Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Apple1 είπε:

Καλημέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποια κοπέλα πόσο περίπου κοστίζει η εξωσωματική με δότη σπέρματος.

Νομίζω το σπέρμα δότη γύρω στα 300 € κάνει...όλα τα άλλα τα ίδια στην εξωσωματική 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

Είναι χαπάκια κοριτσι που τα παίρνω από την 3η μερα έως την 7η.. Θεωρείται ήπια διεγερση, δεν κάνεις όμως πολλά ωάρια. Εγω μέχρι 4 έχω καταφέρει να παρω και να γονιμοποιηθουν τα 2

Πόσα έχετε μαζέψει γενικά; Τους φυσικούς τους επιλέξατε λόγω καλής ανταπόκρισης, έτσι; Θυμάμαι καλά (και είναι λογικό). Μια χαρά αποτελέσματα είχες πάντως! Δύο στα τέσσερα είναι πολύ καλό ποσοστό. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Visit a vis είπε:

Πόσα έχετε μαζέψει γενικά; Τους φυσικούς τους επιλέξατε λόγω καλής ανταπόκρισης, έτσι; Θυμάμαι καλά (και είναι λογικό). Μια χαρά αποτελέσματα είχες πάντως! Δύο στα τέσσερα είναι πολύ καλό ποσοστό. 

 2 κύκλους κλομιφενη από 2 ωοληψιες 3 εμβρυα έχουμε κάνει!  Τωρα θα δω και αύριο αν θα πάρουμε κάτι . Επιλέξαμε γιατί ο γιατρός δεν μας μίλησε ποτέ για ενεσεις. Θεωρεί ότι δεν Χρειάζεται. Αλλα τωρα αν χρειαστεί την επόμενη φορά θα κάνω ενεσεις. Με κουράζουν οι ωοληψιες

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angot said:

Καλέ εσυ όλο το ηθικό μου ανεβάζεις... Χαχαχ πες κ αλλα!!! :wub: εγω παντως τωρα δεν νιωθω τόσο βάρος Λες να έσπασαν πρίν την οβιτρελ;

Μα άδικο έχω; 7 ωοθυλακια με κλομιφαίνη;; έχω ενθουσιαστεί!! Χαχα Φαντάσου να έκανες φυσιολογικές επαφές και να επιανες τίποτα τρίδυμα :lol:

Όχι μωρέ, δεν νομίζω να έχουν σπάσει, εκεί θα είναι. Τι διάμετρο είχαν στον τελευταίο υπέρηχο; Πήρες βολταρεν;


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μα άδικο έχω; 7 ωοθυλακια με κλομιφαίνη;; έχω ενθουσιαστεί!! Χαχα Φαντάσου να έκανες φυσιολογικές επαφές και να επιανες τίποτα τρίδυμα :lol:

Όχι μωρέ, δεν νομίζω να έχουν σπάσει, εκεί θα είναι. Τι διάμετρο είχαν στον τελευταίο υπέρηχο; Πήρες βολταρεν;

Δεν ξέρω πόσο ήταν μου έμοιαζαν με την προηγούμενη φορά οπως τα είδα που ήταν κάπου 14 Χιλ... Σε λίγο θα κανω την οβιτρελ. Το αστείο είναι ότι ξαφνικά νιώθω μπούκωμα, κατάροή και λίγο ξηρό λαιμό ! Ε δε νομίζω να κολλησα παλι μέσα σε 1 βδομαδα... Τι στο καλό! 

Χαχαχ εγω ήμουν δίδυμη πάντως.... Αλλα όλα τα παιδιά τηε οικογένειας τα εκανε ο άνιψιος μου.. 29 χρόνων και τωρα η γυναίκα του είναι έγκυος στο 6ο....!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 minutes ago, Angot said:

Δεν ξέρω πόσο ήταν μου έμοιαζαν με την προηγούμενη φορά οπως τα είδα που ήταν κάπου 14 Χιλ... Σε λίγο θα κανω την οβιτρελ. Το αστείο είναι ότι ξαφνικά νιώθω μπούκωμα, κατάροή και λίγο ξηρό λαιμό ! Ε δε νομίζω να κολλησα παλι μέσα σε 1 βδομαδα... Τι στο καλό! 

Χαχαχ εγω ήμουν δίδυμη πάντως.... Αλλα όλα τα παιδιά τηε οικογένειας τα εκανε ο άνιψιος μου.. 29 χρόνων και τωρα η γυναίκα του είναι έγκυος στο 6ο....!!!

6ο;;;; Α πα πα!! Πως την παλεύουν καλε; Να είναι καλά τα παιδάκια, να τα χαίρεστε αλλά μου ακούγεται πολυυυ ζόρικο χαχα

Τεστ ελπίζω να έχεις κάνει, ε; Μην κανεις πάλι τσάμπα την ovitrelle 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

6ο;;;; Α πα πα!! Πως την παλεύουν καλε; Να είναι καλά τα παιδάκια, να τα χαίρεστε αλλά μου ακούγεται πολυυυ ζόρικο χαχα

Τεστ ελπίζω να έχεις κάνει, ε; Μην κανεις πάλι τσάμπα την ovitrelle 

Αύριο θα πάω για pcr. Έκανα ένα σελφ πρίν αρνητικο... Ε δε μπορεί να κόλλησα σε 1 βδομαδα πάλι. Την τεταρτη βγήκα θετική, την Κυριακή αρνητική!! δεν έχει ξανασυμβεί σε τόσο λιγες μέρες! 

Ναι λεω να τους πάρω τηλεόραση μολις γεννηθεί και το 6ο.... 

  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παω για το pcr χαχαχχα χάλια είμαι  καίει ο λαιμός μου και έχω μπούκωμα!  Έκανα ένα σελφ τωρα αρνητικο!! Αμα βγω θετική θα ενμερώσω τον εοδυ ότι κάνεις επαναμολυνση δε 10 μερες :P αμα ακουσετε στις ειδήσεις νέα επιστημονικά δεδομένα για την μετάδοση εγω θα μαι! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 11
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα σήμερα 7η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα  στο σκούπισμα είδα αιμα πηρα τηλεφωνο την Μαια μου είπε πάλι εξέταση προγεστερονη και οιστραδιολη 

πολυ αγχώθηκα-στεναχωρήθηκα 

περιμένω τα αποτελέσματα να δω τι θα μου πουν 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , foza είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σήμερα 7η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα  στο σκούπισμα είδα αιμα πηρα τηλεφωνο την Μαια μου είπε πάλι εξέταση προγεστερονη και οιστραδιολη 

πολυ αγχώθηκα-στεναχωρήθηκα 

περιμένω τα αποτελέσματα να δω τι θα μου πουν 

Καλημέρα. Και εγώ έχω ακόμα σκούρο καφέ αλλά αρκετό πιστεύω το μισό σερβιετακι γέμισε μέσα σε 2μιση ώρες. Εμένα δεν μου είπαν εξετάσεις ίσως μου αλλάξουν λένε φάρμακα αλλά ακόμα το σκέφτονται τι να πω. Δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα έχω κακό προαίσθημα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , foza είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σήμερα 7η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα  στο σκούπισμα είδα αιμα πηρα τηλεφωνο την Μαια μου είπε πάλι εξέταση προγεστερονη και οιστραδιολη 

πολυ αγχώθηκα-στεναχωρήθηκα 

περιμένω τα αποτελέσματα να δω τι θα μου πουν 

Καλημερα...Ολα καλα να πανε ευχομαι ολοψυχα! Περιμενουμε νεα..μολις θα σας ρωτουσα βρε κοριτσια, εγω εκανα ετ την Τεταρτη,σημερα εχω σαν ελαφριους πονους περιοδους...ειναι φυσιολογικο,απο τα φαρμακα ή να ανησυχω?κατι αλλο δεν εχω,μονο το βραδυ της ετ ειχα λιγο πιο σκουρα υγρα στο εσωρουχο,μια φορα,(οχι κατι το ιδιαιτερο) Εξετασεις αλλες δεν μου ειπαν να κανω... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , vasoula88 είπε:

Καλημερα...Ολα καλα να πανε ευχομαι ολοψυχα! Περιμενουμε νεα..μολις θα σας ρωτουσα βρε κοριτσια, εγω εκανα ετ την Τεταρτη,σημερα εχω σαν ελαφριους πονους περιοδους...ειναι φυσιολογικο,απο τα φαρμακα ή να ανησυχω?κατι αλλο δεν εχω,μονο το βραδυ της ετ ειχα λιγο πιο σκουρα υγρα στο εσωρουχο,μια φορα,(οχι κατι το ιδιαιτερο) Εξετασεις αλλες δεν μου ειπαν να κανω... 

Και στις 2 φορές που έχω κάνει ειχα πονάκια από τα φάρμακα μου είπαν είναι 

Εξετάσεις εμένα μου είπαν για το καφέ που είδα πρώτη φορά πριν 2 μέρες  οι οποίες βγήκαν καλές και τώρα πάλι που είδα αίμα 

πρίν από 23 λεπτά , Avocando86 είπε:

Δυστυχώς η χοριακή μου ήταν ένα ωραιότατο μηδέν.. 

Μην απογοητεύεσαι..ξέρω πως είναι η αποτυχία και πως γκρεμίζονται τα πάντα μέσα σε ένα δευτερόλεπτο..Πάρε το χρόνο σου,μάζεψε  τα κομμάτια σου ,σήκωσε  κεφάλι και συνέχισε..!!
Καλή τύχη και γρήγορα θετικά τεστ και αυξημένες χωριακές σε όλες τις γυναίκες..

@Μαρία τζορμπατζακη τι να πω θα δούμε τι θα γίνει. Εμένα το μεσημέρι θα βγουν τα αποτελέσματα και θα ξαναμιλήσω 

Θα σας γράφω ότι μαθαίνω 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Καλή δύναμη σε όλες σας! Εγώ σήμερα έκλεισα την 10η εβδομάδα κύησης κ μου έκοψαν από την μονάδα τα σικλιακιουρ!Είναι κάποια κοπέλα σε παρόμοια κατάσταση?Ψιλοαγχωνομαι μήπως είναι νωρίς!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Καλή δύναμη σε όλες σας! Εγώ σήμερα έκλεισα την 10η εβδομάδα κύησης κ μου έκοψαν από την μονάδα τα σικλιακιουρ!Είναι κάποια κοπέλα σε παρόμοια κατάσταση?Ψιλοαγχωνομαι μήπως είναι νωρίς!

 

πρίν από 16 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Καλή δύναμη σε όλες σας! Εγώ σήμερα έκλεισα την 10η εβδομάδα κύησης κ μου έκοψαν από την μονάδα τα σικλιακιουρ!Είναι κάποια κοπέλα σε παρόμοια κατάσταση?Ψιλοαγχωνομαι μήπως είναι νωρίς!

Πεγκουλα εγω την πεμπτη κλεινω την 10 εβδομαδα κ θα παω στο κεντρο φανταζομαι θα τα κοψουν κ σε μενα .τα utrogestan τα παιρνεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...