Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, Penny33 είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς αρνητική .. αλλά καλύτερα γιατί μου προέκυψε άλλο θέμα εχω πέτρες στην χολή κ μου είπε χειρουργός ότι πρέπει να μπω άμεσα για χειρουργείο κ καλύτερα που δεν έμεινα έγκυος θα υπήρχε πρόβλημα σοβαρό ..κάθε εμπόδιο για καλό 

Αχ βρε κορίτσι, τι ταλαιπωραία... Λυπάμαι για το αποτέλεσμα, αλλά όπως το λες είναι, κάθε εμπόδιο για καλό. Καλή και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι! Και η επόμενη προσπάθεια να είναι η τυχερή σας! Περαστικά!

12 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Ερώτηση: τον ανανά και το αβοκάντο πού βοηθάνε είπαμε; Στην εμφύτευση;;;;

Παντού!!! Θαυματουργές τροφές! Και στην εμφύτευση και στην καλύτερη ποιότητα ωαρίων, αλλά και γενικότερα!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Υπαρχει καποια που ετοιμαζεται για ετ; 

Εγω δεν ετοιμάζομαι αλλά έκανα πρόσφατα αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι:)

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Penny33 είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς αρνητική .. αλλά καλύτερα γιατί μου προέκυψε άλλο θέμα εχω πέτρες στην χολή κ μου είπε χειρουργός ότι πρέπει να μπω άμεσα για χειρουργείο κ καλύτερα που δεν έμεινα έγκυος θα υπήρχε πρόβλημα σοβαρό ..κάθε εμπόδιο για καλό 

Κοριτσι λυπαμαι πολυ!! Δεν ηταν για να γινει τωρα ομως! Ειναι επικίνδυνο πραγμα οι πετρες στη χολη. Τις αφηνε η μανα μου κ παραλιγο να παθει μεγαλη ζημιά. Σου γραφω ομως για να σου δωσω κουραγιο γιατι η μανα μου  αφαίρεσε πριν λιγο καιρο 4 πετρεςκ δεν ήταν τιποτα!! Την επόμενη μερα απ το χειρουργείο ειχε ηδη πολυ γρηγορη ανάρρωση! Πηγα να της μαγειρεψω κ δεν εβαλε κωλο κατω σκεψου ολα μονη της τα εκανε! Ολα θα πανε καλα κ θα ξαναπροσπαθησεις πολυ γρηγορα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Τι κάνετε κορίτσια? Καλή επιτυχία ΣΕ ΟΛΕΣ! 

΄Έκανα πριν 4 μήνες για πρώτη φορά τη διαδικασία της κρυοσυντήρησης. Είχα  7 σύνολο αλλά τελικά καταφέραμε να πάρουμε τα 4.

Πήγα πριν λίγες μέρες για τη δεύτερη φορά μου και είπε ότι βλέπει 5 και είναι και αρκετά μικρά. Εγώ είχα ανυπομονησία να δω πόσα θα είναι αυτή τη φορά γιατί είναι εκεί στα 7 σύνολο σχεδόν πάντα όταν τα μετράμε. Τα 5 δεν είναι τόσο καλό νούμερο και, όπως λέει αυτή (αλλά και όλοι), θα πάμε με τις βέλτιστες συνθήκες οπότε όταν δεν τις έχουμε τότε δεν ξεκινάμε. Τον επόμενο μήνα λοιπόν! ΑΛΛΑ δεν είναι το μικρό στο σύνολο τους νούμερο τώρα αλλά ότι είπε ότι είναι μικρά και αυτά σε αυτό το τόσο αρχικό στάδιο πρέπει να είναι μεγαλύτερα.

Είπε ότι είναι ΤΥΧΑΙΟ και πως ήταν κακός αυτός ο κύκλος μου γι αυτό και θα δούμε τώρα πάλι από τον επόμενο.

Δεν με ανησύχησε τόσο αλλά νόμιζα θα είχα 5-6-7 σύνολο και θα ξεκινήσουμε τη διαδικασία ... Τι είναι τώρα αυτό δεν ξέρω ... Κακός κύκλος όπως είπε .... 

Συμβαίνει αυτό??  Σας έχει τύχει να είναι μικρά στον πρώτο κιόλας υπέρηχο στην αρχή της περιόδου? 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Penny33 είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς αρνητική .. αλλά καλύτερα γιατί μου προέκυψε άλλο θέμα εχω πέτρες στην χολή κ μου είπε χειρουργός ότι πρέπει να μπω άμεσα για χειρουργείο κ καλύτερα που δεν έμεινα έγκυος θα υπήρχε πρόβλημα σοβαρό ..κάθε εμπόδιο για καλό 

Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, irene_alex είπε:

Καλησπέρα! Τι κάνετε κορίτσια? Καλή επιτυχία ΣΕ ΟΛΕΣ! 

΄Έκανα πριν 4 μήνες για πρώτη φορά τη διαδικασία της κρυοσυντήρησης. Είχα  7 σύνολο αλλά τελικά καταφέραμε να πάρουμε τα 4.

Πήγα πριν λίγες μέρες για τη δεύτερη φορά μου και είπε ότι βλέπει 5 και είναι και αρκετά μικρά. Εγώ είχα ανυπομονησία να δω πόσα θα είναι αυτή τη φορά γιατί είναι εκεί στα 7 σύνολο σχεδόν πάντα όταν τα μετράμε. Τα 5 δεν είναι τόσο καλό νούμερο και, όπως λέει αυτή (αλλά και όλοι), θα πάμε με τις βέλτιστες συνθήκες οπότε όταν δεν τις έχουμε τότε δεν ξεκινάμε. Τον επόμενο μήνα λοιπόν! ΑΛΛΑ δεν είναι το μικρό στο σύνολο τους νούμερο τώρα αλλά ότι είπε ότι είναι μικρά και αυτά σε αυτό το τόσο αρχικό στάδιο πρέπει να είναι μεγαλύτερα.

Είπε ότι είναι ΤΥΧΑΙΟ και πως ήταν κακός αυτός ο κύκλος μου γι αυτό και θα δούμε τώρα πάλι από τον επόμενο.

Δεν με ανησύχησε τόσο αλλά νόμιζα θα είχα 5-6-7 σύνολο και θα ξεκινήσουμε τη διαδικασία ... Τι είναι τώρα αυτό δεν ξέρω ... Κακός κύκλος όπως είπε .... 

Συμβαίνει αυτό??  Σας έχει τύχει να είναι μικρά στον πρώτο κιόλας υπέρηχο στην αρχή της περιόδου? 

Καλησπέρα και καλή επιτυχία! Αλήθεια δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς. Πήγες για υπέρηχο ποια μέρα του κύκλου; Αυτά τα 5 που είδατε εννοείς καταβολές;;; Συνηθως κρίνουν από τις αιματολογικες την δεύτερη μέρα του κύκλου αν θα προχωρήσουν σε διέγερση. Για μένα πάντως δεν είναι λίγα και επειδή παιδεύομαι πολύ με το να τα μαζέψω και εγώ πηγαίνω κανονικά και για ένα ωάριο, δεν το αφήνω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια!!! Μόλις επιστρέψαμε από την Β' επιπέδου! Τα βρήκαν όλα άψογα!!! Είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι!!! Μας είπαν ότι είναι όμορφος! Χαχαχα! Αλήθεια! Ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας και να σας πω πόση δύναμη μου έχετε δώσει σε δύσκολες στιγμές, πόσο ευγνώμων είμαι και να σας πω ότι ειλικρινά πιστεύω ότι θα έρθει για όλες αυτή η χαρά, σε κάποιες λίγο πιο εύκολα, σε κάποιες άλλες λίγο πιο δύσκολα, αλλά θα έρθει! Πιστέψτε το! Κι εγώ αυτό προσπαθούσα να κάνω στις δυσκολίες, άκουγα μέσα μου τη φωνή του γιατρού μου που έλεγε "να είσαι σίγουρη ότι μανούλα θα γίνεις!" Ε, να είστε σίγουρες κι εσείς κορίτσια, όλες! Θα έρθει η στιγμή και δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά στον κόσμο όλο! ❤

Μοραβοοοοο! Υπέροχα νέα, πλησιάζει η ώρα να δεις τον κούκλο σου. Μακάρι να βρεθούμε όλες σύντομα στην ίδια θεση :rolleyes:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια!!! Μόλις επιστρέψαμε από την Β' επιπέδου! Τα βρήκαν όλα άψογα!!! Είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι!!! Μας είπαν ότι είναι όμορφος! Χαχαχα! Αλήθεια! Ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας και να σας πω πόση δύναμη μου έχετε δώσει σε δύσκολες στιγμές, πόσο ευγνώμων είμαι και να σας πω ότι ειλικρινά πιστεύω ότι θα έρθει για όλες αυτή η χαρά, σε κάποιες λίγο πιο εύκολα, σε κάποιες άλλες λίγο πιο δύσκολα, αλλά θα έρθει! Πιστέψτε το! Κι εγώ αυτό προσπαθούσα να κάνω στις δυσκολίες, άκουγα μέσα μου τη φωνή του γιατρού μου που έλεγε "να είσαι σίγουρη ότι μανούλα θα γίνεις!" Ε, να είστε σίγουρες κι εσείς κορίτσια, όλες! Θα έρθει η στιγμή και δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά στον κόσμο όλο! ❤

Τι καλά κορίτσι. Όλα να σου πάνε τέλεια. Αχ μακάρι να το ζήσουμε όλες αυτό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια!!! Μόλις επιστρέψαμε από την Β' επιπέδου! Τα βρήκαν όλα άψογα!!! Είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι!!! Μας είπαν ότι είναι όμορφος! Χαχαχα! Αλήθεια! Ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας και να σας πω πόση δύναμη μου έχετε δώσει σε δύσκολες στιγμές, πόσο ευγνώμων είμαι και να σας πω ότι ειλικρινά πιστεύω ότι θα έρθει για όλες αυτή η χαρά, σε κάποιες λίγο πιο εύκολα, σε κάποιες άλλες λίγο πιο δύσκολα, αλλά θα έρθει! Πιστέψτε το! Κι εγώ αυτό προσπαθούσα να κάνω στις δυσκολίες, άκουγα μέσα μου τη φωνή του γιατρού μου που έλεγε "να είσαι σίγουρη ότι μανούλα θα γίνεις!" Ε, να είστε σίγουρες κι εσείς κορίτσια, όλες! Θα έρθει η στιγμή και δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά στον κόσμο όλο! ❤

Τι ώρα νέα μπράβο !!! Ε κούκλος θα ήταν Ε βεβαια !!! Πάει κ αυτό ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια!!! Μόλις επιστρέψαμε από την Β' επιπέδου! Τα βρήκαν όλα άψογα!!! Είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι!!! Μας είπαν ότι είναι όμορφος! Χαχαχα! Αλήθεια! Ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας και να σας πω πόση δύναμη μου έχετε δώσει σε δύσκολες στιγμές, πόσο ευγνώμων είμαι και να σας πω ότι ειλικρινά πιστεύω ότι θα έρθει για όλες αυτή η χαρά, σε κάποιες λίγο πιο εύκολα, σε κάποιες άλλες λίγο πιο δύσκολα, αλλά θα έρθει! Πιστέψτε το! Κι εγώ αυτό προσπαθούσα να κάνω στις δυσκολίες, άκουγα μέσα μου τη φωνή του γιατρού μου που έλεγε "να είσαι σίγουρη ότι μανούλα θα γίνεις!" Ε, να είστε σίγουρες κι εσείς κορίτσια, όλες! Θα έρθει η στιγμή και δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά στον κόσμο όλο! ❤

Ωραία θα πάρουμε και ωραίο γαμπρό εγω και η μελλοντική μ κόρη... Με το καλό κορίτσι μ, εισαι η απόδειξη πως όταν επιμένεις στο τέλος η ανταμοιβή είναι γλυκιά! Χαίρομαι για σένα, και κάνω εικόνα το χαμόγελο του γιατρού μας :Dελπίζω να το δω κ γω σύντομα!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Σποράκι είπε:

Μοραβοοοοο! Υπέροχα νέα, πλησιάζει η ώρα να δεις τον κούκλο σου. Μακάρι να βρεθούμε όλες σύντομα στην ίδια θεση :rolleyes:

Θα βρεθείτε σίγουρα, πίστεψε το! Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα! Σ' ευχαριστώ πολύ! :)

πρίν από 57 λεπτά , Kallo είπε:

Τι καλά κορίτσι. Όλα να σου πάνε τέλεια. Αχ μακάρι να το ζήσουμε όλες αυτό 

Σ' ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Εννοείται ότι θα το ζήσετε!!! Εύχομαι εύκολα από εδώ και πέρα!

πρίν από 53 λεπτά , silvy22 είπε:

Τι ώρα νέα μπράβο !!! Ε κούκλος θα ήταν Ε βεβαια !!! Πάει κ αυτό ❤️

Χαχαχα! Σ' ευχαριστώ πολύ Silvy! Καλή επιτυχία στην επόμενη προσπάθεια σου, να είναι η τυχερή και να σου χαρίσει τα διδυμάκια που τόσο αγαπάς! :wub::wub:

πρίν από 39 λεπτά , Angot είπε:

Ωραία θα πάρουμε και ωραίο γαμπρό εγω και η μελλοντική μ κόρη... Με το καλό κορίτσι μ, εισαι η απόδειξη πως όταν επιμένεις στο τέλος η ανταμοιβή είναι γλυκιά! Χαίρομαι για σένα, και κάνω εικόνα το χαμόγελο του γιατρού μας :Dελπίζω να το δω κ γω σύντομα!! 

Καλέ ναι, ο γιος μου περιμένει την κόρη σου!!! Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Με το καλό και στα δικά σου σύντομα! Το χαμόγελο του γιατρού μας ούτε εγώ το είδα σήμερα, έλειπε, μου έκανε την εξέταση ο εξωτερικός συνεργάτης του! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...