Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Kk85 είπε:

Καλησπερα κοριτσια

Μολις τωρα αδιαθετησα...εχω ραντεβου αυριο με 1 γιατρο κ μεθαυριο με τον αλλο ξανα.

Να επιλρξω 1 απο τους δυο Για να ξεκινησω....

Ερωτηση στο τροποποιημενο φυσικο τα φαρμακα ποτε τα ξεκινας;;;

1η μερα περιοδου;;

Ρωταω να ξερω να κινηθω πιο γρηγορα στην αποφαση μου κ να ρωτησω να μη περιμενω για το ραντεβου της Πεμπτης;;

Εμένα ο γιατρός πάντα δεύτερη μέρα ξεκινάει τα χάπια και αν πάρω και ενέσεις μαζί τις ξεκινάω την Τρίτη. Είσαι οριακά με τον χρόνο γιατί φαντάζομαι ο γιατρος θα σου ζητήσει επιπλέον εξετασεις. Αν παρόλα αυτά το αποφασίσεις μπορείς να ξεκινήσεις αυριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 22 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Αχχαχα σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια!

Λοιπόν κοτόπουλακι ήρθε η ώρα να αλλάξεις όνομα χαχαχα και να γίνεις μια δυναμική κότα! ξεκόλλα κορίτσι μου στο λέω εκ πείρας μην κοίτα πίσω ούτε λαθοι ούτε σωστά!εγώ όταν γνώρισα τον πρώτο ήμουν 21 στα 30 σχεδον χώρισα από τα 25 4 χρόνια συνεχωμενα κοίταζα πως θα κάνω παιδί.και τελικά που κατέληξα ότι μόνο εγώ ήθελα οικογένεια.και το σημαντικότερο έκανα μαλακια που από τόσο μικρή μπλέχτηκα σε σοβαρές σχέσεις και βλακείες.οι άνθρωποι για εμένα μετά τα 30 πρέπει να κοιτάνε για αυτά.ακομα δεν ξέρουν τι θέλουν ψάχνονται!δεν αξίζει κοπέλα μου να του δίνεις αξία.σηκω και φύγε όλο αυτό το περιβάλλον είναι τοξικό.αντε στους γονείς σου έχεις και είσαι από τις τυχερές σταθερή δουλειά.ειναι όλα θετικά για εσένα...!εγώ όταν ξεκίνησε να λέει Μαλ...κιες μέσα σε μια εβδομάδα είχα βάλει όλα τα πράγματα σε μαύρες σακούλες αποχερετησα το σπίτι γιατί όσο νανε ήμουν εκεί 9 χρόνια και για σας!και το ωραίο όταν πήγα εκεί μετά από μια εβδομάδα να πάρω κάτι τελευταία διαπίστωσα ότι ήθελα να φύγω τρέχοντας.γινε θεατής και θα καταλάβεις πως ζεις και που!αν σου αρέσει οκκκ αν όχι φύγε εχθές 

Πόσο δίκιο έχεις Ζαργανάρα! Χρειάζομαι όμως το χρόνο μου. Δυστυχώς έτσι είμαι, παλιά ήμουν πιο αυθόρμητη κ αποφασιστική. Δεν μου ήταν δύσκολο να αλλάξω τη ζωή μου. Τώρα, θες η ηλικία (38), θες η σκπ, θες η συνήθεια δεν λειτουργώ όπως λειτουργούσα. 
Το παλεύω όμως, σημασία έχει πως σήμερα κοιμήθηκα μετά από 3 μέρες κ νιώθω καλύτερα. Νομίζω ότι ο εαυτός μου θα μου δείξει το κατάλληλο timing. Κι ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Δυναμική κότα -προην κοτόπουλακι !ξέχασα να σου πω πριν φύγεις γιατί του χρειάζεται να ζητήσεις διατροφή για το παιδί και για εσένα να συμβουλευτείς δικηγόρους !μην πας για εγκαταλείψει συζηγηκης εστίας!εγώ. Δεν ήθελα τίποτα από αυτόν !εσύ έχεις παιδί!αυτό είναι που πρέπει να ψάξεις τώρα!μην σε τρέχει σε δικαστήρια είμαι λογίστρια και έχω ακούσει πολλά!εμένα μετά από ένα χρόνο βγήκε το διαζύγιο είχε μουλαροσει!και μου έλεγε ένα σορό μαλακιες!αυτό να προσέχεις !!!μήπως να κάνεις χαρτί πριν φύγεις 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Πόσο δίκιο έχεις Ζαργανάρα! Χρειάζομαι όμως το χρόνο μου. Δυστυχώς έτσι είμαι, παλιά ήμουν πιο αυθόρμητη κ αποφασιστική. Δεν μου ήταν δύσκολο να αλλάξω τη ζωή μου. Τώρα, θες η ηλικία (38), θες η σκπ, θες η συνήθεια δεν λειτουργώ όπως λειτουργούσα. 
Το παλεύω όμως, σημασία έχει πως σήμερα κοιμήθηκα μετά από 3 μέρες κ νιώθω καλύτερα. Νομίζω ότι ο εαυτός μου θα μου δείξει το κατάλληλο timing. Κι ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. 

Βρε κοτοπουλακι πραγματικά γιατί πιστεύεις ότι είσαι μεγάλη; Έχουμε ακριβώς την ίδια ηλικία, είμαστε νεοτατες και έχουμε όλη τη ζωή μπροστά μας. Σκέψου τα θετικά, έχεις ένα μωράκι στην κοιλιά σου και έναν άντρα που επιτέλους αποφάσισε να σου μιλήσει ανοιχτά και έχεις όλο τον χρόνο μπροστά σου να τον ξεφορτωθείς. Τα ωραία τώρα αρχίζουν, το μωρό έρχεται να γεμίσει τη ζωή σου και από εκπλήξεις το μέλλον άλλο τίποτα. Οι αλλαγές είναι καλές και μας ανανεώνουν. Ότι δεν μπορούμε να αλλάξουμε το γυρνάμε υπέρ μας!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Πόσο δίκιο έχεις Ζαργανάρα! Χρειάζομαι όμως το χρόνο μου. Δυστυχώς έτσι είμαι, παλιά ήμουν πιο αυθόρμητη κ αποφασιστική. Δεν μου ήταν δύσκολο να αλλάξω τη ζωή μου. Τώρα, θες η ηλικία (38), θες η σκπ, θες η συνήθεια δεν λειτουργώ όπως λειτουργούσα. 
Το παλεύω όμως, σημασία έχει πως σήμερα κοιμήθηκα μετά από 3 μέρες κ νιώθω καλύτερα. Νομίζω ότι ο εαυτός μου θα μου δείξει το κατάλληλο timing. Κι ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. 

Ψοφησες στον ύπνο!χαχαψ κορίτσι μην κάνεις βλακείες κοίτα να ξεκουραζεσε έχεις ένα παιδί!μην κάνεις βλακείες και μετά κάτι πάει στραβά και τρέχεις μετά με δότες!ξεκόλλα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Δυναμική κότα -προην κοτόπουλακι !ξέχασα να σου πω πριν φύγεις γιατί του χρειάζεται να ζητήσεις διατροφή για το παιδί και για εσένα να συμβουλευτείς δικηγόρους !μην πας για εγκαταλείψει συζηγηκης εστίας!εγώ. Δεν ήθελα τίποτα από αυτόν !εσύ έχεις παιδί!αυτό είναι που πρέπει να ψάξεις τώρα!μην σε τρέχει σε δικαστήρια είμαι λογίστρια και έχω ακούσει πολλά!εμένα μετά από ένα χρόνο βγήκε το διαζύγιο είχε μουλαροσει!και μου έλεγε ένα σορό μαλακιες!αυτό να προσέχεις !!!μήπως να κάνεις χαρτί πριν φύγεις 

Σωστό αυτό, δεν το είχα σκεφτεί, οπωσδήποτε πριν φύγω οριστικά θα ρωτήσω δικηγόρο. Το παιδί δεν έχει γεννηθεί ακόμα κ είπαμε το σύμφωνο συμβίωσης να το διαλύσουμε μετά τη γέννηση. Εγώ διατροφή δεν δικαιούμαι γιατί ήταν όρος στο σύμφωνο αφ’ ενός κ αφ’ ετέρου επίσημα εγώ παίρνω περισσότερα απ’ αυτόν, αυτός δεν δηλώνει όλο το μισθό στην εφορία.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Σωστό αυτό, δεν το είχα σκεφτεί, οπωσδήποτε πριν φύγω οριστικά θα ρωτήσω δικηγόρο. Το παιδί δεν έχει γεννηθεί ακόμα κ είπαμε το σύμφωνο συμβίωσης να το διαλύσουμε μετά τη γέννηση. Εγώ διατροφή δεν δικαιούμαι γιατί ήταν όρος στο σύμφωνο αφ’ ενός κ αφ’ ετέρου επίσημα εγώ παίρνω περισσότερα απ’ αυτόν, αυτός δεν δηλώνει όλο το μισθό στην εφορία.

 

Έχε το νου σου! γιατί έχω αλλάξει η νομοθεσία έχω την αίσθηση και ακόμα και η σύζυγός μπορεί να δώσει διατροφή στον αχριστο!αυτό σε νοιάζει τώρα άσε τα χαρτομάντιλα και τις κλάψες και όσο λυπει από εκεί μιλάε δικηγόρους να σου φτιάξουν χαρτιά ότι δεν ζητάει διατροφή από εσένα παρά μόνο θα δίνει τα νόμιμα στο παιδί! ψάξε το δυναμική κότα....!βάλε τη λογική τώρα !μην κάνεις πράγματα που τα βρεις μπροστά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Σποράκι είπε:

Βρε κοτοπουλακι πραγματικά γιατί πιστεύεις ότι είσαι μεγάλη; Έχουμε ακριβώς την ίδια ηλικία, είμαστε νεοτατες και έχουμε όλη τη ζωή μπροστά μας. Σκέψου τα θετικά, έχεις ένα μωράκι στην κοιλιά σου και έναν άντρα που επιτέλους αποφάσισε να σου μιλήσει ανοιχτά και έχεις όλο τον χρόνο μπροστά σου να τον ξεφορτωθείς. Τα ωραία τώρα αρχίζουν, το μωρό έρχεται να γεμίσει τη ζωή σου και από εκπλήξεις το μέλλον άλλο τίποτα. Οι αλλαγές είναι καλές και μας ανανεώνουν. Ότι δεν μπορούμε να αλλάξουμε το γυρνάμε υπέρ μας!!!

πολύ ωραίο το μήνυμά σου Σποράκι, τα θετικά προσπαθώ να σκέφτομαι, θέλω να είναι καλά ο μπέμπης μου πάνω απ’ όλα και τα υπόλοιπα θα τα βρούμε.

Αχ, οι αλλαγές με δυσκολεύουν αλλά κάθε εμπόδιο για καλό λένε.. 

πρίν από 9 λεπτά , Ζαργαναρα είπε:

Έχε το νου σου! γιατί έχω αλλάξει η νομοθεσία έχω την αίσθηση και ακόμα και η σύζυγός μπορεί να δώσει διατροφή στον αχριστο!αυτό σε νοιάζει τώρα άσε τα χαρτομάντιλα και τις κλάψες και όσο λυπει από εκεί μιλάε δικηγόρους να σου φτιάξουν χαρτιά ότι δεν ζητάει διατροφή από εσένα παρά μόνο θα δίνει τα νόμιμα στο παιδί! ψάξε το δυναμική κότα....!βάλε τη λογική τώρα !μην κάνεις πράγματα που τα βρεις μπροστά 

Δεν μπορεί να ζητήσει ούτε αυτός διατροφή ευτυχώς, είναι τα καλά του συμφώνου συμβίωσης αυτά.

Εν τω μεταξύ το δυναμική- κότα είναι σχήμα οξύμωρο χαχ, ωραίο όμως! 

Νομίζω θα κάτσω να τα δω όλα αυτά με τον πατέρα μου που κάνει τα λογιστικά κ ξέρει καλύτερα. 

Προς το παρόν παραμένω εντός του συμφώνου συμβίωσης.

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Ζαργαναρα πόσο γελάω με τα μηνύματά σου, να ´ξερες.. Είσαι μια μικρή θεά! Φαντάζομαι πόσο θα πόνεσες και εσύ όμως  κάποτε για να τα εξιστορείς τώρα γελώντας.. Έτσι γίνεται πάντα @κοτοπουλάκι, κάποτε θα τα σκέφτεσαι και εσύ και θα γελάς αγάπη μου! Ψάξε και βρες τα θετικά καλή μου από αυτή την άσχημη κατάσταση, όσο δύσκολο και να ναι, υπάρχουν! Σου δίνεται μια τεράστια ευκαιρία, να κάνεις μια καινούργια αρχή, δεν είναι συναρπαστικό; Εκεί που θα βούλιαζες σε μια ανούσια σχέση, καλείσαι να πιάσεις τη ζωη από τα μαλλιά μαζί με το θαύμα σου και να αποδείξεις στον εαυτό σου πρωτίστως πόσο δυναμική Κοτάρα είσαι! Όταν δεν μπορείς ν αλλάξεις μία κατάσταση, άλλαξε τον τρόπο που την αντιμετωπίζεις! Είναι μεγάλη αλήθεια.. Ξεκίνα χθες! ♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Να αρχίσεις! Μόνο καλό κάνει η γυμναστική! Εγώ έμεινα έγκυος μόλις ξαναξεκίνησα το γυμναστήριο που το είχα κόψει επί 2 χρόνια λόγω κόβιντ! Και έχω να το λέω ότι συντέλεσε, πραγματικά το πιστεύω, γιατί ήταν για μένα μεγάλος έρωτας και το είχα στερηθεί και με το που ξεκίνησα, ξένοιασα! Τι είδους γυμναστική να κάνεις τι να σου πω, το καλύτερο κατά τη γνώμη μου είναι να επιλέξεις αυτό που σου ταιριάζει. Υπάρχουν και διάφορες μορφές γιόγκας πάντως που απευθύνονται σε γυναίκες που είναι σε διαδικασίες τεκνοποίησης, μπορείς να το δοκιμάσεις. Το είχα δοκιμάσει κι εγώ παλιότερα αλλά δε μου ταίριαξε, δεν είμαι και φαν της γιόγκας βέβαια. 

Ναιιιιιιιιιιιι....... Είχα πάρει μια φορά πριν πάαααρα πολλά χρόνια για να μην έχω περίοδο στις διακοπές και δε θα το ξεχάσω, φρικτό ήταν! Είχα όλα τα νεύρα περιόδου και την ευσυγκινησία στο πολλαπλάσιο και τρομερό πρήξημο! Καλύτερη η περίοδος χίλιες φορές! Δεν ξέρω γιατί σκέφτεσαι να τα πάρεις, αν είναι για να μη σου μπλοκάρουν τις διακοπές ή επειδή έτσι δε θα χάσεις την ωοληψία, αλλά αν είναι για το δεύτερο μήπως καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου, μήπως και επηρεάζουν γενικότερα τον οργανισμό και δεν κάνει καλό?

Για πρώτη φορά στα χρονικά μάλλον από τη ταλαιπωρία του χειμώνα ..δε θέλω να έχω περίοδο στις διακοπες ! Και ναι φοβάμαι μη χάσω κιόλας την ωοληψια ,αλλά αν είναι να περάσω τα παραπάνω άστο! Ευχαριστώ ευτυχία μου!!

10 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αν ρωτήσεις και μαθεις γραψε μου. Εμενα ειναι να μου έρθει στη μέση των διακοπών  και θελω να το καθυστερήσω 4 μερες. Περίμενα να αδιαθετησω και να του στείλω μήνυμα γιατι με ενδιαφέρει ο Αύγουστος.

Κάντι μου και εγώ αυτό ήθελα να καθυστέρησω τέσσερις πέντε μέρες ,έφαγα χυλοπιτα! Χιχιχι ,έβαλα την συντονίστρια να τον ρωτήσει και της είπε όχι ,δεν έχει να μου δώσει τίποτα ! Μήπως έπρεπε να του μιλήσω η ίδια ;λες να είχα καλύτερη τύχη ;χιχι ,μήπως να τον ρωτήσεις και εσύ και να μου πεις ; Θα σκάσω!

7 ώρες πρίν, Nora39 είπε:

Εγω που ειμαι Σφακιανοκοριτσακι (πολυ μ αρεσε ο χαρακτηρισμος!!:D) δεν εχω παρει ποτε χαπι που να καθυστερει την περιοδο.. Νομιζω μεχρι τελος Ιουλη, θα γινονται ωοληψιες.. επικοινωνησες με το team, να ρωτησεις;

Και εμένα πρώτη φορά μου ήρθε ..μπας και υπάρχει .. ρώτησα μέχρι 28/7 κάνουν, δεν πρόλαβα !

10 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Επειδή ήξερε πόσο το ήθελα το παιδί ξέρει ότι θα το μεγάλωνα κ μόνη μου, ίσως φταίω κ εγώ που του έδωσα αυτή την εντύπωση, ότι μπορώ να τα καταφέρω κ μόνη μου.

Εμένα η μάνα μου είναι μες την κριτική κ την αδιαφορία. Κακός συνδυασμός κ επίσης αντιπαθεί τα παιδιά

εσύ για αυτό παλεψες, να γίνεις μανούλα και τα κατάφερες! Μόνη σου ΕΣΥ!! Έχεις ότι πολυτιμότερο στη κοιλίτσα σου τώρα ,ασχολήθηκες πολύ με τον κύριο ...ασχολησου με ΕΣΕΝΑ τώρα γιατί εσύ και το μωράκι σου έχει προτεραιότητα ΜΟΝΟ τώρα ..φρόντισε εσάς τους δύο μέχρι να πετύχεις τον τελικό σου στόχο ! ..όλα θα έρθουν όπως πρέπει ..όταν με το καλό κρατήσεις το μωράκι σου που τόσο παλεψες για αυτό,τοτε ασχολησου και με αυτόν  για λίγα λεπτά ,δεν αξίζει παραπανω,μια δεν αξιζει.. Τη ζωή σου ΕΣΥ θα τη φτιάξεις ,να είσαι σίγουρη και να νιώθεις δυνατή όπως άλλωστε είσαι!Να έχεις καλή λευτεριά κορίτσι μου !!

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μόλις με πήραν τηλ, βγήκαν τ αποτελέσματα της nipt! Για όλες τις πιθανές ανωμαλίες έχω 1:10.000 και η νοσοκόμα που με κάλεσε μου είπε ότι είναι πολύ καλές και να μην προβώ σε κάτι περαιτέρω.. Όσες έχετε πάρει αποτελέσματα από nipt, τι ποσοστά ειχατε; 
(Δεν μπήκα να δω αναλυτικά τις τιμές για να μη δω το φύλο)

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ήθελα την γνώμη σας για προβιοτικά επειδή θα ξεκινήσω σύντομα τις αντιβιώσεις και ίσως εγχύσεις (δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό).

Έλεγα να πάρω τα υπόθετα INTERMED EVA BIOLACT και να βάζω 10 κάθε μήνα και από προβιοτικά στόματος για να μου βγει πιο οικονομικά έλεγα να πάρω τα INTERMED EVA INTIMA BIOLACT που είναι 20 τεμάχια και μαζί τα LACTOTUNE Vaginal Balance (10 τεμ) και να τα παίρνω δύο μέρες το ένα και μία μέρα το άλλο. Τα ξέρετε καταρχάς όλα αυτά; Έχετε κάποιο άλλο να προτείνετε; Μου έχουν προτείνει και τα ecovag για υπόθετα αλλά δεν κυκλοφορούν πια. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε? Μια ερώτηση, η fsh υπάρχει περίπτωση να ανέβει με κάποιο τρόπο ή όσο μεγαλώνεις αυξάνεται? Έκανα επαναληπτικες ορμονολογικες και έχω πολύ άγχος τι θα δείξουν. Εν τω μεταξύ 3η ημέρα που τις έκανα σχεδόν είχα τελειώσει από περίοδο και φοβάμαι ότι θα βγουν χάλια. Έχει νόημα να τις επαναλάβω με μεγαλύτερη ροή? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Eternity είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Μια ερώτηση, η fsh υπάρχει περίπτωση να ανέβει με κάποιο τρόπο ή όσο μεγαλώνεις αυξάνεται? Έκανα επαναληπτικες ορμονολογικες και έχω πολύ άγχος τι θα δείξουν. Εν τω μεταξύ 3η ημέρα που τις έκανα σχεδόν είχα τελειώσει από περίοδο και φοβάμαι ότι θα βγουν χάλια. Έχει νόημα να τις επαναλάβω με μεγαλύτερη ροή? 

Αυξάνεται με την ηλικία, όμως όπως μου ειπε ο γιατρός μας μπορεί να είναι αυξημένη σε κάποιο κύκλο χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι. Πρέπει να ξαναμετρηθεί τον επόμενο. 
Αν βρίσκεται συστηματικά αυξημένη τιμή τότε σημαίνει ότι αυξήθηκε λόγω ηλικίας. 
Επισης έντονο στρες ή στεναχώρια ανεβάζουν την FSH. 
Καλα αποτελέσματα να έχεις 
 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Chris_V είπε:

Αυξάνεται με την ηλικία, όμως όπως μου ειπε ο γιατρός μας μπορεί να είναι αυξημένη σε κάποιο κύκλο χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι. Πρέπει να ξαναμετρηθεί τον επόμενο. 
Αν βρίσκεται συστηματικά αυξημένη τιμή τότε σημαίνει ότι αυξήθηκε λόγω ηλικίας. 
Επισης έντονο στρες ή στεναχώρια ανεβάζουν την FSH. 
Καλα αποτελέσματα να έχεις 
 

Δηλαδή τόσο αγχώδης που είμαι, χαμηλά την είχα τόσα χρόνια! Θα την κάνω και στον επόμενο κύκλο ανεξαρτήτως αποτελεσματος να δω που βρίσκομαι. Και ΑΜΗ μου ζήτησε πάλι η οποία έχω περιέργεια πόσο να άλλαξε σε 1 χρόνο. Ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...