Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , foza είπε:

Μόνο το πρωί το ειχα αυτό εγώ έχω θετική σκέψη ελπίζω για καλό να είναι!!! Ποτε εκανεσ Ετ; 
Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη μέσα από την καρδια μου και ας μη σε ξέρω!!!  Θα περιμένω νέα σου 

Την περασμένη Πέμπτη 27/10 έκανα ετ.. Μου φαίνεται νωρίς για χοριακή να σου πω, αλλά ο γιατρός ξέρει καλύτερα. Ίσως είναι επειδή βάλαμε βλαστοκυστες οπότε κερδίζουμε μέρες από κει. Θέλω τελειώνει αυτή η αναμονή, είτε θετικό είτε αρνητικό απλώς να ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα μου είπαν σε 14 μέρες και εχθές που πήρα για να τους πω για το ροζ που είδα στο σερβιετακι τους είπα ότι γνωρίζω κοπέλες που με βλαστοκυστες 5 μερών κάνουν στις 10 μέρες χοριακη και μου είπαν να κάνω στη 10η 

Οντως και εγώ θέλω να ξέρω γιατι αν είναι αρνητικό θέλω να επιστρέψω στις δραστηριότητες μου( βέβαια μακάρι να είναι θετικό και ας μην επιστρέψω χαχα)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα, μπορει κάποια να μ πει γτ ποναω και έχω πρηστεί λες και έχει τουμπανιασει το μέσα μου; μέχρι και χθες μετά τον υπερηχο σκουπιστηκα ροζακι!! Άλλες φορές που έχω ωαρια δεν νιωθω έτσι? 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Mimi87 είπε:

Ρε κορίτσια μη με κραξετε αλλα θέλω να ρωτήσω όσες είχατε θετική χοριακη και προχώρησε,σας έδωσε ο γιατρός από την αρχή και μαγνήσιο??Όχι ότι με πειράζει να πάρω και αυτά τα χάπια έτσι κ αλλιώς 13 την ημέρα κουμπωνω απλά αναρρωτιεμαι γτ από τωρα να μου δώσει κ αυτά!!

Καλημερα μιμη εγω φαντασου οτι ειμαι 10 εβδομαδα και δεν μου εχουν δωσει ακομα μαγνησιο αλλα εχω σε 1 εβδομαδα υπερηχο οποτε δεν ξερω εκει αν μου βαλουν εξτρα χαπια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

Δεν το έχω ξανακούσει ούτε αυτό... Εχω ακουσει για λεπτό ή χοντρό αλλά για ανομοιογενές δεν ξέρω κάτι. Αλλα ωοληψια δε θες να κάνεις; τι σας ενοχλεί πως είναι το ενδομητριο; 

Αχ μακαρι.. Να μην χάσω τον κύκλο.. Ηταν αμαρτία τωρα αυτό με τον κοβιντ! 

Για την μεταφορά....θέλει να το ξαναδει σε επόμενο κύκλο γιατί αν έχει την ίδια εικόνα μάλλον πρέπει να επέμβει...

Δεν νομίζω ότι θα τον χάσεις....το σύμπαν συνομωτεί υπέρ σου!!!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Ele@n είπε:

Για την μεταφορά....θέλει να το ξαναδει σε επόμενο κύκλο γιατί αν έχει την ίδια εικόνα μάλλον πρέπει να επέμβει...

Δεν νομίζω ότι θα τον χάσεις....το σύμπαν συνομωτεί υπέρ σου!!!

Ναι αλλα αφου το έχετε δει τόσες φορές μια χαρά, θεωρώ ότι θα είναι τυχαίο γεγονός. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Βγήκε η οιστραδιολη μου 1464.. Τώρα αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό ή μας δείχνει κυστικα... Θα με πάρει ο γιατρός να μ πει αν θα προχωρήσουμε σε ωοληψια με ωαρια  β φάσης. Τι λέτε; 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Apple1 said:

Καλημέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποια κοπέλα πόσο περίπου κοστίζει η εξωσωματική με δότη σπέρματος.

Καλημέρα -εξαρτάται τί πρωτόκολλο θα ακολουθήσεις. Το σπέρμα κοστίζει γύρω στα 300-350 για κάθε προσπάθεια πάντως. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Apple1 είπε:

Καλημέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποια κοπέλα πόσο περίπου κοστίζει η εξωσωματική με δότη σπέρματος.

Καλημέρα. Θα υπολογίσεις επιπλέον περίπου 300-350 ευρώ για κάθε φορά που παίρνεις δείγμα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

Κορίτσια Βγήκε η οιστραδιολη μου 1464.. Τώρα αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό ή μας δείχνει κυστικα... Θα με πάρει ο γιατρός να μ πει αν θα προχωρήσουμε σε ωοληψια με ωαρια  β φάσης. Τι λέτε; 

Είναι αρκετά υψηλή η Ε2 για 2 μόνο ωάρια αλλά μπορεί να συμβαίνει επειδή είναι 2η φάση του κύκλου. Μην ξεχνάς ότι έχεις ήδη κάνει ωορρηξία με 4 ωάρια. Για να δούμε τι θα σου πει και ο γιατρός. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Είναι αρκετά υψηλή η Ε2 για 2 μόνο ωάρια αλλά μπορεί να συμβαίνει επειδή είναι 2η φάση του κύκλου. Μην ξεχνάς ότι έχεις ήδη κάνει ωορρηξία με 4 ωάρια. Για να δούμε τι θα σου πει και ο γιατρός. 

Εχθές είδαμε 3 σε μια ωοθήκη,στην άλλη δεν ξέρω, δε θυμάμαι! Μου ειπε θα κάνουμε την Κυριακή. Απλως και μενα μ κανει εντύπωση γτ ειναι η υψηλότερη οιστραδιολη που είχα ποτέ.. Σκεψου την προηγούμενη φορά είχα 32 πρίν την ωοληψια και πηραμε 2 ωαρια και κάναμε 1 έμβρυο.. Δεν ξερω ρε γμτ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Angot είπε:

Εχθές είδαμε 3 σε μια ωοθήκη,στην άλλη δεν ξέρω, δε θυμάμαι! Μου ειπε θα κάνουμε την Κυριακή. Απλως και μενα μ κανει εντύπωση γτ ειναι η υψηλότερη οιστραδιολη που είχα ποτέ.. Σκεψου την προηγούμενη φορά είχα 32 πρίν την ωοληψια και πηραμε 2 ωαρια και κάναμε 1 έμβρυο.. Δεν ξερω ρε γμτ 

ειναι πολυ καλη η τιμή! μακάρι να πάρετε 3 και 4!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , silvy22 είπε:

ειναι πολυ καλη η τιμή! μακάρι να πάρετε 3 και 4!!!

Ναι αλλα ειναι 2ης φάσης. Είναι δυνατόν να τα πάμε καλύτερα απ οτι θα τα πηγαίναμε στην ωοληψια την κανονική; εγώ φοβάμαι μηπως είναι κύστες. Γτ έχω ένα βάρος και πονους λες έχω πάθει υπερδιέγερση... Που δεν νομίζω ότι γίνεται με τα χαπια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

Ναι αλλα ειναι 2ης φάσης. Είναι δυνατόν να τα πάμε καλύτερα απ οτι θα τα πηγαίναμε στην ωοληψια την κανονική; εγώ φοβάμαι μηπως είναι κύστες. Γτ έχω ένα βάρος και πονους λες έχω πάθει υπερδιέγερση... Που δεν νομίζω ότι γίνεται με τα χαπια 

εγώ πάντως που είχα κύστες κ δεν ειχε παει καλά το είδε στον υπέρυχο
οι κύστες γίνονται συνήθως πολύ μεγάλες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , silvy22 είπε:

εγώ πάντως που είχα κύστες κ δεν ειχε παει καλά το είδε στον υπέρυχο
οι κύστες γίνονται συνήθως πολύ μεγάλες

Οχι εμενα μου είπε δεν έχουν σπάσει όλα μπορεί να πάρουμε και 2. Κάνε ε2 και σου λέω αν θα κάνεις οβιτρελ. Βγήκε τόσο, και μου είπε να κάνω οβιτρελ το βραδυ... Είμαι 21η μέρα κυκλου σήμερα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...