Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

κορίτσια juicy couture φορμα έχει πάρει το μάτι σας πουθενά? θέλω μπλε, small και μια καλή τιμούλα.. μέχρι 50 ευρώ δίνω PPPPPP

Ασε κοριτσακι μου! Και εδω αλλα και εξω ειναι εξωφρενικα ακριβες.

Pιξε μια ματια στο ebay. Να ξερεις οτι αν βρεις, εχουν μικρη φορμα. Παρε ενα νουμερο μεγαλυτερο.

Edit. Μη φανταστεις οτι ειναι και καμια τρελη ποιοτητα.

Καποια κοπελα πουλουσε καποιες φορμες καινουριες στο parents. Δε θυμαμαι τιμη. Ριξε μια ματια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ ωραία είναι! Θέλω κι εγώ...Πού θα τα βρούμε;

Καλημέρα!

Eγώ έχω πάρει μερικά από τοπικά μαγαζια με αξεσουάρ κ τα χω βρει από 1,50 μέχρι 3,5 έχει και στο facebook αν κάνεις αναζήτηση ''βραχιολάκια'' θα σου βγάλει πολλά!Βεβαια αυτα που είχα δει εγώ ήταν πιο ακριβα..γυρω στα 5 ευρώ το ενα...

Τωρα θελω να αγοράσω υλικα για να φτιάξω μόνη μου...για δωράκια;)

Θέλω καπαρτίνα ανοιξιατικη για τη μικρ'η, ξέρετε πώς λέγεται??

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έχω πάρει μερικά από τοπικά μαγαζια με αξεσουάρ κ τα χω βρει από 1,50 μέχρι 3,5 έχει και στο facebook αν κάνεις αναζήτηση ''βραχιολάκια'' θα σου βγάλει πολλά!Βεβαια αυτα που είχα δει εγώ ήταν πιο ακριβα..γυρω στα 5 ευρώ το ενα...

Τωρα θελω να αγοράσω υλικα για να φτιάξω μόνη μου...για δωράκια;)

Θέλω καπαρτίνα ανοιξιατικη για τη μικρ'η, ξέρετε πώς λέγεται??

trench coat νομίζω

Link to comment
Share on other sites

λιονταρινα εχει μαγαζι εδω, ελλαδα, για ψαξε λιγο

αλλα τιμες φαρμακι!

ακου 3 φανελακια και ενα φορμακι 70 ευρα με αρχικη 140!!!!!

(τα πηραν δωρο σε συναδελφο και ετσι τα εμαθα!!!!)

στην πάτρα χλωμό είναι να βρω κάτι. τη θέλω για δώρο στην κουμπάρα μου και το εβαυ το φοβάμαι. οι περισσότερες είναι μαιμούδες. τις τιμές εδώ τις ξέρω και είπα να τις .. αποφύγω :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω πάρει kangaroos δικά μου παπούτσια γυναικεία. Ωραιότατα, δερμάτινα με λίγο φαρδιά φόρμα. Είναι γνωστή μάρκα στη Γερμανία.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Το αμαζον έχει από σήμερα μέχρι τις 15/4 , 25% σε ανοιξιάτικα παπούτσια και ρούχα.

Link to comment
Share on other sites

trench coat νομίζω

Σε ευχαριστώ!

Ετσι λέγεται, αλλά στο εμπαυ δε μου βγαζει πολλά :-(

Ψάχνω καπαρτινα κόκκινη, για το Πασχα να τη βαλει με ασπρομαυρο φόρεμα!!!:P

Αν δείτε κάτι πέιτε μου!Δε με πειράζει να είναι και used;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!

Ετσι λέγεται, αλλά στο εμπαυ δε μου βγαζει πολλά :-(

Ψάχνω καπαρτινα κόκκινη, για το Πασχα να τη βαλει με ασπρομαυρο φόρεμα!!!:P

Αν δείτε κάτι πέιτε μου!Δε με πειράζει να είναι και used;)

το αμερικάνικο ebay έχει πολλά

δεν ξερω και τι ηλικία θες βέβαια

http://www.ebay.co.uk/itm/NWT-Gap-American-In-Paris-Red-Trench-Coat-Girls-Red-Jacket-XS-4-5-Years-VHTF-/180832127530?pt=US_Childrens_Clothing_Girls&hash=item2a1a6f4a2a

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=trench+girl+red&_sacat=0&_odkw=spring+coat+girl+red&_osacat=0&_from=R40

σου προτείνω το αμερικάνικο γιατί εγω ψωνίζω συνέχεια ρουχαλάκια για την μικρή μου.. μικροποσά βέβαια και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τελωνείο.. είσαι όμως οριακά από χρόνο

και αυτό

http://www.ebay.co.uk/itm/Girls-XS-3-4-GYMBOREE-HOMECOMING-KITTY-BTS-UNIFORM-Red-Trench-Coat-Jacket-NWT-/110816721266?pt=US_Childrens_Clothing_Girls&hash=item19cd30f972

Link to comment
Share on other sites

το αμερικάνικο ebay έχει πολλά

δεν ξερω και τι ηλικία θες βέβαια

http://www.ebay.co.uk/itm/NWT-Gap-American-In-Paris-Red-Trench-Coat-Girls-Red-Jacket-XS-4-5-Years-VHTF-/180832127530?pt=US_Childrens_Clothing_Girls&hash=item2a1a6f4a2a

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=trench+girl+red&_sacat=0&_odkw=spring+coat+girl+red&_osacat=0&_from=R40

σου προτείνω το αμερικάνικο γιατί εγω ψωνίζω συνέχεια ρουχαλάκια για την μικρή μου.. μικροποσά βέβαια και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τελωνείο.. είσαι όμως οριακά από χρόνο

και αυτό

http://www.ebay.co.uk/itm/Girls-XS-3-4-GYMBOREE-HOMECOMING-KITTY-BTS-UNIFORM-Red-Trench-Coat-Jacket-NWT-/110816721266?pt=US_Childrens_Clothing_Girls&hash=item19cd30f972

Σ ευχαριστώ πολύ!

Για 2-3 χρονών θέλω :rolleyes:

Θα ψάξω και στο αμερικάνικο;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Μόλις παρήγγειλα αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001Q209NY/ref=oh_o00_s00_i00_details για πασχαλινό δωράκι στον ανηψούλη μας (2,5 μηνών). Πως σας φαίνεται?Το έχει καμία μανούλα?


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κόρες !!!

ΠΡΟΣΟΧΗ

Μόλις έλαβα ένα μειλ στον λογαριασμό μου υποτίθεται από το paypal ότι

You sent a payment of 39.00 GBP to Skype ([email protected])

μπλα μπλα μπλα

και στο τέλος γράφει If you haven't authorized this charge, open a dispute at: και έχει ένα λινκ

αφού έπαθα ένα πανικ (άνευ καφέ τι να σου κάνει το μυαλό) άνοιξα πρώτα τον λογαριασμό μου στο paypal εννοείται οτι δεν υπάρχει τέτοια συναλλαγή

ΟΠΟΤΕ προφανώς μην πατάτε το λινκ (σε καλό δεν θα βγεί :lol::lol:) τσεκάρετε πρώτα τον λογαριασμό σας στο Paypal πληκτρολογώντας την διεύθυνση και κάνοντας log in για να δείτε τις χρεώσεις σας

το περίεργο είναι πως δεν μου το κράτησε στα σπαμ το hotmail

αυτά πάω να πιώ καφέ και επανέρχομαι :lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια juicy couture φορμα έχει πάρει το μάτι σας πουθενά? θέλω μπλε, small και μια καλή τιμούλα.. μέχρι 50 ευρώ δίνω PPPPPP

Στο e-bay έχω πετύχει κατά καιρούς διάφορα αυτής της μάρκας. Ακριβά λίγο αλλά κάνε μια έρευνα.

Καλημέρα!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!

Ετσι λέγεται, αλλά στο εμπαυ δε μου βγαζει πολλά :-(

Ψάχνω καπαρτινα κόκκινη, για το Πασχα να τη βαλει με ασπρομαυρο φόρεμα!!!:P

Αν δείτε κάτι πέιτε μου!Δε με πειράζει να είναι και used;)

Εχουμε μία κόκκινη καπαρντίνα, μας την είχα πάρει οι νονές μας πέρισυ το Πάσχα και ευτυχώς μας κάνει ακόμα. Την είχα πάρει από το marasil και δε νομίζω να ήταν και πάρα πολύ ακριβή γιατί είχαν πάρει και φόρεμα οπότε φαντάζομαι θα ήταν νορμάλ η τιμή.

Ρίξε μια ματιά!

Πάντως είναι φανταστική ειδική για Πάσχα!Της την έβαλα τη Παρασκευή που πήγαμε εκκλησία με τζην φούστα και γκρι ζιβάγκο μπλούζα και ήταν μοντελάκι!:wink:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

Θέλω τη γνώμη σας γιατί έχω πελαγώσει:rolleyes:

Το φόρεμα της μικρής είναι παρόμοιο με αυτό!

Τι θα ταίριαζε για πανωφόρι?

1

2

3

Η κάτι άλλο???Εν τω μεταξύ κανένας από αυτους που έβαλα δεν στέλνει Ελλάδα:-(:sad:

ΕΝΤΙΤ:

Αυτά πώς σας φαίνονται???Κ ποιο χρωμα θα ήταν ποιο ωρα'ιο?Ασπρο, κόκκινο ή μαύρο???

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε μία κόκκινη καπαρντίνα, μας την είχα πάρει οι νονές μας πέρισυ το Πάσχα και ευτυχώς μας κάνει ακόμα. Την είχα πάρει από το marasil και δε νομίζω να ήταν και πάρα πολύ ακριβή γιατί είχαν πάρει και φόρεμα οπότε φαντάζομαι θα ήταν νορμάλ η τιμή.

Ρίξε μια ματιά!

Πάντως είναι φανταστική ειδική για Πάσχα!Της την έβαλα τη Παρασκευή που πήγαμε εκκλησία με τζην φούστα και γκρι ζιβάγκο μπλούζα και ήταν μοντελάκι!:wink:

Από ποιο μαραζίλ?

Μεχρι στιγμής δεν εχω βρει τίποτα όπως το φανταζόμουν:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...