Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

On 19/12/2020 at 4:52 ΜΜ, Sofi8 είπε:

Είμαι πολύ στεναχωρημένη... Και φοβάμαι να πάρω αντιβίωση... Θα πάρω τον γιατρό την Δευτέρα να δω τι θα μου πει

Ευχαριστώ για την απάντηση 

Κορίτσι καλησπέρα! Εγώ είχα ουρεοπλασμα γύρω στον 4ο μήνα. Μου έδωσε ο γιατρός αντιβίωση και μου είπε θα το δούμε ξανά στον 9ο. Μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου, το έχουν πάρα πολλές γυναίκες, η αλήθεια είναι πως φεύγει δύσκολα αλλά δίνουν μια πιο δυνατή αντιβίωση μετά τον τοκετό κ θα είσαι οκ. Δεν θα σε επηρεάσει καθόλου ούτε εσένα ούτε το μωράκι σου, να μη διαβάζεις τίποτα σχετικό στο ίντερνετ που μπορεί να σε αγχώσει!

On 20/12/2020 at 12:53 ΜΜ, Paris.33 είπε:

Μπράβο ρενακι μας που γυρισες σπιτι! Ο τραχηλος οντως ειναι πολυ καλος! Εννοείται προσοχη πολυ,  ξεκούραση γιατι φτανουμε στο τελος! Κατσε σπιτακι σου να ηρεμησεις,  ολα πανε καλα!! ;-)

Ριακι σου εύχομαι και εσυ σύντομα σπιτακι σου να βιωσεις ηρεμα και ξεκουραστα το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου! 

Τελικα κορίτσια μονο εγω εμεινα που δεν γυρισε το μπουγατσακι μου;;;;; :(

Ούτε κ εμένα έχει γυρίσει.. ανησυχώ λιγάκι. Την Πέμπτη θα είμαι 34 εβδομάδων κ μου είπε η μαία ότι είναι το περιθώριο να γυρίσει. Φοράω το μενταγιόν αλλά δεν τη βλέπω να γυρίζει. Μου είπε επίσης ότι τα μωρά είναι σοφά και για να μη γυρίζει θα έχει τους λόγους της, τι να πω!


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Κορίτσια εγώ χθες δεν ήμουν καλά.. ξύπνησα το πρωί με πόνο αριστερά πολυ χαμηλα στην κοιλιά και αφού πίστεψα πως θα μου περάσει απλά έβαλα ένα φαγητό στο φούρνο... από εκεί κ έπειτα με έπιασε και στην δεξιά μεριά πιο εντονος πόνος και εμεινα ξαπλωμένη όλη την επόμενη ημέρα αφού είχα και ατονια..παρατήρησα πως  όταν ξεκουράζομαι ή κοιμαμαι είμαι καλύτερα απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έρχονται αυτοί οι πόνοι..  Ειμαι 28 εβδομάδων ακόμα κ με ανησυχεί πιο πολύ..  Έχει τύχει σε  καμια κατι αντίστοιχο?

Ανι κ εγω βγηκα 2 μερες σερι για περπάτημα και μετα δεν ημουν καλα,  σκληρη κοιλια κ έντονα πονακια,  μετα απο ξεκούραση ηρεμησα..  Δεν εχει σημασια αν κουραζεσαι εντός ή εκτός σπιτιού καλύτερα να εισαι προσεχτικη γιατι δεν ειμαστε κ 36η εβδομάδα  να πεις ειμαστε καλυμμένες

Just now, Katerina 11 είπε:

Κορίτσι καλησπέρα! Εγώ είχα ουρεοπλασμα γύρω στον 4ο μήνα. Μου έδωσε ο γιατρός αντιβίωση και μου είπε θα το δούμε ξανά στον 9ο. Μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου, το έχουν πάρα πολλές γυναίκες, η αλήθεια είναι πως φεύγει δύσκολα αλλά δίνουν μια πιο δυνατή αντιβίωση μετά τον τοκετό κ θα είσαι οκ. Δεν θα σε επηρεάσει καθόλου ούτε εσένα ούτε το μωράκι σου, να μη διαβάζεις τίποτα σχετικό στο ίντερνετ που μπορεί να σε αγχώσει!

Ούτε κ εμένα έχει γυρίσει.. ανησυχώ λιγάκι. Την Πέμπτη θα είμαι 34 εβδομάδων κ μου είπε η μαία ότι είναι το περιθώριο να γυρίσει. Φοράω το μενταγιόν αλλά δεν τη βλέπω να γυρίζει. Μου είπε επίσης ότι τα μωρά είναι σοφά και για να μη γυρίζει θα έχει τους λόγους της, τι να πω!

Κ εγω της βαζω μουσικουλα χαμηλα κατω μήπως φιλοτιμηθει,  αλλα μπα..  Αυριο 33 ακριβως εγω. Παρηγορα τα λογια της μαιας σου! Να ειναι καλα τα μπουμπουκακια μας και ας γίνει κ καισαρική τι να κανουμε... Αν και μετα απο αποβολη  αποξεση και περιδεση, ηθελα φυσιολογικό τοκετο για ψυχολογικους λογους κυριως,  αλλα οτι πει η μανταμ:-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Κορίτσι καλησπέρα! Εγώ είχα ουρεοπλασμα γύρω στον 4ο μήνα. Μου έδωσε ο γιατρός αντιβίωση και μου είπε θα το δούμε ξανά στον 9ο. Μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου, το έχουν πάρα πολλές γυναίκες, η αλήθεια είναι πως φεύγει δύσκολα αλλά δίνουν μια πιο δυνατή αντιβίωση μετά τον τοκετό κ θα είσαι οκ. Δεν θα σε επηρεάσει καθόλου ούτε εσένα ούτε το μωράκι σου, να μη διαβάζεις τίποτα σχετικό στο ίντερνετ που μπορεί να σε αγχώσει!

Ούτε κ εμένα έχει γυρίσει.. ανησυχώ λιγάκι. Την Πέμπτη θα είμαι 34 εβδομάδων κ μου είπε η μαία ότι είναι το περιθώριο να γυρίσει. Φοράω το μενταγιόν αλλά δεν τη βλέπω να γυρίζει. Μου είπε επίσης ότι τα μωρά είναι σοφά και για να μη γυρίζει θα έχει τους λόγους της, τι να πω!

Αχ, Κοριτσια με κάνετε κ σκέφτομαι θετικά! Σε ευχαριστώ Κατερινα :) περιμένω τη μαία μου να μου στείλει το παραπεμπτικό για την αντιβίωση να την ξεκινήσω. Ελπίζω όλα να πάνε καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Sofi8 είπε:

Αχ, Κοριτσια με κάνετε κ σκέφτομαι θετικά! Σε ευχαριστώ Κατερινα :) περιμένω τη μαία μου να μου στείλει το παραπεμπτικό για την αντιβίωση να την ξεκινήσω. Ελπίζω όλα να πάνε καλα

Καλημέρα! Εγώ δεν είχα ουρεοπλασμα αλλά έπαθα ουρολοίμωξη και πήρα αντιβίωση συμβατή με την εγκυμοσύνη.. μην ανησυχείς καθόλου για την αντιβίωση ξέρουν οι γιατροί. Ειδικά στις εβδομάδες που βρισκόμαστε είναι οκ.. 

Καλημέρα κορίτσια μου... Μόλις γύρισα από το ΙΚΑ κατέθεσα την άδεια κυοφορίας. Μου σπάσαν λίγο τα νεύρα αλλά ευτυχώς όλα καλά. Ευτυχώς που πήγα εγώ και δεν έστειλα τον άντρα μου γιατί δεν θ έβρισκε άκρη.. Ήθελαν λέει να πάω στο μητρώο γιατί είχα αλλάξει διεύθυνση εντός της ίδιας πόλης βέβαια και ήθελαν να περάσουν και το iban άσχετα που τους είχα το αποδεικτικό που ζήτησαν. Και μου λέει η κυρία στις παροχές θα κατεβείτε μητρώο και αν σας εξυπηρετήσουν γιατί θέλουν ραντεβού.. ενώ όταν είχα ρωτήσει δεν  είχαν αναφέρει κάτι τέτοιο.. έλεος δηλαδή.. ευτυχώς με εξυπηρέτησαν χωρίς ραντεβού και ξανά ανέβηκα και κατέθεσα την άδεια! Αν ήταν ο άντρας μου δεν θα τον είχαν εξυπηρέτησει στο μητρώο χωρίς εξουσιοδότηση.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα! Εγώ δεν είχα ουρεοπλασμα αλλά έπαθα ουρολοίμωξη και πήρα αντιβίωση συμβατή με την εγκυμοσύνη.. μην ανησυχείς καθόλου για την αντιβίωση ξέρουν οι γιατροί. Ειδικά στις εβδομάδες που βρισκόμαστε είναι οκ.. 

Καλημέρα κορίτσια μου... Μόλις γύρισα από το ΙΚΑ κατέθεσα την άδεια κυοφορίας. Μου σπάσαν λίγο τα νεύρα αλλά ευτυχώς όλα καλά. Ευτυχώς που πήγα εγώ και δεν έστειλα τον άντρα μου γιατί δεν θ έβρισκε άκρη.. Ήθελαν λέει να πάω στο μητρώο γιατί είχα αλλάξει διεύθυνση εντός της ίδιας πόλης βέβαια και ήθελαν να περάσουν και το iban άσχετα που τους είχα το αποδεικτικό που ζήτησαν. Και μου λέει η κυρία στις παροχές θα κατεβείτε μητρώο και αν σας εξυπηρετήσουν γιατί θέλουν ραντεβού.. ενώ όταν είχα ρωτήσει δεν  είχαν αναφέρει κάτι τέτοιο.. έλεος δηλαδή.. ευτυχώς με εξυπηρέτησαν χωρίς ραντεβού και ξανά ανέβηκα και κατέθεσα την άδεια! Αν ήταν ο άντρας μου δεν θα τον είχαν εξυπηρέτησει στο μητρώο χωρίς εξουσιοδότηση.

Πωπω ταλαιπωρία. Και εμένα θυμάμαι όταν πήγα να πάρω την πρώτη άδεια γιατρού έτσι μου είπαν. Πηγαίνετε στο μητρώο και αν σας εξυπηρετήσουν. Αλλά με εξυπηρέτησε μια χαρά ο υπάλληλος. Πες μου ότι πήγες στο ΙΚΑ στην Σαρανταπόρου :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofi8 είπε:

Πωπω ταλαιπωρία. Και εμένα θυμάμαι όταν πήγα να πάρω την πρώτη άδεια γιατρού έτσι μου είπαν. Πηγαίνετε στο μητρώο και αν σας εξυπηρετήσουν. Αλλά με εξυπηρέτησε μια χαρά ο υπάλληλος. Πες μου ότι πήγες στο ΙΚΑ στην Σαρανταπόρου :)

Χαχαχαχα δεν το πιστεύω! Ναιιιιι Περιστέρι Αττικής

  • Χαχα 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα! Εγώ δεν είχα ουρεοπλασμα αλλά έπαθα ουρολοίμωξη και πήρα αντιβίωση συμβατή με την εγκυμοσύνη.. μην ανησυχείς καθόλου για την αντιβίωση ξέρουν οι γιατροί. Ειδικά στις εβδομάδες που βρισκόμαστε είναι οκ.. 

Καλημέρα κορίτσια μου... Μόλις γύρισα από το ΙΚΑ κατέθεσα την άδεια κυοφορίας. Μου σπάσαν λίγο τα νεύρα αλλά ευτυχώς όλα καλά. Ευτυχώς που πήγα εγώ και δεν έστειλα τον άντρα μου γιατί δεν θ έβρισκε άκρη.. Ήθελαν λέει να πάω στο μητρώο γιατί είχα αλλάξει διεύθυνση εντός της ίδιας πόλης βέβαια και ήθελαν να περάσουν και το iban άσχετα που τους είχα το αποδεικτικό που ζήτησαν. Και μου λέει η κυρία στις παροχές θα κατεβείτε μητρώο και αν σας εξυπηρετήσουν γιατί θέλουν ραντεβού.. ενώ όταν είχα ρωτήσει δεν  είχαν αναφέρει κάτι τέτοιο.. έλεος δηλαδή.. ευτυχώς με εξυπηρέτησαν χωρίς ραντεβού και ξανά ανέβηκα και κατέθεσα την άδεια! Αν ήταν ο άντρας μου δεν θα τον είχαν εξυπηρέτησει στο μητρώο χωρίς εξουσιοδότηση.

Καλημερα κ απο μενα! Τι κανετε; Πηγα κ γω στο ΙΚΑ για το επιδομα κυοφοριας αλλα ειχα κλεισει ραντεβου...στην αρχη μου ειχαν πει οτι δεν χρειαζεται! Αλλα τελικα χρειαστηκε! Και για το επιδομα λοχειας χρειαζεται ραντεβου! Τα λεφτα μου ειπαν.οτι θα μπουν 30/12. Επισης μ επιασε παλι πονος δεξια-αριστερα στα εντερα...ισως επειδη οδηγησα;;;τι να πω...παντως απο δω κ περα χρειαζομαστε περισσοτερη ξεκουραση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημερα κ απο μενα! Τι κανετε; Πηγα κ γω στο ΙΚΑ για το επιδομα κυοφοριας αλλα ειχα κλεισει ραντεβου...στην αρχη μου ειχαν πει οτι δεν χρειαζεται! Αλλα τελικα χρειαστηκε! Και για το επιδομα λοχειας χρειαζεται ραντεβου! Τα λεφτα μου ειπαν.οτι θα μπουν 30/12. Επισης μ επιασε παλι πονος δεξια-αριστερα στα εντερα...ισως επειδη οδηγησα;;;τι να πω...παντως απο δω κ περα χρειαζομαστε περισσοτερη ξεκουραση

Καλημέρα! Ναι μόνο με ραντεβού δένονται! Εγώ είχα κλείσει εννοείται αλλά μου βγάλανε θέμα γιατί λέει έπρεπε να κλείσω και μητρώο να μου καταχωρήσουν το iban και τη διεύθυνση. Τέλος πάντων τέλος καλό όλα καλά! Εμάς εκεί στο δικό μας μας λένε ότι θα μας στείλουν την απόφαση ταχυδρομικώς οπότε δεν ξέρω πότε θα πληρωθω. Μάλλον από ότι κατάλαβα τα ελέγχουν και μετά το τέλος των ραντεβού τα καταχωρούν. Μόνο το αποδεικτικό της αίτησης μου έδωσαν.

Αυτός ο πόνος που λες και μένα με πιάνει συχνά αν κάνω κάποια απότομη κίνηση ή κουραστώ. Πολύ πιθανό είναι να είναι λόγω της οδήγησης!

Just now, Sofi8 είπε:

Πωπω ταλαιπωρία. Και εμένα θυμάμαι όταν πήγα να πάρω την πρώτη άδεια γιατρού έτσι μου είπαν. Πηγαίνετε στο μητρώο και αν σας εξυπηρετήσουν. Αλλά με εξυπηρέτησε μια χαρά ο υπάλληλος. Πες μου ότι πήγες στο ΙΚΑ στην Σαρανταπόρου :)

Σου είπαν εσένα ποτε θα πληρωθείς; Εμένα τίποτα απλά περιμένετε την απόφαση ταχυδρομικώς!

Α μπερδεύτηκα δεν έχεις πάει ακόμα για την κυοφορίας ε; Για άδεια ασθενείας πήγες!

 

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Ανι κ εγω βγηκα 2 μερες σερι για περπάτημα και μετα δεν ημουν καλα,  σκληρη κοιλια κ έντονα πονακια,  μετα απο ξεκούραση ηρεμησα..  Δεν εχει σημασια αν κουραζεσαι εντός ή εκτός σπιτιού καλύτερα να εισαι προσεχτικη γιατι δεν ειμαστε κ 36η εβδομάδα  να πεις ειμαστε καλυμμένες

Κ εγω της βαζω μουσικουλα χαμηλα κατω μήπως φιλοτιμηθει,  αλλα μπα..  Αυριο 33 ακριβως εγω. Παρηγορα τα λογια της μαιας σου! Να ειναι καλα τα μπουμπουκακια μας και ας γίνει κ καισαρική τι να κανουμε... Αν και μετα απο αποβολη  αποξεση και περιδεση, ηθελα φυσιολογικό τοκετο για ψυχολογικους λογους κυριως,  αλλα οτι πει η μανταμ:-P

Καλημέρα! Εχεις δίκιο ακριβώς τα ίδια νιώθω.. Θεωρώ πως ναι ίσως φταίει που πριν από μέρες είχα πάει σούπερ που σας έλεγα.. οποτε ας κάτσω στα αυγά μου τώρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Πωπώ τι είναι αυτό το πράγμα βρε κορίτσια!!εγώ δεν μπορώ να φάω τίποτα! ότι φάω είναι σαν να ‘χω καταπιεί ολόκληρο γουρουνόπουλο Και την σούβλα και τον ψήστη μαζί :P 

Μια χαρά ήμουνα και ξαφνικά μέσα σε μία μέρα Όλα τα συμπτώματα! Ειδικά το βράδυ είναι ανυπόφορη η κατάσταση, έτοιμη να εκραγώ

Καλημέρα!!! Βρε κορίτσια, εξάψεις έχετε κι εσείς; Εμένα με πιανουν κάθε φορά που πάω να κοιμηθώ !!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα!!! Βρε κορίτσια, εξάψεις έχετε κι εσείς; Εμένα με πιανουν κάθε φορά που πάω να κοιμηθώ !!!

Καλησπέρα!! Έχω κ εγώ τα βράδια! Με κοντομανικο κοιμάμαι κ ξυπνάω ιδρωμενη..! 

Επίσης βρε κορίτσια έχει καμία πρόβλημα με αιμορροΐδες;;


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλησπέρα!! Έχω κ εγώ τα βράδια! Με κοντομανικο κοιμάμαι κ ξυπνάω ιδρωμενη..! 

Επίσης βρε κορίτσια έχει καμία πρόβλημα με αιμορροΐδες;;

Εγώ!!!! Και το λέω με.πολυ πικρά για το θέμα ξεκίνησε απ' την αρχή της εγκυμοσύνης και δυστυχώς κρατάει ακόμα!!! Επίσης έχω θέμα και με τη δισκοιλιοτητα! 

  • Λυπημένη/-ος 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Καλημέρα! Εγώ δεν είχα ουρεοπλασμα αλλά έπαθα ουρολοίμωξη και πήρα αντιβίωση συμβατή με την εγκυμοσύνη.. μην ανησυχείς καθόλου για την αντιβίωση ξέρουν οι γιατροί. Ειδικά στις εβδομάδες που βρισκόμαστε είναι οκ.. 

Καλημέρα κορίτσια μου... Μόλις γύρισα από το ΙΚΑ κατέθεσα την άδεια κυοφορίας. Μου σπάσαν λίγο τα νεύρα αλλά ευτυχώς όλα καλά. Ευτυχώς που πήγα εγώ και δεν έστειλα τον άντρα μου γιατί δεν θ έβρισκε άκρη.. Ήθελαν λέει να πάω στο μητρώο γιατί είχα αλλάξει διεύθυνση εντός της ίδιας πόλης βέβαια και ήθελαν να περάσουν και το iban άσχετα που τους είχα το αποδεικτικό που ζήτησαν. Και μου λέει η κυρία στις παροχές θα κατεβείτε μητρώο και αν σας εξυπηρετήσουν γιατί θέλουν ραντεβού.. ενώ όταν είχα ρωτήσει δεν  είχαν αναφέρει κάτι τέτοιο.. έλεος δηλαδή.. ευτυχώς με εξυπηρέτησαν χωρίς ραντεβού και ξανά ανέβηκα και κατέθεσα την άδεια! Αν ήταν ο άντρας μου δεν θα τον είχαν εξυπηρέτησει στο μητρώο χωρίς εξουσιοδότηση.

Θεέ μου διάβασα πήγα στο ΙΚΑ και μου έσπασαν λίγο τα νεραααααα :)

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα!!! Βρε κορίτσια, εξάψεις έχετε κι εσείς; Εμένα με πιανουν κάθε φορά που πάω να κοιμηθώ !!!

Εξάψεις ναι έχω αν και ζεστό σπίτι η αλήθεια είναι.. χθες βράδυ την έβγαλα την κατω πυτζάμες θυμάμαι χαχα. Για αιμορροΐδες ξέρω πως πρέπει να αποφεύγεις τα καυτερα.. αλλά δεν έχω θεμα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Θεέ μου διάβασα πήγα στο ΙΚΑ και μου έσπασαν λίγο τα νεραααααα :)

Εξάψεις ναι έχω αν και ζεστό σπίτι η αλήθεια είναι.. χθες βράδυ την έβγαλα την κατω πυτζάμες θυμάμαι χαχα. Για αιμορροΐδες ξέρω πως πρέπει να αποφεύγεις τα καυτερα.. αλλά δεν έχω θεμα

Εγώ δεν τα έτρωγα ποτέ τα καυτερά, πόσο μάλλον τώρα!! Δεν ξέρω...ελπίζω μετά τη γέννα να περάσουν όλα!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Θεέ μου διάβασα πήγα στο ΙΚΑ και μου έσπασαν λίγο τα νεραααααα :)

Εξάψεις ναι έχω αν και ζεστό σπίτι η αλήθεια είναι.. χθες βράδυ την έβγαλα την κατω πυτζάμες θυμάμαι χαχα. Για αιμορροΐδες ξέρω πως πρέπει να αποφεύγεις τα καυτερα.. αλλά δεν έχω θεμα

Εγώ γενικά ακόμα μέσα στο σπίτι είμαι με ραντακι ο άντρας μου ανοίγει air-condition στο ζεστό γιατί κρυώνει και εγώ να λέω κλείστο γιατί έχω σκάσει από τη ζέστη και δεν μπορώ να αναπνεύσω , καίγεται το κεφάλι μου. Χαχαχαχα

 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...