Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, eleonora85 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!
 
Αυριο ειναι η μεταφορα! Μετα απο 1+  χρονο  με εξετασεις κ γιατρους ολων των ειδικοτητων...
Παιρνω 5 cyclacur  τη μερα, 2 utrogestan (κολπικα), κ 1 ενεση prolutex , κορτιζονη   κλπ κλπ
Προσεχω διατροφη (οχι αλατι, ζαχαρη), τρωω αβοκαντο κ αλλα τετοια..

Αλλα νιωθω τοσο απαισιοδοξη.. σκεφτομαι συνεχεια : σιγα μην πετυχω με την 1η...
Δεν ξερω τι με χει πιασει αλλα την τελευταια βδομαδα ειμαι μονιμως ευσυγκινητη (λες κ εχω παρει ηδη αρνητικη χοριακη).
Προσπαθω να φτιαξω τη διαθεση μου αλλα δεν ξερω πως

Καλησπέρα. Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποιος μαγικός τρόπος να αλλάξει η διάθεση, αυτό είναι με τις μέρες. Μην ξεχνάς ότι είναι πολύ έντονο όλο αυτό που ζούμε και να σκέφτεσαι θετικά. Είναι πολλές οι κοπέλες που πέτυχαν με την πρώτη. Εγώ θα σου ευχηθώ καλή υπομονή και πολύ καλή επιτυχία!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 44 λεπτά , Linoula είπε:

Καλή επιτυχία!!! Κι εγώ αύριο θα κάνω την ετ μου. 

Ο,τι και να σκέφτεσαι αν είναι θα πάει καλά θα πάει:) Εγώ θα σου έλεγα όσο μπορείς μην σκέφτεσαι! 

Είναι και μια πολύ ωραία ευκαιρία για ξεκούραση και χαλάρωση οι πρώτες μέρες. Βρες όμορφα πράγματα να κανεις. Κι εννοείται δεν έχει σημασία ποια φορά είναι. Εχω πολλά παραδείγματα που έχει γίνει με την πρώτη και με μια βλαστοκυστη. Είσαι 37? Μια χαρά ποσοστα έχεις.

Εύχομαι να είναι και η τυχερή μας:x

Καλή επτυχία για αύριο Linoula!!! Καλό φώλιασμα να έχουν τα μικρούλια στην κοιλίτσα σου! ❤❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Linoula είπε:

Καλή επιτυχία!!! Κι εγώ αύριο θα κάνω την ετ μου. 

Ο,τι και να σκέφτεσαι αν είναι θα πάει καλά θα πάει:) Εγώ θα σου έλεγα όσο μπορείς μην σκέφτεσαι! 

Είναι και μια πολύ ωραία ευκαιρία για ξεκούραση και χαλάρωση οι πρώτες μέρες. Βρες όμορφα πράγματα να κανεις. Κι εννοείται δεν έχει σημασία ποια φορά είναι. Εχω πολλά παραδείγματα που έχει γίνει με την πρώτη και με μια βλαστοκυστη. Είσαι 37? Μια χαρά ποσοστα έχεις.

Εύχομαι να είναι και η τυχερή μας:x

Καλή επιτυχία Linoula, μια τεράστια χοριακή!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

Αααααα εμετουλης τον ευχαριστήθηκες;;; τι ωραίο πράμα! Νιωθεις ότι είσαι έγκυος!! Αρκεί να είναι ένας εμετουλης βεβαια! Οχιιι τπτ, πηρα εγω πρίν λίγο και άφησα μνμ να μου τηλεφωνήσει... Αντε να δούμε! Οχι τπτ αλλο θα φυγει ταξίδι ο άντρας μ αρκετό και δεν θα προλάβει να κάνει εξετάσεις αν χρειαστεί και τον Σεπτέμβρη-Οκτώβρη λεω να παω για την ivf! Λογικά σε λίγο θα με πάρει! 

Αντε, να σε πάρει κι ας άργησε!! Κοίτα, ανακατωσούρες έχω αρκετές ανά διαστήματα, εμετό ευτυχώς είναι μόλις η 3η φορά που κάνω. Δεν παραπονιέμαι, είμαι τόσο χαρούμενη που χαλάλι! Βέβαια αν έκανα κάθε μέρα δεν ξέρω πόσους, όπως άλλες κοπέλες που ταλαιπωρούνται, εκεί θα γκρίνιαζα, δε το συζητώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giouli36 είπε:

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω εν μέρει!!!Φαντάζομαι είναι τρελό παλούκι αυτό που περνάς!!Εγώ μια φορά έκανα εμετό στην εγκυμοσυνη μου στις αρχές και είδα την γλυκά!!!Εγώ έχω αναγούλες ακόμα και μου είναι πολύ δύσκολο και γκρινιάζω γιατί νιώθω όλη μέρα το στομάχι μου κάπως!!!Έχουμε και μια βδομάδα διαφορά!!!Εγώ σήμερα μπήκα στην 26η!!!Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να συμβουλεύεσαι το γιατρό σου για τους εμετούς!!!Και φαντάζομαι θα έχεις πάρει ότι μπορούσες  να πάρεις από φάρμακα για τους εμετούς και δε σου έκανε κανένα τίποτα ε?

Όσον αφορά τη μπουμπου σου θα σου πω ότι εμένα ο δικός μου ο μπέμπης είναι 710 γρ., λίγο πιο κάτω από το φυσιολογικό βάρος και σαφέστατα τρώω καλύτερα τουλάχιστον από σένα!!Οπότε καταλαβαίνω ότι είναι και θέμα οργανισμού!!!Άρα το κοριτσάκι σου μεγαλώνει μια χαρά, να μην το έχεις έννοια!!Και τέλος να είσαι σίγουρη ότι όταν με το καλό γεννήσεις θα σου φύγουν όλες οι στομαχικες διαταραχές!!!Και εγώ αυτό περιμένω πως και πως!!Δημιουργούνται προφανώς από τις ορμόνες που τρελαίνονται από την εγκυμοσύνη!!!

Κουράγιο γλυκιά μανούλα!!!Δεν μπορείς να κάνεις και κάτι άλλο δυστυχώς!!Σκέψου ότι πέρασες τη μέση και σιγά σιγά οδεύεις προς το τέλος!!!

Καλησπέρα Γιούλη μου! Να χαίρεσαι το μπεμπακι σου κορίτσι μου❤️

Από φάρμακα παίρνω μόνο Simeco,γιατί ο γιατρός μου είναι της άποψης " Όσο λιγότερα,τόσο καλύτερα"και απλά μου λέει να κάνω υπομονή..Ελπίζω να μην κινδυνεύω να νοσηλευτώ,διότι αν συνεχίσω με αυτούς τους ρυθμούς,πάω για υπερεμεση..Προσπαθώ να σκέφτομαι πως υπάρχουν και χειρότερα και πως δεν πρέπει να γκρινιάζω,διότι άλλες γυναίκες έχουν νοσηλευτεί,άλλες είναι στο κρεβατι μέχρι να γεννήσουν κτλ..Εσύ πως νιώθεις? Έχεις αναγουλες και καούρες και απλά δεν κάνεις εμετούς?Γιατί κ αυτό είναι πολύ δύσκολο,πως ανακουφίζεσαι άμα δεν τα βγάλεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστω πολυ ολες! Μου δινετε θαρρος!
Ειναι φοβερο πως ενιωθα δυνατη σε ολη τη φαση των εξετασεων, υστεροσκοπησης κλπ  κ εχω κολλησει τωρα.
Εν τω μεταξυ ολοι που ειναι εξω απο τον χορο, μου λενε συνεχως για το αγχος  κ πως αυτο τα κρινει ολα.. Εχω μετανιωσει που το ειπα στις φιλες μου που δεν εχουν καμια σχεση με τετοιες εμπειριες.

@Linoula  Καλη επιτυχια κ σε σενα απο καρδιας! 1η σου προσπαθεια; 
Ναι 37 σε λιγους μηνες
 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , happiness79 είπε:

 

Μπορείς να τα καταθέσεις και μέσω ίντερνετ! 

 

Πατάω στο Google για να βρω που κ δεν μου βγάζει τίποτα.  . .μπορείς να μου πεις που μπήκες;;; κ κάτι ακόμα ρε κορίτσια.  . .σε ποια βδομάδα κόψατε cyclacour k outro αλήθεια δεν αντέχω άλλο.  . . Είναι τόσο χάλια το στομάχι μου . . . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kateriiina25 είπε:

Με το καλό, σου εύχομαι η 1η σου να είναι και η τυχερή. Να ξέρεις για την ψυχολογία μπορεί να φταίνε και τα φάρμακα που παίρνεις. Όλες το έχουμε περάσει. Προσπάθησε να απασχολήσεις το μυαλό σου με ότι μπορείς. Καλή επιτυχία και πάλι 

Λυπάμαι γι αυτο που περνάς και φυσικά δεν είσαι αχάριστη. Είναι λογικό να δυσανασχετείς με όλο αυτό. Μία μέρα το έχω πάθει στην ζωή μου από γαστρεντερίτιδα και μου φάνηκε βουνό. Φαντάσου εσύ.
Έχω όμως μία περιέργεια, από κιλά πως πας; Αντί να πάρεις χάνεις ή πάλι παίρνεις λόγω εγκυμοσύνης? Sorry χαζή ερώτηση αλλά το είχα πάντα απορία 

Καλησπέρα Κατερίνα ! Έπαθα και γαστρεντερίτιδα πρόσφατα,πριν δύο μέρες συνήλθα..όλη μέρα με διάρροια και εμετούς,ευτυχώς δεν ανέβασα πυρετό. Φρίκη!Από κιλά έχει γίνει ο,τι να ναι,διότι έχω πάρει από την ώρα που άρχισα την διαδικασία της εξωσωματικής μέχρι σήμερα(10μηνες)γύρω στα 20. Και τα λιγότερα τα έβαλα από την ώρα που σταμάτησα τα φάρμακα,διότι έπαιρνα οιστραδιόλη και προγεστερόνη μέχρι περίπου τον 4ο! Δεν με αναγνωρίζω,όταν έπαιρνα ορμόνες για την εξωσωματική,περπατούσα 25-30χμ τη βδομάδα και έτρωγα νορμάλ και απλά φούσκωνα κάθε μήνα με τρελούς ρυθμούς!Οι γιατροί μου λένε να μην ανησυχώ και πως θα τα χάσω μετά τη γέννα,αλλά νιώθω πολύ άσχημα..Σκέψου ότι λόγω των εμετών,δεν μπορούσα να πιω νερό γιατί τα έβγαζα ακόμα περισσότερο και έπαιρνα ορμόνες κάθε μέρα. Έχει αλλάξει και ο μεταβολισμός μου και σε συνδυασμό με την κατακράτηση υγρών,έχω παχύνει πάρα πολύ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , eleonora85 είπε:

Σας ευχαριστω πολυ ολες! Μου δινετε θαρρος!
Ειναι φοβερο πως ενιωθα δυνατη σε ολη τη φαση των εξετασεων, υστεροσκοπησης κλπ  κ εχω κολλησει τωρα.
Εν τω μεταξυ ολοι που ειναι εξω απο τον χορο, μου λενε συνεχως για το αγχος  κ πως αυτο τα κρινει ολα.. Εχω μετανιωσει που το ειπα στις φιλες μου που δεν εχουν καμια σχεση με τετοιες εμπειριες.

@Linoula  Καλη επιτυχια κ σε σενα απο καρδιας! 1η σου προσπαθεια; 
Ναι 37 σε λιγους μηνες
 

Θα συμφωνήσω ότι ακόμη και καλή πρόθεση να έχουν οι γύρω δεν μπορούν να αντιληφθούν όσα νιώθουμε στο μέγεθος που τα βιώνουμε. Ακόμα και οι πολύ κοντινοι. Καλά εγώ όταν ακούω για άγχος βγάζω φλύκταινες ρε παιδί μου και νευριαζω. Έχω φίλες απίστευτα εμμονικες με το θέμα που τα κατάφεραν με τη μία. Αχ τ ακούω κι απ' την πεθερά μου. Ας μην πω παραπάνω...:roll:

Δεν είναι η πρώτη μου όμως η πρώτη μου με μια βλαστοκυστη 5ης μέρας άριστης ειχε πετύχει και προχώρησε. Ήταν down δυστυχώς αλλά στην αρχή την χαρά την πήρα. 

Τώρα θέλω να σου πω την ιστορία μου αλλά φοβάμαι ότι θα κουράσω τα κορίτσια που την ξερουν!! Κορίτσια προσπεράστε! Εν τάχει ειμαι 38 σε λίγο καιρό τα κλείνω και ξεκίνησα πριν 1 χρόνο περίπου προσπαθειες μετά από 1 χρόνο όπως λες εξετάσεις και σπερματεγχυσεις. Μετά το down είχα 2φυσιολογικες συλλήψεις η μία παλινδρομη η άλλη βιοχημική. Μου είχε μείνει μια βλαστοκυστη καλη που δεν εμφυτεύτηκε καν και πριν λίγο καιρό έκανα 2η διέγερση. Η πρώτη ετ δεν πέτυχε τώρα είναι η 2η. Αλλά τα βάζουμε ένα ένα τα έμβρυα (προς το παρόν!)

Εγώ πάντως είμαι πολύ χαρούμενη. Καταρχήν γιατί δεν κάηκε το σπίτι μου και ξαφνικά νιώθω ευγνώμων για όλα αυτά που έχω και δεύτερον γιατί λέω και να μην πάει καλά έχω αλλά 2.. 

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Linoula είπε:

Θα συμφωνήσω ότι ακόμη και καλή πρόθεση να έχουν οι γύρω δεν μπορούν να αντιληφθούν όσα νιώθουμε στο μέγεθος που τα βιώνουμε. Ακόμα και οι πολύ κοντινοι. Καλά εγώ όταν ακούω για άγχος βγάζω φλύκταινες ρε παιδί μου και νευριαζω. Έχω φίλες απίστευτα εμμονικες με το θέμα που τα κατάφεραν με τη μία. Αχ τ ακούω κι απ' την πεθερά μου. Ας μην πω παραπάνω...:roll:

Δεν είναι η πρώτη μου όμως η πρώτη μου με μια βλαστοκυστη 5ης μέρας άριστης ειχε πετύχει και προχώρησε. Ήταν down δυστυχώς αλλά στην αρχή την χαρά την πήρα. 

Τώρα θέλω να σου πω την ιστορία μου αλλά φοβάμαι ότι θα κουράσω τα κορίτσια που την ξερουν!! Κορίτσια προσπεράστε! Εν τάχει ειμαι 38 σε λίγο καιρό τα κλείνω και ξεκίνησα πριν 1 χρόνο περίπου προσπαθειες μετά από 1 χρόνο όπως λες εξετάσεις και σπερματεγχυσεις. Μετά το down είχα 2φυσιολογικες συλλήψεις η μία παλινδρομη η άλλη βιοχημική. Μου είχε μείνει μια βλαστοκυστη καλη που δεν εμφυτεύτηκε καν και πριν λίγο καιρό έκανα 2η διέγερση. Η πρώτη ετ δεν πέτυχε τώρα είναι η 2η. Αλλά τα βάζουμε ένα ένα τα έμβρυα (προς το παρόν!)

Εγώ πάντως είμαι πολύ χαρούμενη. Καταρχήν γιατί δεν κάηκε το σπίτι μου και ξαφνικά νιώθω ευγνώμων για όλα αυτά που έχω και δεύτερον γιατί λέω και να μην πάει καλά έχω αλλά 2.. 

 

Ημουν κ εγω  κοντα στη πυρκαγια... νομιζω πως ολο αυτο το κλιμα με επηρεασε  επιπλεον.. Βεβαια απο την αλλη ,οπως σωστα λες, πρεπει να νιωθουμε ευγνωμονες.
Εσυ απ οτι καταλαβα ειχες μεχρι στιγμης 3 εμφυτευσεις!!!! Αυτο εχει πολλα θετικα (ασχετα με την καταληξη)! Μακαρι η αυριανη να ειναι η τυχερη :wink:
Εμεις δυστυχως δεν εχουμε αλλες βλαστοκυστες.. θα βαλουμε αυριο 2 (κ οι αλλες 2 που καταψυχθηκαν ειναι κατω του μετριου, δεν ξερω γιατι τα κρατησαν...). 

Και μενα ο πεθερος μου ολο για το αγχος λεει.. εχω καταληξει πως οσοι δε θελουν να ασχοληθουν κ να μαθουν, πετανε αυτη τη βλακεια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια Βγήκε ο καρυότυπος του μωρού όπως είχα πει και έδειξε τρισωμια 13 , τωρα μίλησα με τον γιατρό για να μ εξηγήσει και είπε: δεν έδειξε κάτι που να θεωρείται κληρονομικο οπότε το θεωρούμε τυχαίο γεγονός.! Θα κάνουμε όμως καρυοτυπο ζεύγους για να είμαστε by the book.. Απλα ημουν πολλή άτυχη είπε και ότι θα πάνε όλα καλά την επόμενη φορά ! Αυτά! 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Αααααχχχχ κορίτσια χάθηκα γιατί δεν ήμουν κ τόσο καλά. Είναι η τεταρτη μέρα μετά την έμβρυο μεταφορά μιας βλαστοκυστης κ έχω τρομερό πόνο στις ωοθήκες. Κ κάτι σαν μούδιασμα. Έχει τύχει σε κάποια;;;; Πάω να τρελαθώ. Κ οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εγω του στέλνω αποκλειστικά μειλ που ξερω οτι απαντάει ο ίδιος. Και γενικως ποτε δεν παίρνω τηλεφωνο γιατι δεν θελω να του  μεταφέρουν οπως θέλουν τα λεγόμενα μου.

 Περιμενω να αδιαθετησω γύρω στις 27/7 και μετα θα του στείλω  , θα  σου πω εννοειται.

Ναι πρώτη φορά το έκανα ,βλακεία μου..όταν μάθεις πες μου!

13 ώρες πρίν, anna.k είπε:

Εγω πηρα τηλ.για τον ίδιο λόγο και ζήτησα να με καλέσει εκεινος . Με πήρε και μου ειπε πως ειναι οκ να παρω αντισυλληπτικα και πως ίσως ειναι και ακομη καλυτερα (δεν ρωτησα τον λόγο) .Ισως η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική. Θα ξεκινήσω κι εγώ τις αντιβιώσεις για ενδομητρητιδα σε λίγες μερες 

Τον σφακ πήρες; Για να σου καθυστερήσει ;

7 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Σ’ ευχαριστώ @Maroxmarox

όντως εγώ πάλεψα κυρίως, ο άντρας μου ήταν απλά υποστηρικτικός. Όλα εμείς οι γυναίκες τα τραβάμε κ αυτό είναι γεγονός. 

Το μωρό μου είναι αυτό που μου δίνει ελπίδα κ το μόνο που θέλω να γεννηθεί κ να είναι καλά, γερό κ δυνατό.

Τα υπόλοιπα λογικά θα τα βρούμε με κάποιο τρόπο. Απλά στεναχωριέμαι γιατί τώρα που φαίνεται να πετύχαμε τον σκοπό μας αυτός κατάλαβε ότι δεν νιώθει πράγματα για μένα. Είπε βέβαια ότι θα με βοηθήσει σε ο,τι χρειάζεται για το μωρό κ σε ότι του ζητήσω εγώ θα έρθει και θα είναι πάντα μαζί μου σαν φίλος μου. Βέβαια εμένα καταλαβαίνεις πως όλα αυτά μου μυρίζουν άλλη γυναίκα στο προσκήνειο. 

Τέλοσπάντων, ευτυχώς η οικογένειά μου με στηρίζει σ’ αυτό, ειδικά ο πατέρας κ η αδερφή μου κ οικονομικά είμαι ανεξάρτητη. Τώρα που τα βάζω σε μια σειρά νομίζω ότι αυτός κυρίως θα χάσει που θα είναι μακριά από το παιδάκι του. 

Αυτός θα χάσει σίγουρα στο τέλος ..εσύ μόνο κερδισμένη θα βγεις ..εάν αισθάνεται έτσι μετά θα είχες αλλα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mar.Theo είπε:

Πατάω στο Google για να βρω που κ δεν μου βγάζει τίποτα.  . .μπορείς να μου πεις που μπήκες;;; κ κάτι ακόμα ρε κορίτσια.  . .σε ποια βδομάδα κόψατε cyclacour k outro αλήθεια δεν αντέχω άλλο.  . . Είναι τόσο χάλια το στομάχι μου . . . 

Δεν νομίζω να γίνεται ηλεκτρονικά γιατί θέλουν κι έγγραφα κτλ. Στον εοπυυ που ανήκεις πας. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, eleonora85 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!
 
Αυριο ειναι η μεταφορα! Μετα απο 1+  χρονο  με εξετασεις κ γιατρους ολων των ειδικοτητων...
Παιρνω 5 cyclacur  τη μερα, 2 utrogestan (κολπικα), κ 1 ενεση prolutex , κορτιζονη   κλπ κλπ
Προσεχω διατροφη (οχι αλατι, ζαχαρη), τρωω αβοκαντο κ αλλα τετοια..

Αλλα νιωθω τοσο απαισιοδοξη.. σκεφτομαι συνεχεια : σιγα μην πετυχω με την 1η...
Δεν ξερω τι με χει πιασει αλλα την τελευταια βδομαδα ειμαι μονιμως ευσυγκινητη (λες κ εχω παρει ηδη αρνητικη χοριακη).
Προσπαθω να φτιαξω τη διαθεση μου αλλα δεν ξερω πως

Πηρα σημερα εγω θετικη χοριακη με τη πρωτη! Οποτε σκεψου μονο θετικα!! Κανε πραγματα να ξεχνιεσε και ολα θα πανε καλα αρκει να μην ξεχνας τα φαρμακα σου!καλη επιτυχια!!!

πρίν από 35 λεπτά , Φαίη Κ είπε:

Αααααχχχχ κορίτσια χάθηκα γιατί δεν ήμουν κ τόσο καλά. Είναι η τεταρτη μέρα μετά την έμβρυο μεταφορά μιας βλαστοκυστης κ έχω τρομερό πόνο στις ωοθήκες. Κ κάτι σαν μούδιασμα. Έχει τύχει σε κάποια;;;; Πάω να τρελαθώ. Κ οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα.

Ειχα κ εγω κ ακομα εχω καποια τραβηγματα χαμηλα δν ξερω πως να τα περιγραψω! Να σκεφτεσε θετικα.. ολα θα πανε καλα!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...