Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Είμαι 39,εχω μια μηδενική χοριακη,μια δίδυμη κύηση όπου το ένα  παλινδρομησε και μια βιοχημική. Θεωρούνται 3αποτυχιες αυτά ?

      Ε όχι δεν θεωρούνται αποτυχίες αυτά απτήν στιγμή που από εκεί έχεις ένα παιδί. Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτικο.

      Να μην ανχωνεσε μην ξεχνάς ότι τώρα έχεις γεννήσει . Μετά από την γέννα ο οργανισμός αντιδρά διαφορετικά Κ στις διεργεσεις . Μπορεί τότε στα 36 να έβγαλες πολλά τώρα μπορεί με μια πιο ήπια διεργεση να έχεις πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά . 

      • Μου αρέσει 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Κορίτσια έκανα σήμερα ε3 και ηταν 52

Και η lh 4.11.  Είμαι 9η μερα, εχω κανει 2 orgalutran. Και προχθές είδαμε 6 ωαρια. Σημερα θα παω πάλι για υπέρηχο...  Χαμηλά δεν είναι;  ο γιατρός είπε είναι λόγω orgalutran.  Δεν ξερω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Kalaleme είπε:

Καλησπέρα, για εμένα που ανήκω στη νότια Αθηνα, η διαδικασία ήταν η εξής :

 Μπήκα στη σελίδα του ΕΟΠΥΥ, μετά επιλογή ηλεκτρονικές υπηρεσίες προς πολίτες, μετά επιλογή εφαρμογή προγραμματισμένων ραντεβού στις Πε.δι του ΕΟΠΥΥ. Συνδέθηκα με τάξις ΝΕΤ κ επέλεξα ραντεβού. Έκλεισα δλδ το ραντεβού ον λάιν.

Κατόπιν πήγα στο ραντεβού με τα δικαιολογητικά: αντίγραφο απόφασης επιτροπής, πρωτότυπες αποδείξεις από τη μονάδα εξωσωματικής, βεβαίωση ιατρού και iban.

Αν τηλεφωνήσεις στην υπηρεσία ΠΕ.ΔΙ που ανήκεις θα σε κατευθύνουν. Στην Καλλιθέα τουλάχιστον ήταν πολύ εξυπηρετικοί.

Κορίτσι το έκανα. Με βοήθησες πολύ. Σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vasoula88 είπε:

Καλησπερα κοριτσια,να πω και εγω τα νεα μου...εκανα τον τελευταιο υπερηχο σημερα,10 περιπου εχουν φτασει 20mm και εχουν και καποια μικροτερα μου ειπε,η Ε2 σημερα ηταν 3081,οποτε παμε για ωοληψια την Παραακευη...πως σας φαινονται?

Είσαι σούπερ! 

πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια έκανα σήμερα ε3 και ηταν 52

Και η lh 4.11.  Είμαι 9η μερα, εχω κανει 2 orgalutran. Και προχθές είδαμε 6 ωαρια. Σημερα θα παω πάλι για υπέρηχο...  Χαμηλά δεν είναι;  ο γιατρός είπε είναι λόγω orgalutran.  Δεν ξερω 

Από 400+ πήγε 50?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Neverstop είπε:

Είσαι σούπερ! 

Από 400+ πήγε 50?

Ακριβώς.  Έκανα εξεταση 425 έκανα μετά 2 orgalutran  και σήμερα πήγε 52.εγω στο μεταξύ έχω πονακια τσιμπηματα φουλ.  Αφού έκανα σεξ προχθές κ λέω λες να πιάσω? 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Angot είπε:

Ακριβώς.  Έκανα εξεταση 425 έκανα μετά 2 orgalutran  και σήμερα πήγε 52.εγω στο μεταξύ έχω πονακια τσιμπηματα φουλ.  Αφού έκανα σεξ προχθές κ λέω λες να πιάσω? 

Οι orgalutran τα κρατούν να μην σπάσουν. Δεν ήξερα πως αναστέλλουν τόσο την ε2.. Όσο ζούμε μαθαίνουμε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Neverstop είπε:

Οι orgalutran τα κρατούν να μην σπάσουν. Δεν ήξερα πως αναστέλλουν τόσο την ε2.. Όσο ζούμε μαθαίνουμε! 

Δεν ξέρω. Μου φαινεται περίεργο ..  Πιστεύω θα μ ακυρώσει τον κυκλο!  Εκτός και αν βλέπει ακτι άλλο που το δικαιολογεί αυτό με την ε2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

Δεν ξέρω. Μου φαινεται περίεργο ..  Πιστεύω θα μ ακυρώσει τον κυκλο!  Εκτός και αν βλέπει ακτι άλλο που το δικαιολογεί αυτό με την ε2

 

Εμενα σε κύκλο με μενοπουρ κ σερπαφαρ ενώ έβλεπε αρκετά στο υπερυχο η e2 έπεφτε με αποτέλεσμα να είναι Όλα τα ωοθηλακια με βλέννες πήγε  χάλια 

σε κύκλο με φεμαρα η ε2 ήταν πολύ χαμηλή που έχει να κάνει με το φάρμακο ειναι αντιοιστρογονο

για την οργκαλουτραν δεν ξέρω …

τι σου είπε θα σε ξαναδεί ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , silvy22 είπε:

Εμενα σε κύκλο με μενοπουρ κ σερπαφαρ ενώ έβλεπε αρκετά στο υπερυχο η e2 έπεφτε με αποτέλεσμα να είναι Όλα τα ωοθηλακια με βλέννες πήγε  χάλια 

σε κύκλο με φεμαρα η ε2 ήταν πολύ χαμηλή που έχει να κάνει με το φάρμακο ειναι αντιοιστρογονο

για την οργκαλουτραν δεν ξέρω …

τι σου είπε θα σε ξαναδεί ;

Εγω πηρα κλομιφεν και 2 orgalutran (ειναξ ανταγωνιστής) ) και η προηγούμενη φορά μ ειχε πέσει η ε2 μετά την ενεση αλλά και πάλι ήταν 800 οχι 52. Τώρα πηγαίνω να με δει.  Τι να πω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

Εγω πηρα κλομιφεν και 2 orgalutran (ειναξ ανταγωνιστής) ) και η προηγούμενη φορά μ ειχε πέσει η ε2 μετά την ενεση αλλά και πάλι ήταν 800 οχι 52. Τώρα πηγαίνω να με δει.  Τι να πω 

Έκανα κ cetrotide είναι σαν της orgalutran

περιμένουμε νεότερα καλά αποτελέσματα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Angot είπε:

Εγω πηρα κλομιφεν και 2 orgalutran (ειναξ ανταγωνιστής) ) και η προηγούμενη φορά μ ειχε πέσει η ε2 μετά την ενεση αλλά και πάλι ήταν 800 οχι 52. Τώρα πηγαίνω να με δει.  Τι να πω 

Έχω περιέργεια τι θα σου πει. Μου έχει τύχει να μείνει ίδια, να πέσει λίγο, αλλά στην αρχή του κύκλου. Περιμένουμε νεότερα! 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας πειράζει είπε η ε2 γτ είμαι από επόμενη μέρα με orgalutran.  Θα κανω παλι αύριο εξετάσεις χωρίς να έχω κάνει ενεση για μπορέσει  να το τραβήξρι μια μέρα ώστε να μην πέσει η ωοληψια με τη βάφτιση μαζί.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

Δεν μας πειράζει είπε η ε2 γτ είμαι από επόμενη μέρα με orgalutran.  Θα κανω παλι αύριο εξετάσεις χωρίς να έχω κάνει ενεση για μπορέσει  να το τραβήξρι μια μέρα ώστε να μην πέσει η ωοληψια με τη βάφτιση μαζί.  

Μια χαρα στα είπε ο ντοκ ! Αρα πας για Κυριακή ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , silvy22 είπε:

Μια χαρα στα είπε ο ντοκ ! Αρα πας για Κυριακή ;

Αμα πανε ολα καλά πάω για Κυριακή.... Λογικά θα μ δώσει κ αύριο orgalutran και μετα οβιτρελ. Έτσι υποθέτω..! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι σε αναμονή απαντήσεων για την νέα ε2.. 

Έχω αγχωθει όμως με τις τιμές μ κλπ. Θεωρώ βέβαια ότι ο γιατρός αν είχε προβλημάτιστει θα μ ειχε διακόψει τη διαδικασία...  Δεν ξερω γμτ! 

Έχει καμία από σας εμπειρία σαν τη δική μ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...