Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα!!! Όλα είναι υπεροχα!! Ο γιατρός ειπε ότι τα μωρά είναι τόσο καλά που είναι σαν να είναι η κύηση μόνη!!!! Ραντεβού τώρα σε 2 βδομάδες!

Μπράβο βρε τουτουνάκι! Φανταστικά τα νέα σου! 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Ναι έτσι μου είπε και ο γιατρός. Μου λέει κολπικά υγρά είναι απλά είναι αυξημένα λόγω κύησης.

Τέλεια τα μωράκια σου, να περάσετε ήρεμες και υπέροχες γιορτές τώρα!

Αμήν κορίτσια μου, όλες να έχουμε υπέροχες γιορτές και του χρόνου να κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλιά και να γελάμε!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα!!! Όλα είναι υπεροχα!! Ο γιατρός ειπε ότι τα μωρά είναι τόσο καλά που είναι σαν να είναι η κύηση μόνη!!!! Ραντεβού τώρα σε 2 βδομάδες!

Μπράβο σου!!

Όλα καλά θα πάνε,.. έκανες και ντόπλερ?? Θα κατέβεις Αθήνα τώρα σιγά-σιγά?


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Μπράβο σου!!

Όλα καλά θα πάνε,.. έκανες και ντόπλερ?? Θα κατέβεις Αθήνα τώρα σιγά-σιγά?

Έκανα ναι!! Τέλειο και αυτό!!! Είμαι είδη Αθήνα και θα μείνω ως που να γεννήσω!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! Τέλεια τα νέα σου @Τουτουνι.. εγώ ξύπνησα από νωρίς γιατί πήγα για εξετάσεις αίματος το πρωί.να δουμε τι κανει κ ο θυρεοειδής που ανησυχεί λίγο ο γιατρός μου. Περπατησα πολύ λίγο στην επιστροφή και με έπιασε πάλι η κοιλιά μου! Οπότε θα κρατήσω μια σχετική ακινησία.. Εσείς πως ξυπνησατε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τέλεια τα νέα σου @Τουτουνι.. εγώ ξύπνησα από νωρίς γιατί πήγα για εξετάσεις αίματος το πρωί.να δουμε τι κανει κ ο θυρεοειδής που ανησυχεί λίγο ο γιατρός μου. Περπατησα πολύ λίγο στην επιστροφή και με έπιασε πάλι η κοιλιά μου! Οπότε θα κρατήσω μια σχετική ακινησία.. Εσείς πως ξυπνησατε;

Τέλεια! Καλά αποτελέσματα!!! Φυσικά και να ξεκουραστείς κι έτσι θα περάσουν όλα!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τέλεια τα νέα σου @Τουτουνι.. εγώ ξύπνησα από νωρίς γιατί πήγα για εξετάσεις αίματος το πρωί.να δουμε τι κανει κ ο θυρεοειδής που ανησυχεί λίγο ο γιατρός μου. Περπατησα πολύ λίγο στην επιστροφή και με έπιασε πάλι η κοιλιά μου! Οπότε θα κρατήσω μια σχετική ακινησία.. Εσείς πως ξυπνησατε;

Καλημερα κοριτσια!

@Τουτουνι μπραβο κοριτσι μου! Τελεια νεα!!!

 Kαι γω οταν περπαταω ποναω χαμηλα...οσο περναει ο καιρος θα δυσκολευομαστε....αλλα πρεπει να περπαταμε κ λιγο οσο μπορουμε βεβαια, χωρις να πιεζομαστε. Ετσι μου πε ο γιατρος

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@Τουτουνι μπραβο κοριτσι μου! Τελεια νεα!!!

 Kαι γω οταν περπαταω ποναω χαμηλα...οσο περναει ο καιρος θα δυσκολευομαστε....αλλα πρεπει να περπαταμε κ λιγο οσο μπορουμε βεβαια, χωρις να πιεζομαστε. Ετσι μου πε ο γιατρος

 

Όπως τα λες! Υπομονη και θα περάσει ο καιρός!Υγεία να έχουμε κ να μεγαλώνουν τα μικρούλια μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ani!! είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τέλεια τα νέα σου @Τουτουνι.. εγώ ξύπνησα από νωρίς γιατί πήγα για εξετάσεις αίματος το πρωί.να δουμε τι κανει κ ο θυρεοειδής που ανησυχεί λίγο ο γιατρός μου. Περπατησα πολύ λίγο στην επιστροφή και με έπιασε πάλι η κοιλιά μου! Οπότε θα κρατήσω μια σχετική ακινησία.. Εσείς πως ξυπνησατε;

Καλημέρα, είδες βρε παιδί μου, νιώθεις λες και έτρεξες στον μαραθώνιο....θέλει ξεκούραση και ηρεμία

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ani!! είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τέλεια τα νέα σου @Τουτουνι.. εγώ ξύπνησα από νωρίς γιατί πήγα για εξετάσεις αίματος το πρωί.να δουμε τι κανει κ ο θυρεοειδής που ανησυχεί λίγο ο γιατρός μου. Περπατησα πολύ λίγο στην επιστροφή και με έπιασε πάλι η κοιλιά μου! Οπότε θα κρατήσω μια σχετική ακινησία.. Εσείς πως ξυπνησατε;

Καλημέρα! Και εγω χθες ειχα την ωραια ιδεα να κανω μελομακαρονα και μου βγηκαν και 3 ταψια και το βραδυ πονουσα σε μεση και κοιλια και ενιωθα τυψεις.. Αυριο παλι πρέπει να βγω να τακτοποίησω κατι εκκρεμότητες και εχουμε κ τις ετοιμασιες..  Πηραμε τα πράγματα και θελω να τα αερισω κ να συνεχισω πλυσιμο,  αλλα ειπα μερα παρα μερα τελικα γιατι νομίζω οσο περναει ο καιρος νιωθω ολο κ πιο βαρια την κοιλια και δεν ειμαι για πολλα.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα! Και εγω χθες ειχα την ωραια ιδεα να κανω μελομακαρονα και μου βγηκαν και 3 ταψια και το βραδυ πονουσα σε μεση και κοιλια και ενιωθα τυψεις.. Αυριο παλι πρέπει να βγω να τακτοποίησω κατι εκκρεμότητες και εχουμε κ τις ετοιμασιες..  Πηραμε τα πράγματα και θελω να τα αερισω κ να συνεχισω πλυσιμο,  αλλα ειπα μερα παρα μερα τελικα γιατι νομίζω οσο περναει ο καιρος νιωθω ολο κ πιο βαρια την κοιλια και δεν ειμαι για πολλα.. 

Αχ!! Είναι που ξεκινάμε ξεκούραστες κ ατρομητες κ όταν τελειώνουμε μετανιώνουμε την ώρα κ τη στιγμή!! Έκανα μια τούρτα πριν μια βδομάδα και μου πήρε δύο μέρες να συνέλθω από τη μέση μου!

  • Μου αρέσει 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα, είδες βρε παιδί μου, νιώθεις λες και έτρεξες στον μαραθώνιο....θέλει ξεκούραση και ηρεμία

Ναι πραγματικά είναι απίστευτο! Και εγώ ήθελα να κάνω γλυκά φέτος αλλά θα αναβληθουν για τα το 21..

Just now, Katerina 11 είπε:

Αχ!! Είναι που ξεκινάμε ξεκούραστες κ ατρομητες κ όταν τελειώνουμε μετανιώνουμε την ώρα κ τη στιγμή!! Έκανα μια τούρτα πριν μια βδομάδα και μου πήρε δύο μέρες να συνέλθω από τη μέση μου!

Και λες πω πω ειμαι φοβερή δεν νιώθω τίποτα..ορίστε τσάμπα η χαζή δεν έκανα εκείνη την τούρτα...και ξαφνικά ξεκινάνε τα αχ κ τα βαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Αχ!! Είναι που ξεκινάμε ξεκούραστες κ ατρομητες κ όταν τελειώνουμε μετανιώνουμε την ώρα κ τη στιγμή!! Έκανα μια τούρτα πριν μια βδομάδα και μου πήρε δύο μέρες να συνέλθω από τη μέση μου!

Η ορθοστασια ειναι χειρότερη απο το περπάτημα...  Συν πηρα κ θερμιδες με τοσες δοκιμες που εκανα να δω πως ψηθηκαν και μελωσαν :P

Κορίτσια μου, οπως ξαναειπα πηραμε εξτρα στρωματακι για το λικνο της greco strom, και χθες μας ηρθαν τα πράγματα.. Ήθελα να πλυνω το χοντρό κάλυμμα που έχει απ εξω,  αλλα γραφει μονο στεγνο καθάρισμα.. Έχει δοκιμασει καμια να το πλυνει;;; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Έχει κοιτάξει καμμία σας για επιθέματα στήθους ή κοχύλια; Έχω αγοράσει επιθέματα γιατί είναι και στα αντικείμενα που πρέπει να έχω στο μαιευτήριο. Αλλά μου είπε μια φίλη ότι δεν τη βολεψαν στο μαιευτήριο γιατί έκανε άσχημες πληγές με το θηλασμό και αυτά κολαγανε και ενοιωθε σαν να της ξεκολαγανε κρέας. Έτσι μου είπε πήρε κοχύλια την ίδια μέρα έστειλε τον άντρα της. Ποιο από τα δύο πιστεύετε είναι καλύτερο; επίσης έχει κοιτάξει καμμία σας κρέμα λανολίνης; Σκέφτομαι frezyderm ή Medela?

Και κάτι τελευταίο πιστεύετε ότι θα είναι απαραίτητο να αγοράσω θήλαστρο από τώρα; Έλεγα να δω πως θα πάει ο θηλασμός πρώτα και αν χρειαστεί να πάρω! Λένε ότι αν χρειαστεί νοικιάζεις από το μαιευτήριο αλλά δεν ξέρω αν συμφέρει οικονομικά.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα! Και εγω χθες ειχα την ωραια ιδεα να κανω μελομακαρονα και μου βγηκαν και 3 ταψια και το βραδυ πονουσα σε μεση και κοιλια και ενιωθα τυψεις.. Αυριο παλι πρέπει να βγω να τακτοποίησω κατι εκκρεμότητες και εχουμε κ τις ετοιμασιες..  Πηραμε τα πράγματα και θελω να τα αερισω κ να συνεχισω πλυσιμο,  αλλα ειπα μερα παρα μερα τελικα γιατι νομίζω οσο περναει ο καιρος νιωθω ολο κ πιο βαρια την κοιλια και δεν ειμαι για πολλα.. 

Καλό θα είναι να τα κάνεις σιγά σιγά!!! Και αν είναι δυνατόν με βοήθεια...

Just now, Ani!! είπε:

Ναι πραγματικά είναι απίστευτο! Και εγώ ήθελα να κάνω γλυκά φέτος αλλά θα αναβληθουν για τα το 21..

Και λες πω πω ειμαι φοβερή δεν νιώθω τίποτα..ορίστε τσάμπα η χαζή δεν έκανα εκείνη την τούρτα...και ξαφνικά ξεκινάνε τα αχ κ τα βαχ

Κορίτσια μου φέτος εγώ δεν έκανα τίποτα, ακόμα και το χριστουγεννιάτικο δέντρο ο άντρας μου το στόλισε!! Του χρόνου πρώτα ο Θεός θα τα κάνουμε όλα! Γλυκά μπισκότα super στολισμό!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...