Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια βγήκε η αυχενική μου… τελεια αποτελέσματα μ ειπαν 1:13.450

και τα αλλα δυο 1:20.000

90% κοριτσακι μας ειπαν :wub:

Να τη κ η νυφη του φορουμ! Πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, dimitdimit είπε:

Αυτό το βρήκε άλλη είναι σίγουρο;όχι ότι αλλάζει κάτι  στο αποτέλεσμα .

Καλύτερα να βρεις ένα δικό σου σπίτι , είχες πει ότι έχεις ένα ενοίκιο γιατί δεν ειδοποιεις να το ξεκοινιασεις κ να πας εσύ σε αυτό το σπίτι;

 

Ο ίδιος δεν παραδέχεται ότι βρήκε άλλη, τα στοιχεία όμως σε αυτό συνηγορούν. Το θέμα είναι ότι δεν με θέλει. Με πήρε σήμερα τηλέφωνο και μου μίλαγε σαν να είμαστε απλά γνωστοί, μου είπε πως είδε το γιατρό κ τι του είπε ο γιατρός μου. Γενικά καμία διάθεση επανασύνδεσης αλλά όχι ότι θέλει κ να χαθούμε τελείως. Είπε αν χρειαστώ βοήθεια θα έρθει κ τέτοια, αλλά ούτε ότι του έλειψα ούτε ότι υπάρχει περίπτωση να τα ξαναβρούμε είπε.

Το σπίτι που έχω είναι μια φοιτητική γκαρσονιέρα στην Πάτρα. Από την Πάτρα έχω φύγει χρόνια και δεν έχω τόσο κοντινούς ανθρώπους να με βοηθήσουν σε περίπτωση που χρειαστώ κάτι. Δεν νομίζω πως θα είναι καλή επιλογή σε αυτή τη φάση. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Ναιιιιιι!!!!! Καλα εγω ημουν κ 99%σιγουρη οτι ηταν αγορι:rolleyes:

Εμενα παντως 20 λεπτα διήρκησε ο υπέρηχος αυχενικής διαφάνειας.Κ μας τα ελεγε ολα αναλυτικά που τα μετρουσε…ειναι Ενταξει ο χρονος; Γιατι δεν άφησε κατι που να μην μας πει

Πάνω κάτω και σε μενα τόσο κάνανε! Μη φοβάσαι, αν όλα πάνε καλά μας ξεπετάνε.. Αφού τα είδαν όλα στη θέση τους, απόλαυσε τους υπόλοιπους μήνες της εγκυμοσύνης σου! Εγώ ξεαγχωθηκα πολύ μετά την αυχενική.. μέχρι τη β επιπέδου δλδ :P Ένα διαρκές άγχος από εδώ και στο εξής.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Tselek είπε:

Πάνω κάτω και σε μενα τόσο κάνανε! Μη φοβάσαι, αν όλα πάνε καλά μας ξεπετάνε.. Αφού τα είδαν όλα στη θέση τους, απόλαυσε τους υπόλοιπους μήνες της εγκυμοσύνης σου! Εγώ ξεαγχωθηκα πολύ μετά την αυχενική.. μέχρι τη β επιπέδου δλδ :P Ένα διαρκές άγχος από εδώ και στο εξής.. 

Καλά κ εγω ξερεις ποσο ηρεμισα;!!! Δόξα τ θεο αφου μας τ βρήκε ολα καλα αυτο μετράει ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Χαχαχαχα ας ετοιμαστούν οι γαμπροί :P

Κορίτσι μου τα αποτελέσματα σου είναι παραπάνω από τέλεια! Καλέ ποσων χρόνων είσαι και έχεις τέτοια ποσοστά? Από εδώ και πέρα ξεκινάει η χαλάρωση και το χάζεμα για ρουχαλάκια και μωρουδιακα! Με το καλο να την κρατήσεις αγκαλίτσα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Little star είπε:

Κορίτσι μου τα αποτελέσματα σου είναι παραπάνω από τέλεια! Καλέ ποσων χρόνων είσαι και έχεις τέτοια ποσοστά? Από εδώ και πέρα ξεκινάει η χαλάρωση και το χάζεμα για ρουχαλάκια και μωρουδιακα! Με το καλο να την κρατήσεις αγκαλίτσα!

Αχ ευχαριστω παρα πολυ!!! Ειμαι 29 κ σε 3 μηνες γινομαι 30 :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Αχ ευχαριστω παρα πολυ!!! Ειμαι 29 κ σε 3 μηνες γινομαι 30 :)

Εμ για αυτο... πιτσιρίκι!!! Τέλεια τα νέα σου! Κοίτα να το χαρείς από εδώ και πέρα!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kallo είπε:

@Kate92 και @Μπισκοτακι27 συγχαρητήρια. Υπέροχα νέα και για τις δύο σας. Να σας πω και τα δικα μου νέα. Σήμερα έκανα μεταφορά δύο βλαστοκυστεων. Οπότε τώρα θα είμαι στην αναμονή. Ρε κορίτσια καθώς γύριζα με το αμάξι από το κέντρο εξωσωματικης είχε πολλές λακκούβες και άρχισα να ανησυχώ.  Λέτε να μην τα άφησε τα κολλήσουν το τράνταγμα? Επίσης μαλλον αυτή είναι χαζή ερώτηση αλλά μπορώ να κοιμάμαι όπως θέλω? Μπορώ και μπρούμυτα? 

 

 

Καλη επιτυχία σου ευχομαι. Όχι να μημ φοβάσαι ούτε τις λακκούβες, αλλα και να κοιμάσαι όπως βολεύεσαι. Μημ αγχώνεσαι ολα θα πανε τελεια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Little star είπε:

Εμ για αυτο... πιτσιρίκι!!! Τέλεια τα νέα σου! Κοίτα να το χαρείς από εδώ και πέρα!

Ευχαριστωωωωωωω!!!! :wub: γιατι κ εγω μ την 3η εξωσωματική το πέτυχα …Δύσκολος αυτος ο δρόμος για ολα τ κοριτσια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Καλή επιτυχία!!! Μη φοβάσαι, δεν επηρεάζονται τα μικρά σου από λακούβες… επίσης κοιμάσαι όπως θες, είναι πολύ νωρίς να σε απασχολεί αυτό!

Σε ευχαριστώ πολύ 

3 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Καλοστεριωτα να είναι κορίτσι μου! Με το καλό σε λίγες μέρες να έχεις μια χορταστική χοριακη! 

Αχ κι εγώ την ίδια ανησυχία είχα. Έβαλα τον αντρα μου να οδηγεί με 60! Αλλά δεν επηρρεαζει! Ξεκούραση τώρα και κλώσσα καλά καλά! Κι εγώ μπρούμυτα κοιμάμαι, όταν δεν εχω μελανιες στην κοιλιά βεβαια. Κοιμήσου όπως βολευεσαι!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σε οσες εχετε χρησιμοποιησει gonal.....

Εγω ειχα 2 συσκ. Των 300 που εληγαν τελος 2022 οταν τις ανοιγες

Ειχαν 8 πενακια ηταν γεματες κ το ολη η συριγγα ηταν 300

Α!κ ειχε μεσα κ ενα πλαστικο extra....διαφανο που καλυπτε τα πενακια(οσες εχετε χρησ/σει)

Ξερετε τι λεω....

Πηρα σημερα μια κανουρια 300 gonal

φαινοταν κλειστο το κουτι...

Την ανοιγω ειχε δοσολογια 900 και το υγρο ηταν ως το 300...το πενακι εγραφε 12.5 γυρισμενο

Κ μεσα ειχε 7 πενακια...αντι για 8

Αλλαξε η συσκευασια κ εγινε πιο χυμα...

Το πλαστικο δεν υπηρχε...

Οσες εχετε χρησ.σει gonal...

Πειτε μου ηταν ολο 300 γεμισμενο ως πανω;;;

Πετυχατε ποτε καμια που να αγορασατε 300 κ να ηταν 900 η συριγγα κ να ειχε υλικο ως 300;;;

Τι στο καλο!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Marina21 είπε:

Καλη επιτυχία σου ευχομαι. Όχι να μημ φοβάσαι ούτε τις λακκούβες, αλλα και να κοιμάσαι όπως βολεύεσαι. Μημ αγχώνεσαι ολα θα πανε τελεια. 

Σε ευχαριστώ πολύ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Kk85 είπε:

Κοριτσια σε οσες εχετε χρησιμοποιησει gonal.....

Εγω ειχα 2 συσκ. Των 300 που εληγαν τελος 2022 οταν τις ανοιγες

Ειχαν 8 πενακια ηταν γεματες κ το ολη η συριγγα ηταν 300

Α!κ ειχε μεσα κ ενα πλαστικο extra....διαφανο που καλυπτε τα πενακια(οσες εχετε χρησ/σει)

Ξερετε τι λεω....

Πηρα σημερα μια κανουρια 300 gonal

φαινοταν κλειστο το κουτι...

Την ανοιγω ειχε δοσολογια 900 και το υγρο ηταν ως το 300...το πενακι εγραφε 12.5 γυρισμενο

Κ μεσα ειχε 7 πενακια...αντι για 8

Αλλαξε η συσκευασια κ εγινε πιο χυμα...

Το πλαστικο δεν υπηρχε...

Οσες εχετε χρησ.σει gonal...

Πειτε μου ηταν ολο 300 γεμισμενο ως πανω;;;

Πετυχατε ποτε καμια που να αγορασατε 300 κ να ηταν 900 η συριγγα κ να ειχε υλικο ως 300;;;

Τι στο καλο!

Οχι καλυτερα να την πας πισω…ολες όσες πηρα  ηταν 900 μονάδες φουλ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...