Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2021


Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας! 
Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχές σας!! 
Γεννήσα  με μια σχετική ταλαιπωρία αλλά δοξα το Θεό όλα πήγαν καλά. Ξεκινήσαμε για φυσιολογικό από τις 3 τα ξημερώματα που έφτασα μαιευτήριο, αλλα το μωρό δεν είχε μπει στη λεκάνη. Μετά την κολπική εξέταση με το χέρι μου είπαν πως το ηβικό οστό μου είναι πολυ χαμηλά κ φαίνεται πως είναι δύσκολο στο μωρό να μπορέσει να μπει στη λεκάνη. Παρ’ ολαυτα περιμέναμε, περπάτησα, είχα κάποιες συσπασούλες κ κάποια πονάκια, αλλα τίποτα φοβερό. Μετά από 3-4 ώρες μου έβαλαν ορο για τεχνητούς πόνους, αλλά ελάχιστοι πόνοι εμφανίστηκαν. Κανεις δεν ήθελε να ζορισει άλλο το μωρο γιατί φαινόταν πως κάτι το ενοχλεί κ δεν μπορεί να εμπεδωθεί. Έριξε κ δυο φορές παλμους κ τα έπαιξα! Οποτε κατέληξα σε καισαρική και γέννησα στις 11 το πρωι περίπου τη μπουμπού, 3480gr, η οποία έπιασε κατευθείαν στήθος όταν μου την έβαλαν πάνω μου στο χειρουργείο! Τοσον καιρό χτυπούσε με το κεφαλάκι της πολυ ψηλά κ όχι στο σωστό σημείο, κ τώρα καταλαβα γιατί ένιωθα πάντα στην ουροδόχο κύστη τον πόνο κ όχι στον κόλπο, τον τελευταίο καιρό που προσπαθούσε να εμπεδωθεί.
Νομίζω είπα πολλά! 
Με το καλό στα κορίτσια αύριο!!!   @Bbboob Στείλε μας κ εσυ τα νέα σου όποτε μπορείς!

  • Μου αρέσει 5

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Marialena86 είπε:

Κορίτσια γεια σας! 
Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχές σας!! 
Γεννήσα  με μια σχετική ταλαιπωρία αλλά δοξα το Θεό όλα πήγαν καλά. Ξεκινήσαμε για φυσιολογικό από τις 3 τα ξημερώματα που έφτασα μαιευτήριο, αλλα το μωρό δεν είχε μπει στη λεκάνη. Μετά την κολπική εξέταση με το χέρι μου είπαν πως το ηβικό οστό μου είναι πολυ χαμηλά κ φαίνεται πως είναι δύσκολο στο μωρό να μπορέσει να μπει στη λεκάνη. Παρ’ ολαυτα περιμέναμε, περπάτησα, είχα κάποιες συσπασούλες κ κάποια πονάκια, αλλα τίποτα φοβερό. Μετά από 3-4 ώρες μου έβαλαν ορο για τεχνητούς πόνους, αλλά ελάχιστοι πόνοι εμφανίστηκαν. Κανεις δεν ήθελε να ζορισει άλλο το μωρο γιατί φαινόταν πως κάτι το ενοχλεί κ δεν μπορεί να εμπεδωθεί. Έριξε κ δυο φορές παλμους κ τα έπαιξα! Οποτε κατέληξα σε καισαρική και γέννησα στις 11 το πρωι περίπου τη μπουμπού, 3480gr, η οποία έπιασε κατευθείαν στήθος όταν μου την έβαλαν πάνω μου στο χειρουργείο! Τοσον καιρό χτυπούσε με το κεφαλάκι της πολυ ψηλά κ όχι στο σωστό σημείο, κ τώρα καταλαβα γιατί ένιωθα πάντα στην ουροδόχο κύστη τον πόνο κ όχι στον κόλπο, τον τελευταίο καιρό που προσπαθούσε να εμπεδωθεί.
Νομίζω είπα πολλά! 
Με το καλό στα κορίτσια αύριο!!!   @Bbboob Στείλε μας κ εσυ τα νέα σου όποτε μπορείς!

Καλώς τα δέχτηκες!!! Να είσαστε γερές και καλοτυχες! 

Καλώς τα δεχθηκατε και όλες οι προηγούμενες!!! Να γεμίσετε ευτυχία! 

Εμένα ενώ φοβόντουσαν από τον Απρίλη μη γεννήσω, βλέπω να γενναω τελευταία!

Προχθές αφαιρέσαμε τον πεσσο και μου έκοψε κάποια χάπια και από δω και πέρα, περιμένουμε. 

Μου είπε και η γιατρός μου ότι η μικρή είναι πολύ μικρή, αλλά εφόσον έχουμε φτάσει να είμαι στην 37η εβδομάδα, δεν αγχωνομαστε. Και, αν όλα πάνε καλά, πάμε για φυσιολογικό τοκετό. 

Έκανα τη μετακόμιση μου το σκ και κάνω αβέρτα δουλειές, μπας και πάρει απόφαση να κατέβει και γλυτώσουμε λίγη από τη ζέστη του Ιούλη..! 

Τι καλά που αναφέρετε τις εμπειρίες σας και μας ετοιμάζετε!!! 

Α! Σε σχέση με τα επιδόματα. Εμένα μου έχουν εγκριθεί τα επιδόματα ασθενείας από Απρίλιο, Μάη και ακόμη δεν έχουν μπει τα λεφτά..! Στις 28.7, πάμε για την γνωμοδότηση του Ιουνίου και σήμερα πήγαμε για το επίδομα τοκετού και αναρωτιέμαι ποτέ θα μπούνε τα λεφτά.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Marialena86 είπε:

Κορίτσια γεια σας! 
Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχές σας!! 
Γεννήσα  με μια σχετική ταλαιπωρία αλλά δοξα το Θεό όλα πήγαν καλά. Ξεκινήσαμε για φυσιολογικό από τις 3 τα ξημερώματα που έφτασα μαιευτήριο, αλλα το μωρό δεν είχε μπει στη λεκάνη. Μετά την κολπική εξέταση με το χέρι μου είπαν πως το ηβικό οστό μου είναι πολυ χαμηλά κ φαίνεται πως είναι δύσκολο στο μωρό να μπορέσει να μπει στη λεκάνη. Παρ’ ολαυτα περιμέναμε, περπάτησα, είχα κάποιες συσπασούλες κ κάποια πονάκια, αλλα τίποτα φοβερό. Μετά από 3-4 ώρες μου έβαλαν ορο για τεχνητούς πόνους, αλλά ελάχιστοι πόνοι εμφανίστηκαν. Κανεις δεν ήθελε να ζορισει άλλο το μωρο γιατί φαινόταν πως κάτι το ενοχλεί κ δεν μπορεί να εμπεδωθεί. Έριξε κ δυο φορές παλμους κ τα έπαιξα! Οποτε κατέληξα σε καισαρική και γέννησα στις 11 το πρωι περίπου τη μπουμπού, 3480gr, η οποία έπιασε κατευθείαν στήθος όταν μου την έβαλαν πάνω μου στο χειρουργείο! Τοσον καιρό χτυπούσε με το κεφαλάκι της πολυ ψηλά κ όχι στο σωστό σημείο, κ τώρα καταλαβα γιατί ένιωθα πάντα στην ουροδόχο κύστη τον πόνο κ όχι στον κόλπο, τον τελευταίο καιρό που προσπαθούσε να εμπεδωθεί.
Νομίζω είπα πολλά! 
Με το καλό στα κορίτσια αύριο!!!   @Bbboob Στείλε μας κ εσυ τα νέα σου όποτε μπορείς!

Να σου ζησει κορίτσι μου κ καλή ανάρρωση. Απ' ότι βλέπω είμαι η μόνη που θα γεννησει μετα τις 40 βδομάδες μπήκα ήδη σε παραταση.ηδη η μικρή έχει αυξημενο βάρος πλέον ελπίζω να μη με ζορισει αν κ όπως τα λέτε μάλλον κ γω σε καισαρική θα καταλήξω γιατί ούτε έμενα είναι εμπεδωμενο.κ γω όμως νιώθω να με κλωτσαει στη ουροδόχο  κ όχι στο κόλπο αλλά μου φαίνεται φυσιολογικό.εφοσον δεν έχει κατέβει.οσες κάνατε  καισαρικες πως σας φαίνονται πονάτε;είναι υποφερτό;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ευχαριστω που μοιράζεστε τις εμπειρίες σας και μπαίνετε και γράφετε ενώ έχετε γεννήσει και έχετε περάσει όλο αυτό. Πραγματικά είναι πολύ όμορφο 

Συγχαρητήρια Μαριαλένα μπράβο κορίτσι μου σ εύχομαι κάθε καλό ολόψυχα για το μωράκι σου !χαίρομαι πολύ που όλες έχουμε μπει στην τελική ευθεία !! Σε λίγο θα λέμε όλες για τα μικρακια μας 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Feniamam είπε:

Να σου ζησει κορίτσι μου κ καλή ανάρρωση. Απ' ότι βλέπω είμαι η μόνη που θα γεννησει μετα τις 40 βδομάδες μπήκα ήδη σε παραταση.ηδη η μικρή έχει αυξημενο βάρος πλέον ελπίζω να μη με ζορισει αν κ όπως τα λέτε μάλλον κ γω σε καισαρική θα καταλήξω γιατί ούτε έμενα είναι εμπεδωμενο.κ γω όμως νιώθω να με κλωτσαει στη ουροδόχο  κ όχι στο κόλπο αλλά μου φαίνεται φυσιολογικό.εφοσον δεν έχει κατέβει.οσες κάνατε  καισαρικες πως σας φαίνονται πονάτε;είναι υποφερτό;

Σ’ ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσι μου! Με το καλό κ εσυ! Λίγο έμεινε! 
Θα σου έλεγα πως αφού δεν έχεις συσπάσεις μέχρι τώρα, έχεις πολυ καλή πιθανότατα να κατέβει το μωρό με την πρόκληση. Όποτε μην πηγαίνει το μυαλό σου κατευθείαν στην καισαρική. Η καισαρική όσο να το κανεις χειρουργείο είναι. Χρειάζεσαι κάποιες μέρες να επανέλθεις. Εγω γενικα πέφτω εύκολα όποτε ζορίζομαι λιγάκι τώρα (υποφερτό όμως), αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! Το βασικό..βλέπω ήδη μεγάλη διαφορά από χθες, όποτε η ανάρρωση φαίνεται γρήγορη!

@Angelina95 Σ’ ευχαριστω παρά πολυ!! Δεν έχει μείνει πολυ ούτε για σένα! Με το καλό!!


TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια μου

Εγω τελικά γέννησα εχτές το πρωί στο ιασω με καισαρικη και επισκληριδιο. Ο μπέμπης δεν είχε γυρίσει. Όλα πήγαν καλά, δεν περίμενα πάντως τέτοιο πόνο. Σήμερα είμαι καλύτερα βέβαια με πολλλλα παυσίπονα. Στο στήθος τον βάζω όλη μέρα μπας και καταφέρω να θηλασω αποκλειστικά.. Κάτι κουτσογίνεται. 

Με το καλο και οι υπόλοιπες! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2021 at 6:06 ΜΜ, Bbboob είπε:

Γειά σας κορίτσια μου

Εγω τελικά γέννησα εχτές το πρωί στο ιασω με καισαρικη και επισκληριδιο. Ο μπέμπης δεν είχε γυρίσει. Όλα πήγαν καλά, δεν περίμενα πάντως τέτοιο πόνο. Σήμερα είμαι καλύτερα βέβαια με πολλλλα παυσίπονα. Στο στήθος τον βάζω όλη μέρα μπας και καταφέρω να θηλασω αποκλειστικά.. Κάτι κουτσογίνεται. 

Με το καλο και οι υπόλοιπες! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!!καλότυχο γερό κ γεμάτο ευτυχία το λουλούδι σου !!

Εγώ εδωω ακόμα χαχα.οσες Γεννησατε πως είστε ;

Και επίσης όσες είστε εδώ ακόμα μαζί μου πώς τα πάτε

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς γίναμε 10 ημερών σήμερα.μαλλον είμαι η πρώτη που γέννησε.ολα καλά προς το παρόν μην τον ματιαξω κιόλας. Ξέρει καμία πόσες μέρες έχουμε για να τον δηλώσουμε στο ληξιαρχείο?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Nicole.natasa είπε:

Εμείς γίναμε 10 ημερών σήμερα.μαλλον είμαι η πρώτη που γέννησε.ολα καλά προς το παρόν μην τον ματιαξω κιόλας. Ξέρει καμία πόσες μέρες έχουμε για να τον δηλώσουμε στο ληξιαρχείο?

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!Επειδή και εγώ την ίδια απορία είχα κορίτσι μου είναι 10μερες και εμείς δεν το ξέραμε και τον δηλώσαμε την 9η ημέρα ευτυχώς διαβάσαμε ένα χαρτί από αυτά που μας έδωσαν και το είδαμε!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γέννησα κ γω χτες το πρωί μια πανέμορφη κ παραπονιάρα μπουμπού 3260.ολα πήγαν καλά είχα πολύ εύκολο τοκετό με καισαρική κ πολύ γρήγορη ανάρρωση. Νιώθω πολύ καλά κ πονάω ελάχιστα. Είχα καλή εμπειρία όπως την πρώτη φορά. Το πρώτο βράδυ άυπνη με την μικρή συνέχεια στο στήθος

 Την έχω όλη μέρα μαζί μου. Με το καλό σε όσες περιμένετε ακόμη, κ να μας ζήσουν τα μωράκια μας.

  • Μου αρέσει 7

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Alex1989 είπε:

Κορίτσια γέννησα κ γω χτες το πρωί μια πανέμορφη κ παραπονιάρα μπουμπού 3260.ολα πήγαν καλά είχα πολύ εύκολο τοκετό με καισαρική κ πολύ γρήγορη ανάρρωση. Νιώθω πολύ καλά κ πονάω ελάχιστα. Είχα καλή εμπειρία όπως την πρώτη φορά. Το πρώτο βράδυ άυπνη με την μικρή συνέχεια στο στήθος

 Την έχω όλη μέρα μαζί μου. Με το καλό σε όσες περιμένετε ακόμη, κ να μας ζήσουν τα μωράκια μας.

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μουυυυ !! Εύχομαι κάθε καλό ολόψυχα !!

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!Επειδή και εγώ την ίδια απορία είχα κορίτσι μου είναι 10μερες και εμείς δεν το ξέραμε και τον δηλώσαμε την 9η ημέρα ευτυχώς διαβάσαμε ένα χαρτί από αυτά που μας έδωσαν και το είδαμε!!!!

Την έχασα την προθεσμία τώρα.100€ είδα είναι το πρόστιμο.μικρο το κακό...

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2021 at 12:23 ΠΜ, Marialena86 είπε:

Κορίτσια γεια σας! 
Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχές σας!! 
Γεννήσα  με μια σχετική ταλαιπωρία αλλά δοξα το Θεό όλα πήγαν καλά. Ξεκινήσαμε για φυσιολογικό από τις 3 τα ξημερώματα που έφτασα μαιευτήριο, αλλα το μωρό δεν είχε μπει στη λεκάνη. Μετά την κολπική εξέταση με το χέρι μου είπαν πως το ηβικό οστό μου είναι πολυ χαμηλά κ φαίνεται πως είναι δύσκολο στο μωρό να μπορέσει να μπει στη λεκάνη. Παρ’ ολαυτα περιμέναμε, περπάτησα, είχα κάποιες συσπασούλες κ κάποια πονάκια, αλλα τίποτα φοβερό. Μετά από 3-4 ώρες μου έβαλαν ορο για τεχνητούς πόνους, αλλά ελάχιστοι πόνοι εμφανίστηκαν. Κανεις δεν ήθελε να ζορισει άλλο το μωρο γιατί φαινόταν πως κάτι το ενοχλεί κ δεν μπορεί να εμπεδωθεί. Έριξε κ δυο φορές παλμους κ τα έπαιξα! Οποτε κατέληξα σε καισαρική και γέννησα στις 11 το πρωι περίπου τη μπουμπού, 3480gr, η οποία έπιασε κατευθείαν στήθος όταν μου την έβαλαν πάνω μου στο χειρουργείο! Τοσον καιρό χτυπούσε με το κεφαλάκι της πολυ ψηλά κ όχι στο σωστό σημείο, κ τώρα καταλαβα γιατί ένιωθα πάντα στην ουροδόχο κύστη τον πόνο κ όχι στον κόλπο, τον τελευταίο καιρό που προσπαθούσε να εμπεδωθεί.
Νομίζω είπα πολλά! 
Με το καλό στα κορίτσια αύριο!!!   @Bbboob Στείλε μας κ εσυ τα νέα σου όποτε μπορείς!

ηταν το 1ο σου παιδακι ε? δεν πειραζει ,σε μενα στο 1ο παιδι που ηταν ψηλά, με το περπάτημα και μόλις που έσπασαν τα νερά κατέβηκε πολυ κ γεννησα μετα γρήγορα,αλλά είχα καλές συσπάσεις. παίζει ρόλο κ η θέση του μωρού, πχ από την δεξια μεριά όταν είναι δεν σε πιάνουν εύκολα οι πονοι τοκετού.η σωστή θέση είναι από τα αριστερά κ να κοιτάει κατω.εμενα το 1ο και το 3ο είχαν την σωστή θέση και ο 2ος κ το 4ο τωρα ειναι απο την δεξιά. δυστυχώς φοβάμαι ότι θα ταλαιπωρηθώ όπως κ στο 2ο ,εχει ο θεος όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά!!

18 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Κορίτσια γέννησα κ γω χτες το πρωί μια πανέμορφη κ παραπονιάρα μπουμπού 3260.ολα πήγαν καλά είχα πολύ εύκολο τοκετό με καισαρική κ πολύ γρήγορη ανάρρωση. Νιώθω πολύ καλά κ πονάω ελάχιστα. Είχα καλή εμπειρία όπως την πρώτη φορά. Το πρώτο βράδυ άυπνη με την μικρή συνέχεια στο στήθος

 Την έχω όλη μέρα μαζί μου. Με το καλό σε όσες περιμένετε ακόμη, κ να μας ζήσουν τα μωράκια μας.

να σου ζήσει κοριτσι μου!!γερή να ειναι και ευλογημένη!!!τέλεια μια χαρα !!!

On 7/7/2021 at 6:06 ΜΜ, Bbboob είπε:

Γειά σας κορίτσια μου

Εγω τελικά γέννησα εχτές το πρωί στο ιασω με καισαρικη και επισκληριδιο. Ο μπέμπης δεν είχε γυρίσει. Όλα πήγαν καλά, δεν περίμενα πάντως τέτοιο πόνο. Σήμερα είμαι καλύτερα βέβαια με πολλλλα παυσίπονα. Στο στήθος τον βάζω όλη μέρα μπας και καταφέρω να θηλασω αποκλειστικά.. Κάτι κουτσογίνεται. 

Με το καλο και οι υπόλοιπες! 

να σου ζήσει κοριτσι μου!!γερο κ τυχερό να ειναι το μωράκι σας!!!

ααα μου φαίνεται τελευταία έμεινα αν κ 4ο παιδί χαχαχαχα δεν πειραζει...εγω μαλλον στις 20 τελικα θα μπω με πρόκληση. έχω γιατρό την Πέμπτη θα μαι 39 ακριβώς 

On 7/7/2021 at 1:31 ΠΜ, Irenesirene79 είπε:

Καλώς τα δέχτηκες!!! Να είσαστε γερές και καλοτυχες! 

Καλώς τα δεχθηκατε και όλες οι προηγούμενες!!! Να γεμίσετε ευτυχία! 

Εμένα ενώ φοβόντουσαν από τον Απρίλη μη γεννήσω, βλέπω να γενναω τελευταία!

Προχθές αφαιρέσαμε τον πεσσο και μου έκοψε κάποια χάπια και από δω και πέρα, περιμένουμε. 

Μου είπε και η γιατρός μου ότι η μικρή είναι πολύ μικρή, αλλά εφόσον έχουμε φτάσει να είμαι στην 37η εβδομάδα, δεν αγχωνομαστε. Και, αν όλα πάνε καλά, πάμε για φυσιολογικό τοκετό. 

Έκανα τη μετακόμιση μου το σκ και κάνω αβέρτα δουλειές, μπας και πάρει απόφαση να κατέβει και γλυτώσουμε λίγη από τη ζέστη του Ιούλη..! 

Τι καλά που αναφέρετε τις εμπειρίες σας και μας ετοιμάζετε!!! 

Α! Σε σχέση με τα επιδόματα. Εμένα μου έχουν εγκριθεί τα επιδόματα ασθενείας από Απρίλιο, Μάη και ακόμη δεν έχουν μπει τα λεφτά..! Στις 28.7, πάμε για την γνωμοδότηση του Ιουνίου και σήμερα πήγαμε για το επίδομα τοκετού και αναρωτιέμαι ποτέ θα μπούνε τα λεφτά.. 

είμαι κ εγώ εδώ μάλλον εγώ θα μαι η τελευταία μην ανησυχείς!!χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ηταν το 1ο σου παιδακι ε? δεν πειραζει ,σε μενα στο 1ο παιδι που ηταν ψηλά, με το περπάτημα και μόλις που έσπασαν τα νερά κατέβηκε πολυ κ γεννησα μετα γρήγορα,αλλά είχα καλές συσπάσεις. παίζει ρόλο κ η θέση του μωρού, πχ από την δεξια μεριά όταν είναι δεν σε πιάνουν εύκολα οι πονοι τοκετού.η σωστή θέση είναι από τα αριστερά κ να κοιτάει κατω.εμενα το 1ο και το 3ο είχαν την σωστή θέση και ο 2ος κ το 4ο τωρα ειναι απο την δεξιά. δυστυχώς φοβάμαι ότι θα ταλαιπωρηθώ όπως κ στο 2ο ,εχει ο θεος όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά!!

να σου ζήσει κοριτσι μου!!γερή να ειναι και ευλογημένη!!!τέλεια μια χαρα !!!

να σου ζήσει κοριτσι μου!!γερο κ τυχερό να ειναι το μωράκι σας!!!

ααα μου φαίνεται τελευταία έμεινα αν κ 4ο παιδί χαχαχαχα δεν πειραζει...εγω μαλλον στις 20 τελικα θα μπω με πρόκληση. έχω γιατρό την Πέμπτη θα μαι 39 ακριβώς 

είμαι κ εγώ εδώ μάλλον εγώ θα μαι η τελευταία μην ανησυχείς!!χαχαχαχα 

Όχι μην αγχώνεσαι είμαι και εγώ εδώ χαχαχαχα έχω ΠΗΤ 19/7 και περιμένω..έκανα καρδιοτοκογραφο το Σάββατο αλλά τίποτα ιδιαίτερο το μωρό έχει πάρει θέση το θέμα είναι όμως ότι θέλει πολύ περπάτημα από ότι Μ είπε και από το Σάββατο έχω κάνει φουλ περπατημα καθίσματα σκάλες  ..τι άλλο πια;;

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές. Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω όσες Γεννησατε πως τα πάτε με τον θηλασμό; Εμένα είναι λίγο υπναρου ίσως επειδή είναι κ λίγο πιο μικρούλα, θηλάζει κ αποκοιμιεται στο πεντάλεπτο, κ πρέπει συνεχώς να την ξυπναω για να Τρώει. 

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...