Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , kateriiina25 είπε:

@Kate92 @silvy22 @Margeau @happiness79 @Angel* @Linoula @Chris_V @Σποράκι @Καντι @Αγάπ @κοτοπουλάκι @winspert @Kallo

 Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές σας! :wub: Ελπίζω να μην ξέχασα καμία 

@Σποράκι δεν σε πέτυχα, ρωτούσα τις κοπέλες αριθμό ωαρίων για να δω αν είσαι εσύ χαχα
Πως πήγε η ωοληψία αλήθεια; Όλα καλά;

Εγώ πάλι περίμενα να ακούσω κάποια να φωνάζει σποράκι χαχαχα. Καλούτσικα πήγε, πήρα δυο αλλά το ένα ήταν καλό. Εντάξει για δεύτερη φάση και τα δεδομένα μου καλά ήταν :)

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Σποράκι είπε:

Εγώ πάλι περίμενα να ακούσω κάποια να φωνάζει σποράκι χαχαχα. Καλούτσικα πήγε, πήρα δυο αλλά το ένα ήταν καλό. Εντάξει για δεύτερη φάση και τα δεδομένα μου καλά ήταν :)

Κι εσυ με το σταγονόμετρο ε; Ευχομαι αυτό το ένα να είναι καλό κ να δώσει εγκυμοσύνη.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , kateriiina25 είπε:

@Kate92 @silvy22 @Margeau @happiness79 @Angel* @Linoula @Chris_V @Σποράκι @Καντι @Αγάπ @κοτοπουλάκι @winspert @Kallo

 Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές σας! :wub: Ελπίζω να μην ξέχασα καμία 

@Σποράκι δεν σε πέτυχα, ρωτούσα τις κοπέλες αριθμό ωαρίων για να δω αν είσαι εσύ χαχα
Πως πήγε η ωοληψία αλήθεια; Όλα καλά;

Πως πηγές ; Εκτός κ αν το έγραψες πιο πριν :roll:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κι εσυ με το σταγονόμετρο ε; Ευχομαι αυτό το ένα να είναι καλό κ να δώσει εγκυμοσύνη.

Σε ευχαριστώ πολυυυυ. Δεν θα το μάθω άμεσα γιατί ταυτόχρονα κάνω και κατάψυξη, όποτε ακόμα δεν γονιμοποιούμε. Ελπίζω από φθινόπωρο. Αστα, της υπομονής. Ένα ένα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Σποράκι said:

Εγώ πάλι περίμενα να ακούσω κάποια να φωνάζει σποράκι χαχαχα. Καλούτσικα πήγε, πήρα δυο αλλά το ένα ήταν καλό. Εντάξει για δεύτερη φάση και τα δεδομένα μου καλά ήταν :)

Κι εγώ με φυσικούς μαξ 2 είχα πάρει και κάποιες φορές ήταν και άδεια. ΄Ένα και τυχερό εύχομαι να είναι! 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κι εγώ με φυσικούς μαξ 2 είχα πάρει και κάποιες φορές ήταν και άδεια. ΄Ένα και τυχερό εύχομαι να είναι! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Γονιμοποιησεις από φθινόπωρο μάλλον. Τώρα έχεις σειρά εσυ… 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, silvy22 said:

Πως πηγές ; Εκτός κ αν το έγραψες πιο πριν :roll:

Ναι το έγραψα νωρίτερα :)  26 ωάρια βρέθηκαν, πήγε ανέλπιστα καλά, ελπίζω να μου πουν αύριο και καλό ποσοστό γονιμοποιήσεων 

  • Μου αρέσει 5

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ναι το έγραψα νωρίτερα :)  26 ωάρια βρέθηκαν, πήγε ανέλπιστα καλά, ελπίζω να μου πουν αύριο και καλό ποσοστό γονιμοποιήσεων 

Πολύ καλά ναιιι, εσυ πως είσαι ; Πιστεύω θα είναι η τελευταία ωοληψια σου 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, silvy22 said:

Πολύ καλά ναιιι, εσυ πως είσαι ; Πιστεύω θα είναι η τελευταία ωοληψια σου 

Πραγματικά το ελπίζω. Είμαι πολύ καλά, έχω τις ίδιες ακριβώς ενοχλήσεις που είχα και με 2 ωάρια μέχρι στιγμής. Ξεκινάω αύριο προετοιμασία για ετ μου είπαν και βλέπουμε 

6 minutes ago, Σποράκι said:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Γονιμοποιησεις από φθινόπωρο μάλλον. Τώρα έχεις σειρά εσυ… 

Σκέτα ωαριάκια μαζεύεις, ε;

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ναι το έγραψα νωρίτερα :)  26 ωάρια βρέθηκαν, πήγε ανέλπιστα καλά, ελπίζω να μου πουν αύριο και καλό ποσοστό γονιμοποιήσεων 

Καλές γονιμοποιησεις Κατερίνα!!! Τι αριθμός Παναγία μου!!! Σοκ κ δέος!!! Με το καλό η ετ!!! ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Πραγματικά το ελπίζω. Είμαι πολύ καλά, έχω τις ίδιες ακριβώς ενοχλήσεις που είχα και με 2 ωάρια μέχρι στιγμής. Ξεκινάω αύριο προετοιμασία για ετ μου είπαν και βλέπουμε 

Σκέτα ωαριάκια μαζεύεις, ε;

Ναι, βέβαια έχω κάνει και μια προσπάθεια εξωσωματικής. Θέλει να μαζέψω λίγα ακόμα και μετά θα αρχίσουμε να γονιμοποιούμε. Είμαι με δότη και αν θελήσω δεύτερο στο μέλλον δεν θέλω να μπω ξανά σε αυτή τη διαδικασία και πολύ πιθανό να μην μπορώ κιόλας. Όποτε θα κρατήσουμε στην κατάψυξη ωαρια τώρα που έχουμε…

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Σποράκι είπε:

Ναι, βέβαια έχω κάνει και μια προσπάθεια εξωσωματικής. Θέλει να μαζέψω λίγα ακόμα και μετά θα αρχίσουμε να γονιμοποιούμε. Είμαι με δότη και αν θελήσω δεύτερο στο μέλλον δεν θέλω να μπω ξανά σε αυτή τη διαδικασία και πολύ πιθανό να μην μπορώ κιόλας. Όποτε θα κρατήσουμε στην κατάψυξη ωαρια τώρα που έχουμε…

Μια χαρά λοιπόν! 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ναι το έγραψα νωρίτερα :)  26 ωάρια βρέθηκαν, πήγε ανέλπιστα καλά, ελπίζω να μου πουν αύριο και καλό ποσοστό γονιμοποιήσεων 

Τέλεια! Να έχετε καλές γονιμοποιησεις κ εμφυτευσεις!!!! Πολυ καλά τα πηγες κ ευτυχως είσαι καλά κ δεν πονας,  σημαντικό κ αυτο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mar.Theo είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια ! Ελπίζω όλες να είσαστε καλά!!! Να ρωτήσω κάτι . . . Σας έπεφτε κ εσάς η διάθεση μετά την εμβρυομεταφορα,  εννοώ νιώθατε κάπως ψυχολογικά.  .  .; Δευτέρα έκανα την εμβρυομεταφορα κ όσο περνάνε οι μέρες τόσο κουρασμένη ψυχολογικά νοιώθω.  .  . Μπορεί επειδή έχω αρχίσει κ νοιώθω τους πόνους της περιόδου να ξενερώνω.  . .  Γυρνάω κ στην δουλειά την Δευτέρα κ πρέπει να το παίζω τρελιτσα.  . . Σας κάνω γκρίνιες,  συγχωρέστε με !!

Καλησπέρα, και εγώ είχα τρομερά σκαμπανεβάσματα και τις τελευταίες μέρες είμαι πολλή πεσμένη ψυχολογικά. 
Κατα κάποιον τρόπο το θεωρώ όμως λογικό. Είναι η πίεση όλης αυτής της περιόδου…

Υπομονη. Εμείς και τα αγόρια μας…

Εδω είμαστε για ανήκουμε ΗΠΑ την άλλη. Καλή συνέχεια και καλά αποτελέσματα! 

πρίν από 35 λεπτά , Σποράκι είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυυ. Δεν θα το μάθω άμεσα γιατί ταυτόχρονα κάνω και κατάψυξη, όποτε ακόμα δεν γονιμοποιούμε. Ελπίζω από φθινόπωρο. Αστα, της υπομονής. Ένα ένα 

Αργά και σταθερά! Με δύναμη και πίστη στα εν δύναμη  παιδάκια  μας !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

 

 

3 ώρες πρίν, Ero84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Καλή επιτυχία σε όλες! Πρώτη φορά γράφω. Σήμερα έκανα τεστ και είναι θετικό. Βάλαμε δύο έμβρυα τριών ημερών, δεν έχω άλλα. Ένα τουλάχιστον έπιασε. Άλλα έχουμε δρόμο ακόμα. Μετά την χαρά, έχει επανέλθει το άγχος. Και μάλιστα μεγάλο. Περισυ έπιασα δίδυμα άλλα παλινδρόμησαν.Φοβάμαι μήπως γίνει το ίδιο λόγω ηλικίας. Είμαι 38 και από ο,τι διαβάζω, η πιθανότητα να έχουν χρωμοσωμικες ανωμαλίες, είναι μεγάλη. Στις ΗΠΑ τα τεσταρουν πριν τα βάλουν, δεν ξέρω εδώ τι γίνεται σε ιδιωτικές κλινικές, εγω έκανα μια ιδιωτικά, σκέτη καταστροφή, 8 ωάρια κ κανένα δεν γονιμοποιηθηκε. Οι επόμενες δύο στο δημόσιο όπου δεν κάνουν γενετικό ελέγχο κι ας είμαι μεγαλουτσικη. Νομίζω ότι βλέπω αρκετές παλινδρομες και αποβολές στην Ελλάδα με βλαστοκυστες και ανησυχώ! Εσείς έχετε κάνει έλεγχο; Σας το πρότειναν; Ανάλογα την ηλικία; 

Εισαι εγκυος αυτο να σκέφτεσαι και να χαίρεσαι. Ειναι πολυ θεμα τύχης. Στα 38 εςτειλα για προεμφυτευτικο τα δυο στα 4 ηταν υγιή. Πλεον που ειναι 41 δεν θα ξανά στείλω θα πάω με τις πιθανότητες της ηλικίας μου....


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...