Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Kallo είπε:

Ναι το έχω ακούσει και εγώ ότι θέλει λίγο περπάτημα. Δεν βοηθάει η ακινησία 

Αααα ωραία. Και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω

Να κάνεις γενικά ο,τι σε βοηθάει. Εγώ ήθελα νά είμαι χαλαρη όσο γίνεται, κυρίως για ψυχολογικούς λόγους πιστεύω. Όλα θα πάνε καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Όταν ο άλλος λέει ότι θα σε βοηθήσει σε ο,τι χρειάζεται κ δεν θα σε ξεχάσει ήρεμα κ με σίγουρο τρόπο αυτό σημαίνει ότι η απόφαση είναι οριστική κ αμετάκλιτη

Εντάξει γενικα μετα απο ολο αυτο στην κατασταση που είσαι το περίεργο θα ήταν να μην ήταν οριστικο κ να γυρίζες κ πίσω.  

Όταν θα περάσει ο χρόνος κ θα είσαι πιο ήρεμη θα δεις ότι ούτε εσύ έχεις αισθήματα.  Η απομυθοποιηση ενός ανθρώπου θελει χρόνο μετά τα βλέπεις πιο ξεκάθαρα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , linaa είπε:

Εντάξει γενικα μετα απο ολο αυτο στην κατασταση που είσαι το περίεργο θα ήταν να μην ήταν οριστικο κ να γυρίζες κ πίσω.  

Όταν θα περάσει ο χρόνος κ θα είσαι πιο ήρεμη θα δεις ότι ούτε εσύ έχεις αισθήματα.  Η απομυθοποιηση ενός ανθρώπου θελει χρόνο μετά τα βλέπεις πιο ξεκάθαρα 

Αυτός ο καταραμένος χρόνος είναι που περνάει τόσο αργά..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , Kate92 είπε:

Να κάνεις γενικά ο,τι σε βοηθάει. Εγώ ήθελα νά είμαι χαλαρη όσο γίνεται, κυρίως για ψυχολογικούς λόγους πιστεύω. Όλα θα πάνε καλά!!

Ναι ναι και εγώ χαλαρή είμαι. Καναπέ. Ταινιουλες. Βιβλία. Τέτοια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια έχω απίστευτη συχνοουρια. Συγνώμη κιόλας αλλά κάθε 5 λεπτά πάω να κατουρησω 

Κι εγώ το πάθαινα. Ούτε ένα μεσημέρι δεν μπόρεσα να κοιμηθώ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Σποράκι είπε:

Είναι από τα φάρμακα. Τα ίδια είχα και εγώ!

Μα είναι τα ίδια φάρμακα που έπαιρνα και πριν. Η μόνη διαφορά είναι το dufaston

πρίν από 9 λεπτά , Kate92 είπε:

Κι εγώ το πάθαινα. Ούτε ένα μεσημέρι δεν μπόρεσα να κοιμηθώ! 

Τι πράγμα είναι αυτό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Kallo είπε:

Μα είναι τα ίδια φάρμακα που έπαιρνα και πριν. Η μόνη διαφορά είναι το dufaston

Τι πράγμα είναι αυτό 

Δεν έχεις τσούξιμο ε? Δεν πιστεύω να είναι καμιά ουρολοίμωξη? 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω να σου απαντήσω. Θα σου πω μόνο τη σκέψη μου, που δεν ξέρω κατά πόσο στέκει. Στη φυσική σύλληψη αναλαμβάνει το σώμα, με τη σοφία του. Στην εξωσωματική που είναι μια μέθοδος εργαστηριακή θέλουν να τα έχουν όλα ρυθμισμένα όσο καλύτερα μπορούν, ώστε να αυξήσουν τα ποσοστά επιτυχίας. Κοινώς, δε το ρισκάρουν. Και ορθώς κατά τη γνώμη μου. 

Καλό φώλιασμα να έχουν τα εμβρυάκια σου!!! Και καλό κουράγιο με την αναμονή! Για τις λακκούβες κι εγώ ανησυχούσα πάντα, όμως η εμφύτευση δε γίνεται κατευθείαν, θέλει λίγες μέρες! Φυσικά και μπορείς να κοιμάσαι μπρούτυτα, κοιμήσου τώρα βασικά έτσι να το ευχαριστηθείς, γιατί σε λίγο καιρό θα σε εμποδίζει η κοιλιά σου!! :wub:

Κι εγώ για φυσιολογικη σύλληψη ρωτάω!Στην εξωσωματική εννοείται ότι θέλουμε τέλειες συνθήκες και δεν αφήνουμε κάτι στην τύχη. Όμως δε γίνεται να με απογοητεύουν ότι είναι λεπτό το ενδομήτριο ενώ έχω μείνει έγκυος έτσι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Kallo είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω. Μετά την ετ πόσες μέρες κάτσατε κρεβάτι? Εμένα μου είπε για 3 μέρες να προσέχω πολύ. Να είμαι καναπέ κρεβάτι. Και θέλω να ρωτήσω και κάτι άλλο. Εμφύτευση και αίμα πάνε μαζί ή μπορεί να γίνει και εμφύτευση χωρίς να δούμε αίμα? 

Κάπου στη μέση είναι η αλήθεια. Τις μέρες που είναι να γίνει η εμφύτευση απλά δεν πρέπει να κάνεις υπερβολές, δουλειες, βάρη, κούραση κλπ. και όχι καναπές απαραίτητα. Κι επίσης σημαντικό είναι να μην στρεσαριστεις. Αν η δουλειά σου είναι χαλαρή μπορείς να πας. Αν είναι ομως με ορθοστασία τρέξιμο η ψυχολογικό στρες καλύτερα να μην πας!

Εγώ δεν δούλεψα τις πρώτες 3μερες και προσπάθησα να προστατευτώ από ο,τιδηποτε στρεσογόνο. Αλλά πήγα παραλία μόνη μου στην ξαπλώστρα κι έκατσα, πήγα και στον φούρνο δίπλα κ ψωνισα. Χαλαρά κι ευχάριστα από το να αγχωνομαι στη δουλειά 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω.. έχουμε κανονίσει με το σύζυγο ένα διήμερο αυτό το σκ. Είναι μία ώρα απόσταση από το σπίτι, δίπλα στη θάλασσα. Μπανιο δεν πρόκειται να κάνω, αλλά σκοπεύω να καθισω κάτω από ομπρέλα με ένα βιβλίο. Φαγητό χαλαρά το μεσημέρι και ξεκούραση γενικά. Λέτε να υπάρχει προβλημα? Με έχει πιάσει μια απίστευτη φοβία μην κάνω κάποιο λάθος και συμβεί κάτι άσχημο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Kate92 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω.. έχουμε κανονίσει με το σύζυγο ένα διήμερο αυτό το σκ. Είναι μία ώρα απόσταση από το σπίτι, δίπλα στη θάλασσα. Μπανιο δεν πρόκειται να κάνω, αλλά σκοπεύω να καθισω κάτω από ομπρέλα με ένα βιβλίο. Φαγητό χαλαρά το μεσημέρι και ξεκούραση γενικά. Λέτε να υπάρχει προβλημα? Με έχει πιάσει μια απίστευτη φοβία μην κάνω κάποιο λάθος και συμβεί κάτι άσχημο..

Εγώ θα έλεγα να πας δίπλα είναι αρκεί να μην κουραστεις και να προσέχεις πολύ με τον κοβιντ. Θα περάσετε πολύ όμορφα πιστεύω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Linoula είπε:

Εγώ θα έλεγα να πας δίπλα είναι αρκεί να μην κουραστεις και να προσέχεις πολύ με τον κοβιντ. Θα περάσετε πολύ όμορφα πιστεύω 

Είναι ήσυχα εκεί, όχι πολύ τουριστικά, οπότε θα προσέχουμε με τον κοβιντ σίγουρα. Αχ από τη μια το χρειάζομαι, από την άλλη φοβάμαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...