Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

@Marevaμπράβο σου!!!Η αλήθεια είναι ότι όσο πιο αδύνατη ξεκινάς τόσο πιο εύκολα μπαίνουν!!!!Εγώ πέρυσι τέτοιο καιρό είχα πιάσει 64 λόγο καραντίνας κ μασάς μέχρι Ιούνιο είχα πέσει 59 60 με γυμναστική εννοείται και πολύ ποδήλατο που το λατρεύω!!!οπότε με το που έμεινα έγκυος μπηκαν χωρίς να το καταλάβω τα πρώτα 5 που είχα χασει:Dπάντα  ήμουν 58 59 εκεί!!

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Mareva είπε:

5,5 ολα κ ολα!!! 

Ισως σε βολεψουν οι σερβιετες. Εγω στο πρωτο πήγα μονο με τις σερβιετες. Το αλλο το βρακοσερβιετο δε με ενθουσιασε. Χα χα! 

Κι εγώ ευτυχώς 7 κιλά έως τώρα... πώς να φάω;; Παίρνω όλες αυτές τις βιταμίνες και δε μένει χρόνος για τα υπόλοιπα χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Basiliki92 είπε:

@Marevaμπράβο σου!!!Η αλήθεια είναι ότι όσο πιο αδύνατη ξεκινάς τόσο πιο εύκολα μπαίνουν!!!!Εγώ πέρυσι τέτοιο καιρό είχα πιάσει 64 λόγο καραντίνας κ μασάς μέχρι Ιούνιο είχα πέσει 59 60 με γυμναστική εννοείται και πολύ ποδήλατο που το λατρεύω!!!οπότε με το που έμεινα έγκυος μπηκαν χωρίς να το καταλάβω τα πρώτα 5 που είχα χασει:Dπάντα  ήμουν 58 59 εκεί!!

Ειδες που ολες τα παιρνουμε με τοση ευκολια στην εγκυμοσύνη; ολα πμως χανονται πιο ευκολα!! 

Just now, Evoulini24 είπε:

Κι εγώ ευτυχώς 7 κιλά έως τώρα... πώς να φάω;; Παίρνω όλες αυτές τις βιταμίνες και δε μένει χρόνος για τα υπόλοιπα χαχα

Να μην ειναι κοντα το ενα με το αλλο, κ στο γευμα αν εχει τυρι να μην ειναι αλλο, κ το ταδε χαπι νυστικη.. Αυτο δεν ειναι συμπληρώματα εγκυμοσύνης, ντοκτορα ειναι! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, valentina23 said:

Γειά σου κορίτσι μου!! Καιρό έχουμε να σε δούμε!! Πολύ καλό το βάρος της μικρούλας σας. Εγώ θα έλεγα να το κάνεις το ντομπλερ. Είναι πια στις βασικές εξετασεις που πρέπει να γίνονται. Και γω pharmasept πήρα αυτή τη φορά. Στο πρώτο είχα πάρει frezyderm.

Λοιπον κορίτσια πήγα σήμερα σούπερ μάρκετ και γέμισα το καροτσι με όλα τα πρωτεινουχα και γκουρμεριαρικα:-P Πήρα βρώμη που πίνω με γάλα εδώ και 2 εβδομάδες. Μαρμελάδα βιολογική με μαυροσταφυλο, βατόμουρα κα χωρίς ζάχαρη, φρυγανιές ολικής, φρυγανιές με χαρουπι, μπάρες με φυστίκια και ηλιοσπορος και γιαούρτια τα super spoon high protein Με μυρτιλο, cranberry κα φρούτα. Επίσης ξεκίνησα να τρώω και πάλι αυγουλακια γιατί τα είχα κόψει για ένα διάστημα. Επίσης τρώω πολύ μπρόκολο και παντζάρι (απ την αρχή αυτά λόγω και χαμηλού αιματοκρίτη). Παρεπιπτοντως ο αιματοκριτης ανέβηκε στο 30,2!!ο γιατρός μου είπε ότι ανεβαίνει προς το τέλος. @elpida2019νομίζω εσύ είχες θέμα με αναιμια ε;; 

Ναι βαλεντινάκι. Είχαμε αυξήσει τη δόση του  σιδήρου. Ανέβηκε λίγο η φερριτίνη αλλά μετά δεν το έλεγξαμε ξανά. 

12 hours ago, Mighty86 said:

Ελπιδακι πώς πάει είσαι καλά;

Καλέ αφού έχουμε ομάδα στο βαιμπερ.οποια θέλει δίνει το κινητο της στην @Aria konsta σε πμ και κάνει join.αλλιως θα προσπαθούμε να μεταφέρουμε εδώ τα νεα.

Καλημέρες!

Κορίτσι μου το ανέφερα στο γιατρό και κάναμε αναλύσεις για τα ένζυμα του συκωτιού. Ήταν οκ. Η φαγούρα ήταν έντονη για 2 μέρες και μετά υποχώρησε. όχι ότι εξαφανίστηκε αλλά καμία σχέση με τις 2 αυτές μέρες. Κι εκεί που χαλάρωσα απο χθες πάλι τα ίδια. Δεν ξέρω τι να υποθέσω. Χθες ήταν ανυπόφορο σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Ίσως τεντώνει το δέρμα και για αυτό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, elpida2019 είπε:

Ναι βαλεντινάκι. Είχαμε αυξήσει τη δόση του  σιδήρου. Ανέβηκε λίγο η φερριτίνη αλλά μετά δεν το έλεγξαμε ξανά. 

Κορίτσι μου το ανέφερα στο γιατρό και κάναμε αναλύσεις για τα ένζυμα του συκωτιού. Ήταν οκ. Η φαγούρα ήταν έντονη για 2 μέρες και μετά υποχώρησε. όχι ότι εξαφανίστηκε αλλά καμία σχέση με τις 2 αυτές μέρες. Κι εκεί που χαλάρωσα απο χθες πάλι τα ίδια. Δεν ξέρω τι να υποθέσω. Χθες ήταν ανυπόφορο σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Ίσως τεντώνει το δέρμα και για αυτό. 

Αυτο το εχω απο την αρχή της εγκυμοσύνης.. σχεδόν 4ο ή 5ό μηνα κοντά στη β επιπέδου.  Αλλα σε διαφορετικά σημεία τη φορά.. ακριβώς όπως το περιγράφεις.. εμενα με αφήνει να βάζω για 5 μερες φουσικορντ πρωι βράδυ και ειδη απο την 3η μερα υποχωρεί.. και αυτό που πρόσεξα ειναι οτι μου συμβαίνει κοντά στο να αλλαξω μηνα .. 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου για πείτε, πως είστε τώρα που μπήκατε στον 8ο;;;Εγω νομίζω ότι ξαφνικά βαρυνα και φουσκωσα!! Φαίνεται και στο περπάτημα μου.. Έχω δυσφορία και καούρες ειδικα το βράδυ. Επίσης με το παραμικρό λαχανιαζω και πριν αλλά τώρα πιο πολύ.. Από πράγματα του μωρού τα έχετε έτοιμα;; Εγώ περιμένω καροτσι, μάρσιπος, παρκοκρεβατο και του φαρμακείου επιθέματα κρέμες αποστειρωτη...Σκεφτομουν σήμερα σε 15 μέρες περίπου μπαίνω στο μήνα μου!!! Μ έπιασε ανυπομονησία, άγχος και φοβος μαζί!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Κορίτσια μου για πείτε, πως είστε τώρα που μπήκατε στον 8ο;;;Εγω νομίζω ότι ξαφνικά βαρυνα και φουσκωσα!! Φαίνεται και στο περπάτημα μου.. Έχω δυσφορία και καούρες ειδικα το βράδυ. Επίσης με το παραμικρό λαχανιαζω και πριν αλλά τώρα πιο πολύ.. Από πράγματα του μωρού τα έχετε έτοιμα;; Εγώ περιμένω καροτσι, μάρσιπος, παρκοκρεβατο και του φαρμακείου επιθέματα κρέμες αποστειρωτη...Σκεφτομουν σήμερα σε 15 μέρες περίπου μπαίνω στο μήνα μου!!! Μ έπιασε ανυπομονησία, άγχος και φοβος μαζί!! 

εγώ ευτυχώς έχω συνεργάτη που μου φέρνει είδη υγιεινής στο μαγαζί κ θα μου φέρει κ μπαμ μπαμ τα πάμπερς κρέμες κτλ τα αφήνω τελευταία στιγμή. επίσης για τα θήλαστρα,τα επιθέματα κρεμες κτλ από βδομάδα θα πάω σε έναν γνωστό μου με ιατρικά είδη που επίσης δουλεύει κανονικά κ είναι κ στην γειτονιά μου.

είναι να πάρω ένα αυγό κ ένα λίκνο δανεικό κ περιμένω μάρσιπο κ ρουχαλάκια κ το σουτιέν θηλασμού να δούμε αν θα προλάβω να παραλάβω. αυτά πάνω κάτω. α θέλω να πάρω κ έναν κάδο σκουπιδιών να θυμηθώ να πάω κανα σκλαβενίτη ή όπου τέσπα. τώρα αν ξεχνάω κάτι δεν ξέρω

όσον αφορά την κατάσταση μου ακριβώς όπως εσύ. η δυσφορία έχει πιάσει ταβάνι. όλο το βράδυ καούρες κ κατούρημα. δεν μπορώ σχεδόν καθόλου να περπατήσω ούτε να σταθώ όρθια ,κάθομαι όλη την ώρα, στην δουλειά ευτυχώς έχω καλή καρέκλα γραφείου. ανέκαθεν λαχάνιαζα αλλά τώρα δεν είμαι για τίποτα. επίσης καμιά φορά έχω την αίσθηση οτι θα μου φύγει το μωρό απτα σκέλια. κ τέλος αγχώνομαι για όλα. για το ζάχαρο για το αν θα αναπτύσσεται το μωρό μου καλά,όχι είναι μεγάλο όχι μικρό. όχι ο πλακούντας γέρασε ,μήπως αρχίσω να έχω κ ντράβαλα με τον τράχηλο, όχι τώρα δεν κλωτσάει μήπως έπαθε τίποτα γιατί είναι κ λίγο μπλεγμένος στο ομφάλιο, όχι τώρα παρακλωτσάει μήπως έφαγα πολύ ζάχαρη. κτλ κτλ κτλ καλά λένε οτι η αρχή κ το τέλος είναι τα χειρότερα κ παίρνεις εκεί μια ανάσα μεταξύ 5ου-7ου.

 

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Κορίτσια μου για πείτε, πως είστε τώρα που μπήκατε στον 8ο;;;Εγω νομίζω ότι ξαφνικά βαρυνα και φουσκωσα!! Φαίνεται και στο περπάτημα μου.. Έχω δυσφορία και καούρες ειδικα το βράδυ. Επίσης με το παραμικρό λαχανιαζω και πριν αλλά τώρα πιο πολύ.. Από πράγματα του μωρού τα έχετε έτοιμα;; Εγώ περιμένω καροτσι, μάρσιπος, παρκοκρεβατο και του φαρμακείου επιθέματα κρέμες αποστειρωτη...Σκεφτομουν σήμερα σε 15 μέρες περίπου μπαίνω στο μήνα μου!!! Μ έπιασε ανυπομονησία, άγχος και φοβος μαζί!! 

Κι εγώ έχω βαρύνει αρκετά και το καταλαβαίνω κυρίως όταν πηγαίνω να σηκωθώ από το κρεβάτι, τον καναπέ κλπ... επίσης, μες στη νύχτα έχω συχνοουρια, σηκώνομαι γύρω στις 3 φορές! Με έχει πιάσει και η μέση κανα δυο φορές και ήταν ανυπόφορο! Αυτά σε γενικές γραμμές!! Όσον αφορά στα πράγματα, ευτυχώς έχω παραγγείλει αρκετά κι έρχονται συνέχεια παραγγελίες.. πιστεύω θα είμαι κομπλέ με τη βαλίτσα μαιευτηρίου...8/2 μπαίνω στον μήνα μου!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aria konsta said:

Αυτο το εχω απο την αρχή της εγκυμοσύνης.. σχεδόν 4ο ή 5ό μηνα κοντά στη β επιπέδου.  Αλλα σε διαφορετικά σημεία τη φορά.. ακριβώς όπως το περιγράφεις.. εμενα με αφήνει να βάζω για 5 μερες φουσικορντ πρωι βράδυ και ειδη απο την 3η μερα υποχωρεί.. και αυτό που πρόσεξα ειναι οτι μου συμβαίνει κοντά στο να αλλαξω μηνα .. 

πολύ βασανιστικό κορίτσι μου. φαντάζομαι εσύ που το έχεις από τόσο νωρίς

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Κι εγώ έχω βαρύνει αρκετά και το καταλαβαίνω κυρίως όταν πηγαίνω να σηκωθώ από το κρεβάτι, τον καναπέ κλπ... επίσης, μες στη νύχτα έχω συχνοουρια, σηκώνομαι γύρω στις 3 φορές! Με έχει πιάσει και η μέση κανα δυο φορές και ήταν ανυπόφορο! Αυτά σε γενικές γραμμές!! Όσον αφορά στα πράγματα, ευτυχώς έχω παραγγείλει αρκετά κι έρχονται συνέχεια παραγγελίες.. πιστεύω θα είμαι κομπλέ με τη βαλίτσα μαιευτηρίου...8/2 μπαίνω στον μήνα μου!! 

3 φορές πήγαινα όταν δεν ήμουν έγκυος τώρα πάω 13

  • Χαχα 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , valentina23 είπε:

Κορίτσια μου για πείτε, πως είστε τώρα που μπήκατε στον 8ο;;;Εγω νομίζω ότι ξαφνικά βαρυνα και φουσκωσα!! Φαίνεται και στο περπάτημα μου.. Έχω δυσφορία και καούρες ειδικα το βράδυ. Επίσης με το παραμικρό λαχανιαζω και πριν αλλά τώρα πιο πολύ.. Από πράγματα του μωρού τα έχετε έτοιμα;; Εγώ περιμένω καροτσι, μάρσιπος, παρκοκρεβατο και του φαρμακείου επιθέματα κρέμες αποστειρωτη...Σκεφτομουν σήμερα σε 15 μέρες περίπου μπαίνω στο μήνα μου!!! Μ έπιασε ανυπομονησία, άγχος και φοβος μαζί!! 

Εσυ εισαι και η πρώτη στο πινακάκι.. πωωω πωωω ... τωρα που διάβασα το μνμ σου νιωθω την ιδια ανυπομονησία για σενα . 

Και εγω λαχανιαζω με το παραμικρό κατουριεμαι συνεχώς.. καούρες εχω αλλα ειδαμε και το μπέμπη με καρφάκια ,πολύ μαλλι την προηγούμενη εβδομάδα οπότε  αν ισχύει αυτό που λενε λογικό! 

Σχεδον δεν εχω κανει τιποτα .. μονο μια σιρταριερα πηρα κατι πραγματάκια απο τα jumbo και χθες 7 φορμακια μαζί με αυτό για το μαιευτήριο. Ευχομαι να ειναι και καλα . Παω δειλά, δειλά..σε γενικές γραμμές δεν ξανοιγομαι.. τελη Ιανουαρίου με μεσα Φλεβάρη θα ξεκινήσω τα εντατικά.. π.χ πλυσίματα, φαρμακεία κλπ. Καροτσι μου έδωσαν 3 σε 1 peg perrego ,λικνο επίσης  ! 

Just now, elpida2019 είπε:

πολύ βασανιστικό κορίτσι μου. φαντάζομαι εσύ που το έχεις από τόσο νωρίς

Ειναι πραγματικά.. απλα ηρέμησα και το αντιμετωπίζω απο τη στιγμή που δεν ανησυχεί τον γιατρό μου . Υπομονή γλυκό μου .. ο γιατρός τι σου εχει πει ;

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , valentina23 είπε:

Κορίτσια μου για πείτε, πως είστε τώρα που μπήκατε στον 8ο;;;Εγω νομίζω ότι ξαφνικά βαρυνα και φουσκωσα!! Φαίνεται και στο περπάτημα μου.. Έχω δυσφορία και καούρες ειδικα το βράδυ. Επίσης με το παραμικρό λαχανιαζω και πριν αλλά τώρα πιο πολύ.. Από πράγματα του μωρού τα έχετε έτοιμα;; Εγώ περιμένω καροτσι, μάρσιπος, παρκοκρεβατο και του φαρμακείου επιθέματα κρέμες αποστειρωτη...Σκεφτομουν σήμερα σε 15 μέρες περίπου μπαίνω στο μήνα μου!!! Μ έπιασε ανυπομονησία, άγχος και φοβος μαζί!! 

Εγώ είμαι σχεδόν όλη μέρα ξαπλα λόγω των συσπασεων.κατα τ άλλα δεν έχω βαρύνει ιδιαίτερα.αυτο με την δυσφορία που λες μου συμβαίνει κι εμένα μερικές φορές μέσα στην μέρα άσχετα με το αν έχω φάει η όχι.μαλλον είναι το οως κάθεται εκείνη την ώρα το μωρό.αλλα γενικά δεν τρώω την κανονική ποσότητα φαγητού που θα έτρωγα αν δεν ήμουν έγκυος,τρωω λιγότερο γιατί φοβαμαι την δυσφορία.

Είμαστε σχεδόν έτοιμοι, αν έχω ξεχάσει κάτι μικρό,δεν ξέρω.. πλένουμε ολοταχώς και σιδερωνουμε (ο άντρας μου δλδ,εγώ μόνο οδηγίες δινω).μέσα στο σκ θα στήσουμε και λικνο,αλλαξιερα.θα ετοιμάσω και τα χαρτιά του μαιευτηριου και μόλις έρθουν και οι πιτζάμες που έχω παραγγείλει θα φτιάξω και βαλίτσα.Ας τα έχω έτοιμα να κάθονται κι ας τα ξεσκονιζω!

  • Μου αρέσει 2

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Εγώ είμαι σχεδόν όλη μέρα ξαπλα λόγω των συσπασεων.κατα τ άλλα δεν έχω βαρύνει ιδιαίτερα.αυτο με την δυσφορία που λες μου συμβαίνει κι εμένα μερικές φορές μέσα στην μέρα άσχετα με το αν έχω φάει η όχι.μαλλον είναι το οως κάθεται εκείνη την ώρα το μωρό.αλλα γενικά δεν τρώω την κανονική ποσότητα φαγητού που θα έτρωγα αν δεν ήμουν έγκυος,τρωω λιγότερο γιατί φοβαμαι την δυσφορία.

Είμαστε σχεδόν έτοιμοι, αν έχω ξεχάσει κάτι μικρό,δεν ξέρω.. πλένουμε ολοταχώς και σιδερωνουμε (ο άντρας μου δλδ,εγώ μόνο οδηγίες δινω).μέσα στο σκ θα στήσουμε και λικνο,αλλαξιερα.θα ετοιμάσω και τα χαρτιά του μαιευτηριου και μόλις έρθουν και οι πιτζάμες που έχω παραγγείλει θα φτιάξω και βαλίτσα.Ας τα έχω έτοιμα να κάθονται κι ας τα ξεσκονιζω!

Τι χαρτιά θέλει το μαιευτήριο; ούτε αυτά δεν έχω κάνει. Νόμιζα με ταυτότητα πας

 

 


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Εγώ είμαι σχεδόν όλη μέρα ξαπλα λόγω των συσπασεων.κατα τ άλλα δεν έχω βαρύνει ιδιαίτερα.αυτο με την δυσφορία που λες μου συμβαίνει κι εμένα μερικές φορές μέσα στην μέρα άσχετα με το αν έχω φάει η όχι.μαλλον είναι το οως κάθεται εκείνη την ώρα το μωρό.αλλα γενικά δεν τρώω την κανονική ποσότητα φαγητού που θα έτρωγα αν δεν ήμουν έγκυος,τρωω λιγότερο γιατί φοβαμαι την δυσφορία.

Είμαστε σχεδόν έτοιμοι, αν έχω ξεχάσει κάτι μικρό,δεν ξέρω.. πλένουμε ολοταχώς και σιδερωνουμε (ο άντρας μου δλδ,εγώ μόνο οδηγίες δινω).μέσα στο σκ θα στήσουμε και λικνο,αλλαξιερα.θα ετοιμάσω και τα χαρτιά του μαιευτηριου και μόλις έρθουν και οι πιτζάμες που έχω παραγγείλει θα φτιάξω και βαλίτσα.Ας τα έχω έτοιμα να κάθονται κι ας τα ξεσκονιζω!

Τη βαλίτσα θα την πλύνεις;

Just now, Mighty86 είπε:

Τι χαρτιά θέλει το μαιευτήριο; ούτε αυτά δεν έχω κάνει. Νόμιζα με ταυτότητα πας

 

 

Κάθε μαιευτήριο ζητάει άλλα πράγματα νομίζω..με μικρές διαφορές βέβαια, αλλά καλό είναι να πάρεις στο μαιευτήριο να ρωτήσεις..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Εσυ εισαι και η πρώτη στο πινακάκι.. πωωω πωωω ... τωρα που διάβασα το μνμ σου νιωθω την ιδια ανυπομονησία για σενα . 

Και εγω λαχανιαζω με το παραμικρό κατουριεμαι συνεχώς.. καούρες εχω αλλα ειδαμε και το μπέμπη με καρφάκια ,πολύ μαλλι την προηγούμενη εβδομάδα οπότε  αν ισχύει αυτό που λενε λογικό! 

Σχεδον δεν εχω κανει τιποτα .. μονο μια σιρταριερα πηρα κατι πραγματάκια απο τα jumbo και χθες 7 φορμακια μαζί με αυτό για το μαιευτήριο. Ευχομαι να ειναι και καλα . Παω δειλά, δειλά..σε γενικές γραμμές δεν ξανοιγομαι.. τελη Ιανουαρίου με μεσα Φλεβάρη θα ξεκινήσω τα εντατικά.. π.χ πλυσίματα, φαρμακεία κλπ. Καροτσι μου έδωσαν 3 σε 1 peg perrego ,λικνο επίσης  ! 

Ειναι πραγματικά.. απλα ηρέμησα και το αντιμετωπίζω απο τη στιγμή που δεν ανησυχεί τον γιατρό μου . Υπομονή γλυκό μου .. ο γιατρός τι σου εχει πει ;

Καναμε εξετάσεις για το συκώτι για τα ένζυμα βγήκαν καλές και μου είπε ίσως είναι μου μεγαλώνει η κοιλιά. Ελπίζω να είναι έτσι. Σε ευχαριστώ !

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...