Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

Recommended Posts

13 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Οπότε όλα καλά μέχρι στιγμής..Άντε αύριο πήγαινε για χοριακη και ενημέρωσε μας!!Μακάρι να είναι υψηλή!!!!:-D

Καλησπέρα κορίτσι μου καλά εισαι; 

Δεν πρόλαβα να κάνω χοριακη είχα όμως ένα τελευταίο τεστ και έχω καταμπερδευτει τώρα... Αρνητικό φαίνεται με μια πρώτη ματιά αλλά μετά έχει κάτι σαν σκιά εκεί π έπρεπε να είναι το αποτέλεσμα... Και άμα το βάλω μπροστά από φως φαίνεται μια γραμμή... Στα άλλα τεστ δεν το έχω πάθει...μια φίλη μ είπε πως ίσως είναι πολύυυυ χαμηλή η χοριακη και βγαίνει έτσι... Εγώ αγχώθηκα τώρα και δεν ξέρω τι να κάνω 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καλά εισαι; 

Δεν πρόλαβα να κάνω χοριακη είχα όμως ένα τελευταίο τεστ και έχω καταμπερδευτει τώρα... Αρνητικό φαίνεται με μια πρώτη ματιά αλλά μετά έχει κάτι σαν σκιά εκεί π έπρεπε να είναι το αποτέλεσμα... Και άμα το βάλω μπροστά από φως φαίνεται μια γραμμή... Στα άλλα τεστ δεν το έχω πάθει...μια φίλη μ είπε πως ίσως είναι πολύυυυ χαμηλή η χοριακη και βγαίνει έτσι... Εγώ αγχώθηκα τώρα και δεν ξέρω τι να κάνω 

Γεια σου!!Τώρα είδα το μήνυμα σου.. Λογικά είσαι έγκυος κορίτσι μου, μπράβο!!

Αν είναι άχνη γραμμή είναι θετικό!!Έστω και μια γραμμουλα ίσα που φαίνεται σημαίνει εγκυμοσύνη..:-DΑπλά είναι ακόμη χαμηλή η χοριακη..Εντός του χρόνου που δείχνει το τεστ εμφανίστηκε??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Evi95 είπε:

Γεια σου!!Τώρα είδα το μήνυμα σου.. Λογικά είσαι έγκυος κορίτσι μου, μπράβο!!

Αν είναι άχνη γραμμή είναι θετικό!!Έστω και μια γραμμουλα ίσα που φαίνεται σημαίνει εγκυμοσύνη..:-DΑπλά είναι ακόμη χαμηλή η χοριακη..Εντός του χρόνου που δείχνει το τεστ εμφανίστηκε??

Μήπως είναι γραμμή εξάτμισης;; δεν φαίνεται τόσο ευδιάκριτα και πρέπει να πάω σε φως να το δω και πάλι με δυσκολία... Ναι το είδα μέσα στα 5 λεπτά που γράφει ο χρόνος 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μήπως είναι γραμμή εξάτμισης;; δεν φαίνεται τόσο ευδιάκριτα και πρέπει να πάω σε φως να το δω και πάλι με δυσκολία... Ναι το είδα μέσα στα 5 λεπτά που γράφει ο χρόνος 

Αφού είναι εντός του χρονικού πλαισίου είναι θετικό!!Μπραβοοοο

Γραμμή εξάτμισης είναι μόνο αν εμφανιστεί μετά το πέρας των λεπτών που υποδεικνύει το τέστ..Το έχω πάθει αυτό μια φορά..Βγήκε θετικό αλλά μετά από μισή ώρα,οπότε ήταν γραμμή εξάτμισης..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Evi95 είπε:

Αφού είναι εντός του χρονικού πλαισίου είναι θετικό!!Μπραβοοοο

Γραμμή εξάτμισης είναι μόνο αν εμφανιστεί μετά το πέρας των λεπτών που υποδεικνύει το τέστ..Το έχω πάθει αυτό μια φορά..Βγήκε θετικό αλλά μετά από μισή ώρα,οπότε ήταν γραμμή εξάτμισης..

Λες;;; πήγα και πήρα και ένα self clear και το έκανα πριν αλλά βγήκε αρνητικο.. Τι να πω.. Υπομονή και θα δείξει 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Λες;;; πήγα και πήρα και ένα self clear και το έκανα πριν αλλά βγήκε αρνητικο.. Τι να πω.. Υπομονή και θα δείξει 

Μήπως επειδή το έκανες απόγευμα? Και όχι με πρωινά ούρα?

Μπορεί να φτάιει αυτό..

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Μήπως επειδή το έκανες απόγευμα? Και όχι με πρωινά ούρα?

Μπορεί να φτάιει αυτό..

Τι να πω βρε κορίτσι μου θα τρελαθώ με αυτά.. Κάθε μήνα λέω τέλος άμα δεν έχω καλή καθυστέρηση δεν ξανά ασχολουμε με αυτά και κάθε μήνα τα ίδια... Έχω αρχίσει και απογοητευομαι γενικά :(

Εσύ πως είσαι; έχεις συμπτώματα;; 


 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Τι να πω βρε κορίτσι μου θα τρελαθώ με αυτά.. Κάθε μήνα λέω τέλος άμα δεν έχω καλή καθυστέρηση δεν ξανά ασχολουμε με αυτά και κάθε μήνα τα ίδια... Έχω αρχίσει και απογοητευομαι γενικά :(

Εσύ πως είσαι; έχεις συμπτώματα;; 

Εγώ από το πουθενά βρέθηκα σε καραντίνα..Και μάλλον έχω κορονοιο..

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Εγώ από το πουθενά βρέθηκα σε καραντίνα..Και μάλλον έχω κορονοιο..

 

Ωχ κορίτσι μου περαστικά και ελπίζω να μην είναι τίποτα... Το πέρασα και εγώ πέρυσι το Πάσχα! Βιταμίνες να παίρνεις και πολλά υγρά 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! Αν το τεστ ειναι της hometest ειναι θετικό να ξερεις! Ειναι πολυ ευαίσθητα και πιανουν την ορμονη πολυ νωρις! Ετσι κι εγώ κατω απο το φως ειχα παει και φαινοταν μια αχνη αχνη πιο αχνη δεν γινοταν γραμμη και ημουν εγκυος!! Τα self clear θελουν λιγο μετα την καθυστερηση γι αυτό δεν εδειξε! Συγχαρητήρια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ωχ κορίτσι μου περαστικά και ελπίζω να μην είναι τίποτα... Το πέρασα και εγώ πέρυσι το Πάσχα! Βιταμίνες να παίρνεις και πολλά υγρά 

Σε ευχαριστώ!! Βιταμίνες παίρνω και ντεπον..Και θα δούμε..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Όλα καλά θα πάνε θα δεις! Έχεις συμπτώματα; 

Σήμερα το μεσημέρι ανέβασα πυρετό και έχω βήχα..Μακάρι να περάσει γρήγορα..

Εσύ πως είσαι?Αδιαθετησες?

Εγώ σήμερα είδα αίμα και ένα κομματάκι στο σκούπισμα που δεν ξέρω ακριβώς τι ήταν..Αποβολή?Ίσως.. Μπορεί και όχι..Αλλά δεν ήταν σκέτο ενδομήτριο..Τέλος πάντων όλα θα γίνουν αρκεί να έχουμε την υγεία μας..

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Καλησπερα!!! Αν το τεστ ειναι της hometest ειναι θετικό να ξερεις! Ειναι πολυ ευαίσθητα και πιανουν την ορμονη πολυ νωρις! Ετσι κι εγώ κατω απο το φως ειχα παει και φαινοταν μια αχνη αχνη πιο αχνη δεν γινοταν γραμμη και ημουν εγκυος!! Τα self clear θελουν λιγο μετα την καθυστερηση γι αυτό δεν εδειξε! Συγχαρητήρια!!!

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ!! Πήρα ένα (hometest) από την φίλη μου και έκανα σήμερα με πρωινά ούρα  και βγήκε αρνητικό.. Αλλά ακόμα δεν έχω αδιαθετησει σήμερα περίμενα κανονικά και η θερμοκρασία μου είναι 37 37κ4 και το ενδομητριο είναι ακόμα παχύ είναι στο 1 εκατοστο.. Πήγα στον γυναικολόγο μου να δει και την κύστη... 

3 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Σήμερα το μεσημέρι ανέβασα πυρετό και έχω βήχα..Μακάρι να περάσει γρήγορα..

Εσύ πως είσαι?Αδιαθετησες?

Εγώ σήμερα είδα αίμα και ένα κομματάκι στο σκούπισμα που δεν ξέρω ακριβώς τι ήταν..Αποβολή?Ίσως.. Μπορεί και όχι..Αλλά δεν ήταν σκέτο ενδομήτριο..Τέλος πάντων όλα θα γίνουν αρκεί να έχουμε την υγεία μας..

Μήπως είναι της εμφυτευσεις;;; πήρα ένα τεστ της hometest από μια φίλη μου σήμερα και το έκανα με πρωινά ούρα αλλά βγήκε αρνητικο.. Δεν έχω αδιαθετησει ακόμα βέβαια.. Πήγα και στον γυναικολόγο μου να δει την κύστη και είδε το ενδομητριο παχύ στο 1 εκατοστό ενώ μου λέει κανονικά θα έπρεπε να εχει λεπτινει


 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ!! Πήρα ένα (hometest) από την φίλη μου και έκανα σήμερα με πρωινά ούρα  και βγήκε αρνητικό.. Αλλά ακόμα δεν έχω αδιαθετησει σήμερα περίμενα κανονικά και η θερμοκρασία μου είναι 37 37κ4 και το ενδομητριο είναι ακόμα παχύ είναι στο 1 εκατοστο.. Πήγα στον γυναικολόγο μου να δει και την κύστη... 

Μήπως είναι της εμφυτευσεις;;; πήρα ένα τεστ της hometest από μια φίλη μου σήμερα και το έκανα με πρωινά ούρα αλλά βγήκε αρνητικο.. Δεν έχω αδιαθετησει ακόμα βέβαια.. Πήγα και στον γυναικολόγο μου να δει την κύστη και είδε το ενδομητριο παχύ στο 1 εκατοστό ενώ μου λέει κανονικά θα έπρεπε να εχει λεπτινει

Καλημέρα!

Αφού δεν ήρθε περίοδος σου ακόμη μάλλον θα ξανάρθει σε εννιά μήνες!!

Κάνε και μια χοριακη για να βεβαιωθεις..Τα τεστ μπορεί να αργήσουν να δείξουν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...