Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Joka είπε:

Το πώς συνέλλαβε είτε δίδυμα ή ένα μωρό μια γυναίκα ή η σωματοδομή της δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με το πώς θα γεννήσει.Ουτε και.πιεζονται φυσικά παραπάνω επειδη ειναι από εξωσωματική.Καμια απολύτως επιστημονική βάση σε αυτά.

Αυτό μου θύμισε το φαιδρό που λένε οι καισαρικακηδες γιατροι στη γυναίκα ότι θα γεννήσει με καισαρική επειδη εχει στενή λεκάνη.

Υπάρχουν όμως και οι γιατροί υπέρμαχοι του φυσιολογικου τοκετου οι οποίοι δεν τρομοκρατούν τις γυναίκες προκειμένου να βολέψουν μια καισαρικη στο πρόγραμμα τους.

Έχουμε κι άλλη κοπέλα στην ομάδα που γέννησε δίδυμα απο εξωσωματική φυσιολογικά.

Αχ αν είναι δυνατόν δεν ειπώθηκε αυτό. Η συζήτηση ήταν για διαβήτη κύησης μακροσωμα μωρά ΚΑΙ στενή λεκάνη.anyway

Καλή χρονια σε όλες κορίτσια ,καλή λευτεριά με ένα πόνο!

  • Μου αρέσει 3

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέραααααα!!! χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες μας!!! φέτος είναι η χρονιά μας!!! θα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας που περιμέναμε τόσο καιρό και τόσα χρόνια!!!

 

  • Μου αρέσει 4

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή χρονιά κορίτσια!!! Χρόνια πολλά!! Να είμαστε γερές κ εμείς κ τα μωράκια μας και θα έχουμε πιστεύω έναν υπέροχο Γενάρη μιας που θα υποδεχτούμε σίγουρα κάποια μωράκια μας και έναν ακόμη πιο πλούσιο Φλεβάρη!!

Εγώ έχω βαλίτσα έτοιμη, σύντροφό ετοιμοπόλεμο και αναμένω την Πέμπτη που έχω ραντεβού με τον γιατρό να δω το κορίτσι μου με το κεφαλάκι κάτω!! 

  • Μου αρέσει 6

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Αα ενταξει εισαι! Και εξάλλου καροτσι ειδικα δεν ειναι απαραίτητο τον πρώτο καιρό!

Με το καλο τα μωρακια μας το 2021!!!!❤️ 

Χρονια πολλα!

Μέχρι να σαραντησουμε θα πάει Απρίλιο.

Με το καλό όλα τα μωράκια!

  • Μου αρέσει 4

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλή χρονιά.Με το καλό όλες μας!

Εμένα η παιδίατρος μου είπε ότι μέρες σαν τις τωρινές μπορώ άνετα να τη βγάλω βόλτα απ'τις πρώτες μέρες,αρκεί να προσέχω τον κόσμο.

Οι βόλτες δε θα σταματήσουν!Να φύγει ο παλιοκονορονοιος και τα ταξίδια επίσης θ' αρχίσουν άμεσα!

Παντού μαζί,θα γυρίσουμε τον κόσμο!

2 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

Αχ αν είναι δυνατόν δεν ειπώθηκε αυτό. Η συζήτηση ήταν για διαβήτη κύησης μακροσωμα μωρά ΚΑΙ στενή λεκάνη.anyway

Καλή χρονια σε όλες κορίτσια ,καλή λευτεριά με ένα πόνο!

Δε διάβασα πουθενά για διαβήτη κύησης,μακρόσωμα μωρά και στενή λεκάνη στην τελευταία ανάρτηση στην οποία αναφέρθηκα.

Στην τελευταία ανάρτηση διάβασα για διάκριση μεταξύ εγκύων που κυοφορούν δίδυμα απο εξωσωματική σε σχέση με όσες τα συνέλαβαν φυσιολογικά.

  • Μου αρέσει 3

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρονιά με υγεία πάνω από όλα κορίτσια μου κ φυσικά με τα μπεμπινια μας αγκαλιά..χθες κόψαμε βασιλόπιτα κ η μικρή μου μπουμπού στην κοιλιά ήταν τυχερή.επεσε ανάμεσα σε αυτήν κ την μεγάλη μου κοριτσάρα..τυχερά τα κορίτσια μου

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, pharmacy είπε:

Καλή χρονιά με υγεία πάνω από όλα κορίτσια μου κ φυσικά με τα μπεμπινια μας αγκαλιά..χθες κόψαμε βασιλόπιτα κ η μικρή μου μπουμπού στην κοιλιά ήταν τυχερή.επεσε ανάμεσα σε αυτήν κ την μεγάλη μου κοριτσάρα..τυχερά τα κορίτσια μου

Τι ωραία!! Και σε εμάς το φλουρι έτυχε σε εμένα και στην μπέμπα ενδιάμεσα! Καλη χρόνια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εμεις δεν κοψαμε για την μπεμπα.. Ειπαμε του χρονου με το καλο,  αλλα το κερδισα κ στην αλμυρη και στην γλυκια εγω και αφου παμε πακετακι με το μωρο, μαζι χι χι..  

Βρε κορίτσια νομίζω αρχιζω να εχω θεμα, δεν φτανω λογω κοιλιας στο τραπεζι, ολα τα ψιχουλα πάνω μου:roll:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Εμεις δεν κοψαμε για την μπεμπα.. Ειπαμε του χρονου με το καλο,  αλλα το κερδισα κ στην αλμυρη και στην γλυκια εγω και αφου παμε πακετακι με το μωρο, μαζι χι χι..  

Βρε κορίτσια νομίζω αρχιζω να εχω θεμα, δεν φτανω λογω κοιλιας στο τραπεζι, ολα τα ψιχουλα πάνω μου:roll:

Υπάρχει λύση: βάζεις το πιάτο σου, πάνω στην κοιλιά και την χρησιμοποιείς σαν τραπεζάκι :D:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Υπάρχει λύση: βάζεις το πιάτο σου, πάνω στην κοιλιά και την χρησιμοποιείς σαν τραπεζάκι :D:P

Πω πω εβλεπα κατι τετοιες φωτογραφίες και ελεγα υπερβολές αλλα προς τα εκει παω..  Εχει δώσει σε ογκο προς τα μπροστά κ οχι τα πλαϊνά :P 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...