Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Τον σφακ πήρες; Για να σου καθυστερήσει ;

Ναι τον σφακ! Επειδή δεν μενω καν Ελλαδα και θελω να κανω ολες τις ορμονολογικες εκει. Για να μην εχω το αγχος μηπως εδω καθυστερισουν να μου τις βγαλουν. 

Αλήθεια,οσες κοπελες ξέρετε. Στο γεν κανουμε τις ορμονολογικές πριν την ωοληψία; Ξεχασα να ρωτήσω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@happiness79

@κοτοπουλάκι

Καλημέρα όμορφες μανούλες, έτσι θεωρει ο γιατρός ότι ήταν τυχαίο γεγονός! Μπορώ να λω ότι τα λεγόμενα τ με ηρέμησα αν και μετα σκέφτομαι και την ανωμαλία δεν περιμέναμε να μας βγει λόγω ηλικία αλλά ΝΑ μια τρισωμιαρα... Θα δούμε!!! 

Πάντως γενικά είμαι καλύτερα, ακομα και το ψυχοσωματικο με την κνιδωση με πιάνει πλέον ίσως και 1 φορα τή βδομάδα που θα αγχωθω... Το λες καλυτέρευσή από κει που ήμουν με καντήλες 24-7! 

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Την Τετάρτη έχω ετ και από χθες το βράδυ ξεκίνησε να πονάει ο λαιμός μου και έχω ένα ψιλό βηχα. Με κόλλησε ο ανηψιος μου που κολλάει συνέχεια ιώσεις από το σχολείο. Είναι μικρούλης. Φοβάμαι μήπως ακηρωθει η ετ. Δεν το θέλω με τίποτα αυτό. Ξέρετε κάνα γιατροσόφι, τίποτα που να βοηθάει? Τι να κάνω? @κοτοπουλάκιείσαι δυνατή και ανεξάρτητη. Πολύ σημαντικό αυτό. Ευτυχώς που είδες με τι άνθρωπο έχεις να κάνεις τώρα που είναι νωρίς. Σίγουρα θα ξαναφτιάξεις την ζωή σου όπως την θες. Και σιγουρα θα είναι πολύ καλύτερη από αυτήν που ήταν τώρα. Θα πάρεις πολύ αγάπη και εσύ και το μωρό σου γιατί το αξίζεις. Δεν σου αξίζει αυτό που ζεις τώρα. Μέχρι να περάσει ο Κοροναιος στους δικούς σου μήλα με τους δικηγόρους, πάρε τις συμβουλές σου και γενικά δες το σαν ότι έχεις λίγο χρόνο να οργανωθείς και να φτιάξεις τις υποχρεώσεις σου μέχρι τότε. Όλα καλά θα πάνε. Είμαι σίγουρη για σένα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , anna.k είπε:

Ναι τον σφακ! Επειδή δεν μενω καν Ελλαδα και θελω να κανω ολες τις ορμονολογικες εκει. Για να μην εχω το αγχος μηπως εδω καθυστερισουν να μου τις βγαλουν. 

Αλήθεια,οσες κοπελες ξέρετε. Στο γεν κανουμε τις ορμονολογικές πριν την ωοληψία; Ξεχασα να ρωτήσω. 

Καλημέρα!
2η μέρα περιόδου τις κάνουμε αν ρωτάς αυτό. Αν ρωτάς αν τις κάνουμε στο γένεσις ή κάπου αλλού, μπορείς να τις κάνεις όπου θες αρκεί να έχεις τα αποτελέσματα εντός της ίδιας ημέρας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Kallo είπε:

@κοτοπουλάκιείσαι δυνατή και ανεξάρτητη. Πολύ σημαντικό αυτό. Ευτυχώς που είδες με τι άνθρωπο έχεις να κάνεις τώρα που είναι νωρίς. Σίγουρα θα ξαναφτιάξεις την ζωή σου όπως την θες. Και σιγουρα θα είναι πολύ καλύτερη από αυτήν που ήταν τώρα. Θα πάρεις πολύ αγάπη και εσύ και το μωρό σου γιατί το αξίζεις. Δεν σου αξίζει αυτό που ζεις τώρα. Μέχρι να περάσει ο Κοροναιος στους δικούς σου μήλα με τους δικηγόρους, πάρε τις συμβουλές σου και γενικά δες το σαν ότι έχεις λίγο χρόνο να οργανωθείς και να φτιάξεις τις υποχρεώσεις σου μέχρι τότε. Όλα καλά θα πάνε. Είμαι σίγουρη για σένα 

Καλημέρα kallo, 

για το βήχα να δούμε αρχικά αν είναι κοβιντ. Κοίτα, εγώ όταν είχα κοβιντ αλλά κ στους δικούς μου αυτό είπα, βιταμίνη C, D και κουερσετίνη. Να τρως κ ανανά που έχει βρωμελαΐνη κ βοηθάει πολύ στο να καταπολεμήσει ο οργανισμός τον ιό.

Τώρα για τα δικά μου, είμαι πελαγωμένη, ελπίζω όμως σιγά σιγά να τα καταφέρω, με κρατάει ο μικρούλης που είναι στην κοιλιά μου κ τα σκυλιά μου για να μην καταρρεύσω αλλά γενικά φοβάμαι πολύ. Μακάρι να τα καταφέρω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , marmaki είπε:

Καλημέρα!
2η μέρα περιόδου τις κάνουμε αν ρωτάς αυτό. Αν ρωτάς αν τις κάνουμε στο γένεσις ή κάπου αλλού, μπορείς να τις κάνεις όπου θες αρκεί να έχεις τα αποτελέσματα εντός της ίδιας ημέρας

Ευχαριστώ,  για το που τις κάνουμε ηθελα να μαθω. Δεν ξερω καποιο εργαστήριο στην Αττική που μπορω να εμπιστευτώ.Πιθανοτατα να με φιλοξενήσει μια φίλη στη Γλυφαδα ή να μείνω σε συγγενικο σπιτι στο Περιστέρι.  Ξέρει καποια κοπελα καποιο εργαστήριο σε αυτές τις περιοχές,  ή στο κεντρο που να μπορω να παρω τα αποτελέσματα την ιδια μερα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Καλημέρα kallo, 

για το βήχα να δούμε αρχικά αν είναι κοβιντ. Κοίτα, εγώ όταν είχα κοβιντ αλλά κ στους δικούς μου αυτό είπα, βιταμίνη C, D και κουερσετίνη. Να τρως κ ανανά που έχει βρωμελαΐνη κ βοηθάει πολύ στο να καταπολεμήσει ο οργανισμός τον ιό.

Τώρα για τα δικά μου, είμαι πελαγωμένη, ελπίζω όμως σιγά σιγά να τα καταφέρω, με κρατάει ο μικρούλης που είναι στην κοιλιά μου κ τα σκυλιά μου για να μην καταρρεύσω αλλά γενικά φοβάμαι πολύ. Μακάρι να τα καταφέρω..

Θα πάω να κάνω ένα rapid σε λίγο. Και εγώ το σκέφτηκα για βιταμίνη C. Θα πάρω όταν πάω φαρμακειο. D παίρνω ήδη. Η κουερσετινη τι είναι? Ααα έχω ανανά θα τρώω. Είναι λογικό κορίτσι μου να φοβάσαι. Αλλάζουν όλα όσα είχες δεδομένα. Πάρε τον χρόνο σου και όλα θα γίνουν. Έτσι να παίρνεις δύναμη από τον μικρούλη σου. Μόνο αυτόν να σκέφτεσαι. Μόνο αυτός αξίζει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Kallo είπε:

Θα πάω να κάνω ένα rapid σε λίγο. Και εγώ το σκέφτηκα για βιταμίνη C. Θα πάρω όταν πάω φαρμακειο. D παίρνω ήδη. Η κουερσετινη τι είναι? Ααα έχω ανανά θα τρώω. Είναι λογικό κορίτσι μου να φοβάσαι. Αλλάζουν όλα όσα είχες δεδομένα. Πάρε τον χρόνο σου και όλα θα γίνουν. Έτσι να παίρνεις δύναμη από τον μικρούλη σου. Μόνο αυτόν να σκέφτεσαι. Μόνο αυτός αξίζει 

Η κουερσετίνη είναι ένα ισχυρό αντιοξειδωτικό, εμένα με είχε βοηθήσει.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την ετ σου. Σ’ ευχαριστώ για τη συμπαράστασή σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Καλημέρα kallo, 

για το βήχα να δούμε αρχικά αν είναι κοβιντ. Κοίτα, εγώ όταν είχα κοβιντ αλλά κ στους δικούς μου αυτό είπα, βιταμίνη C, D και κουερσετίνη. Να τρως κ ανανά που έχει βρωμελαΐνη κ βοηθάει πολύ στο να καταπολεμήσει ο οργανισμός τον ιό.

Τώρα για τα δικά μου, είμαι πελαγωμένη, ελπίζω όμως σιγά σιγά να τα καταφέρω, με κρατάει ο μικρούλης που είναι στην κοιλιά μου κ τα σκυλιά μου για να μην καταρρεύσω αλλά γενικά φοβάμαι πολύ. Μακάρι να τα καταφέρω..

Θα πάω να κάνω ένα rapid σε λίγο. Και εγώ το σκέφτηκα για βιταμίνη C. Θα πάρω όταν πάω φαρμακειο. D παίρνω ήδη. Η κουερσετινη τι είναι? Ααα έχω ανανά θα τρώω. Είναι λογικό κορίτσι μου να φοβάσαι. Αλλάζουν όλα όσα είχες δεδομένα. Πάρε τον χρόνο σου και όλα θα γίνουν. Έτσι να παίρνεις δύναμη από τον μικρούλη σου. Μόνο αυτόν να σκέφτεσαι. Μόνο αυτός αξίζει 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Καλά τα λέει ο γιατρός! Πώς είσαι? Σε ηρέμησε?

Τα στέλνεις σκαναρισμένα μου είπαν. Λόγω κόβιντ έδωσαν αυτή τη δυνατότητα. 

Πέρυσι δεν υπήρχε... Τέλος πάντων μακάρι να έδωσαν δυνατότητα να μην ταλαιπωρούνται τα κορίτσια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, anna.k είπε:

Ευχαριστώ,  για το που τις κάνουμε ηθελα να μαθω. Δεν ξερω καποιο εργαστήριο στην Αττική που μπορω να εμπιστευτώ.Πιθανοτατα να με φιλοξενήσει μια φίλη στη Γλυφαδα ή να μείνω σε συγγενικο σπιτι στο Περιστέρι.  Ξέρει καποια κοπελα καποιο εργαστήριο σε αυτές τις περιοχές,  ή στο κεντρο που να μπορω να παρω τα αποτελέσματα την ιδια μερα;

Κοντά στο γένεσις είναι το Μητέρα που θα μπορούσες να πας και η βιοιατρική, στο Περιστέρι είναι το ιατρικό Περιστερίου κι η βιοιατρική, στη Γλυφάδα υπάρχει βιοιατρική. Στο κέντρο είναι και το lifecheck.
Αν πέσει ΣΚ τότε το Μητέρα είναι η λύση

πρίν από 13 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια sos  εγκυμοσύνη κ e-coli .Τι γινεται σε αυτη τ περίπτωση;;; 

Αν δεν κάνω λάθος είχαν και οι @Equality, @Angot, @Natassou85

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marmaki είπε:

Κοντά στο γένεσις είναι το Μητέρα που θα μπορούσες να πας και η βιοιατρική, στο Περιστέρι είναι το ιατρικό Περιστερίου κι η βιοιατρική, στη Γλυφάδα υπάρχει βιοιατρική. Στο κέντρο είναι και το lifecheck.
Αν πέσει ΣΚ τότε το Μητέρα είναι η λύση

Αν δεν κάνω λάθος είχαν και οι @Equality, @Angot, @Natassou85

@Μπισκοτακι27 ceclor 1 βδομαδα μ εδωσε εμενα.. Με κοροϊδευε κ ολας όταν τον πήρα επειδή ανησυχούσα.. Νομίζω κ η @Equality τα ίδια πήρε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

@Μπισκοτακι27 ceclor 1 βδομαδα μ εδωσε εμενα.. Με κοροϊδευε κ ολας όταν τον πήρα επειδή ανησυχούσα.. Νομίζω κ η @Equality τα ίδια πήρε. 

Μπορει να προκαλεσει κατι στο έμβρυο;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Μπορει να προκαλεσει κατι στο έμβρυο;;

Μ ειχε πει όχι... Αλλα θα κανεις θεραπεία να φυγει το μικροβιο.. Επίσης τον είχα ρωτήσει και για την αντιβιωση και μ ειπε επίσης ότι δεν προκαλει τπτ στο έμβρυο... Γενικά είπε είναι συχνό, δεν παθαίνουν τπτ τα μωρα! Μην ανησυχείς! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...