Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Η γιατρός μασ είπε να πάμε και Κυριακή του Πάσχα να κάνουμε για να έχουμε καλύτερη εικόνα καλά κορίτσια έχω χάσει τον ύπνο μου αχααχαχαχα έχω μάθει τα πάντα αχααχαχαχα όλη μέρα διαβάζω με βλέπω στο τέλος γιατρό αχααχαχαχα άμα δεν είχα βρεί το θέμα μου θα είχα χαρεί απλά τώρα επειδή ξέρω φοβάμαι μίλησα και με έναν γενετιστή και μου είπε ότι μέχρι την 12 εβδομάδα δεν μπορώ να ξέρω τίποτα. Πρώτη φορά βλέπω θετικό. Η γυναίκα μου έχει ΣΠΩ και δεν κάνει ωορρηξία στις εξωσωματικές όμως βγάζει πολλά ποτέ όμως δεν κάναμε βλαστοκυστες πάντα μοριδια πρώτη φορά κάναμε μετά από πάρα πολλά έμβρυα. 

εξωσωματική


Recommended Posts

Καλημέρα Κορίτσια...πείτε μου σας παρακαλώ γνώμη σας.

Είμαι 40 χρονών. Αφού δοκιμάσαμε 5-6 φορές με ovitrelle, Στα 39 μου πήραν 10 ωάρια εκ των οποίων γονιμοποιήθηκαν τα 9 και έζησαν τα 8.Από ότι μας ενημέρωσαν όλα Α ποιότητας φαίνονται εξωτερικά.

1η εξωσωματική έκανα αρχές Φλεβάρη με 2 βλαστοκύστες 3 ημερών...αποτέλεσμα αρνητικό.

Μετά πέφτει κορωναιός...δοκιμάζουμε και με ovitrelle, τίποτα...

2η εξωσωματική κάνουμε αρχές Ιούνη με 2 βλαστοκύστες 5 ημερών...αποτέλεσμα βιοχημική κύηση.

3η εξωσωματική κάνουμε αρχές Αυγούστου με 2 βλαστικύστες 5 ημερών...αποτέλεσμα αρνητικό.

4η εξωσωματική κάνουμε τέλη Σεπτέμβρη με 2 βλαστοκύστες 5 ημερών ....πριν 2 μερες έκανα χοριακή...αποτέλεσμα αρνητικό....

Οπότε τώρα δεν έχω άλλα εμβρυάκια και πρέπει να ξεκινήσω από την αρχή όλη τη διαδικασία...

έχω κάνει όλες τις εξετάσεις και καρυότυπο και όλα δειχνουν τέλεια. Παρολαυτα θα την κάνω...για να αποκλεισουμε και αυτό το ενδεχόμενο

μένει υστεροσκόπιση που μου λέει γιατρός πως το πιο πιθανό ειναι να είναι ολα εντάξει και φταίει η ποιότητα ωαρίων.

Έχει καμια ιδια εμπειρία να μου πει;

 

Ξέρω πως αφού πάρουν ωάρια και στα γονιμοποιήσουν μπορείς να τα ελέγξεις εσωτερικά και να δεις ποια όντως ειναι τα καλά...το έχει κάνει καμια; είχε αποτέλεσμα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...