Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Hope.2019 είπε:

Τα βλέπω κυρίως στο σκούπισμα όταν πάω τουαλέτα για τσισα συγγνώμη κι όλας!είναι διάφανα σαν της οωρρηξιας αλλά όχι εντελώς άοσμα μυρίζουν σαν της οωρρηξιας. Γενικά βλέπω στο σκούπισμα απλά σήμερα μου φαίνονται πολύ περισσότερα. Θα ρωτήσω το γιατρό γιατί ανησύχησα λίγο.

Απλα ξερω αν νιωθεις να σ φευγουν,  ειναι υγρο, αν νιωθεις οτι κρατιεσαι,  ειναι ούρα! Ετσι που το περιγραφεις για υγρα μου φαίνονται, αλλα καλύτερα να ρωτήσεις! 

Just now, chris79 είπε:

Κι εγώ ανοιξιάτικα τα πήρα ουσιαστικά αφού είναι 3-6 μηνών !

Ψωνιζεις μεσω της εφαρμογής;;  εγω την κατεβασα για να χαζεψω πιο πολυ! Γενικα τωρα λιγα πηρα, τα βασικα,  οποτε θα εχω κ λιγότερα για πλυσιμο:P χαχαχαχα αλλα μετα θα εξοπλιστω σιγα σιγα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Paris.33 είπε:

Απλα ξερω αν νιωθεις να σ φευγουν,  ειναι υγρο, αν νιωθεις οτι κρατιεσαι,  ειναι ούρα! Ετσι που το περιγραφεις για υγρα μου φαίνονται, αλλα καλύτερα να ρωτήσεις! 

Έστειλα μήνυμα και περιμένω. Όχι δεν μου τρέχουν και στο εσώρουχο που βγάζω λίγα για υγρά φαίνονται. Κυρίως τα πολλά στο σκούπισμα τα βλέπω μετά την ούρηση.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Έστειλα μήνυμα και περιμένω. Όχι δεν μου τρέχουν και στο εσώρουχο που βγάζω λίγα για υγρά φαίνονται. Κυρίως τα πολλά στο σκούπισμα τα βλέπω μετά την ούρηση.

Γιατρος δεν ειμαι......,  αλλα ειμαι 99,9999%  σίγουρη οτι ανησυχείς αδικα:P

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Άντε καλέ εγώ ανησυχώ άδικα; Ποτέ! Χαχαχα

Κ εγω σε καποια φαση νομιζα οτι χανω αμνιακο αλλα ηταν μετα την περιδεση κ πραγματικά σε καποια φαση ετρεξε υγρο μεχρι το γονατο! Αλλα τελικα ηταν απο την πληγη που εκλεινε..  Κ το ειχα ψαξει πολυ:-P αλλα καλύτερα ενα μνμ στον γιατρό παραπάνω να ειμαστε σιγουρες, αλλα κυριως ψυχραιμία! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα!!! Όλα είναι υπεροχα!! Ο γιατρός ειπε ότι τα μωρά είναι τόσο καλά που είναι σαν να είναι η κύηση μόνη!!!! Ραντεβού τώρα σε 2 βδομάδες!

Τέλεια κορίτσι μου.. Θα περάσεις ήρεμες γιορτές με τα ζουζουνακια σου στην κοιλίτσα.. Τι όμορφα:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια .
Μπράβο @Τουτουνι! Συγχαρητήρια !!!
@chris79 και @Renaki80 Υπομονή κ ξάπλα .όπως σας είπαν ήδη τα μωρά σου είναι εντάξει κ τώρα να γεννηθούν ,όποτε μν αγχώνεσαι κ όσο μείνουν μέσα είναι κέρδος !!! 
 

πηγαμε και εμείς στον γιατρό σήμερα . Είμαστε 1789 γρ. Πάλι δεν είδαμε φάτσα . Σταθερά η μικρή είναι με το κεφάλι επάνω . Όλα είναι μια χαρά ! 

  • Μου αρέσει 7

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope.2019 είπε:

Κορίτσια έχετε παρατηρήσει αύξηση στα κολπικά υγρά. Ανησυχώ λίγο γιατί σήμερα σαν να είναι πιο αυξημένα. Πώς καταλαβαίνουμε αν είναι αμνιακό υγρό;

Μας είπε η μαία στο μάθημα ότι για να ξεχωρίσουμε αν είναι αμνιακό η όχι να βηξουμε χωρίς εσώρουχο κ αφού έχουμε πρώτα ουρήσει. Αν είναι αμνιακό θα τρέξει αλλιώς είναι κολπικές εκκρίσεις!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα!!! Όλα είναι υπεροχα!! Ο γιατρός ειπε ότι τα μωρά είναι τόσο καλά που είναι σαν να είναι η κύηση μόνη!!!! Ραντεβού τώρα σε 2 βδομάδες!

Μπράβο Τουτουνακι!!! Τελεια τα μωρακια σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Hope.2019 said:

Τα βλέπω κυρίως στο σκούπισμα όταν πάω τουαλέτα για τσισα συγγνώμη κι όλας!είναι διάφανα σαν της οωρρηξιας αλλά όχι εντελώς άοσμα μυρίζουν σαν της οωρρηξιας. Γενικά βλέπω στο σκούπισμα απλά σήμερα μου φαίνονται πολύ περισσότερα. Θα ρωτήσω το γιατρό γιατί ανησύχησα λίγο.

Μην είναι βλέννη από τον τράχηλο ; 
Αν ήταν παρά πολλά ρωτά το γιατρό !!

Σίγουρα δεν είναι αμνιακό αν είναι σαν της ωορρηξίας 

1 hour ago, Paris.33 said:

Απλα ξερω αν νιωθεις να σ φευγουν,  ειναι υγρο, αν νιωθεις οτι κρατιεσαι,  ειναι ούρα! Ετσι που το περιγραφεις για υγρα μου φαίνονται, αλλα καλύτερα να ρωτήσεις! 

Ψωνιζεις μεσω της εφαρμογής;;  εγω την κατεβασα για να χαζεψω πιο πολυ! Γενικα τωρα λιγα πηρα, τα βασικα,  οποτε θα εχω κ λιγότερα για πλυσιμο:P χαχαχαχα αλλα μετα θα εξοπλιστω σιγα σιγα 

Όχι από την εφαρμογή, από το site ψώνισα. Μη νομίζεις 4 φορμάκια πήρα (2 του μπέμπη και 2 της μπέμπας) δοκιμαστικά να δω και ποιότητα. 

Αργοτερα σίγουρα θα πάρω κ άλλα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μην είναι βλέννη από τον τράχηλο ; 
Αν ήταν παρά πολλά ρωτά το γιατρό !!

Σίγουρα δεν είναι αμνιακό αν είναι σαν της ωορρηξίας 

Όχι από την εφαρμογή, από το site ψώνισα. Μη νομίζεις 4 φορμάκια πήρα (2 του μπέμπη και 2 της μπέμπας) δοκιμαστικά να δω και ποιότητα. 

Αργοτερα σίγουρα θα πάρω κ άλλα 

Μπα βλέννη είναι γιατί είναι σαν της οωρρηξιας ενώ το αμνιακό λένε είναι πιο ρευστο σαν νερό! Ο γιατρός είπε όπως το περιγράφω είναι κολπικά υγρά αλλά να το παρακολουθήσω καλού κακού..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 said:

Μπα βλέννη είναι γιατί είναι σαν της οωρρηξιας ενώ το αμνιακό λένε είναι πιο ρευστο σαν νερό! Ο γιατρός είπε όπως το περιγράφω είναι κολπικά υγρά αλλά να το παρακολουθήσω καλού κακού..

Το αμνιακό είναι ακριβώς σαν νερό. Άοσμο , άχρωμο και ρευστό όπως το νερό. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Τέλεια κορίτσι μου.. Θα περάσεις ήρεμες γιορτές με τα ζουζουνακια σου στην κοιλίτσα.. Τι όμορφα:x

Ναι ευτυχώς, όλα πήγαν σούπερ!!! Λίγο έμεινε ακόμα για όλες μας!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Το αμνιακό είναι ακριβώς σαν νερό. Άοσμο , άχρωμο και ρευστό όπως το νερό. 

Ναι έτσι μου είπε και ο γιατρός. Μου λέει κολπικά υγρά είναι απλά είναι αυξημένα λόγω κύησης.

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα!!! Όλα είναι υπεροχα!! Ο γιατρός ειπε ότι τα μωρά είναι τόσο καλά που είναι σαν να είναι η κύηση μόνη!!!! Ραντεβού τώρα σε 2 βδομάδες!

Τέλεια τα μωράκια σου, να περάσετε ήρεμες και υπέροχες γιορτές τώρα!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...