Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Χαίρομαι που πάτε μια χαρά κοριτσιαααα.....εγώ περιμένω την τρίτη τον πρώτο Μ υπερηχο....θα σκάσω μέχρι τότε...λογικά όπως τα υπολογίζω είμαι 5 εβδομάδων και δύο ημερών....δεν σταματάει κ αυτό το αίμα να ηρεμήσω πια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πολυ κοριτσια! Σήμερα κουράστηκα παντως. Τωρα πεφτω να κοιμηθώ να ξεκουραστω. Και ελπίζω να είναι ολα καλα κ να μην έκανα κανενα κακό στο μικρο μου! Μακαρι να περάσουν γρηγορα οι μερες να παω να ακούσω καρδουλα να ησυχάσω! Εντωμεταξυ παιζει κ να κρυωσα λιγο αλλιώς είναι απτη κουραση. Πρέπει να προσεχω περισσότερο ρ γμτ! Και έχουμε κ την επιστροφή που ειναι ένα 3ωρο. 

Just now, Dimitra93 είπε:

Χαίρομαι που πάτε μια χαρά κοριτσιαααα.....εγώ περιμένω την τρίτη τον πρώτο Μ υπερηχο....θα σκάσω μέχρι τότε...λογικά όπως τα υπολογίζω είμαι 5 εβδομάδων και δύο ημερών....δεν σταματάει κ αυτό το αίμα να ηρεμήσω πια...

Εγω σήμερα είμαι 5+5. Ειμαστε πολυ κοντα. Αιμα γιατι εχεις; Παιρνεις κατι για αυτο; Από ποτε το έχεις;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Χαίρομαι που πάτε μια χαρά κοριτσιαααα.....εγώ περιμένω την τρίτη τον πρώτο Μ υπερηχο....θα σκάσω μέχρι τότε...λογικά όπως τα υπολογίζω είμαι 5 εβδομάδων και δύο ημερών....δεν σταματάει κ αυτό το αίμα να ηρεμήσω πια...

Αιμα γτ εχεις κορίτσι;; 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Αιμα γτ εχεις κορίτσι;; 

 

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Ευχαριστώ πολυ κοριτσια! Σήμερα κουράστηκα παντως. Τωρα πεφτω να κοιμηθώ να ξεκουραστω. Και ελπίζω να είναι ολα καλα κ να μην έκανα κανενα κακό στο μικρο μου! Μακαρι να περάσουν γρηγορα οι μερες να παω να ακούσω καρδουλα να ησυχάσω! Εντωμεταξυ παιζει κ να κρυωσα λιγο αλλιώς είναι απτη κουραση. Πρέπει να προσεχω περισσότερο ρ γμτ! Και έχουμε κ την επιστροφή που ειναι ένα 3ωρο. 

Εγω σήμερα είμαι 5+5. Ειμαστε πολυ κοντα. Αιμα γιατι εχεις; Παιρνεις κατι για αυτο; Από ποτε το έχεις;

Δεν γνωρίζω ακόμα κορίτσια....ενώ οι χοριακες Μ είναι μια χαρά....το εχω πέντε μέρες τώρα....στο σύνολό ένα σερβιετακι όλη μέρα...έκανα ενέσεις προγεστερόνης αλλά τπτ...κ έτσι περιμένω τν υπέρηχο να δούμε....αλλά μέχρι τότε δεν μπορώ να ηρεμήσω...μόνο να παρακαλάω όλους τους αγίους μπορώ να μην Μ πάρουν το εμβρυακι μου

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

 

Δεν γνωρίζω ακόμα κορίτσια....ενώ οι χοριακες Μ είναι μια χαρά....το εχω πέντε μέρες τώρα....στο σύνολό ένα σερβιετακι όλη μέρα...έκανα ενέσεις προγεστερόνης αλλά τπτ...κ έτσι περιμένω τν υπέρηχο να δούμε....αλλά μέχρι τότε δεν μπορώ να ηρεμήσω...μόνο να παρακαλάω όλους τους αγίους μπορώ να μην Μ πάρουν το εμβρυακι μου

Ηρέμησε Δημητρούλα αρκετές κοπέλες με αίμα τελικά τα πήγαν μια χαρά !αν οι χοριακες ανεβαίνουν είναι ένα θετικό σημάδι .την Τρίτη θα είσαι ήδη 6 εβδομάδων οπότε πρώτα ο Θεός πολύ πιθανό να ακούσεις και καρδούλα που στο εύχομαι ειλικρινά !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

 

Δεν γνωρίζω ακόμα κορίτσια....ενώ οι χοριακες Μ είναι μια χαρά....το εχω πέντε μέρες τώρα....στο σύνολό ένα σερβιετακι όλη μέρα...έκανα ενέσεις προγεστερόνης αλλά τπτ...κ έτσι περιμένω τν υπέρηχο να δούμε....αλλά μέχρι τότε δεν μπορώ να ηρεμήσω...μόνο να παρακαλάω όλους τους αγίους μπορώ να μην Μ πάρουν το εμβρυακι μου

Θα πάνε όλα καλά.μονη σου το λες ότι οι χοριακες ανεβαίνουν, οπότε ξεκούραση όσο μπορείς και με το καλό να ακούσεις αυτόν τον μαγικό ήχο της καρδούλας!

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

 

Δεν γνωρίζω ακόμα κορίτσια....ενώ οι χοριακες Μ είναι μια χαρά....το εχω πέντε μέρες τώρα....στο σύνολό ένα σερβιετακι όλη μέρα...έκανα ενέσεις προγεστερόνης αλλά τπτ...κ έτσι περιμένω τν υπέρηχο να δούμε....αλλά μέχρι τότε δεν μπορώ να ηρεμήσω...μόνο να παρακαλάω όλους τους αγίους μπορώ να μην Μ πάρουν το εμβρυακι μου

Δήμητρα μου όπως σου είπαν και τα κοριτσια παραπανω. Όντως πολλές ειχαν αιμα και ολα πηγαν τελεια! Ετσι θα πανε κ σε σενα! Εχε πιστη στο μικρο σου! Και στους αγιους! Η προσευχή έμενα με βοηθάει!!!

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

@Mighty σήμερα έκλεισα την 9η και από το πρωί ούτε δείγμα αναγουλας να ανησυχώ ρε συ ;;

Όχι μην ανησυχείς θα σου ξαναέρθει....χαχαχα κ αν δεν έρθει είσαι τυχερή κ ως εδώ ήταν η ταλαιπωρία με τις αναγουλες. Δεν νομίζω ότι είναι κάτι ανησυχητικό πάντως. Στις περισσότερες κοπέλες πάνε κ έρχονται οι αναγουλες κ όταν πιάσουν πικ καπως ηρεμουν μετα. Μόνο εγώ είμαι σε τέτοια κατάσταση πιστεύω κάτι κάνω πολύ λάθος. Χθες μέχρι το απόγευμα ήμουν οκ χωρίς εμετούς. Τρώω το απόγευμα μια σακούλα πατατάκια κ μια κρεατοσουπα κ μου βγήκε ο εμετός ο μίσος στο σαλονι,δεν πρόλαβα .Μα κεγω το παρακανα...δεν θέλω να τρώω ποσότητες ρε γαμωτο απλά όσο τρώω ανακουφίζομαι. Τα πατατάκια δε,πολύ με ανακουφίζουν. Αλλά μάλλον δεν βοηθάνε κ τόσο τελικά.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Όχι μην ανησυχείς θα σου ξαναέρθει....χαχαχα κ αν δεν έρθει είσαι τυχερή κ ως εδώ ήταν η ταλαιπωρία με τις αναγουλες. Δεν νομίζω ότι είναι κάτι ανησυχητικό πάντως. Στις περισσότερες κοπέλες πάνε κ έρχονται οι αναγουλες κ όταν πιάσουν πικ καπως ηρεμουν μετα. Μόνο εγώ είμαι σε τέτοια κατάσταση πιστεύω κάτι κάνω πολύ λάθος. Χθες μέχρι το απόγευμα ήμουν οκ χωρίς εμετούς. Τρώω το απόγευμα μια σακούλα πατατάκια κ μια κρεατοσουπα κ μου βγήκε ο εμετός ο μίσος στο σαλονι,δεν πρόλαβα .Μα κεγω το παρακανα...δεν θέλω να τρώω ποσότητες ρε γαμωτο απλά όσο τρώω ανακουφίζομαι. Τα πατατάκια δε,πολύ με ανακουφίζουν. Αλλά μάλλον δεν βοηθάνε κ τόσο τελικά.

 

 

 

Πατατάκια και κρεατοσουπα ;; χαχαχαχαχαχαχαχ κλαίω.!! Βασικά δεν κάνεις κάτι λάθος απλά είναι εγκυμοσύνες που ταλαιπωρούν και άλλες που κυλούν όμορφα και ήσυχα και που πολύ τις ζηλευω χαχαχαχαχαχα!!ευτυχώς Δευτέρα έχω υπέρηχο να ηρεμήσω λίγο κοντεύει μήνας από τον προηγούμενο και λιγο τσιτωνω αν αλλάζει κάτι..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pepi88 είπε:

Πατατάκια και κρεατοσουπα ;; χαχαχαχαχαχαχαχ κλαίω.!! Βασικά δεν κάνεις κάτι λάθος απλά είναι εγκυμοσύνες που ταλαιπωρούν και άλλες που κυλούν όμορφα και ήσυχα και που πολύ τις ζηλευω χαχαχαχαχαχα!!ευτυχώς Δευτέρα έχω υπέρηχο να ηρεμήσω λίγο κοντεύει μήνας από τον προηγούμενο και λιγο τσιτωνω αν αλλάζει κάτι..

Μια χαρά είσαι.εγω ξες ποτέ πάω 19/8 για αξονική κατευθείαν.  27/7 έκανα τελευταίο υπέρηχο. Δεν ξέρω τι να γίνεται εκεί μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Μια χαρά είσαι.εγω ξες ποτέ πάω 19/8 για αξονική κατευθείαν.  27/7 έκανα τελευταίο υπέρηχο. Δεν ξέρω τι να γίνεται εκεί μέσα;

Εννοείς αυχενική μάλλον !καλύτερα όμως θα τελειώνεις και με αυτό ρε κορίτσι εγω έχω ακόμα 

  • Χαχα 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια δεν υπάρχουν οι αναγουλες! Έχω φοβερή τάση για εμετό αλλα δεν βγαίνει ο άτιμος. Και με παιδεύει απίστευτα! Υποφέρω εδω κ 3 μερες! Ότι κ να φαω με ενοχλει κ ξυπναω τα βράδια στις 2 η ωρα με φοβερή τάση για εμετό και δεν μπορω να κοιμηθώ! Δεν αντεχω αλλο... κ ειμαι ακομα 5+6 :cry::(:cry:


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Αχ κοριτσια δεν υπάρχουν οι αναγουλες! Έχω φοβερή τάση για εμετό αλλα δεν βγαίνει ο άτιμος. Και με παιδεύει απίστευτα! Υποφέρω εδω κ 3 μερες! Ότι κ να φαω με ενοχλει κ ξυπναω τα βράδια στις 2 η ωρα με φοβερή τάση για εμετό και δεν μπορω να κοιμηθώ! Δεν αντεχω αλλο... κ ειμαι ακομα 5+6 :cry::(:cry:

Χαχαχαχαχαχαχαζα κουράγιο!μακάρι να ηρεμήσεις αλλά νομίζω ότι είναι νωρίς για να μην αντέχεις γλυκιά μου !εγώ κοντεύω  μήνα και συνεχίζουμε...


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Αχ κοριτσια δεν υπάρχουν οι αναγουλες! Έχω φοβερή τάση για εμετό αλλα δεν βγαίνει ο άτιμος. Και με παιδεύει απίστευτα! Υποφέρω εδω κ 3 μερες! Ότι κ να φαω με ενοχλει κ ξυπναω τα βράδια στις 2 η ωρα με φοβερή τάση για εμετό και δεν μπορω να κοιμηθώ! Δεν αντεχω αλλο... κ ειμαι ακομα 5+6 :cry::(:cry:

Ναι κ εμένα τόσο άρχισαν.οπλισου με υπομονή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...