Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Τ εννοεις επικουρικά; 
αχ Μακαρι γιατι τ εχω πολυ αγχος 

Εμένα πέρα από την αυχενική, μου πρότειναν και αιματολογικές για πιο ακριβή αποτελέσματα ως προς τις ανωμαλίες. Φαντάζομαι ενας λογος είναι και η ηλικία μου! Ελλάδα νομίζω κάνουν είτε Papp-a είτε nipt, σου πρότεινε ο γιατρός σου καμία τέτοια; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Tselek είπε:

Εμένα πέρα από την αυχενική, μου πρότειναν και αιματολογικές για πιο ακριβή αποτελέσματα ως προς τις ανωμαλίες. Φαντάζομαι ενας λογος είναι και η ηλικία μου! Ελλάδα νομίζω κάνουν είτε Papp-a είτε nipt, σου πρότεινε ο γιατρός σου καμία τέτοια; 

Ναι ναι εννοειται…θα παω τ πρωι να δωσω αίμα για αυτες τις 2 κ μετα τ μεσημερι εχω την αυχενική :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Tselek είπε:

Κορίτσι μου γλυκό, εγώ είχα καφέ από την 6η περίπου βδομάδα της εγκυμοσύνης μου και κράτησε αρκετές βδομάδες. Η γιατρός που μου έκανε τον υπέρηχο για να δει τι συμβαίνει, βρήκε αιμάτωμα το οποίο μου είπε θα καθαρίζει με αυτόν τον τρόπο. Παρατηρούσα μεγαλύτερη ποσότητα όταν κουραζόμουν και καμία φορά ήταν σαν πήγμα. Όσο είναι καφέ χρωμα, η γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ όση και αν ειναι η ποσότητα! Να ηρεμήσεις, να σκέφτεσαι μόνο θετικά και όλα θα πάνε το ίδιο καλά, όπως σε πολλές από εμάς που αντικρύσαμε το ίδιο πραγμα και μας κόπηκαν τα πόδια! 
 

Στο μεταξύ κορίτσια, κάναμε ένα reveal party και όλα βάφτηκαν ΜΠΛΕ! Περιμένω αγοράκι ♥️ Να παίρνετε όλες σειρά εύχομαι! 

Αχ τι όμορφο! Σαν όνειρο ακούγεται! Με το καλό να υποδεχθείτε το αγοράκι σας! Καλέ γεμίσαμε αγοράκια εδώ μέσα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Αγάπ είπε:

Αν δεν κάνω λάθος για να γίνει προεμφυτευτικος πρέπει να ζητήσει το κέντρο εξωσωματικής άδεια από την εθνική αρχή και υπάρχουν  κάποια στάνταρ για τα οποία το εγκρίνουν. (Ηλικία, αποτυχημένες ετ, ιστορικό με γενετικά προβλήματα  κτλ),  τουλάχιστον έτσι διάβασα στο ίντερνετ γιατί δεν ξέρω στη πράξη...Αλλά όπως και να χει εμένα είναι 3ης ημέρας και δεν έχω την επιλογή.

Ναι όντως αυτή είναι η διαδικασία για τον προεμφυτευτικο γιατί άλλαξε η νομοθεσία κ είναι απαραίτητη η έγκριση από την εθνική αρχή. Εμείς φτιάξαμε τα χαρτιά κ μετά το χειρίστηκε το κέντρο όταν έκανα τον Απρίλιο. Πληροφοριακά να σου πω ότι όταν έψαχνα στο ίντερνετ τότε κ εγώ νομίζω γίνεται κ σε 3ης απλά προτιμούν βλαστοκυστες γιατί είναι περισσότερα τα κύτταρα των εμβρύων. Δεν ξέρω βέβαια τι γίνεται επειδή τα δικά σου είναι ήδη κατάψυξη, επισης έχω ακούσει τα 3ης μπορεί μετά από απόψυξη να τα αφήσουν να γίνουν 5ης. Συζήτησε το με το κέντρο που είσαι σίγουρα θα ξέρουν καλυτερα! 

πρίν από 33 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Αυτό κοιτάω τώρα..

Πώς θα βγει αυτή η εγκυμοσύνη.. που υποτίθεται έπρεπε να είμαι ήρεμη και καλά.. 

Καλή αρχή σου ευχομαι να έχεις στο νέο σου ξεκίνημα!!! Ειναι ζόρικες οι καταστάσεις κ οι αλλαγές που βιώνεις! Χρειάζεται χρόνος για να βαλεις σε σειρά την καθημερινότητα σου ακόμη κ τις σκέψεις σου! Όμως σε λίγους μήνες θα γίνει η μεγάλη αλλαγή στη ζωή σου που ήδη την αισθάνεσαι κ ολα θα είναι πλεον ευχάριστα!!! Μέχρι τότε προσπαθησε να καλυτερευσεις το περιβαλλον σου όσο μπορείς! Κοίτα για σπίτια μπορεί να βρεις κάποια καλή ευκαιρία, διαφορετικά προσπαθησε λίγο να διαμορφώσεις το χώρο που βρίσκεσαι πχ παρε λουλούδια ή διακόσμησε το με απλά πραγματα για να νιώθεις καλυτερα εκεί αλλά κ να απασχολείς το μυαλό σου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια ειμαι 20 μέρες μετά την ωοληψια και δεν έχω αδιάθετησει, η μαία μου είχε πει ότι θα μου ερχόταν  περίοδος στις 15μερες. Τις προηγούμενες μέρες με πονούσε η μέση και όλο έλεγα να που θα αδιαθετησω...αλλα τίποτα...Και πριν την διεγερση ο κύκλος μου ηταν ελβετικό ρολόι 

Βέβαια για πρόκληση ωοθυλακιορυξιας έκανα διπλή αρβεκαπ. Και είχα και μια καλη υπερδιέγερση με πρήξιμο, πυρετό κτλ κτλ.

Μάλλον τρελάθηκαν οι ορμόνες 

Καμία ομοιοπαθουσα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Penaki είπε:

Καλή αρχή σου ευχομαι να έχεις στο νέο σου ξεκίνημα!!! Ειναι ζόρικες οι καταστάσεις κ οι αλλαγές που βιώνεις! Χρειάζεται χρόνος για να βαλεις σε σειρά την καθημερινότητα σου ακόμη κ τις σκέψεις σου! Όμως σε λίγους μήνες θα γίνει η μεγάλη αλλαγή στη ζωή σου που ήδη την αισθάνεσαι κ ολα θα είναι πλεον ευχάριστα!!! Μέχρι τότε προσπαθησε να καλυτερευσεις το περιβαλλον σου όσο μπορείς! Κοίτα για σπίτια μπορεί να βρεις κάποια καλή ευκαιρία, διαφορετικά προσπαθησε λίγο να διαμορφώσεις το χώρο που βρίσκεσαι πχ παρε λουλούδια ή διακόσμησε το με απλά πραγματα για να νιώθεις καλυτερα εκεί αλλά κ να απασχολείς το μυαλό σου. 

Σ’ ευχαριστώ @Penaki

νιώθω πελαγωμένη, το δωμάτιό μου εδώ είναι μια αποθήκη με ένα σωρό πράγματα που απλά πιάνουν χώρο. Αποπνικτικό περιβάλλον κ δεν μπορώ να τα κουβαλήσω να τα βγάλω έξω.

Αυτή η φάση είναι από τις χειρότερες που έχω περάσει.. Δεν ξέρω τι θα κάνω ειλικρινά.. Σκέφτομαι τη ζωή μου με τον άντρα μου κ τα σκυλιά μου κ δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι τα έχασα όλα. Δεν μπορώ να το χωνέψω ότι ήμουν χαρούμενη κ γύρισα στη μιζέρια. 

 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Δε θα προσποιηθώ ότι ξέρω την ιστορία σου, γιατί δεν την ξέρω. Ούτε ότι τα ξέρω όλα, γιατί μου πήρε πολύ πόνο, σκέψη και θεραπεία για να καταλάβω απλά τις βασικές αρχές της ζωής. Ακόμη και σήμερα, κάνω πισωγυρίσματα (και ειδικά στη φάση που είμαι, που είμαι μια κινητή μπάλα και μου τη δίνει ακόμα κι ο αέρας που αναπνέω).

Όμως, ξέρω πώς είναι να μεγαλώνεις σε ένα τοξικό περιβάλλον και να έχεις δύσκολα παιδικά χρόνια. Και πάνω που φεύγεις αποφασισμένη να τα αλλάξεις όλα και να βρεις την ευτυχία, να κάνεις επιλογές που διαιωνίζουν αυτόν ακριβώς τον φαύλο κύκλο. Και να νομίζεις ότι είσαι χαρούμενη, γιατί είσαι καλύτερα από πριν. Και να ξυπνάς και να συνειδητοποιείς ότι δεν είσαι τελικά καλύτερα, απλά χειρότερα με διαφορετικό τρόπο.

Πίστεψε μόνο αυτό: Δεν έχασες την ευτυχία. Γιατί όλο αυτό που εσύ νόμιζες ότι σε έκανε χαρούμενη, είχε μεγάλη δόση ψέματος. Είχε και καλά στοιχεία, δε λέω. Ποια είμαι εγώ (που δεν ξέρω κιόλας) να σου ακυρώσω μια σχέση 9 χρόνων; Δεν κάνω αυτό.

Απλά προσπαθώ να σου πω ότι όχι απλά δεν τα έχασες όλα, όπως λες, αλλά σώθηκες. Από το ψέμα, την πικρία, την προδοσία, τον συμβιβασμό. Σώθηκες. Και έχεις μια ευκαιρία να γίνεις αληθινά ευτυχισμένη.

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, κοτοπουλάκι είπε:

Σ’ ευχαριστώ @Penaki

νιώθω πελαγωμένη, το δωμάτιό μου εδώ είναι μια αποθήκη με ένα σωρό πράγματα που απλά πιάνουν χώρο. Αποπνικτικό περιβάλλον κ δεν μπορώ να τα κουβαλήσω να τα βγάλω έξω.

Αυτή η φάση είναι από τις χειρότερες που έχω περάσει.. Δεν ξέρω τι θα κάνω ειλικρινά.. Σκέφτομαι τη ζωή μου με τον άντρα μου κ τα σκυλιά μου κ δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι τα έχασα όλα. Δεν μπορώ να το χωνέψω ότι ήμουν χαρούμενη κ γύρισα στη μιζέρια. 

 

Καλύτερα τώρα πάρα αργότερα να ζούσες μια ζωή σ ένα περιβάλλον "τοξικο" και για εσένα και για το παιδί σου. Αυτή τη στιγμή σου φαίνονται όλα μαύρα αλλά είσαι τυχερή που έγινε τώρα! Μάζεψε δύναμη και οργάνωσε τη ζωή σου όπως πραγματικά θες χωρίς να έχεις κανέναν να σου γινεται βάρος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι ναι εννοειται…θα παω τ πρωι να δωσω αίμα για αυτες τις 2 κ μετα τ μεσημερι εχω την αυχενική :)

 

2 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Αχ τι όμορφο! Σαν όνειρο ακούγεται! Με το καλό να υποδεχθείτε το αγοράκι σας! Καλέ γεμίσαμε αγοράκια εδώ μέσα! 

@Μπισκοτακι27 με το καλό μωρό μου! Μετά τ αποτελέσματα, θα σου φύγει ένα βάρος και θα ξεγνοιάσεις κάπως! Περιμένουμε νέα! 
@Kate92 σ ευχαριστούμε αγάπη μου! Όντως σαν όνειρο μοιάζει! Να εισαι η επόμενη που θα το ζήσεις σου εύχομαι! ♥️

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Eternity είπε:

Την 6η ημέρα έκανα υπέρηχο το απόγευμα και είχα ένα ωοθυλακιο 15 χιλιοστών. Δεν έκανα ορμονολογικες. Δύο μέρες μετά, το ωοθηλακιο έγινε 20*16, ενδομητριο :4,6 και LH 4,87 και Ε2 238. Έκανα ovitrelle το βράδυ για να το πάρουμε Δευτέρα πρωί 

Η οβιτρελ θα επρεπε να γινει την 7η μερα κατα τη γμωμη μου ,δεν ειμαι γιατρος ..αλλα σκεψου οτι εγω πηγαινα παντα ως πρωτο ραντεβου την 7η μερα για υπερηχο και βλεπαμε 14 ή 16 χιλιοστα και μου ελεγε μετα να κανω ε2 κ Lh και αφου βγαινανε τα αποτελεσματα-μου ελεγε κανε οβιτρελ το βραδυ!δε χασαμε ποτε ωαριο-πηγαινα για ωοληψια 9η παντα,και μια μονο φορα 10η.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , Melie είπε:

Δε θα προσποιηθώ ότι ξέρω την ιστορία σου, γιατί δεν την ξέρω. Ούτε ότι τα ξέρω όλα, γιατί μου πήρε πολύ πόνο, σκέψη και θεραπεία για να καταλάβω απλά τις βασικές αρχές της ζωής. Ακόμη και σήμερα, κάνω πισωγυρίσματα (και ειδικά στη φάση που είμαι, που είμαι μια κινητή μπάλα και μου τη δίνει ακόμα κι ο αέρας που αναπνέω).

Όμως, ξέρω πώς είναι να μεγαλώνεις σε ένα τοξικό περιβάλλον και να έχεις δύσκολα παιδικά χρόνια. Και πάνω που φεύγεις αποφασισμένη να τα αλλάξεις όλα και να βρεις την ευτυχία, να κάνεις επιλογές που διαιωνίζουν αυτόν ακριβώς τον φαύλο κύκλο. Και να νομίζεις ότι είσαι χαρούμενη, γιατί είσαι καλύτερα από πριν. Και να ξυπνάς και να συνειδητοποιείς ότι δεν είσαι τελικά καλύτερα, απλά χειρότερα με διαφορετικό τρόπο.

Πίστεψε μόνο αυτό: Δεν έχασες την ευτυχία. Γιατί όλο αυτό που εσύ νόμιζες ότι σε έκανε χαρούμενη, είχε μεγάλη δόση ψέματος. Είχε και καλά στοιχεία, δε λέω. Ποια είμαι εγώ (που δεν ξέρω κιόλας) να σου ακυρώσω μια σχέση 9 χρόνων; Δεν κάνω αυτό.

Απλά προσπαθώ να σου πω ότι όχι απλά δεν τα έχασες όλα, όπως λες, αλλά σώθηκες. Από το ψέμα, την πικρία, την προδοσία, τον συμβιβασμό. Σώθηκες. Και έχεις μια ευκαιρία να γίνεις αληθινά ευτυχισμένη.

Σ’ ευχαριστώ @Melie

έκανα λάθη, τα πληρώνω τώρα πολύ ακριβά. Δεν αισθάνομαι ότι σώθηκα, αισθάνομαι ότι έχασα τη γη κάτω απ’ τα πόδια μου. Σήμερα το μωράκι μου το τάραξα πάρα πολύ με φωνές, φασαρία, στεναχώρια και θυμό. Κι’ αυτό μου ανταπόδωσε κάτι πόνους σαν να με τρυπάει η κοιλιά. Δεν ξέρω αν είναι το μωρό, συσπάσεις της μήτρας, νευρόπονοι ή κάτι άλλο αλλά πονάω.

Το μόνο που μπορεί να με κάνει να νιώσω κάπως καλύτερα είναι η επαφή με τη φύση κ τα ζώα. Κι εδώ που είμαι ούτε φύση υπάρχει ούτε τα σκυλάκια μου. 

Κλαίω με το παραμικρό, είμαι στην τσίτα κ συνεχώς αναρωτιέμαι γιατί; Γιατί να έρθουν τώρα τόσο ανάποδα όλα; Φανταζόμουν ότι όταν θα έμενα έγκυος ο άντρας μου θα με αγαπούσε κ θα με πρόσεχε περισσότερο κ αντί αυτού με παράτησε κ βρήκε άλλη. 

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, κοτοπουλάκι είπε:

Σ’ ευχαριστώ @Penaki

νιώθω πελαγωμένη, το δωμάτιό μου εδώ είναι μια αποθήκη με ένα σωρό πράγματα που απλά πιάνουν χώρο. Αποπνικτικό περιβάλλον κ δεν μπορώ να τα κουβαλήσω να τα βγάλω έξω.

Αυτή η φάση είναι από τις χειρότερες που έχω περάσει.. Δεν ξέρω τι θα κάνω ειλικρινά.. Σκέφτομαι τη ζωή μου με τον άντρα μου κ τα σκυλιά μου κ δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι τα έχασα όλα. Δεν μπορώ να το χωνέψω ότι ήμουν χαρούμενη κ γύρισα στη μιζέρια. 

 

Λογικό να νιώθεις έτσι ανατράπηκε η ζωή σου κ μάλιστα πολυ απότομα. Δύσκολη φάση όμως με τον καιρό θα βρεις τα πατηματα σου κ την πραγματική ευτυχία στο παιδακι σου!!!! Υπαρχουν κ θα υπαρξουν δυσκολες στιγμες, παρε το χρόνο σου το έχεις ανάγκη. Πες στην αδερφη σου να σε βοηθήσει με τα πράγματα. Δεν γυρίσες σε καμία μιζέρια απλά είσαι σε ένα μεταβατικό στάδιο. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Kk85 είπε:

Καλημερααα κοριτσια!

Ξεκινησα με Ψ... τελικα

Αν κ μου αρεσε πολυ κ ο Σφακ. 

Μου εκαναν κ οι 2 π .καλη εντυπωση για τη περιπτωση μου ....που θελει πολυ καιρο προσπαθεια για να μαζεψουμε οτι βρουμε

(Ειμαι 37 με ΠΩΑ αμη 0.280 κ fsh 14.8 k E2 39)

Ερωτηση μου ειπαν να παρω gonal μηπως και 

Εχω στο ψυγειο 2 επι 300

Αυτοι θελουν 4 επι 225 κ τη παρασκευη να παω να με ξαναδουν...

2 ερωτησεις

Αν περισευει σε καμια κοπελα gonal θα την ευχαριστουσα πολυ

2η ερωτηση

Να παρω 1 των 900ιω που στοιχιζει 260;;;

Κ να εχω τις 2 επι 300 stand by?

Η' να παρω αλλες 2 επι 300 

Κ να εχω συνολο 1200;;

Το θεμα ειναι οικονομικο καταλαβατε...

Ποσο συνηθως δινουν στο συνολο γιατι θα παω παρασκ.κ δε ξερω...αν μου πουν πανω απο 4 μερες gonal...

Θα πρεπει να εχω πολυ ακομα κ που να ψαχνω παρασκευη μηπως δε βρω καταλαβατε...

Εγω με καπως ιδιες τιμες με εσενα αλλα στα 42 με fsh 17 k amh 0,3 ειχα παρει μια πενα 900 και εκανα 150 μοναδες καθε μερα για 6 μερες.καταφερα κ κατεβασα 2 ωαρια-,παραπανω μοναδες δεν ειχανε νοημα για μενα με διεγερση για αυτο κ μου εδωσε τοσες.δηλαδη και πιο πολυ μοναδες να εκανα 2 θα κατεβαζα.εκανα φυσικούς κ παιρναμε το βιολογικο ωαριο του μηνα κ μαζευα 

πρίν από 11 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Σ’ ευχαριστώ @Melie

έκανα λάθη, τα πληρώνω τώρα πολύ ακριβά. Δεν αισθάνομαι ότι σώθηκα, αισθάνομαι ότι έχασα τη γη κάτω απ’ τα πόδια μου. Σήμερα το μωράκι μου το τάραξα πάρα πολύ με φωνές, φασαρία, στεναχώρια και θυμό. Κι’ αυτό μου ανταπόδωσε κάτι πόνους σαν να με τρυπάει η κοιλιά. Δεν ξέρω αν είναι το μωρό, συσπάσεις της μήτρας, νευρόπονοι ή κάτι άλλο αλλά πονάω.

Το μόνο που μπορεί να με κάνει να νιώσω κάπως καλύτερα είναι η επαφή με τη φύση κ τα ζώα. Κι εδώ που είμαι ούτε φύση υπάρχει ούτε τα σκυλάκια μου. 

Κλαίω με το παραμικρό, είμαι στην τσίτα κ συνεχώς αναρωτιέμαι γιατί; Γιατί να έρθουν τώρα τόσο ανάποδα όλα; Φανταζόμουν ότι όταν θα έμενα έγκυος ο άντρας μου θα με αγαπούσε κ θα με πρόσεχε περισσότερο κ αντί αυτού με παράτησε κ βρήκε άλλη. 

 

Εχεις τοσο δικιο! Αλλα τωρα δε μπορεις να κανεις κατι κ ουτε να αλλαξεις καταστασεις.προσπαθησε πραγματικα να εισαι οσο ηρεμη μπορεις γιατι το μωρακι τα νοιωθει ολα και ειναι κριμα.. κουραγιο ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nephele78 είπε:

Εγω με καπως ιδιες τιμες με εσενα αλλα στα 42 με fsh 17 k amh 0,3 ειχα παρει μια πενα 900 και εκανα 150 μοναδες καθε μερα για 6 μερες.καταφερα κ κατεβασα 2 ωαρια-,παραπανω μοναδες δεν ειχανε νοημα για μενα με διεγερση για αυτο κ μου εδωσε τοσες.δηλαδη και πιο πολυ μοναδες να εκανα 2 θα κατεβαζα.εκανα φυσικούς κ παιρναμε το βιολογικο ωαριο του μηνα κ μαζευα 

Καταλαβα...εγω και με 2 ωαρια θα χαρω η αληθεια ειναι γιατι γενικα δυσκολα τα πργτα...

Πιστευω οτι με  φυσικους θα παω κ εγω στο τελος!

Να σε ρωτησω στο φυσικο ποσο ειναι το κοστος;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Αγάπ είπε:

Καλύτερα τώρα πάρα αργότερα να ζούσες μια ζωή σ ένα περιβάλλον "τοξικο" και για εσένα και για το παιδί σου. Αυτή τη στιγμή σου φαίνονται όλα μαύρα αλλά είσαι τυχερή που έγινε τώρα! Μάζεψε δύναμη και οργάνωσε τη ζωή σου όπως πραγματικά θες χωρίς να έχεις κανέναν να σου γινεται βάρος.

Αυτό προσπαθώ να σκεφτώ κ εγώ για να παρηγορηθώ. Καλύτερα τώρα παρά όταν θα έχει μεγαλώσει το παιδί. 

Απλά νιώθω χαμένη, είμαι αγχωτική κ ο άντρας μου με χαλάρωνε. Τώρα χωρίς αυτόν μένει όλο το άγχος μου μέσα μου. Και οι δικοί μου εννοείται το ενισχύουν. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...