Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Καλημέρα , κορίτσια! Καλή πρωτοχρονιά να έχετε!

Εγώ είμαι η πιο γαϊδούρα από όλες. Δεν έχω κάνει ούτε βαλίτσα, ούτε ψώνια, ούτε πλύσιμο και σιδερομα. Λέω μετά τις γιορτές να τα κανω όλα.

  • Χαχα 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, BettySt είπε:

Καλημέρα , κορίτσια! Καλή πρωτοχρονιά να έχετε!

Εγώ είμαι η πιο γαϊδούρα από όλες. Δεν έχω κάνει ούτε βαλίτσα, ούτε ψώνια, ούτε πλύσιμο και σιδερομα. Λέω μετά τις γιορτές να τα κανω όλα.

Χαχχαχα κοιτα πλυσιμο κλπ κ εγω στην εβδομαδα σου ξεκινησα και πιο μετα μην σ πω,   την 33η και ειμαι 34 τωρα..  Τωρα για ψωνια σου λείπουν πολλα;;; 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ ήρθε μόλις τώρα το ηλεκτρονικό φαρμακείο και παρήγγειλα πάνες όρους επιθεματα στηθους σαπούνια κτλ.. και μου λέει ο άντρας μου τι τα ήθελες αυτά τωρα; γιατι να ξεκινησεις βαλιτσα απο τωρα? Και του λέω εχω δύσκολη εγκυμοσύνη δεν θυμασαι που Κι στο πρώτο μας παιδι έπλενες τις νυχτικες τρέχοντας και γεννούσαμε??? 

Στον κόσμο τους παιδιά..Σας τ λενε ν οι δικοί σας?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Αχ μπραβο το μωρακι!! Οντως απο 4 κιλα και πανω δεν ειναι και ευκολη υποθεση! Αντε σιγα σιγα να ετοιμαζεστε!! 

Στην τελικη ευθεια και το Τουτουνακι! Κ εμεις στις 8/1 και μετα καθε εβδομάδα ειπαμε και πραττουμε αναλογως..  Εγω η γαιδαρα ακομη ετοιμη βαλιτσα δεν εχω,  αν κ τα εχω πλυνει και τα εχω ολα σε ενα συρτάρι 

Ελπίζω το χαπακι να κανει τη δουλειά του! Υπομονή και πλησιαζουμε! 

Ναι φτάσαμε!!!! Βρε κορίτσια τις δύο τελευταίες δεν τα νιώθω τα παιδιά να κουνιούνται πολύ!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι φτάσαμε!!!! Βρε κορίτσια τις δύο τελευταίες δεν τα νιώθω τα παιδιά να κουνιούνται πολύ!! 

Θα δώσουν πόνο το βράδυ που θα φάτε μην στεναχωριέσαι:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

Εν τω μεταξύ ήρθε μόλις τώρα το ηλεκτρονικό φαρμακείο και παρήγγειλα πάνες όρους επιθεματα στηθους σαπούνια κτλ.. και μου λέει ο άντρας μου τι τα ήθελες αυτά τωρα; γιατι να ξεκινησεις βαλιτσα απο τωρα? Και του λέω εχω δύσκολη εγκυμοσύνη δεν θυμασαι που Κι στο πρώτο μας παιδι έπλενες τις νυχτικες τρέχοντας και γεννούσαμε??? 

Στον κόσμο τους παιδιά..Σας τ λενε ν οι δικοί σας?

Καλα εσυ και με προϊστορία γιατι να μην εχεις ετοιμη τη βαλιτσα;;  και 2 3 βασικα πράγματα για το μωρακι και τα αλλα σιγα σιγα μετα,  τα βασικα ομως να είναι έτοιμα.. Εμενα μ φωναζει που δεν την ετοιμασα ακομη:-P

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι φτάσαμε!!!! Βρε κορίτσια τις δύο τελευταίες δεν τα νιώθω τα παιδιά να κουνιούνται πολύ!! 

Δεν κουνιουνται ή πχ δεν κλωτσανε;;  να σ πω την αλήθεια επειδή εμενα εχει τα κεφαλι πανω, αυτο βλέπω να κουνιεται κυριως το ποδαρακια τα εχει βολεμενα σφηνωμενα κ δεν τρωω τοσες κλωτσιες..  Αν βλέπεις διαφορά ομως να παρεις ενα τηλέφωνο τον γιατρό σου! Δεν υπάρχει λογος να σε φαει το αγχος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Θα δώσουν πόνο το βράδυ που θα φάτε μην στεναχωριέσαι:)

Χαχαχχαχαχαχαχα λες??? Άντε γιατί πολύ στον ύπνο το έχουν ρίξει...

Just now, Paris.33 είπε:

Καλα εσυ και με προϊστορία γιατι να μην εχεις ετοιμη τη βαλιτσα;;  και 2 3 βασικα πράγματα για το μωρακι και τα αλλα σιγα σιγα μετα,  τα βασικα ομως να είναι έτοιμα.. Εμενα μ φωναζει που δεν την ετοιμασα ακομη:-P

Δεν κουνιουνται ή πχ δεν κλωτσανε;;  να σ πω την αλήθεια επειδή εμενα εχει τα κεφαλι πανω, αυτο βλέπω να κουνιεται κυριως το ποδαρακια τα εχει βολεμενα σφηνωμενα κ δεν τρωω τοσες κλωτσιες..  Αν βλέπεις διαφορά ομως να παρεις ενα τηλέφωνο τον γιατρό σου! Δεν υπάρχει λογος να σε φαει το αγχος

Εμένα έχουν πάρει θέσει απ' τον 7ο και έχω τα ποδαράκια τους ψηλά!!! Αλλά σκέφτομαι ότι επειδή είναι δύο δεν έχουν και πολύ χώρο να κουνιθουν!!!! 

Θα στείλω μνμ στο γιατρό!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχχαχαχαχαχα λες??? Άντε γιατί πολύ στον ύπνο το έχουν ρίξει...

Εμένα έχουν πάρει θέσει απ' τον 7ο και έχω τα ποδαράκια τους ψηλά!!! Αλλά σκέφτομαι ότι επειδή είναι δύο δεν έχουν και πολύ χώρο να κουνιθουν!!!! 

Θα στείλω μνμ στο γιατρό!

Χαχα αλήθεια? Άρα διίστανται οι απόψεις..  εντάξει δε λέω πως θα την έχω στην πόρτα αλλά ας είναι στο παταρακι μπροστά μπροστά. Δε ξέρω είναι θέμα ψυχολογίας αισθάνομαι σιγουριά ετσι.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχχαχαχαχαχα λες??? Άντε γιατί πολύ στον ύπνο το έχουν ρίξει...

Εμένα έχουν πάρει θέσει απ' τον 7ο και έχω τα ποδαράκια τους ψηλά!!! Αλλά σκέφτομαι ότι επειδή είναι δύο δεν έχουν και πολύ χώρο να κουνιθουν!!!! 

Θα στείλω μνμ στο γιατρό!

Καλα σίγουρα ο χωρος ειναι περιορισμενος αλλα να κανεις αυτο που θα σε κανει να νιωσεις πιο ηρεμη ειδικα τέτοιες μερες! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Paris.33 είπε:

Καλα σίγουρα ο χωρος ειναι περιορισμενος αλλα να κανεις αυτο που θα σε κανει να νιωσεις πιο ηρεμη ειδικα τέτοιες μερες! ❤️ 

Κορίτσια γύρισα!!! Όλα τέλεια!!! Τσάμπα ανησύχησα!!!  Ποπο βρε κορίτσια πρέπει να ηρεμήσω και αν μην αγχώνομαι, αλλά δεν ξέρω πως!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια γύρισα!!! Όλα τέλεια!!! Τσάμπα ανησύχησα!!!  Ποπο βρε κορίτσια πρέπει να ηρεμήσω και αν μην αγχώνομαι, αλλά δεν ξέρω πως!

Είναι απόλυτα λογικό να αγχώνεσαι και για εμένα έκανες πολύ καλά και το έψαξες. Σε αυτή τη φάση πρέπει να αναφέρεις ότι διαφορετικό αισθάνεσαι στο γιατρό και ας είναι λάθος συναγερμός. 
Ευτυχώς όλα καλά ! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια γύρισα!!! Όλα τέλεια!!! Τσάμπα ανησύχησα!!!  Ποπο βρε κορίτσια πρέπει να ηρεμήσω και αν μην αγχώνομαι, αλλά δεν ξέρω πως!

Μπράβο Τουτουνακι! Καλα εκανες κ πηγες! Να εχεις μια ηρεμη Πρωτοχρονιά, εξάλλου οσο αγχώνεσαι τόσο το καταλαβαινουν τα μωρακια κ μενουν ησυχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Είναι απόλυτα λογικό να αγχώνεσαι και για εμένα έκανες πολύ καλά και το έψαξες. Σε αυτή τη φάση πρέπει να αναφέρεις ότι διαφορετικό αισθάνεσαι στο γιατρό και ας είναι λάθος συναγερμός. 
Ευτυχώς όλα καλά ! :) 

Χαίρομαι πολύ που το λες!! Αλλά βρε κορίτσια τι ειρωνεία, απ' την ώρα που ξεκίνησα απ' το σπίτι να πάω στο Γαία να με.βαλιυν στον καρδιοτοπογραφο, δεν έχουν σταματήσει να κουνιούνται...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Tα κοριτσια που έχουν ΠΗΤ προς το τελος του μήνα έχουν πολύ καιρο.

Εδώ δεν τα έχουμε κάνει εμείς που έχουμε πρωτες μέρες.

Εγώ δε σκοπεύω να γεννήσω αν δεν περάσουν τουλάχιστον 20 μέρες ακόμα!

Η μικρή έχει πάρει το μήνυμα!!!

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλες!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Tα κοριτσια που έχουν ΠΗΤ προς το τελος του μήνα έχουν πολύ καιρο.

Εδώ δεν τα έχουμε κάνει εμείς που έχουμε πρωτες μέρες.

Εγώ δε σκοπεύω να γεννήσω αν δεν περάσουν τουλάχιστον 20 μέρες ακόμα!

Η μικρή έχει πάρει το μήνυμα!!!

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλες!!

Κι εμείς τελικά για τέλος Γενναρη πάμε!!

Just now, Paris.33 είπε:

Μπράβο Τουτουνακι! Καλα εκανες κ πηγες! Να εχεις μια ηρεμη Πρωτοχρονιά, εξάλλου οσο αγχώνεσαι τόσο το καταλαβαινουν τα μωρακια κ μενουν ησυχα

Ναι τα αφιλοτημα!! Απ' την ώρα που ξεσήκωσαν όμως όλο τον κόσμο, δεν έχουν σταματήσει να κάνουν βόλτες!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...