Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Εσεις που είστε κ πολλές μανούλες μαζεμένες εδω μήπως έχει στα υπόψην  καποια από σας αν γίνεται διαδικτιακα αυτό το διάστημα η προσεχως κάποιο σεμινάριο δωρεάν για γεννά κ θηλασμό. έχω ψάξει αλλά δε βρίσκω.ίσως δε ψάχνω σωστά αν  μπορεί κάποια να με προσανατολισει.βρηκα κάποια βεβαια άλλα ξεκινάν  αρκετά αργότερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχει δωρεάν σεμινάρια σίγουρα η nutricia. Επίσης, έχω βρει μια σελίδα mynewbaby που κάνει κάποια δωρεάν σεμινάρια κατά διαστήματα αλλά και επί πληρωμή αλλά αρκετά οικονομικά θα έλεγα από ότι είδα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Σχετικά με τα ρούχα, σε μια φάση που φοβήθηκα γιατί δεν την άκουγα, έπλυνα κάποια για μένα να τα έχω και κάποια φορμάκια και πετσετακια για το μωρο γιατι φοβηθηκα μην χρειαστει κάτι. Οπότε σε περίπτωση έκτακτου τα έχω στην τσάντα έτοιμα. Τα υπόλοιπα όταν θα κοντεύει η ώρα. Δεν εχω κατεβασει ουτε καροτσι καλαθουνα τίποτα. Ελπιζω μα μην τρέχουμε τελευταια στιγμή..

Εγώ σήμερα νομίζω τελείωσα με το 90% των ρούχων. Από εβδομάδα αν είμαι ξεκούραστη από το ταξίδι στην Αθήνα θα πιάσω κουβερτουλες καλοκαιρινές, σεντόνια και κάποια άλλα παρελκόμενα 

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Εσεις που είστε κ πολλές μανούλες μαζεμένες εδω μήπως έχει στα υπόψην  καποια από σας αν γίνεται διαδικτιακα αυτό το διάστημα η προσεχως κάποιο σεμινάριο δωρεάν για γεννά κ θηλασμό. έχω ψάξει αλλά δε βρίσκω.ίσως δε ψάχνω σωστά αν  μπορεί κάποια να με προσανατολισει.βρηκα κάποια βεβαια άλλα ξεκινάν  αρκετά αργότερα.

Έχει και το Έλενα Βενιζέλου μαθήματα διαδικτυακά, παίρνεις τηλέφωνο και σου λένε λεπτομέριες. Δες στην σελίδα του Έλενα μαθήματα ψυχοπροφυλακτικης, έχει τηλέφωνο και μιλάς με την αρμόδια μαία. Είναι δωρεαν και δεν είναι απαραίτητο να γεννήσεις εκεί. Μετά πολύ καλά είναι τα σεμινάρια στο nutricia club, επίσης δωρεαν. Καλή επιτυχία!!! Με το καλό το μωράκι σου!!!

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια.εγω έτσι κ αλλιώς είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε σίγουρα δεν θ γεννούσα Ελενα.απλα φανταζομαι λόγω της κατάστασης κάνουν πολλά διαδικτιακα κ βολεύει φαντάζομαι όπου κ αν είσαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρία1430 είπε:

Εγώ σήμερα νομίζω τελείωσα με το 90% των ρούχων. Από εβδομάδα αν είμαι ξεκούραστη από το ταξίδι στην Αθήνα θα πιάσω κουβερτουλες καλοκαιρινές, σεντόνια και κάποια άλλα παρελκόμενα 

Μαρία και μεις πολύ κοντά είμαστε στην Πητ. Τώρα είδα το τικεράκι σου.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Μαρία και μεις πολύ κοντά είμαστε στην Πητ. Τώρα είδα το τικεράκι σου.

Ναιιι είμαστε κοντά... Εγώ θα γεννήσω σίγουρα Μάιο. Έχω το πολύ 52 μέρες ακόμα. Αν σκεφτώ τη δουλειά ότι κάποιες είναι Πάσχα και ότι θα είμαι σίγουρα τις τελευταίες στην Αθήνα μου φαίνεται ότι δεν έχω πολύ καιρό. Από την άλλη κουράστηκα και νιώθω ότι δεν περνάει. Βασικά δεν ξέρω τι μου γίνεται 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Μία χαρά το μωράκι σου!!!αχχχ τρελαίνομαι δε μπορώ!!! 

Αχχχχ αυτό για τον καιρό ξαναπές το... Θέλω να τσιριξωωω φίλε δνε το πιστεύω +1 ακόμη μωρό;;;; απίστευτο!!!! 

Ήθελα να σε ρωτήσω αυτό για τον πλακούντα. Έχω μια φίλη που είναι κάτω ο πλακούντας (βέβαια είναι στον 5ο-6ο) και τής δίνει ο γιατρός ουτροτζεσταν γι αυτό το λόγο. Με ρώτησε αν κάνουν δουλειά τα ουτροτζεσταν σε αυτή την περίπτωση αλλά εγώ δεν ήξερα. Εκτός από ξεκούραση, τι σού σύστησε ο γιατρός; 

 

@Eva1986αυτό με τα ρούχα..... Ας αλλάξουμε συζήτηση δε μπορώ ούτε να το σκέφτομαι χαχαχχα δεν ξέρω για εσένα αλλά εγώ δεν την παλεύω κάθε αλλαγή σεζόν να βλέπω τι μάς κάνει και. Τι όχι, γιατί ο γιος μου δεν κάθεται καθόλου να συνεργαστεί....

@ΒαλεντιναΧκορίτσι μου κοίτα πού έχεις φτάσει!!! Θυμάσαι που φοβοσουν; και τώρα κοίτα πόσο καλά πας!!!! Δεν είμαι η καταλληλοτερη να μιλήσω για εξετάσεις γιατί έχω να πάω στο γιατρό από τέλος Γενάρη, πλην της β επιπέδου που πήγα στο νοσοκομείο 22/2

Κορίτσια μου, μπορεί κάποια να βρει το πινακακι να κάνει ανανεώσεις για το doppler γιατί δεν το βρίσκω;; 

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα 

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, κοριτσάκι, Μητέρα

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι 

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, άγνωστο φύλο, Ιασώ

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκι

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι 

@HopeMe ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκι, νοσοκομείο Λάρισας 

@matinab1980 Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία 

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι 

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β Επιπέδου 17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

Το βρήκα τελικά ήταν στη σελίδα 260

Σε όσες λείπουν πληροφορίες, αν θέλετε μού λέτε να το φτιάξω. @HopeMeδε σού συμπλήρωσα το doppler γιατί απ' ο, τι κατάλαβα το έχεις ήδη κάνει αλλά δεν ξέρω πότε ακριβώς 

Καλησπέρα. Μη το συμπληρώνεις το doppler, όπως είπες το έχω ήδη κάνει. 

Όσον αφορά για το χαμηλό πλακουντα δεν έπαιρνα utro χωρίς λόγο. Η βασική οδηγία ήταν ξεκούραση, όχι σεξ, όχι σκύψιμο, βάρος και τα συναφή. Οχι.οτι αυτά βοηθούν τον πλακούντα να ανέβει, αλλά αποφεύγεις πιθανότητες για αιμορραγια. Εγώ στις 20-25/30 μέρες του μήνα είχα καφέ εκκρίσεις και σπανιότερα για λίγες ώρες αίμα. Όταν ξεκινούσαν π.χ. οι καφέ εκκρίσεις έπαιρνα για 1-2 μέρες utro και τα σταματούσα, ασχετα αν τα καφέ συνέχιζαν. Αυτό που μου είχε πει τότε ο Γιατρός είναι ότι δε βοηθάνε ουσιαστικά, αυτό που κάνουν είναι να ηρεμούν τη μήτρα, άρα δε χρειάζεται πάνω από 2-3 μέρες.  Στον τράχηλο γνωρίζω ότι βοηθάνε πολύ αλλά εγώ δεν είχα τέτοιο θέμα. Ουσιαστικά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Περιμένουμε και ελπίζουμε ανεβαίνοντας η μήτρα να τραβήξει και τον πλακούντα. Φίλη μου που μπαίνει τώρα στον 7ο με χαμηλο πλακούντα κι αυτή και κάθε μέρα utro γιατί είχε θέμα και με τον τράχηλο, ο πλακούντας δυστυχώς δεν έχει ανέβει. Είναι καθαρά θέμα ανατομίας. Λίγες οι περιπτώσεις, απ' όσο γνωρίζω, που δεν θ ανέβει, ο Θεός να μας βοηθάει σε κάτι τέτοια που δεν μπορούμε να επεμβαινουμε. Και μη ξεχνάμε κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή και οι οδηγίες του γιατρού μας είναι προσαρμοσμένες στο ιστορικό της καθεμιάς. Άρα ας κάνει η φίλη σου ότι της έχει υποδείξει ο γιατρός και να σκέφτεται θετικά.

6 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Δεν έχει σημασία πότε το έκανες, δε χρειάζεται να το κάνεις πάντα. Προσωπικά δεν έχω κάνει στις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες μου

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα 

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι 

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, άγνωστο φύλο, Ιασώ

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκι

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι 

@HopeMe ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκι, νοσοκομείο Λάρισας 

@matinab1980 Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία 

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι 

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β Επιπέδου 17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

Άλλαξε μου την ΠΗΤ 9/6!

11 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα!!!! Εμένα βρε κορίτσια απο τον προηγούμενο μήνα μου κάνει doppler ο γιατρός. Τσεκάρει τις μητριαιες αρτηρίες την αρτηρίες του εγκεφάλου πλακούντα αμνιακά τα πάντα. Και δεν μου έχει πει κάτι για να το κάνω εξωτερικά. Το ίδιο και με τον αλλο γιατρο που είχα. Μήπως έχει να κάνει με το αν έχει εξειδίκευση σε αυτο τον τομέα ο γιατρος; Γιατί για ότι αλλο χρειάστηκε με είχε στείλει εξω.  Α!!! Και μπήκα και γω στον 8ο!!! @HopeMe είμαστε κοντά!!! Πράγματι περνάει ο καιρός σιγά σιγά....

Πράγματι με 3 μέρες διάφορα. Εσύ στις 6 κι εγώ στις 9 Ιουνίου. Βέβαια λόγω καισαρικής θα μπω Μάιο λογικα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@HopeMe και @Μαρία1430 και γω ελπίζω να γεννήσω τον Μάιο, μην φτάσω μέχρι τέλους, με δυσκολεύει η κοιλουμπα!!! Βέβαια αυτο επιλέγει αλλά θα το ρίξω στο περπάτημα οταν ερθει η ωρα...

  • Μου αρέσει 2

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

@HopeMe και @Μαρία1430 και γω ελπίζω να γεννήσω τον Μάιο, μην φτάσω μέχρι τέλους, με δυσκολεύει η κοιλουμπα!!! Βέβαια αυτο επιλέγει αλλά θα το ρίξω στο περπάτημα οταν ερθει η ωρα...

Καλημέρα!!! Ναι αυτά επιλέγουν. Μια φίλη μου γέννησε στις 35+2 γτ είχε πολλές συσπάσεις. Πήγε να κάνει τον ορο μπας και χαλαρώσουν λίγο αλλά μέσα σε 12 ώρες μπήκε για γέννα. Από τη μια ζήλεψα που βγήκε ο μπεμπαρος αλλά από την άλλη μπήκε για λίγες μέρες θερμοκοιτίδα και δεν θα το ήθελα 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα!!! Ναι αυτά επιλέγουν. Μια φίλη μου γέννησε στις 35+2 γτ είχε πολλές συσπάσεις. Πήγε να κάνει τον ορο μπας και χαλαρώσουν λίγο αλλά μέσα σε 12 ώρες μπήκε για γέννα. Από τη μια ζήλεψα που βγήκε ο μπεμπαρος αλλά από την άλλη μπήκε για λίγες μέρες θερμοκοιτίδα και δεν θα το ήθελα 

Καλημέρα!! Αυτο σκέφτομαι και γω. Μακάρι να μην κλείσω τις 40 εβδομάδες παλι, αλλά είναι κρίμα να χρειαστεί θερμοκοιτιδα. Το σοι μήνες πέρασαν λίγο μας έμεινε.... Άντε πλησιάζουμε σιγά σιγά...

  • Μου αρέσει 3

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια στα κορίτσια!Εγώ αυτές τις μέρες ήμουν στις μαύρες μου...Πολύ κλάμα λόγω φοβιών...Σκεφτόμουν ένα σωρό πράγματα. Από το αν θα είμαι καλά σωματικά ή αν μετά βαρέσω καμιά επιλόχειο στο αν θα συνδεθώ με το μωρό και πώς θα είμαστε με το άντρα μου-αν θα περάσουμε καμιά κρισάρα δηλ στη σχέση. Είμαστε 10 χρόνια μαζί αλλά μόνοι μας...Ε τα είπα χθες όλα αυτά στον άντρα μου και με μάλωσε, με είπε εγωίστρια, ότι δεν εκτιμώ τίποτα και άλλα.Ε μετά έκλαιγα non stop...Tου είπα ότι γίνεται πολύ λίγος κ πήγα κλαίγοντας να μαγειρέψω. Μετά ήρθε από πίσω κ με πήρε αγκαλιά κ με παρηγόρησε. Του λέω εντάξει θα μου περάσει, αλλά δεν μου έχει περάσει. Το ίδιο βαριά έχω σηκωθεί σήμερα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, BILLE είπε:

Καλημερούδια στα κορίτσια!Εγώ αυτές τις μέρες ήμουν στις μαύρες μου...Πολύ κλάμα λόγω φοβιών...Σκεφτόμουν ένα σωρό πράγματα. Από το αν θα είμαι καλά σωματικά ή αν μετά βαρέσω καμιά επιλόχειο στο αν θα συνδεθώ με το μωρό και πώς θα είμαστε με το άντρα μου-αν θα περάσουμε καμιά κρισάρα δηλ στη σχέση. Είμαστε 10 χρόνια μαζί αλλά μόνοι μας...Ε τα είπα χθες όλα αυτά στον άντρα μου και με μάλωσε, με είπε εγωίστρια, ότι δεν εκτιμώ τίποτα και άλλα.Ε μετά έκλαιγα non stop...Tου είπα ότι γίνεται πολύ λίγος κ πήγα κλαίγοντας να μαγειρέψω. Μετά ήρθε από πίσω κ με πήρε αγκαλιά κ με παρηγόρησε. Του λέω εντάξει θα μου περάσει, αλλά δεν μου έχει περάσει. Το ίδιο βαριά έχω σηκωθεί σήμερα

Έλα ρε συ λόγω ορμονών είναι!!!! Εχει να ακούσει κι άλλα πες του χαχαχα. Απλά να κάνει υπομονή γιατί ορμονικα και μετά τη γέννα θα είσαι κάπως αλλά και σωματικά. Προετοίμασέ τον από τώρα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Έλα ρε συ λόγω ορμονών είναι!!!! Εχει να ακούσει κι άλλα πες του χαχαχα. Απλά να κάνει υπομονή γιατί ορμονικα και μετά τη γέννα θα είσαι κάπως αλλά και σωματικά. Προετοίμασέ τον από τώρα χαχαχα

Σίγουρα δεν έχω χαλάσει δηλ ε;χαχαχα. Ευχαριστώ μωρέ Χρυσουλίνο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα 

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι 

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, άγνωστο φύλο, Ιασώ

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκι

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας 

@matinab1980 Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία 

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι 

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β Επιπέδου 17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

Just now, BILLE είπε:

Σίγουρα δεν έχω χαλάσει δηλ ε;χαχαχα. Ευχαριστώ μωρέ Χρυσουλίνο

Πλάκα κάνεις;;; νομίζω ότι θα είχες χαλάσει αν δεν έκανες καμία τέτοια "σκηνή" 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...