Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι παντρεμένοι άντρες στα d a t i n g a p p s


belleblue

Recommended Posts

4 χρόνια single mom τα έχω δεί όλα. 

Τελευταία όμως γίνεται ο χαμός. 

Η αλήθεια είναι αυτή, υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που απατούν τις γυναίκες τους. 

στα 100 προφιλ που μπορει να βλεπεις ανά ημέρα, οι 70% είναι παντρεμένοι...

κάποιοι το γράφουν χωρίς να έχουν φωτό, 

κάποιοι εντελώς πανηλίθιοι έχουν και φωτό τους φόρα παρτίδα...!!!. ...  κάπου άκουσα ότι υπάρχουν ομάδες όπου τοποθετούνται αυτές οι εικόνες...  αναρωτιέμαι αν είναι νόμιμο... ξέρετε καμία;

..έχω μπει πολλές φορές στον πειρασμό ότι θέλω να το κάνω γιατί το θεωρώ απίστευτα προκλητικο και κουτοπόνηρο να βάζεις και την φωτογραφία σου φόρα παρτίδα, να λές ότι είσαι παντρεμένος  κλπ. 

Αυτό το τελευταίο που διάβασα προχτές με έβαλε στην τσίτα.. εντελώς γελοίο,... σας ανοίγει? Είναι απλά ένα κείμενο. 

https://imgur.com/a/v2TAEBF

έχω θυμώσει γιατί βλέπω ότι οι γυναίκες κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου.  

Προσέξτε κορίτσια, γιατί αν δεν κανετε σεξ κ  δεν είστε αγαπημένες με τον άντρα σας, κ δεν είναι καλή η σχέση, να ξέρετε ότι θα προσπαθήσει να το πάρει απο αλλού αντι να δουλέψει τη σχέση του μαζί σας....

Πόσο γελοίοι είναι οι περισσότεροι! 

Προσωπικά δεν είχα ούτε θα έχω ποτέ μου οποιοδήποτε νταραβέρι με παντρεμένο...

....να ξέρετε από ότι βλέπω είναι κάποιοι και εξαιρετικά εξοικειωμένοι.

Μάλιστα, βλέπω συχνά τη φράση  "παντρεμένος ψάχνει παντρεμένη"..... Δηλαδή ξέρουν ότι υπάρχουν εκεί έξω κ παντρεμένες που κανουν τα ίδια. 

Το τρομερό είναι ότι κάποιοι ψάχνουν μάλιστα όχι παντρεμένες όμως, αλλα΄γυναίκες που δήθεν θέλουν να περάσουν καλά, αλλα ειναι και διακριτικές, και δεν θέλουν δεσμεύσεις... κλπ. 

Τίποτε άλλο ρε φίλε; Να είναι και φουσκωτή για να την ξεφουσκώνεις όταν ξε.....;  Είναι τραγικό! Τραγικό αν κάποιες γυναίκες το δέχονται αυτό.... ποσο πρέπει να προστατέψουμε τα κοριτσια μας όσες μεγαλώνουμε κορίτσια.... .να εχουν αυτοεκτίμηση να μην το δεχτούν ποτέ τους να είναι γκόμενες κάποιου τέτοιου....   

  • Λυπημένη/-ος 1

 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είναι καμια δικηγορίνα εδώ να μας πει αν επιτρέπεται η δημοσίευση φωτογραφιών, εφόσον αυτές είναι ηδη δημοσιευμένες στο διαδίκτυο σε app; .... 


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites

...  ειναι κανονικότατα πραγματικά πρόσωπα κ δεν είναι μόνο αυτοί που γράφουν μπαμ είμαι παντρεμένος.. Δηλαδή πέρα απο αυτούς που φανερά ψάχνουν κ το γράφουν κ στο προφίλ, ειναι και άλλοι τόσοι που στο λένε μετά, όταν ρωτήσεις....

Απλά όλο και περισσότεροι πλέον το γράφουν, γιατί αλλιώς χάνουν χρόνο τζάμπα.

Χρησιμοποιώ την εφαρμογή/τις εφαρμογές τώρα 3 χρόνια. Ξέρω ποιά προφίλ είναι ψευτικα, φαίνεται από τον τύπο των φωτό, αλλά και τα κείμενα που γράφουν. Τα ψεύτικα προφίλ πχ γράφουν κείμενα που φαίνεται ότι είναι από μεταφραστή google πχ οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν είναι πραγματικά Ελληνας.  

Ορίστε μόνο από χτες... 

 https://imgur.com/a/wLU0IjS


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...