Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Evoulini24 είπε:

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Είναι μασητικά κουδουνιστρες...Δε θα χαλάσει η μουσικουλα αυτή που κάνουν αν τα βάλω στο πλυντήριο;

Να τους ζήσουν τα μωράκια!! Όλα είναι καλά ε;

Ναι όλα καλά πήγαν και για τις κοπέλες και για τα μωράκια ευτυχώς

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Evoulini24 είπε:

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! Είναι μασητικά κουδουνιστρες...Δε θα χαλάσει η μουσικουλα αυτή που κάνουν αν τα βάλω στο πλυντήριο;

Να τους ζήσουν τα μωράκια!! Όλα είναι καλά ε;

Αααα μισο. Εγω ειχα καταλαβει απλα μασητικα με το υφασμα παιχνιδάκι. Παμε στην αλλη λυση. Πλυσιμο με πανακι, νερο ζεστό κ ξυδι! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;; καλή εβδομάδα να έχουμε!!κάποια είχε doppler σήμερα;;; @Evoulini24εσύ ή το @Popaki2011;;;;

Μ έχει πιάσει δυσφορία σήμερα... 

Εγώ εγώ!! Εδώ στον Παφιλη είμαι και περιμενω..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@valentina23 Καλή εβδομάδα να έχουμε περιμένουμε νέα από όσες έχουν ντομπλερ - υπέρηχο!!!Εγώ έχω αρκετές μέρες με δυσφορία και δεν μπορώ να ευχαριστηθώ και φαγητό με πιέζει το μωρό στο στομάχι για αυτο είναι και το στήθος που με βαραίνει αυτές τις μέρες και δεν νιώθω πολύ καλά αλλά οκ θα περάσει αυτά είναι όλα μέσα στο παιχνίδι :)

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Evoulini24 καλή επιτυχίαααααα!!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

@Basiliki92 μια απ τα ίδια εδώ και δύο μέρες περίπου.. Φοράω ένα μπουστακι αλλά δεν το αντέχω. Θα το βγάλω νομίζω. Για τα σουτιέν δεν το συζητώ τα χω πετάξει εδώ και καιρό. Με αθλητικα τη βγάζω. Καούρες.. Συχνοουρια.. Έχω και αυτή τη δυσφορία..

Εχω και γω υπέρηχο σε λίγο κορίτσια!! Έχω αγχωθει με το βάρος του μωρού.. Στο ντομπλερ είχε βγει 1600 στις 32 εβδ. Ανυπομονώ να δω πόσο πήρε!!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fania Papa είπε:

Γεια χαρά!!Χαίρομαι πολύ που σας ανακάλυψα, έστω και λίγο αργά. Εχω ΠΗΤ 29/3/21 και εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας.

Καλώς ήρθες στην παρέα!!!!να πάνε όλα καλά εύχομαι!

Just now, valentina23 είπε:

@Evoulini24 καλή επιτυχίαααααα!!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

@Basiliki92 μια απ τα ίδια εδώ και δύο μέρες περίπου.. Φοράω ένα μπουστακι αλλά δεν το αντέχω. Θα το βγάλω νομίζω. Για τα σουτιέν δεν το συζητώ τα χω πετάξει εδώ και καιρό. Με αθλητικα τη βγάζω. Καούρες.. Συχνοουρια.. Έχω και αυτή τη δυσφορία..

Εχω και γω υπέρηχο σε λίγο κορίτσια!! Έχω αγχωθει με το βάρος του μωρού.. Στο ντομπλερ είχε βγει 1600 στις 32 εβδ. Ανυπομονώ να δω πόσο πήρε!!!! 

Καλη επιτυχία!!!περιμένουμε τα νέα σου!

@Evoulini24 καλά αποτελέσματα!!!!περιμένουμε και τα δικά σου νέα!

Όσο για την δυσφορία,είναι φυσιολογική...να μην κουράζεστε και να κάνετε μικρά γεύματα!

  • Μου αρέσει 2

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, είμαι πολύ χαρούμενη!! Είναι όλα μια χαρά!! Αμνιακό υγρό φυσιολογικό, πλακούντας grade 1, το μωρό έχει πάει 2200 κιλά!! Τρέφεται και οξυγονωνεται πολύ καλά!! Μου μέτρησε και τον τράχηλο κολπικά.. έχει πάει 3 εκατοστά χάρηκα πολύ!! Μας έβγαλε και φωτογραφίες 3D και ενθουσιάστηκα...τον ερωτεύτηκα τον γλύκα μου!!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια μου, είμαι πολύ χαρούμενη!! Είναι όλα μια χαρά!! Αμνιακό υγρό φυσιολογικό, πλακούντας grade 1, το μωρό έχει πάει 2200 κιλά!! Τρέφεται και οξυγονωνεται πολύ καλά!! Μου μέτρησε και τον τράχηλο κολπικά.. έχει πάει 3 εκατοστά χάρηκα πολύ!! Μας έβγαλε και φωτογραφίες 3D και ενθουσιάστηκα...τον ερωτεύτηκα τον γλύκα μου!!!

Τέλεια!πόσων εβδομάδων είσαι;

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evoulini24 είπε:

33 εβδομάδων!

Α κοντά είμαστε εγώ 33 κ 4.κεγω έχω αύριο υπέρηχο κ έχω πολύ αγωνία...τώρα ποτέ σου ξαναεβαλε ραντεβού;

 

Εν τω μεταξύ πήρα το Γένεσις κ χρειάζονται μόνο ταυτότητες κ το iban. Ούτε για ΑΜΚΑ δεν μου είπαν. Όταν τους ρώτησα τι γίνεται με τον πατέρα που είναι δημότης άλλης πόλης δεν ήξερε να μου πει είπε να πάρω το πρωί να ρωτήσω. Γενικώς είπε ότι όλα γίνονται αυτοματα

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

Α κοντά είμαστε εγώ 33 κ 4.κεγω έχω αύριο υπέρηχο κ έχω πολύ αγωνία...τώρα ποτέ σου ξαναεβαλε ραντεβού;

Σήμερα ήμουν στον εμβρυολογο... ραντεβού με τον γιατρό μου έχω στις 27 Ιανουαρίου! Και μετά κάθε δύο εβδομάδες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@valentina23εγώ αυτό το πρόβλημα με το στήθος το έχω εξ αρχής εννοείται σουτιέν δεν μπορώ από πάντα στο σπίτι αθλητικό φορούσα αλλά και αυτό ξεκίνησε να με πιέζει και κάποια στιγμή επειδή ακουμπούσαν μεταξύ τους συγκαηκα στο στήθος και έβαζα ταλκ άστο τι γέλια κ για κλάματα μαζί καλά τα θηλασμού δεν μου το κρατάνε ούτε αυτά καλά...και όλη μέρα αλλάζω ο σουτιέν σε αθλητικό ότι θες έχω δοκιμάσει :Dόσο μεγαλώνει όμως και η κοιλια ειναι χειρότερο το πρόβλημα!!Περιμένουμε νέα σου !!!

@Evoulini24 είναι τέλεια τα νέα σου μπράβο πολύ χαιρομαι και το μωράκι σου τα πάει φανταστικά!!!

@Fania Papa Καλώς ήρθες κορίτσι μου κάλιο αργά παρά ποτέ που λένε!!!Πες μας τα νεα σου και εσυ να σε γνωρισουμε!!!

  • Μου αρέσει 3

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια μου, είμαι πολύ χαρούμενη!! Είναι όλα μια χαρά!! Αμνιακό υγρό φυσιολογικό, πλακούντας grade 1, το μωρό έχει πάει 2200 κιλά!! Τρέφεται και οξυγονωνεται πολύ καλά!! Μου μέτρησε και τον τράχηλο κολπικά.. έχει πάει 3 εκατοστά χάρηκα πολύ!! Μας έβγαλε και φωτογραφίες 3D και ενθουσιάστηκα...τον ερωτεύτηκα τον γλύκα μου!!!

Τέλεια τα νέα σου!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...