Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , Christin88 είπε:

Κοριτσια καλημερα!!! Σημερα ειναι η 10η μερα και βγηκε η  πρωτη χοριακη 235 .. ειναι καλο?? 

Είναι τελεια!!!! 
Καλους διπλασιασμούς και με το καλό κοριτσι μου! 
ποσο χαίρομαι να διαβάζω τέτοια νέα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 48 λεπτά , Marianb είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χρειάζομαι τη γνώμη σας γιατί δεν αντέχω άλλο αυτό το 0 της χοριακης κ την ελπίδα να χάνεται,έχω κάνει αφαίρεση στις σάλπιγγες οπότε η εξωσωματική είναι μονόδρομος κ 5 έμβρυο μεταφορές με αρνητικές χοριακες,τώρα ο γιατρός μου λέει για προεμφυτευτικο έλεγχο,είμαι 39 ετών, δε ξέρω τι να κάνω κ αν γίνει προεφφυτευτικοςκ όλα καλά κ πάλι δε πιάνει τι κάνουμε, εξετάσεις κ όλα είναι καλά δε ξέρω τι να κάνω, είναι κ το οικονομικό στη μέση, πείτε μου τις γνώμες σας!! Ευχαριστώ κ καλή δύναμη σε όλες!!!

Ψάξε για φλεγμονή στην μήτρα με υστεροσκοπηση κλπ

πρίν από 38 λεπτά , Christin88 είπε:

Κοριτσια καλημερα!!! Σημερα ειναι η 10η μερα και βγηκε η  πρωτη χοριακη 235 .. ειναι καλο?? 

Τέλειο ειναι!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Δεν νομίζω οτι απαντάει αποκλειστικά εκείνος στα mail. Βασικά όχι δεν νομίζω, είμαι σίγουρη. 9 στις 10 η απάντηση είναι απο τα κορίτσια τα οποία βέβαια τον συμβουλεύονται 

Ούτε όταν βάζει την υπογραφή του στο τέλος; Μου έχει τύχει το μέιλ να γράφει εκ μέρους του....


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια! Έχει κάνει κάποια από εσάς την διαδικασία για το επίδομα εξωσωματικης;;;; έχω τα χαρτιά κ δεν είμαι σίγουρη που να τα πάω; κλείνω ραντεβού στο ΙΚΑ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Mar.Theo είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια! Έχει κάνει κάποια από εσάς την διαδικασία για το επίδομα εξωσωματικης;;;; έχω τα χαρτιά κ δεν είμαι σίγουρη που να τα πάω; κλείνω ραντεβού στο ΙΚΑ;;

Για τα 352 ευρο εννοεις;  Εγω τα πηγα πριν 2 βδομαδες κ χθες μ τα κατέθεσαν… στον εοππυ τα πας κοριτσι μου οχι στο ΙΚΑ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Για τα 352 ευρο εννοεις;  Εγω τα πηγα πριν 2 βδομαδες κ χθες μ τα κατέθεσαν… στον εοππυ τα πας κοριτσι μου οχι στο ΙΚΑ 

Οπότε κλείνω πρώτα τηλεφωνικός ραντεβού στον εοππυ ε ;; ευχαριστώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Mar.Theo είπε:

Οπότε κλείνω πρώτα τηλεφωνικός ραντεβού στον εοππυ ε ;; ευχαριστώ πολύ!!!!

Ναι παρε ενα τηλ κακού κακού..εγω ειχα παρει κ μ ειπαν ελατε αν θελετε σ λιγο δεν εχει κοσμο ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/7/2022 at 1:27 ΜΜ, Powerzen είπε:

Κορίτσια γειά! Θα ήθελα τα σχόλια σας οποίος γνωρίζει λίγο από προεμφυτευτικό έλεγχο γιατί έχω καταμπερδευτεί. Να πω εν ταχύ την περίπτωσή μας πάλι γιατί είμαστε πολλές και δεν θα θυμάστε. Προσπαθούμε για το αδελφάκι μας. Έχουν γίνει 4 αποτυχημένες ετ μέσα σε σύντομο χρ. διάστημα. Ο γιατρός μας είπε να σταματήσουμε για λίγο γιατί πέσαμε με τα μούτρα και να μιλήσουμε πάλι από σεπτ/οκτ και να προχωρήσουμε με προεμφυτευτικό έλεγχο. Πάντα ήταν αρνητικός στο προεμφυτευτκό και συμφωνούσαμε σε αυτό. Τώρα αλλάζουν τα δεδομένα και πιστεύω ότι είναι μια λύση για να μην χάσουμε άλλο χρόνο μιας και κλείνω και εγώ τα 40 τώρα με ότι αυτό και αν συνεπάγεται. Διαβάζω όμως τα κριτήρια για προεμφυτευτικό και στην περίπτωση που δεν υπάρχει πρόβλημα στον καρυότυπο ζεύγους τα κριτήρια  είναι ότι, είτε θα έχουν προηγηθεί 3 ανεπιτυχείς κύκλοι εξωσωματικής μαζί με κατεψυγμένα κλπ είτε 3 αποβολές (οι βιοχημικές δεν θεωρούνται αποβολές) . Αυτό για να πάρει κανείς την άδεια να κάνει προεμφυτευτικό. Εμείς δεν τα πληρουμε αυτά σε τέτοιο βαθμό. Έχω παρερμηνεύσει κάτι; αναρωτιέμαι γιατί το ανέφερε αφού συζητάγαμε αναλυτικά την περίπτωσή μας. Δεν θα ξαναμιλήσουμε μέχρι τον σεπτ. και εμένα τώρα με τρώει να καταλάβω. Ξέρει καμιά να μου πει δυο πράγματα από εμπειρία;;

Καλησπέρα @Powerzenαν κλείσεις 40 δικαιούσαι τον προεμφυτευτικό όποιο κι αν ήταν το ιστορικό σου. Όποτε θα πάρεις την έγκριση, μη σε απασχολεί. Έχω διαβάσει το ΦΕΚ και μου το έχει επιβεβαιώσει και ο γιατρός και το κέντρο εξωσωματικής 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Για τα 352 ευρο εννοεις;  Εγω τα πηγα πριν 2 βδομαδες κ χθες μ τα κατέθεσαν… στον εοππυ τα πας κοριτσι μου οχι στο ΙΚΑ 

Πρέπει να έχεις περάσει επιτροπή για να τα πάρεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Chris_V είπε:

Πρέπει να έχεις περάσει επιτροπή για να τα πάρεις; 

Εγώ περασα :P αλλα φαντάζομαι πως η ιδια θα εχει περασει αλλιως πως θα ειχε τα χαρτιά; Μ τις αποδείξεις μονο δεν γινεται δουλεια .Εσυ πως πας κοπελα μ;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Εγώ περασα :P αλλα φαντάζομαι πως η ιδια θα εχει περασει αλλιως πως θα ειχε τα χαρτιά; Μ τις αποδείξεις μονο δεν γινεται δουλεια .Εσυ πως πας κοπελα μ;;

Έστειλα τα χαρτιά στην επιτροπή, τα εξετάζουν, ευτυχώς είναι πολύ εξυπηρετικοί Θεσσαλονίκη. 
Και πάμε προς τέλος Σεπτέμβρη να ολοκληρώσει ο άντρας μου τη θεραπεία μετά  την κιρσό κήλη που βρέθηκε. 
Εγω εντωμεταξυ εχω αρχίσει τις βιταμίνες και τα συμπληρώματα για συμπαράσταση :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Chris_V είπε:

Έστειλα τα χαρτιά στην επιτροπή, τα εξετάζουν, ευτυχώς είναι πολύ εξυπηρετικοί Θεσσαλονίκη. 
Και πάμε προς τέλος Σεπτέμβρη να ολοκληρώσει ο άντρας μου τη θεραπεία τούρτα την κιρσό κήλη που βρέθηκε. 
Εγω εντωμεταξυ εχω αρχίσει τις βιταμίνες και τα συμπληρώματα για συμπαράσταση :-D

Τέλεια!!! Θα πετυχες σε καλη !! Γιατι η ξαδέρφη μ που περασε επιτροπή θεσσαλονικη μ ειπε ηταν αγενέστατοι κ μεσα στα νευρα αχαχαχαχ

ευτυχως κ εγω σε καλη ειχα πετύχει 

Link to comment
Share on other sites

On 18/7/2022 at 5:30 ΜΜ, happiness79 είπε:

Κορίτσια, έχω πολύ ευχάριστα νέα!!! Βγήκαν τα ολοκληρωμένα αποτελέσματα της τροφοβλάστης και ο μικρούλης είναι υγιέστατος 100%!!! ❤ Εύχομαι μόνο χαρές επιτέλους σε όλες μας!!! 

Πραγματικά αυτά είναι ευχάριστα νέα!!!!! Συγχαρητηρια @happiness79, καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και με το καλό να δεχτείτε το μωράκι σας!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mar.Theo είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια! Έχει κάνει κάποια από εσάς την διαδικασία για το επίδομα εξωσωματικης;;;; έχω τα χαρτιά κ δεν είμαι σίγουρη που να τα πάω; κλείνω ραντεβού στο ΙΚΑ;;

Έχω κάνει εγώ στο εοππυ στα γραφεία της περιοχής σου 

πρίν από 7 λεπτά , Koukou17 είπε:

Έχω κάνει εγώ στο εοππυ στα γραφεία της περιοχής σου 

Πλέον δεν νομίζω ότι χρειάζεται ραντεβού, μια υπεύθυνη δήλωση συμπληρώνεις που θα σου δώσουν με τα στοιχεία σας κ έτοιμο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...