Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

Εγκυουλες να ρωτησω, όταν θέλετε παγωτάκι τρώτε κανονικό να το ευχαριστηθειτε ή με 0% ζάχαρη; 

Εγω παντως καθε μερα τρωω κανονικο :P 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Κάθε κάθε μέρα;;;; σε αφήνει;;; 

Δεν τον ρωτησα χαχαχα μ ειπε να κανω κ τρωω κανονικα τ παντα χαχαχαχα αυριο εχω αποτριχωση μπικίνι με κερί κ την τεταρτη νυχια 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Δεν τον ρωτησα χαχαχα μ ειπε να κανω κ τρωω κανονικα τ παντα χαχαχαχα αυριο εχω αποτριχωση μπικίνι με κερί κ την τεταρτη νυχια 

Large ο γιατρουλης σ! Αχαχχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Μ ειπε κανονικα οκα τα beaute μ κ ακομα κ ανταύγειες αν θελω ,αν θελω ρίζα μονο φυτικη

Εντάξει εμενα με αφήνει να κάνω λειζερ αποτριχωση. Μέχρι εκεί όμως! Χαχαχα νυχια παγωτά κλπ δεεεν! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Εντάξει εμενα με αφήνει να κάνω λειζερ αποτριχωση. Μέχρι εκεί όμως! Χαχαχα νυχια παγωτά κλπ δεεεν! 

Κ λειζερ ναι εννοειται μ ειπε αχαχαχααχχα

παγωτά γιατι δεν σ αφήνει;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

Α το χω βρει! Αχαχαχαχαχα 

Ναι έχεις δίκιο.  Άρα μέχρι να 40ντησει καλό είναι να το έχεις δίπλα...  Και το πέρα δωθε δε νομίζω να ξεκουράζει και κάποιον. Εσυ έχεις κ άλλο παιδάκι; 

Εγω με το μέρος σας κορίτσια μου! Και μετά το σαραντισμο. Εγω φοβόμουν πολύ βέβαια και άργησα να τον βγάλω κοιμόμασταν όλοι μαζί αλλά εγω ήμουν άλλη περίπτωση.

οχι ένα έχω τώρα.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κ λειζερ ναι εννοειται μ ειπε αχαχαχααχχα

παγωτά γιατι δεν σ αφήνει;

Για διαβήτη μάλλον. Μου ειπε ένα τη βδομάδα. Αλλα τι να μ κανει 1 τη βδομάδα αα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

Για διαβήτη μάλλον. Μου ειπε ένα τη βδομάδα. Αλλα τι να μ κανει 1 τη βδομάδα αα! 

Μηπως επειδη εχεις κανει ηδη κάποιες εξετάσεις κ εισαι πιο προχωρημένη κύηση απο μενα…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Μηπως επειδη εχεις κανει ηδη κάποιες εξετάσεις κ εισαι πιο προχωρημένη κύηση απο μενα…

Μου είχε πει μέχρι να ακούσουμε καρδιά κάνε ότι θες εκτός από νυχια και περιόρισε το ποτο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Texas είπε:

Καταλαβαίνω πως το λες και κανένα άλλο ζώο στην φύση δεν πίνει γάλα μόλις μεγαλώσει , αλλά τα γαλακτοκομικά έχουν υποστεί μια επεξεργασία μια ζύμωση αν το λέω καλά … όπως το γιαούρτι ; Γάλα δεν μπορώ να πιω πλέον ενώ μου αρέσει με χαλάει τώρα που μεγάλωσα αλλά ορισμένες φορές νιώθω ότι ο οργανισμός μου ζητάει φέτα πχ τρώω κάποιες μέρες μετά το αφήνω πάλι πιστεύω έχουν να προσφέρουν και κάποια θρεπτικά συστατικά αλλά παν μέτρον Άριστον όπως προ αναφέρθηκε 

Εμένα μου λες.. έχω κόψει τόσα χρόνια τα γαλακτοκομικά αλλά αν δω φέτα μπροστά μου μου ρχεται να την κατασπαράξω. Δυστυχώς ο,τι είναι νόστιμο δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι κ καλό. Βέβαια σαφώς κ έχουν θρεπτικά συστατικά. Είναι η τροφή του μωρού αρνιού, κατσικιού, μοσχαριού κ έχει όλα τα απαραίτητα ώστε το αρνάκι να εξελιχθεί σε πρόβατο, το μοσχαράκι σε βόδι κλπ. αλλά, δεν παύει να είναι μια τροφή που δεν απευθύνεται σε εμάς, ειδικά τα αγελαδινά προϊόντα.

Κάπου διάβασα για την οστεοπόρωση. Οι χώρες στις οποίες οι άνθρωποι καταναλώνουν γαλακτοκομικά έχουν μεγαλύτερα ποσοστά καταγμάτων κ οστεοπόρωσης σε σύγκριση με χώρες που η κατανάλωση γαλακτοκομικών είναι περιορισμένη λόγω κουλτούρας. Να μην πούμε για την σύνδεσή τους με εμφράγματα, αυτοάνοσα, καρδιακές παθήσεις κλπ.

Η διατροφή μας καλό είναι να βασίζεται στα πρότυπα της μεσογειακής κ όχι του αμερικάνικου μοντέλου που έχει καταστρέψει το δυτικό κόσμο. Ας μην ξεχνάμε ότι είμαστε μια χώρα με πολλούς υπέρβαρους κ πρώτοι στην Ευρώπη σε παιδική παχυσαρκία. 

Δεν κάνω κήρυγμα, να προβληματίσω θέλω περισσότερο. Ελπίζω να μην με παρεξηγείτε

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Μου είχε πει μέχρι να ακούσουμε καρδιά κάνε ότι θες εκτός από νυχια και περιόρισε το ποτο! 

Τοσο νωρις πριν ακούσετε καρδια σ ειπε να κοψεις κ τα παγωτά; Αχ μην μ λες τετοια..τα σταματαω κ γω φοβαμαι τωρα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Δεν τον ρωτησα χαχαχα μ ειπε να κανω κ τρωω κανονικα τ παντα χαχαχαχα αυριο εχω αποτριχωση μπικίνι με κερί κ την τεταρτη νυχια 

Εγώ τα φοβάμαι λίγο τα νύχια σε αυτή τη φάση. Επειδή περνάει το μανό στο αίμα μέσω των νυχιών. Σου είπε δεν υπάρχει πρόβλημα; 

Ούτε τα μαλλιά μου δεν έχω βάψει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Εγώ τα φοβάμαι λίγο τα νύχια σε αυτή τη φάση. Επειδή περνάει το μανό στο αίμα μέσω των νυχιών. Σου είπε δεν υπάρχει πρόβλημα; 

Ούτε τα μαλλιά μου δεν έχω βάψει..

Οχι για μανο ..για τζελ ημιμονιμο..οχι κ αλλους γιατρους που ειχα ρωτησει παλιοτερα μ ειχαν πει πως ειναι νεκρό κύτταρο ,δεν ειναι οπως η ρίζα στα μαλλια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...