Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Mη το λες βρε κοπελα μου.στειλε εσυ την αιτηση,βαλε ολα τα χαρτια σου,κανε τον σταυρο σου και καλη επιτυχια!!! :D θα ψαξω να βρω τον πινακα που ειχα δει με την μανουλα που σας ειπα πιο πανω που ειχε δηλωσει και γειτωνικο νησι..ελπιζω να το βρω απο περσι και να το αντιγραψω εδω να το δειτε..απλα δεν ξερω τι εγινε τελικα με αυτη την μανουλα..της πηραν το παιδακι της?? :D

εγω πιστευω οτι γινεται. δεν ζητανε χαρτι απο τον δημο για να τσεκαρουν που μενεις ουτε βαζουν περιορισμους σε χιλιομετρα. να κανεις τα χαρτια σου για εκει που θες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα έζησα την απόλυτη εμπειρία. Πήγα στον Φοίνικα που είναι η υπεύθυνη των παιδικών να ρωτήσω κάτι για τα αποτελέσματα και παραλάμβαναν αιτήσεις εκπρόθεσμες μανάδων με εισόδημα άνω των 40.000 ευρώ γιατί δεν μπορούν να κάνουν με το ΈΣΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

και για του λογου το αληθες..αφου μου βγηκαν λιγο τα ματια να ψαχνω τους περσινους πινακες ωφελουμενων μητερων Δωδεκανησου...ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

οποιες δεν βαριουνται μπορουν να το δουν στην σελιδα 45 απο 46,η τελευταια μανουλα εχει δηλωσει 3σταθμους..ο πρωτος και ο δευτερος ειναι στην Ροδο και ο τριτος ειναι στην Κω!!!!οποτε απο μνημη παω καλα..καλα το ειχα παρατηρησει περσι.γινεται λοιπον,αφου ειναι μεσα στον πινακα ωφελουμενων μητερων!!! :D

το σχετικο λινκ ειναι αυτο...

http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi/2011-07-22_prosorina-gynaikwn/epil_81.pdf

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έζησα την απόλυτη εμπειρία. Πήγα στον Φοίνικα :confused::confused::confused: που είναι η υπεύθυνη των παιδικών να ρωτήσω κάτι για τα αποτελέσματα και παραλάμβαναν αιτήσεις εκπρόθεσμες μανάδων με εισόδημα άνω των 40.000 ευρώ γιατί δεν μπορούν να κάνουν με το ΈΣΠΑ.

....σ' έχασα ... πού πήγες λέει ??? ποιός είναι ο Φοίνικας ???? και τί αιτήσεις είναι αυτές ??????????????? ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι το ειδα Γατουλα μου καλη που το εγραψες αλλα ειναι το ιδιο??εδω μιλαμε για αλλοοοο νησι..ξερω και εγω??θα μου πεις..αλλο νησι>>αλλος δημος!! απλα ηθελα να επιβεβαιωσω αυτο που ειχα δει περσι και ηθελα να το ξερετε και εσεις.. ;)

Link to comment
Share on other sites

....σ' έχασα ... πού πήγες λέει ??? ποιός είναι ο Φοίνικας ???? και τί αιτήσεις είναι αυτές ??????????????? ;)
Ο Φοίνικας είναι στην Θεσσαλονίκη Ανατολικά. Παραλάμβαναν αιτήσεις μητέρων στον δημοτικό παιδικό σταθμό που η υποβολή αιτήσεων τελείωσε στις 15/6 γιατί δεν μπορούν να κάνουν μέσω ΕΣΠΑ λόγω εισοδήματος (40000 και άνω) και τους κάνουν την χάρη να παραλαμβάνουν εκπρόθεσμες αιτήσεις.
Link to comment
Share on other sites

να΄σαι καλα βρε ΔΕΣΙ τουλαχιστον θα ξερω οτι δεν θα ειναι ακυρη η αιτηση και ας μην τον παρουν!!!

strauroylitsa στον φοινικα ειναι η υπευθυνη για τους παιδικους για ολη τη θεσνικη η μονο ανατολικα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ρωτησω κατι εγω..??γιατι αλλου εχουν ληξει 15/6 και αλλου ληγουν 30/6 οι αιτησεις για τους δημοτικους σταθμους?? :D

σε καθε πολη ειναι διαφορετικα στην Καρδιτσα (οπου καταγομαι) ληξαν 21/6

Link to comment
Share on other sites

τιποτα καλε!!μακαρι να πανε ολα καλα!!! :)

ισως η μανουλα αυτη να ειχε και Ροδο και Κω συμφεροντα..δεν ξερω..ετσι και αλλιως δεν ειμαστε πολυ μακρια.. :D

εδω σκεφτομαι εγω να το κανω φετος το ιδιο εαν δεν μαθουμε συντομα (μεχρι την ημερομηνια αιτησεων του προγραμματος) το που θα μετακομισουμε..

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι γιατι απο το μεσημερι και μετα εχω πανικοβληθει λιγο. Ψαχνω να βρω το χαρτι του Οαεδ της αποφασης επιδοδοτουμενης ανεργειας που μου ειχαν δωσει και δε το βρισκω.. Μπορουν απο τον ΟΑΕΔ να μου το ξαναβγαλουν???????:?

Link to comment
Share on other sites

Δε χάνεις τίποτα να πας να ρωτήσεις ή να πάρεις τηλέφωνο στον ΟΑΕΔ της περιοχής σου.

Επειδή πέρυσι έκανα τα χαρτιά μου ως άνεργη και δεν ξέρω, μήπως μπορεί κάποια μαμά να μου παραθέσει το υπόδειγμα της βεβαίωσης εργοδότη, για να βοηθήσω μια μαμά που θα πάρει 1η φορά μέρος στο πρόγραμμα;


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...