Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

On 9/2/2021 at 3:50 ΜΜ, Nephele78 είπε:

Κοριτσια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω.Ολα πηγανε τελεια!επισκληριδιος και καισαρικη βγηκανε πανευκολα τα μωρα ,το σαββατο 37+3 και θήλασα κατευθειαν (ενω με ράβανε κανα 30λεπτο δηλαδη) 2780 το αγορι κ 2960.καταλαβα τα παντα αλλα δε ποναγα..την επομενη μερα εξάντληση κ πονος αλλα ειπα να προσθέσουνε φαρμακα.σημερα γυριζουμε σπιτι και ειμαι πολυ καλυτερα.ειμαι τοσο ευγνώμων που δε το πιστεύω ακομα που εμεινα εγκυος που ειχα μια τελεια εγκυμοσυνη και πηγανε και ολα καλά στη γεννα και με τα μωρα.δοξα τω θεω λεω καθε μερα..τα εχω χαμενα τελειως με τα μικρα..ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!

 

Νεφελακι μου γλυκοοοο τι ευχάριστα νέα!!!! Δε ξέρεις πόσο συγκινούμαι.. Να σου ζήσουν και να είναι καλότυχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Nephele78 είπε:

Ευχαριστω πολυ πολυ!!! Να χαιρεσαι τη κορούλα σου ,και με το καλο και σε σενα κοριτσι μου πλησιαζεις;!!
προσπαθω να θηλασω αλλα δε φτανει..πεινανε!!! κοριτσια απο το μαιευτηριο προνοησα και έδινα caprea κατσικίσιο bio για συμπληρωμα αντι για το νοσοκομειακο γαλα που δινουνε της σειρας..αν το εχει δοκιμασει καποια ή αν γνωριζετε καποιο καλυτερο βιολογικο πειτε μου..

Ευχαριστώ! Σε δύο εβδομάδες ακριβώς θα έχω και τη δεύτερη μπουμπου( εκτός απρόοπτο).

Με δύο μωράκια λογικό να μην φτάνει. Εσύ κάνεις ότι καλύτερο μπορείς και αυτό έχει σημασία. Εγώ πάντως φτάνει δεν φτάνει θα δίνω και κάποιο γεύμα ξένο γάλα για να γνωρίζει και αλλη γεύση. Η κόρη μου που τη θήλαζα αποκλειστικά ούτε μπιμπερό, ούτε πιπιλα και ούτε ξένο γάλα είχα και έχω ακόμα τεράστιο πρόβλημα γιατί δεν θέλει να πίνει γάλα και να κοιμηθεί μόνη της. Θέλω να πω ότι δεν είναι και κακό να δώσεις άλλο γάλα εκτός το δικό σου( γνώμη δική μου μην παρεξηγηθώ).


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2021 at 3:50 ΜΜ, Nephele78 είπε:

Κοριτσια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω.Ολα πηγανε τελεια!επισκληριδιος και καισαρικη βγηκανε πανευκολα τα μωρα ,το σαββατο 37+3 και θήλασα κατευθειαν (ενω με ράβανε κανα 30λεπτο δηλαδη) 2780 το αγορι κ 2960.καταλαβα τα παντα αλλα δε ποναγα..την επομενη μερα εξάντληση κ πονος αλλα ειπα να προσθέσουνε φαρμακα.σημερα γυριζουμε σπιτι και ειμαι πολυ καλυτερα.ειμαι τοσο ευγνώμων που δε το πιστεύω ακομα που εμεινα εγκυος που ειχα μια τελεια εγκυμοσυνη και πηγανε και ολα καλά στη γεννα και με τα μωρα.δοξα τω θεω λεω καθε μερα..τα εχω χαμενα τελειως με τα μικρα..ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!

 

Γλυκό μου κορίτσι σιδερένια κ να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου!!!

Σου στέλνω απέραντη αγάπη κ πολλά πολλά φιλιά.!!!

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2021 at 3:50 PM, Nephele78 said:

Κοριτσια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω.Ολα πηγανε τελεια!επισκληριδιος και καισαρικη βγηκανε πανευκολα τα μωρα ,το σαββατο 37+3 και θήλασα κατευθειαν (ενω με ράβανε κανα 30λεπτο δηλαδη) 2780 το αγορι κ 2960.καταλαβα τα παντα αλλα δε ποναγα..την επομενη μερα εξάντληση κ πονος αλλα ειπα να προσθέσουνε φαρμακα.σημερα γυριζουμε σπιτι και ειμαι πολυ καλυτερα.ειμαι τοσο ευγνώμων που δε το πιστεύω ακομα που εμεινα εγκυος που ειχα μια τελεια εγκυμοσυνη και πηγανε και ολα καλά στη γεννα και με τα μωρα.δοξα τω θεω λεω καθε μερα..τα εχω χαμενα τελειως με τα μικρα..ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!

 

Μπραβο! Συγχαρητήρια!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας γερά και καλότυχα να είναι!!! Καλές αγκαλιές με τα μωρά σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εσείς που έχετε γεννήσει πρώτες πρώτες.. έχουν αρχίσει τα μωράκια σας να έχουν κολικούς;; Εμείς μεθαύριο θα γίνουμε δύο εβδομάδων κ μας είπε η παιδίατρος ότι κάπου εκεί αρχίζουν..


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , BettySt είπε:

Ευχαριστώ! Σε δύο εβδομάδες ακριβώς θα έχω και τη δεύτερη μπουμπου( εκτός απρόοπτο).

Με δύο μωράκια λογικό να μην φτάνει. Εσύ κάνεις ότι καλύτερο μπορείς και αυτό έχει σημασία. Εγώ πάντως φτάνει δεν φτάνει θα δίνω και κάποιο γεύμα ξένο γάλα για να γνωρίζει και αλλη γεύση. Η κόρη μου που τη θήλαζα αποκλειστικά ούτε μπιμπερό, ούτε πιπιλα και ούτε ξένο γάλα είχα και έχω ακόμα τεράστιο πρόβλημα γιατί δεν θέλει να πίνει γάλα και να κοιμηθεί μόνη της. Θέλω να πω ότι δεν είναι και κακό να δώσεις άλλο γάλα εκτός το δικό σου( γνώμη δική μου μην παρεξηγηθώ).

Συμφωνώ απολυτως!!το caprea βρηκα ως καλυτερο και οτι καλυτερο μπορω θα κανω ,αν δε μου βγει δε πειραζει! Α τελεια σε 2 βδομαδες !!με το καλό κοπελα μου να ερθει το δευτερο μωρακι σου το αδερφακι :-) να πανε ολα καλα!! @anouliousσε ευχαριστω πολύ..τα δικά σου περιμενουμε όλες να ξερεις..αχ ευχομαι Ότι καλυτερο συντομα ! Και για σενα νατασακι μου να πανε ολα καλα @natassaki2006 πολλά φιλιααα @Rodaκοπελα μου οτι καλυτερο κ για σενα ευχομαι κ συντομα να ειναι η τυχερη σου !! Χχ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 said:

Κορίτσια εσείς που έχετε γεννήσει πρώτες πρώτες.. έχουν αρχίσει τα μωράκια σας να έχουν κολικούς;; Εμείς μεθαύριο θα γίνουμε δύο εβδομάδων κ μας είπε η παιδίατρος ότι κάπου εκεί αρχίζουν..

Ω ναι ... εμένα είναι περίπου 45 ημερών και καλοπερνάμε !!! Πάντως δεν είναι απαραίτητο να κάνει. Δεν κάνουν όλα τα μωρά όπως ακόμη κ αν κάνουν δεν το περνάνε με τον ίδιο τρόπο. Εμάς η Μπέμπα ζορίζεται πολύ περισσότερο από τον μπέμπη. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρες.τι κάνετε;;;εγώ σήμερα μετά τα μεσάνυχτα μπαίνω γ προκλήση..ήρθε κ η δική μας ώρα.άγωνιω ν δω την φατσούλα της...

Αλήθεια έχω μέρες ν δω την joka...όλα καλά;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2021 at 11:18 ΠΜ, Katerina 11 είπε:

 

@Ani!!

On 9/2/2021 at 3:36 ΜΜ, chris79 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου !! Καλότυχη και γερή να είναι !! 
Εγω θα σου πω ότι και εμένα που δεν ήταν η πρώτη μου φορά η εμπειρία ήταν και πάλι απίστευτη! Νομίζω όσες φορές κ αν το κάνεις το συναίσθημα είναι μαγικό κάθε φορά !! 
Αντε και καλά ξενύχτια ... ειπαμε περιμένω πως κ πως παρέα μεταμεσονύχτια .. σήμερα είμαι σαν το ζόμπι .. έχουμε ξεκινήσει κολικούς και καλοπερνάμε :) 

Το φανταζομαι!! Εγω την κοιτάζω και δεν το πιστεύω ότι την ειχα 9 μηνες στην κοιλιά μου και τώρα την έχω στην6 αγκαλιά μου

Just now, pharmacy είπε:

Καλημέρα τσουπρες.τι κάνετε;;;εγώ σήμερα μετά τα μεσάνυχτα μπαίνω γ προκλήση..ήρθε κ η δική μας ώρα.άγωνιω ν δω την φατσούλα της...

Αλήθεια έχω μέρες ν δω την joka...όλα καλά;

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Πολυ σύντομα θα την κρατάς αγκαλά!!

On 9/2/2021 at 11:18 ΠΜ, Katerina 11 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου!! Πολύ καλά τα λες με τον θηλασμό! Κ εμείς αλλάζαμε στάσεις μέχρι που βρήκαμε την πιο βολική κ για τις δυο μας! Η απώλεια που γράφεις είναι απολύτως φυσιολογική κ δεν έχει να κάνει με το φαγητό! Μια χαρά τα καταφέρνατε. Κ εμένα με αγχωσαν στο μαιευτήριο γιατί είχαμε μεγαλύτερη απώλεια, γεννήθηκε 4070 κ την επόμενη ήταν 3600! Ευτυχώς η παιδίατρος μας καθησύχασε!

@Ani!! Όσες έχουμε γεννήσει θα είμαστε σίγουρα εξαφανισμένες!!

Όντως μεγάλη η δική σας απώλεια αλλα τι σημασία έχει αν το μωρό είναι καλά!! Εμείς στην ουσία. χάσαμε τις 2 πρώτες μέρες κ μετά πήραμε ξανά λιγο γυρω στα 50 γραμ. Απο εδω κ πέρα θα το ελέγχω κ εγω με την ζυγαριά, που πήρα για να είμαι σίγουρη. Προς το παρόν θηλαζουμε αποκλειστικά και για αυτό το λόγο δεν έχουμε σπίτι μας ουτε γάλα ουτε μπιμπερό!! Θέλω όσο μπορώ και αντέχω να το παλεύω. Ηθελα ομως να ρωτήσω κατι οσες θηλάζουν, τις πρώτες μερες ειχατε πολύ πόνο στο στήθος; είμαστε στο 4 24ωρο και καθε φορά που ξεκινάμε κλαίω απο τον πόνο. Ξερω θεωρητικά πως πρέπει να πιάνει το στήθος και θεωρώ οτι το κάνει καλα  όπως μου το επιβεβαίωσαν τα κορίτσια στο μαιευτήριο, αλλα παρ όλα αυτά πονάω απίστευτα. Μου ειπαν γενικά ό,τι φταίει επειδή εκναι αρχή ακόμα και δεν έχει συνηθίσει το στήθος. Εσεις είχατε αντίστοιχους πόνους; ποτε άρχισαν να υποχωρούν; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Καλημέρα τσουπρες.τι κάνετε;;;εγώ σήμερα μετά τα μεσάνυχτα μπαίνω γ προκλήση..ήρθε κ η δική μας ώρα.άγωνιω ν δω την φατσούλα της...

Αλήθεια έχω μέρες ν δω την joka...όλα καλά;

Γεια σου κοριτσι μου! Όλα καλά να πανε κ ξεκουρασου μέχρι τότε! Θα περιμένουμε νέα σου! Με το καλό να γνωρίσεις λουλούδι σου

Πραγματι χάθηκε η joka

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Mari@nna είπε:

Το φανταζομαι!! Εγω την κοιτάζω και δεν το πιστεύω ότι την ειχα 9 μηνες στην κοιλιά μου και τώρα την έχω στην6 αγκαλιά μου

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Πολυ σύντομα θα την κρατάς αγκαλά!!

Όντως μεγάλη η δική σας απώλεια αλλα τι σημασία έχει αν το μωρό είναι καλά!! Εμείς στην ουσία. χάσαμε τις 2 πρώτες μέρες κ μετά πήραμε ξανά λιγο γυρω στα 50 γραμ. Απο εδω κ πέρα θα το ελέγχω κ εγω με την ζυγαριά, που πήρα για να είμαι σίγουρη. Προς το παρόν θηλαζουμε αποκλειστικά και για αυτό το λόγο δεν έχουμε σπίτι μας ουτε γάλα ουτε μπιμπερό!! Θέλω όσο μπορώ και αντέχω να το παλεύω. Ηθελα ομως να ρωτήσω κατι οσες θηλάζουν, τις πρώτες μερες ειχατε πολύ πόνο στο στήθος; είμαστε στο 4 24ωρο και καθε φορά που ξεκινάμε κλαίω απο τον πόνο. Ξερω θεωρητικά πως πρέπει να πιάνει το στήθος και θεωρώ οτι το κάνει καλα  όπως μου το επιβεβαίωσαν τα κορίτσια στο μαιευτήριο, αλλα παρ όλα αυτά πονάω απίστευτα. Μου ειπαν γενικά ό,τι φταίει επειδή εκναι αρχή ακόμα και δεν έχει συνηθίσει το στήθος. Εσεις είχατε αντίστοιχους πόνους; ποτε άρχισαν να υποχωρούν; 

Εγώ είχα πάρα πολύ πόνο! Κ στις θηλές μου που ματωναν κ σε όλο το μαστό. Μετά τη μία εβδομάδα είμαι πολύ καλά, δε βαζω καν λανολινη κ επειδή έχει μάθει καλύτερα και η μικρή πιάνει πιο σωστά τη θηλή. Αλλά ναι τις πρώτες μέρες ειδικά τα πρώτα λεπτά του θηλασμού υπέφερα! Θα περάσει όμως αλήθεια!

@pharmacy με το καλό! Περιμένουμε νέα σου! 

Πραγματικά η @Joka έχει χαθεί, μήπως γέννησε;

13 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Ω ναι ... εμένα είναι περίπου 45 ημερών και καλοπερνάμε !!! Πάντως δεν είναι απαραίτητο να κάνει. Δεν κάνουν όλα τα μωρά όπως ακόμη κ αν κάνουν δεν το περνάνε με τον ίδιο τρόπο. Εμάς η Μπέμπα ζορίζεται πολύ περισσότερο από τον μπέμπη. 

Κ είχα ακούσει ότι τα αγόρια το περνάνε πιο έντονα.. Τι να πω! Εύχομαι να βελτιωθεί η δική σας κατάσταση κ να το περάσουμε ήρεμα κ εμείς! 

  • Ευχαριστώ 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΣΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 

ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ 

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΜΑΙ  42 ΕΤΩΝ .ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ 12 ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΩΝ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ..

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Katerina 11 είπε:

Εγώ είχα πάρα πολύ πόνο! Κ στις θηλές μου που ματωναν κ σε όλο το μαστό. Μετά τη μία εβδομάδα είμαι πολύ καλά, δε βαζω καν λανολινη κ επειδή έχει μάθει καλύτερα και η μικρή πιάνει πιο σωστά τη θηλή. Αλλά ναι τις πρώτες μέρες ειδικά τα πρώτα λεπτά του θηλασμού υπέφερα! Θα περάσει όμως αλήθεια!

@pharmacy με το καλό! Περιμένουμε νέα σου! 

Πραγματικά η @Joka έχει χαθεί, μήπως γέννησε;

 

Κ είχα ακούσει ότι τα αγόρια το περνάνε πιο έντονα.. Τι να πω! Εύχομαι να βελτιωθεί η δική σας κατάσταση κ να το περάσουμε ήρεμα κ εμείς! 

Ωραία χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη γιατί ειλικρινά κάποιες στιγμές απογοητευομαι!! 

2 ώρες πρίν, KATERINOYLA είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΣΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 

ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ 

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΜΑΙ  42 ΕΤΩΝ .ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ 12 ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΩΝ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ..

Εγω σου στέλνω ολη την θετική μου ενέργεια και εχω να σου πω οτι δεν έχει πλέον σημασία η ηλικία. Ειλικρινά πλέον πολλές γυναικες γίνονται μητέρες για πρώτη φορά και μετά την δική σου ηλικία σου φαντάζομαι το ξέρεις. Είσαι τυχερή που βρέθηκε στην αυχενική το πρόβλημα, συτο να σκέφτεσαι! Καλη συνέχεια και εύχομαι σύντομα τα παιδιά σου να αποκτήσουν αδελφάκι. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, KATERINOYLA είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΣΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 

ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ 

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΜΑΙ  42 ΕΤΩΝ .ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ 12 ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΩΝ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ..

Να πανε ολα τελεια κορίτσι μου! Και γιατί οχι;;και εγω 42 και μια χαρα πηγανε κ ηταν κ η πρωτη εγκυμοσυνη μετα απο πολλες προσπαθειες ετων..για καποιο λογο τωρα ηθελε να ερθει το 3ο μωρακι σου!!!ευχομαι οτι καλυτερο!!!

8 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Καλημέρα τσουπρες.τι κάνετε;;;εγώ σήμερα μετά τα μεσάνυχτα μπαίνω γ προκλήση..ήρθε κ η δική μας ώρα.άγωνιω ν δω την φατσούλα της...

Αλήθεια έχω μέρες ν δω την joka...όλα καλά;

Με το καλό κοπέλα μου !! Να πανε ολα τελεια και ευκολα :-) με τη μπουμπου σου..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Ειχα θεμα με τους κωδικους και δεν μπορουσα να μπω! Αλλα σας διαβαζα καθημερινά να μαθαινω νεα σας! Λοιπόν γεννησα και εγω την μπουμπουκιτσα μου,  1/02 με καισαρική, 3470,  52 πόντοι,  με διπλη περιτυλιξη ομφαλιου λωρου στο λαιμο το κοριτσι μου, ισως για αυτο και να μην γυρισε ποτε! Ειναι μια κουκλα εχω παθει ερωτα!❤️  Θηλαζω αποκλειστικά και γενικα η προσαρμογη στην καθημερινότητα ηταν καλύτερη απο οτι περιμενα! Η καισαρικη απαίσια μακαρι να μπορουσα να την αποφυγω, αν και είχα αριστη μετα εχγειρητικη πορεια, γενικα ο πονος μετα κ η δυσκολια στις κινησεις σου κοβουν την χαρα..  Να μην πω για τα ραμματα της περιδεσης που πεθανα.. Ολα χαλαλι ομως μπροστά στο κουκλακι μου! 

Με το καλο στα κορίτσια που εμειναν ακομη να γεννησουν, ειναι η πιο συγκλονιστικη στιγμή στη ζωη μιας γυναικας η γνωριμία με το παιδακι της μετα απο τοσους μηνες στην κοιλιτσα  και στις υπόλοιπες καλως δεχτηκατε τα αγγελουδακια σας! :x

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...