούνια. Απλά θέλω να μετακομίσει ο γιος μου πριν γεννηθούν να προσαρμοστεί λίγο στην αλλαγή. 
Ρουχα , σεντόνια κλπ δεν έχω πλύνει ακόμη. Από βδομάδα με το καλό .. έλεγα έτσι κι αλλιώς ότι κ προωράκια να είναι τα μωρά ακόμη δε θα τα πάρω σπίτι όποτε έχω χρόνο για τα ρουχαλάκια. Απλά ήθελα να φτιάξω σιγά σιγά το δωμάτιο για να πλύνω και να τα τακτοποιήσω στη θέση τους απευθείας. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Το δωμάτιο είναι περίπου έτοιμο. Όχι τελειως. 
Έτσι κι αλλιώς στην αρχή στο δικό μας δωμάτιο θα έχω την κούνια. Απλά θέλω να μετακομίσει ο γιος μου πριν γεννηθούν να προσαρμοστεί λίγο στην αλλαγή. 
Ρουχα , σεντόνια κλπ δεν έχω πλύνει ακόμη. Από βδομάδα με το καλό .. έλεγα έτσι κι αλλιώς ότι κ προωράκια να είναι τα μωρά ακόμη δε θα τα πάρω σπίτι όποτε έχω χρόνο για τα ρουχαλάκια. Απλά ήθελα να φτιάξω σιγά σιγά το δωμάτιο για να πλύνω και να τα τακτοποιήσω στη θέση τους απευθείας. 

Κ εγω τα δικα μ επλυνα πρωτα, και καθε μερα λιγα της μπεμπας..  Ειχαμε ενα αδειο δωμάτιο, βαλαμε 2 πραγματακια,  συρταριερα κ κατι αλλο,  και απο ανοιξη καλοκαίρι βαψιμο κ τα σχετικα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Αρα υποθετω θα μ ειχε πει κατι τη μερα που πηγα.. 

Αλήθεια;;  αχ θα παρω τηλέφωνο στην κλινική να ενημερωθω..  Ετοιμασατε κ δωμάτιο;;  μπραβο! Εγω ακομη αυτο να ειχα..  Τωρα ξεκινησα πλυσιμο και μαζευω παραγγελίες που εχω κανει, ενας πανικος,  τα μισα δεν τα εχουν κ τα αλλα μισα θέλουν 15 20 μερες.. Στεναχωρηθηκα λιγακι που δεν τα διαλεξα απο κοντα,  γιατι τελικα μερικα αλλιως τα περιμενεις κ αλλιως σ έρχονται κ τα πρώτα τα πηρα βεβιασμενα..  Τις κοντεύεις τις 34!! Ολα καλα θα πανε για ολες μας,  εχω πολυ καλο feeling :x

Και εμείς έχουμε στήσει το κρεβατάκι και την συρταριερα.. Αύριο θα τα καθαρίσω και θα ξεκινήσω να πλένω ρουχαλάκια να μπουν στην θέση τους.. Και μου μένουν να πάρω κουρτίνα και φωτιστικό και κανένα διακοσμητικό.. Περιμένω να ερθει και η κουνουπιερα.. Γενικά πιστεύω έτσι πως είναι τα πράγματα μέχρι να παραλάβω από τις κουριερ τα πάντα μπορεί να έχω γεννήσει κιόλας.. Πάλι καλά έχω τα βασικά.. Μόνο το καρότσι με αγχώνει που μου είπε 15.01 αλλά πρώτα ο Θεός θα είναι ένα μήνα πριν γεννήσω και εύχομαι να μην έχει καθυστέρηση.. Και πιο πολύ με αγχώνει για το αυγό και το πορτ μπεμπέ που θα κοιμάται το μωρό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Και εμείς έχουμε στήσει το κρεβατάκι και την συρταριερα.. Αύριο θα τα καθαρίσω και θα ξεκινήσω να πλένω ρουχαλάκια να μπουν στην θέση τους.. Και μου μένουν να πάρω κουρτίνα και φωτιστικό και κανένα διακοσμητικό.. Περιμένω να ερθει και η κουνουπιερα.. Γενικά πιστεύω έτσι πως είναι τα πράγματα μέχρι να παραλάβω από τις κουριερ τα πάντα μπορεί να έχω γεννήσει κιόλας.. Πάλι καλά έχω τα βασικά.. Μόνο το καρότσι με αγχώνει που μου είπε 15.01 αλλά πρώτα ο Θεός θα είναι ένα μήνα πριν γεννήσω και εύχομαι να μην έχει καθυστέρηση.. Και πιο πολύ με αγχώνει για το αυγό και το πορτ μπεμπέ που θα κοιμάται το μωρό 

Αυριο θα παμε να τα πάρουμε εμεις,  να τα καθαρισω να τα αερισω..  Καλα εγω ουτε κουρτινα ουτε φωτιστικό :P αλλα θελω ανοιξη να ξηλωσω την παλια ντουλαπα να κάνουμε καινούργια για αυτο δεν εβαλα τίποτα στο δωματιο γιατι θα έπρεπε να τα βγαλω μετα μην σκονιστουν.. 15/01 θα το εχουν;;  μμ..  Όντως λιγο οριακα,  αλλα οπως ειπες δεν επειγει οσο το αβγουλακι και το πορτ μπεμπε! Για αυτα εχειε καποια ενημέρωση; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Paris.33 είπε:

Αυριο θα παμε να τα πάρουμε εμεις,  να τα καθαρισω να τα αερισω..  Καλα εγω ουτε κουρτινα ουτε φωτιστικό :P αλλα θελω ανοιξη να ξηλωσω την παλια ντουλαπα να κάνουμε καινούργια για αυτο δεν εβαλα τίποτα στο δωματιο γιατι θα έπρεπε να τα βγαλω μετα μην σκονιστουν.. 15/01 θα το εχουν;;  μμ..  Όντως λιγο οριακα,  αλλα οπως ειπες δεν επειγει οσο το αβγουλακι και το πορτ μπεμπε! Για αυτα εχειε καποια ενημέρωση; 

Ναι τζάμπα θα τα βάζεις και θα τα βγάζεις όντως... Αααντε ωραία τέλεια.. Και εγώ αύριο θα τα κάνω αυτά, ήθελα σήμερα όμως μετά από πόσους μήνες κοιμήθηκα σαν άνθρωπος και ξύπνησα στις 10 και δεν προλάβαινα μετά λόγω δουλειάς... Πήρα καρότσι 3 σε 1 οπότε όλα μαζί θα έρθουν γύρω στις 15.01..αν και ο άνθρωπος μου είπε ότι οπότε χρειαστώ έχει ένα στο μαγαζί που το κρατάει για μένα σε περίπτωση ανάγκης αλλά περιμένουμε αυτό του κουτιού.. Πω πω αύριο μόνο που σκέφτομαι ότι θα ανοίξω σακούλες σακουλιτσες και κούτες κουτάκια για να βγάλω τα πράγματα να τα χωρίσω για πλύσιμο κτλπ ήδη έχω κουραστεί χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ χθες δεν ήμουν καλά.. ξύπνησα το πρωί με πόνο αριστερά πολυ χαμηλα στην κοιλιά και αφού πίστεψα πως θα μου περάσει απλά έβαλα ένα φαγητό στο φούρνο... από εκεί κ έπειτα με έπιασε και στην δεξιά μεριά πιο εντονος πόνος και εμεινα ξαπλωμένη όλη την επόμενη ημέρα αφού είχα και ατονια..παρατήρησα πως  όταν ξεκουράζομαι ή κοιμαμαι είμαι καλύτερα απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έρχονται αυτοί οι πόνοι..  Ειμαι 28 εβδομάδων ακόμα κ με ανησυχεί πιο πολύ..  Έχει τύχει σε  καμια κατι αντίστοιχο?

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κορίτσια εγώ χθες δεν ήμουν καλά.. ξύπνησα το πρωί με πόνο αριστερά πολυ χαμηλα στην κοιλιά και αφού πίστεψα πως θα μου περάσει απλά έβαλα ένα φαγητό στο φούρνο... από εκεί κ έπειτα με έπιασε και στην δεξιά μεριά πιο εντονος πόνος και εμεινα ξαπλωμένη όλη την επόμενη ημέρα αφού είχα και ατονια..παρατήρησα πως  όταν ξεκουράζομαι ή κοιμαμαι είμαι καλύτερα απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έρχονται αυτοί οι πόνοι..  Ειμαι 28 εβδομάδων ακόμα κ με ανησυχεί πιο πολύ..  Έχει τύχει σε  καμια κατι αντίστοιχο?

Αφού δεν έχεις κάποιο πρόβλημα μη δίνεις σημασία.Ειτε το μωρο είτε το έντερο είτε μυϊκόι πόνοι.

Κι εγώ έχω πολύ.συχνα καποιες φορές και δυνατούς αλλά πιστεύω ότι είναι κάτι από αυτά.Αν ήταν κάτι άλλο.θα το είχαν επισημάνει οι γιατροί μας.Φυσιολογικα όλα αυτά και αναμενόμενα.θεωρω.

Όσο είναι όλα καλα μην ανησυχείς.

  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κορίτσια εγώ χθες δεν ήμουν καλά.. ξύπνησα το πρωί με πόνο αριστερά πολυ χαμηλα στην κοιλιά και αφού πίστεψα πως θα μου περάσει απλά έβαλα ένα φαγητό στο φούρνο... από εκεί κ έπειτα με έπιασε και στην δεξιά μεριά πιο εντονος πόνος και εμεινα ξαπλωμένη όλη την επόμενη ημέρα αφού είχα και ατονια..παρατήρησα πως  όταν ξεκουράζομαι ή κοιμαμαι είμαι καλύτερα απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έρχονται αυτοί οι πόνοι..  Ειμαι 28 εβδομάδων ακόμα κ με ανησυχεί πιο πολύ..  Έχει τύχει σε  καμια κατι αντίστοιχο?

Κι εγώ όταν κουράζομαι η περπατάω πολύ νιώθω ένα βάρος χαμηλά . Αλλά με ξεκούραση περνάει. Μην ανησυχείς, απλά τώρα θα γίνεται λίγο πιο δυσκολη η καθημερινότητα με τις κινήσεις μας. Ολόκληρο μωράκι κουβαλάμε μέσα μας. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Κι εγώ όταν κουράζομαι η περπατάω πολύ νιώθω ένα βάρος χαμηλά . Αλλά με ξεκούραση περνάει. Μην ανησυχείς, απλά τώρα θα γίνεται λίγο πιο δυσκολη η καθημερινότητα με τις κινήσεις μας. Ολόκληρο μωράκι κουβαλάμε μέσα μας. 

Απλα μιλάω για κούραση μονο εντός σπιτιού...δεν ειναι πως παίρνω τους δρόμους για αυτό μ κάνει εντύπωση.Οπως κ να έχει θα μείνω αγκαλιά με τον καναπέ όσο περισσότερο χρειαστεί κ μπορώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...