Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσια μου ειδαμε επιτελους το φασολακι μας κ εμεις σημερα! Με βγάζει 5 εβδομαδες κ 2 μερες. Κ Πητ 5/4. Οποτε μαλλον οριακά είμαι στις μανούλες Απριλίου. Θα γράφω κ στις 2 ομαδουλες ομως γιατί δεν ξέρουμε πότε θα αποφασίσει να βγει το θαυματακι! Το επόμενο ραντεβού για καρδουλα ειναι στις 18 γιατι θα λείπει ο γιατρος. Μέχρι τότε υπομονη!

Τι ωραία νέα!!!!Όταν με το καλό ακούσετε και την καρδούλα να μας πεις πως ένιωσες....είναι πολύ όμορφα συναισθήματα!!!!

5 ώρες πρίν, Natasapal είπε:

Καλησπέρα κ από μένα..5+6 σήμερα με πητ 31.3. Είδαμε το σποράκι την Παρασκευή και την ερχόμενη Παρασκευή θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα. Πολύ άγχος!

Καλώς την!!!Είσαι σαν την Βάσω κι εσύ περίπου..Με το καλό να πάνε όλα κατ' ευχήν!Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!Το πρώτο σου μωράκι?? 

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!!εγώ έχω το 2ο ραντεβού σήμερα το απόγευμα Για υπέρηχο!!!Και μετά φαντάζομαι βουρ για Αυχενική αφού είμαι 8+2

  • Μου αρέσει 3

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Popaki2011 είπε:

Τι ωραία νέα!!!!Όταν με το καλό ακούσετε και την καρδούλα να μας πεις πως ένιωσες....είναι πολύ όμορφα συναισθήματα!!!!

Καλώς την!!!Είσαι σαν την Βάσω κι εσύ περίπου..Με το καλό να πάνε όλα κατ' ευχήν!Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!Το πρώτο σου μωράκι?? 

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!!εγώ έχω το 2ο ραντεβού σήμερα το απόγευμα Για υπέρηχο!!!Και μετά φαντάζομαι βουρ για Αυχενική αφού είμαι 8+2

Καλημερα κοριτσι μου! Ναι εννοειται θα σας πω! Το περιμενω πως κ πως ❤ με το καλο κ εσεις σημερα :wub: θα δείτε το μωρο; φαινεται από τωρα ή είμαι πολυ άσχετη; χαχα


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Popaki2011 είπε:

Τι ωραία νέα!!!!Όταν με το καλό ακούσετε και την καρδούλα να μας πεις πως ένιωσες....είναι πολύ όμορφα συναισθήματα!!!!

Καλώς την!!!Είσαι σαν την Βάσω κι εσύ περίπου..Με το καλό να πάνε όλα κατ' ευχήν!Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!Το πρώτο σου μωράκι?? 

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!!εγώ έχω το 2ο ραντεβού σήμερα το απόγευμα Για υπέρηχο!!!Και μετά φαντάζομαι βουρ για Αυχενική αφού είμαι 8+2

Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι το πρώτο μου..


XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Aria konsta said:

Καλημέρα.. καλως ήρθατε με το καλο όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ♡

Αν δεν κανω λάθος απο 8 εβδομάδων γίνεται κοιλιακος υπέρηχος; 

 

Καλημέρα, από ότι έχω διαβάσει οριακά σε αυτή τη βδομαδα.. Εξαρτάται και από τα κιλά της γυναίκας, δηλ αν έχει μεγάλη κοιλιτσα λόγω λίπους μπορεί να μη πιάνει το χτυπο της καρδιάς ακόμα.. Και από την θέση της μήτρας.. Αν είναι σε πρόσθια η οπίσθια θέση... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aria konsta είπε:

Καλημέρα.. καλως ήρθατε με το καλο όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ♡

Αν δεν κανω λάθος απο 8 εβδομάδων γίνεται κοιλιακος υπέρηχος; 

 

Εμένα κοιλιακό υπέρηχο μου έκανε και στις 6 βδομάδες που πήγα και ακούσαμε και καρδιά!

2 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Ναι εννοειται θα σας πω! Το περιμενω πως κ πως ❤ με το καλο κ εσεις σημερα :wub: θα δείτε το μωρο; φαινεται από τωρα ή είμαι πολυ άσχετη; χαχα

Αν και το 3ο μου παιδί, δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω....φαντάζομαι θα δούμε ένα φασολακι!!!!!!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Εμένα κοιλιακό υπέρηχο μου έκανε και στις 6 βδομάδες που πήγα και ακούσαμε και καρδιά!

Αν και το 3ο μου παιδί, δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω....φαντάζομαι θα δούμε ένα φασολακι!!!!!!

Απο την 6 ;;;; 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Εμένα κοιλιακό υπέρηχο μου έκανε και στις 6 βδομάδες που πήγα και ακούσαμε και καρδιά!

Αν και το 3ο μου παιδί, δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω....φαντάζομαι θα δούμε ένα φασολακι!!!!!!

Να μας πεις όταν πας τι είδες ❤


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια θελω να τρώω συνέχεια μακαρονια! Όχι ότι το κάνω, γιατί πρέπει να ακολουθώ μια ισορροπημένη διατροφή αλλα λιγουρευομαι συνεχεια τις άτιμες μακαρονάδες! Ειμαι απτη φύση μου κ μακαρονου! Εσείς πως τα πάτε με το φαγητο; εγω σημερα εχω μια ενόχληση στο στομάχι! Ελπίζω να μην ξεκινανε οι αναγουλες αλλα νομίζω δεν το γλυτώνω. Κ νιωθω κ σαν άρρωστη. Εχω κάψες, νιωθω λες κ εχω πυρετό κ ψιλοποναει το κεφάλι μ. Ευτυχως παμε στο χωριο του κουμπαρου μας κ θα ξεχαστω λιγο. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας φιλες! Σήμερα εκανα τον πρωτο μου υπερηχο! Λοιπον, εχω ιδιαιτερη ευαισθησια λογω του οτι ειχα καφε εκκρισεις το σκ.. Κ ειχα δυστυχώς κ σημερα. Ειδαμε 2 σακους με εμβρυικα στοιχεια αλλα ακουσαμε μονο το ενα. Το δεύτερο ηταν σε τετοια θεση που δε μπορουσα απο τον πονο. Θελω να χαρω μα φοβαμαι κιολας, μηπως κατι συμβει. Στις 17/8 μου ειπε να παω να τα ακουσουμε ξανα!! Θελω να χω εμπιστοσύνη στο εμβρυακι μου κ το δευτερο! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva said:

Γεια σας φιλες! Σήμερα εκανα τον πρωτο μου υπερηχο! Λοιπον, εχω ιδιαιτερη ευαισθησια λογω του οτι ειχα καφε εκκρισεις το σκ.. Κ ειχα δυστυχώς κ σημερα. Ειδαμε 2 σακους με εμβρυικα στοιχεια αλλα ακουσαμε μονο το ενα. Το δεύτερο ηταν σε τετοια θεση που δε μπορουσα απο τον πονο. Θελω να χαρω μα φοβαμαι κιολας, μηπως κατι συμβει. Στις 17/8 μου ειπε να παω να τα ακουσουμε ξανα!! Θελω να χω εμπιστοσύνη στο εμβρυακι μου κ το δευτερο! 

Τι ευχάριστα νέα ειναι αυτά κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια για τη διπλή χαρά!! Να έχεις εμπιστοσύνη στα σποράκια σου!! :x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Απο την 6 ;;;; 

Ναι ναι ναι!!!!!!ήμουν ακριβώς 6 όταν πήγα πρώτη φορά.κοιλιακος υπέρηχος και καρδούλα!!!!!

2 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Να μας πεις όταν πας τι είδες ❤

Όλα τέλεια!!!!!είδα ένα φασολακι, κουνιόταν και μάλιστα ήταν πλάτη.μου λέει ο γιατρός βηξε λίγο και τσουπ!γύρισε προς εμάς!!!!τώρα βουρ για αυχενικη στις 31/8!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Τι ευχάριστα νέα ειναι αυτά κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια για τη διπλή χαρά!! Να έχεις εμπιστοσύνη στα σποράκια σου!! :x

Σε ευχαριστώ πολύ καλη μου!!! Εύχομαι ολες να χουμε μονον χαρες!!!! Και μπεμπακια παντου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!

Τα παλιοκαφε ξαναηρθαν σημερα για μένα... το κατάλαβα ότι παρακουραστηκα χθες και το βράδυ είχα πόνους περιόδου... Τώρα φοβάμαι μην μου πει ξάπλα η γιατρός και μου αναβάλει το αυριανό ραντεβού για να μην ταλαιπωρηθω λογω αποστασης... 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...